Új privát üzeneted érkezett!

@mérnökasszony:


Dóri már készíti is, azt mondta a másik topikban. A vissza gombot nem tudom, hogy lehetne kevésbé érzékennyé tenni, de mindjárt továbbítom ezt is.

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


@dia: ok, egyébként klassz lesz, bár kár hogy itt nincsenek aláíràsok

Piri

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 


Mérnökasszony, alulra betettem az "oldal tetejére" linket, viszont ezt a vissza gombos dolgot nem értettem teljesen.

mardor
mardor
Telki
 
 
 
 

 
 

@mérnökasszony:


hát, izé, félek, kicsit belassulna tőle a letöltés, plusz úgy megdobná a nethasználatot mobilon, hogy nem biztos, hogy örülne neki mindenki...

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


@mardor:
Ha elküldök egy hszt majd megnyomom a vissza gombot akkor vissza lép az üzenet szerkesztés fázisba, mintha újra szerkeszthetném a már elküldött üzenetet. És ekkor újraküldhetem az üzenetet, ezért duplázott az előbb a képem

Piri

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 


@mérnökasszony:
Hmm, most kipróbálom...

mardor
mardor
Telki
 
 
 
 


@mérnökasszony:
Már látom, mire gondolsz. De miért kell vissza gombot nyomni? A hsz. elküldése után nem frissül az oldal?

mardor
mardor
Telki
 
 
 
 


@mardor:
De, frissül. Másik topikba kerestem a legrövidebb utat :-)

Piri

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 


@mérnökasszony:


Jaaaaaa....

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


próba

Kép
Kép
Kép
 


Próba :)

Lilypie Maternity tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


 


123

 
 


Prb :shock:
 
 


:-)
 
 


próba
 
 


...
 
 


proba

Lilypie Pregnancy tickers

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Próba terület

Jegyzetfüzet:

 

cron