Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
Tudna valaki bolcsit ajanlani elsosorban a XV. keruletben, esetleg a VI.-ban es a XIV.-ben az Erzsebet kir.ne utja kornyeken. Jelenleg mar jar a kisfiam bolcsibe, de ma ismet betelt a pohar es valtanank ha lenne hova, de ugy tunik megint csak a bizonytalanra mehetek. Nagyon szepen koszonom.
Marianna (bocsi, ma nem ir a gepem ekezetek)
kmarianna
 
 


Sziasztok!

Kinek van tapasztalata a II. kerületi bölcsődékkel akár állami, akár magán. Ha tudtok árakat és telefonszámokat, esetleg címeket megadni. A bölcsi lapon csak elég szük keretet találtam azért kérdezem.

Várom a válaszotokat. Köszi szépen:

Momóci
momó
 
 


Sziasztok!

Tudtok valamit a Disz téren (I.ker), Németvölgyi uton ill. a Völgy u.-ban levö Montessori ovodákról?
Köszi
Simi
simi
 
 

 
 

Sziasztok!
Tudtok a XI. kerületben jó bölcsit? Legjobb lenne valahol a 49-es villamos vonalának környékén.
Vagy ha az V. kerületben tudnátok olyan bölcsit, ahova felvesznek "nem kerületi" gyereket, kérlek szóljatok.
Vissza kellene mennem dolgozni, de próbálom minnél kevesebb időre szűkíteni az elválást a kisfiamtól. Ezért lenne jó, ha az V. ker-ben felvennék valahova, de eddig csak elutasítást kaptunk.
Köszi.
Szilvi
sylvike
 
 


Nézzetek el a http://bolcsode.lap.hu oldalra is!

Mónika
brekibogyo
 
 


Sziasztok!

Sylvike! Kislányom a Fraknó utcai bölcsödébe jár, nagyon szereti. Csendes utcában van, gyönyörü a kertje, rengeteg játék van, és ami szerintem a legfontosabb, fantasztikus ovónénikkel van körülvéve. A kertész bácsiig bezárólag mindenki nagyon kedves és jól foglalkozik a gyerekekkel. Önállóságra szoktatják öket, gyurmáznak, ragasztanak, bábszinházaznak. Mindez a XI. kerületben van, a 19-49-es villamos vonalán, illetve 7-es busszal is megközelithetö helyen.

Simi! A Disz téri Montessori óvoda nagyon szimpatikus helynek tünik. Már többször voltam látogatóban a kislányommal, mindenki végtelenül kedves volt, azonnal megszerettük öket. Ösztöl oda járunk :-))) A beiratkozás már megvolt, de érdemes felhivni öket, talán van még hely.

Beatrix! Montessori óvodákról a www.montessori.hu weboldalon olvashatsz. Ott van a Montessori Egyesület telefonszáma, érdemes felhivni öket, ha konkrét óvoda érdekel, mert a honlapon található lista nem a legfrissebb. A Montessori módszer leirása viszont teljesen aktuális.

Cappuccino
cappuccino
 
 


http://ovisjelek.fw.hu/

FELVARRHATÓ HÍMZETT

ÓVODAI / BÖLCSŐDEI JELEK
széles választékát kínáljuk.

Vidám, kedves figurák, melyeket a gyermekek is könnyen felismernek, az óvónéniknek pedig segíthetnek a gazdátlanul kóborló holmik tulajdonosát megkeresni Kép

Esztétikus, könnyen kezelhető, jól mosható jelek, fehér selyemre hímezve, 3x3 cm-es méretben: néhány öltéssel felvarrva egyszerűen rögzíthetők bármilyen felsőruházatra, törülközőre, ágyneműre, ballagási tarisznyára, stb.

Kínálatunkban jelenleg 67-féle jel szerepel.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Bigacsiga, ez nagyon jó ötlet! Mennyit szenvedek pici autók rajzolásával amik sokszor inkább egy bogárra hasonlítanak Kép
Megkérdezem a szülő társakat is és randelünk!
Éva
Évaiii
 
 


Na végre van akinek tetszik is ez a "csekélység", rajtam kívül is. Kép Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Cappuccino,
irhatok mailt a profilodban levo cimre?

Bocsi az OFF-ert...

batka
batkamano
 
 


Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, tudtok-e az 5. vagy a 6. kerületben bölcsödei játszócsoportot valahol? A szeptemberi kezdésről sajnos betegség miatt lekéstünk, de reménykedem, hogy be tudnak még szuszakolni minket valahová!

Éva
rizike
 
 


Sziasztok!
Cappuccino, így utólag is, köszi a tippet a Fraknó utcai bölcsivel kapcsolatban. Szeptember végétől beadtuk a kisfiam, de sajnos neki nem jött be, ki is vettük múlt héten. A kislányod melyik ovónénihez tartozik? Őszintén szólva én nem voltam elájulva a miénktől. És egy csomó dolog nem tetszett. Például, hogy alig vitték ki őket a kertbe, pedig azért elég sokáig jó idő volt, és szerintem a kézmosásra sem figyeltek oda eléggé. Tudom, nem szabad mindent elhinni a gyerekeknek, de nem egyszer azt mondta itthon, hogy ő bizony nem mos kezet pisilés után, mert a bölcsiben sem kell. Na mindegy, megpróbáltuk. Majd jövőre megy oviba, addig megpróbálom lelkileg felkészíteni rá.
Szilvi
sylvike
 
 


Sziasztok!
Tudna valaki magán (alapítványi) ovit ajánlani Budakalászon vagy a 3. kerületben, ahol 2 éves kortól fogadnak gyerekeket?

A kislányom áprilisban lesz 2 éves. Nemrég költöztünk Budakalászra. Tavaly február óta a Rózsabimbó bölcsibe jár a II. kerületbe, de mivel nem találtam a környékünkön megfelelő bölcsit (az állami tele van, a Csodabogár bölcsibe pedig kevés - 1 fő - a gondozó), ezért eddig nem váltottunk.

Ha valaki érdeklődik a Rózsabimbó bölcsi vagy a Budakalászi bölcsi-helyzet iránt, szívesen segítek.

Ági
vargaag
 
 


Szia Ági,

a budakalászi bölcsik ügyében sajnos nem tudok segíteni, de érdekelne, hogy milyen a Rózsabimbó bölcsi. Egyrészt merre van pontosan, másrészt meg, hogy milyen? Lehet-e félnapot ott a gyerek, hányan vannak, milyenek a gondozónők, a felszereltség, kaja? Van-e túljelentkezés, mennyibe kerül? stb...stb...

Yoan
yoan
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy OFF vagyok, de a munkámhoz (egy várandósoknak és anyukáknak szóló magazin szerkesztője vagyok)szeretnék olyan szülőket -lehet papa, mama, nagyszülő- találni akik NAGYON hasonlítanak a gyermekükre illetve unokájukra.

Kérlek ha rád is NAGYON hasonlít gyermeked, írj egy rövidke levelet (fotóval) a virnya@freemail.hu címre.

Mindenkinek további boldog babázást kívánok!!!

Virnya és Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
virnya
 
 


Syiasztok kedves anyukák!

Nagyon jó ötlet ez a topik, és úgy látom, ha néha csend is van errefelé, mégis feltámad újra. Bár most is így lenne! Szeretném bölcsibe adni, a pici fiamat aki most egy éves és három hónapos.Most még nem merem, mert bár munkám van, de félek, hogy mire beszokik igazán addigra jön a nyári szünet és szeptemberben újra be kell majd szoktatni, mert összezavarodik ettől a megyünk nem megyünk állapottól. Így gondoltam kihúzzuk valahogy szeptemberig. Én a 18. kerületben lakom, és itt van pár méterre az Erdei kuckó nevezetű bölcsőde. Szeretnék róla némi információt ha valaki ismeri, mert a neten ami van róluk az elég kevés, bár kívülről nézve szimpatikusnak tűnik. A válaszotokat előre is köszönöm.
rebecca
 
 


Sziasztok!
IX. ker Szivárvány óvoda:
nagyon jó adottságú hely, hatalmas udvar, két tornaterem, úszás, érdemes megnézni.
De!
Katica csoport:
- vegyes csoport minden korosztállyal, én úgy érzem, a kicsik eléggé háttérbe vannak szorítva, a nagyobbak adják a mércét. Eleve a két óvónő inkább tanító néninek lenne alkalmas. 10 napos tábort szerveznek a gyerekeknek májusban, ami szerintem egy abszurdum, (szülő nem látogathat, sőt nem is beszélhet a gyerekkel, csak az óvónővel) én végül is bevihetem másik csoportba ezalatt a gyereket, de ezt úgy prezentálták, mint egy szívességet: nem nekem kell megoldani a gyerek elhelyezését.
- a telet végigtévézték (!) sok olyan filmet is, ami nem kicsiknek való (Disney nagyfilmek)
- nem stabilan szobatiszta gyereket semmiképp se vigyetek, véletlenül hallottam, amikor egy kislányt, aki bepisilt megszégyenítettek már az első héten. :-(
Összefoglalva egy nagyobb, vagányabb gyerek nagyon jól érezheti magát a csoportban, vagy akkor is jó, ha a gyereket egy kicsit ráncba kell szedni. (Fegyelem az van.)Mi viszont a 3 és fél évesemmel ha sikerül, akkor távozunk.
dkriszti
 
 


Kriszti!

A többi csoportról nem tudsz? Mi körzetileg ide tartozunk, valószínűleg ide is mennek majd a gyerekek, mert valóban ez tűnt a legjobbnak a sok végiglátogatott ovi közül - de sajna senkit nem ismerek, akinek ide járnának a gyerekei, úgyhogy bármilyen "személyes" infó nagyon érdekel, ami nem hivatalosan az ovitól származik, hanem olyanoktól, akiknek ide járnak a gyerekei - mert azért nyilván nem ugyanaz a kép, amit ők szeretnének kialakítani magukról és más az, ami valóban kialakul. Ha gondolod, jöhet priviben is ( neth@index.hu ) - de ha nem túl cikis, akkor jó itt is, hátha fellendül a topik és hozzászólnak mások is!

A 10 nap tábortól én is kiakadtam, mikor mondták, én tuti nem engedném el a gyerekeket, sztem még iskola alsóban sem, nemhogy oviban Kép Azt állítani, hogy ez a közösségi szellemet meg ilyneket fejleszt, ennyi idős korban egy nagy baromság Kép

Ti hová mentek? Mit találtatok helyette?

Márti
márti
 
 


Szia Márti!
Tegnap óta ezen gondolkodom, hogy lehet, hogy hülyeséget csináltam ezzel a beírással, de ha egy valakinek segítettem, akkor már jó!
Sajnos mi nem a környéken lakunk, úh. nem ismerek más anyukákat és más csoportokat sem. Az indexről írt egy anyuka az Őzike csoportból, hogy meg vannak elégedve.
A táborozásról én is hasonlóan gondolkodom, majd mennek iskolásan és semmiképpen sem 10 nappal indítunk, hanem 3-mal.
A Liliom ovinál fogunk próbálkozni, mi oda tartozunk. Az udvara sajnos szörnyen kicsi, viszont azt hallom, hogy szeretnek oda járni a gyerekek.
dkriszti
 
 


Ja, lesz majd nyílt nap, meg családi nap, érdemes rászánni az időt és figyelni. Persze ilyenkor domborítanak, de hátha Neked jobban sikerül választani, mint nekem.
dkriszti
 
 


Kriszti! Az én kisfiamat a Hangyába (az is vegyes csoport) vették fel még tavaly (szintén 3,5 éves Kép csak nem ment mégsem, mert a tesójával még úgyis itthon vagyok, szóval, majd együtt mennek, sztem), nekem szimpatikusnak tűntek az óvónők ebben a csoportban, voltunk tavaly nyílt napon is, szülőin is - de amiket ilyenkor lát az ember, az mégiscsak "kirakat", ha néha-néha mögé látni is. De mivel többnyire nem a közelbe járunk játszótérre, így senkit nem ismerek, akinek idejárna a gyereke, pedig szívesen hallanék ovis történeteket, akár már azelőtt, hogy az én gyerekeim járni kezdenének. A tavalyi nyílt nap alapján én a Mókustól szörnyedtem el nagyon és a Méhecske volt még a Hangyán kívül, ami tetszett - de ezek nagyon felületes benyomások.

A szigort az egész ovira értetted vagy a Katicára speciálisan?

Márti
márti
 
 


Csak a Katicára. A másik vegyes csoporttól (vajon a Hangya volt?) pont azért szörnyedtem el, mert tavaly mikor bementünk, teljes volt a káosz. Egy óvónéni pár kislánnyal szöszmötölt, a többi gyerek meg őrjöngött. 5 perc után távoztunk. Én az arany középutat szeretném. Érdekes, a bölcsiben szép szóval is tudtak fegyelmet tartani. Apropó, hogy pozitiv ajánlás is legyen: a Ráday utcai bölcsiben Márti néni (Zsoldos Gáborné) egy tünemény!!!
Sajnos én ragaszkodtam a vegyes csop.hoz, de elméletben ez is szebb, mint gyakorlatban. Bár a lányom szereti a nagyobb gyerekeket és azok nagyon jó fejek a kicsikkel, az óvónőktől ez plusz ráfordítást igényelne, ami nem valósul meg.
Ami bánt pl. a kicsik irkafirkáit sosem rakják ki, sőt nem farsangozhattak a nagyokkal, a pár háromévesnek de. külön buli volt, mondván hogy ők du. csak a szülőkön lógnának. :-(((
A Süni csoportban érdeklődtem, ők is szimpatikusnak tűnnek, ők kiscsoport, de van pár középsős is, szóval lehet hogy bbármelyik kiscsoportba is mehet a két csemetéd együtt.
Ja, a Méhecskét én is hallottam dicsérni. És övék a kanyargós csúszda. :-)
dkriszti
 
 


Kedves Mindenki!
nálunk egyelőre elég kialakulatlan a helyzet és nem is tudom még pontosan hogyan lesz. kislányommal kifogtunk tavaly másfél hónapra egy kiabálós óvónőt (ezt ő mondja, hogy sokat kiabált). ez azt jelenti, hogy állandóan rászólt a gyerekekre, fegyelmezett, a közelében kedvetlenek voltak a gyerekek, mintha nem is óvoda lett volna és nem is óvónő. ráadásul a dadával egymásra találtak, mert az kizárólag úgy beszélt a (három éves!) kisgyerekekkel, mint egy markotányosnő. akkor azt éreztem, hogy ezeket fel kellene jelenteni! azóta kirugták már az ún. óvónőt.
kislányom azóta nem marad ott ovodában, csak ha én is ott vagyok. most négy éves, szeptembertől már nagyon kellene, hiszen ő is imád gyerekek között lenni. szegény, elvették a bizalmát azt hiszem az óvónőktől.
az elején semmi ilyen gond nem volt, ő bizalommal állt a dolgok elé, bízott bennem. előző nyáron járt pár hétig egy maszek oviba, egy hét alatt gond nélkül vidáman beszokott, jól érezte magát. persze ott is csak addig, míg az egyik óvónőből (nem is volt igazából az, csak a másik) elő nem jött a banya oldala is és haragudni kezdett rá, mikor nem aludt el. mert elkezdtük megpróbálni az ottalvást. azt mondta a nő, "nekem nem fogja felrikácsolni a többi gyereket". istenem... még sírok is. a másik óvónővel szokott be ott egyébként, ő kedves is volt. utána aztán már nem szivesen ment oda, nem is maradt meg és már én sem akartam, nem is maradtunk. rögtön levette, naná, hogy nem szeretettel, megértéssel fordulnak hozzá és szerencsére elutasította. csak akkor még 2 és fél éves volt és korai ez még ilyenkor. az első években azt hiszem csak a szeretetre van szükségük, hogy megerősödjenek.
aztán jött a két banya három és negyed éves korában, azóta meg két helyen próbálkoztunk tavaly ősszel, sikertelenül.
keresem a legjobbat, a megfelelőt, egy szeretetteljes, elfogadó, invitáló óvónőt. most már óvodaalapításban vagyok benne néhányakkal, waldorf vagy esetleg egyéb alternatív. de a szeretet, megértés ott is az első.
azóta meg, mint előtte is, nagyon sokat vagyunk együtt, gyerekekkel a játszótéren vagy egy-egy más alkalommal, illetve a tornán. többet kéne neki gyerekekkel, ráadásul a házban sincsenek gyerekek, bár hamarosan költözni szeretnénk. de hát egy ilyen kisgyereknek két-három hónap is nagy idő, ami alatt jó dolgok történhetnek, vagy éppen kevesebb, ha csak kevesebbre van lehetőség és én már nagyon szeretném, hogy érezze, gyerekek között, sőt lehetőleg, hogy (jó) közösségben van.
remélem kialakul, csak most még minden bizonytalan, nem mondom, hogy könnyű. azelőtt is igényes voltam, de most nagyítóval nézem az óvodákat, óvónőket és a környéken nincs is olyan, amit még kis kompromisszummal is el tudnék fogadni. általában érdemben bent sem lehet lenni, hogy tényleg lásson valamit az ember, ne csak egy-két blikket, az óvónő személye meg csak az utolsó pillanatban derül ki, még a legjobb helyen is. akkor mégis hogyan válasszon az ember.
Volt valaki hasonló helyzetben? egyébkén a II.-ben lakunk jelenleg.
köszi, sziasztok, Ancsa

ha tudtok kérlek írjatok saját tapasztalatot, vagy tanácsot, azt hiszem, most minden segítés, bátorítás jól jönne, mivel úgy érzem szinte egyedül vagyok a feladat megoldásában. köszi előre is
aranyesõ
 
 


Tud valaki valamit mondani a iV. ker. pozsonyi ltp. oviról?
Előre is köszönöm.


Edit
csillagmanó
 
 


Sziasztok!
Tud valaki ajánlani bölcsit Budapesten? Mennyi idős kortól lehet beiratni?

Köszi:

Eri
domianyus
 
 


Szia Eri!

Úgy tudom a kerületi bölcsibe veszik fel a gyerkőcöt a legkönnyebben. Korhatár van ahol van, de ha nincs is, vannak előírások, melyeknek meg kell felelni. Pl. GyED mellett nem veheted igénybe a bölcsit. Ha GYES-t kapsz, akkor másfél éves kortól igényelheted, de ilyen esetben a legtöbb bölcsiben munkahelyi igazolást kérnek. GYES mellett dolgozhatsz 4 órát.
Szóval szerintem a legjobb lesz, ha a kerületi bölcsiket járod végig.

Mekkora a babád?
Az enyém másfél évesen kezdte a bölcsit, nagyon szerette elejétől fogva. A betegségekről viszont nem maradt le.Kép Erre is számítani kell, én elég hamar elvesztettem egy állást a folytonos betegeskedése miatt. Kép

Sok szerencsét!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok kismamik
Sajnos mi is magánbölcsit vagy bébihotelt keresünk Pesten, mert vissza kell mennem dolgozni.
Ha tudtok ajánlani valamit kérlek írjatok.
Előre is nagyon köszönöm.
monny
 
 


Sziasztok Tapasztalt Anyukák!

Szeptembertől a XIV.ker-ben (Miskolci utca)fogunk lakni, vidékről költözünk. A 3 éves kislányomnak ovit, a 2 éves kisfiamnak bölcsit keresek. Nem tudjátok esetleg, hogy a minicsoportokba mi a korhatár és a követelmény? Mindenképp szeretném, ha egymás közelében lennének a kicsik. Elég betegesek, így az intézmény elhelyezkedése, forgalom szempontjából sem mellékes. Előre is köszi, minden ötletet szívesen fogadnék.
Barbi
barbie2
 
 


Sziasztok!

Barbie, az óvodai normál csoportban a követelmény a szobatisztaság, és az önálló étkezés. Ez a 3 évesekre vonatkozik. A bölcsődékben viszont nem várják el a szobatisztaságot, mégha 3 éves el is múlt a gyerek.
Az óvodai minicsoportra ez nem tudom, hogy igaz-e. Az a gyanúm, hogy ott szívesebben veszik, ha már szobatiszta a kicsi, de inkább érdeklődj az ovikban, bölcsikben a környéketeken, mert valószínűleg óvodája válogatja, hogy hogyan viszonyulnak a kérdéshez. Az óvodai minicsoportokat általában 2 és fél éves kortól szokták indítani.

Van itt valaki, aki ismeri a II. ker. Virág Árok utcai ovit/ovikat?
Érdekelne, hogy milyen.

Yoan
yoan
 
 


Sziasztok

Tudna vki segiteni? Gyál, XVIIIker környékén keresek magánbölcsit, mivel nem jutott hely az államiba......
Köszi
Réka


Kép
vaktyuk
 
 


Réka :)

A XVIII-kerben sokat sétálok a kölkökkel és több magánbölcsit is láttam... A következő sétakor megpróbálom leírni a címeket. De ha kerékpárra pattansz és fel le, keresztül kasul biciglized a környéket kb. 1 óra alatt összeszedsz vagy 5-6 címet :)))

Amúgy mikor próbáltál bejelentkezni az államiakba? Melyik volt a legszimpatikusabb???


Üdv.
Kiliman

KépKép
kiliman
 
 


Szia

Az igazsag az,hogy Gyáliak vagyunk, és itt a helyibe probaltam de termeszetesen nekunk mar nem jutott hely, ill nem szeretem amikor a bolcsivezeto azzal indit hogy a szemembe hazudik, imret lorincet nem ismerem annyira sajnos eddig egy maganovit talaltam csak a Paula utcaban ill a neten probaltam keresni de semmi /lehet bena vagyok:)/
Elore is koszonom szepen a segitseget.
Reka


Kép
vaktyuk
 
 


Sziasztok!

Tudna nekem ajánlani valaki jó bölcsödét Nagykovácsiban vagy annak környékén ami még viszonylag közel van hozzá?!
Lehet magánbölcsöde is!Sőt!!!!!

Köszi!
snati
 
 


Sziasztok!!

Pesterzsébeten keresek bölcsit!!!
Nézegettem a bölcsi.lap.hu-n, de semmi. Egyet találtam, ami alapitványi, a Csipet csapat családi napközit.
NINCS ERZSÉBETNEK BÖLCSIJE????????????????
Ha tud valaki segíteni, írjon!!
Köszönöm szépen!!!

Sudi És

Kép
Kép
sudi
 
 


Sudi, a telefonkönyvben nem nézted? Ezek szerepelnek ott:

Budapest XX. kerület 1204 Ady Endre utca 83 /87 (1) 284-1573

Budapest XX. kerület 1201 Kossuth Lajos utca 3 (1) 284-0513

Budapest XX. kerület 1204 Köztársaság tér 1 (1) 283-1284

Budapest XX. kerület 1202 Mártírok útja 178 (1) 285-4561

Budapest XX. kerület 1201 Vörösmarty utca 89 /91 (1) 283-1225

Szia, Klára
klara
 
 


Klara!

Köszi, azóta elmentünk apósomékhoz, szintén erzsébetiek és ahova a ottani kislány járt bölcsibe, már meg is néztük. :lol: :lol: Az Adyt! Nagyon jó. Gondoltam az interneten mindent megtalál az ember amit keres, de ezek szerint mégsem!
Telefonkönyv???? Az meg mi?? :lol: :lol: :lol:
Nem, azért még emlékszem rá, de az már rég volt amikor itthon volt belőle.............................. :lol: :lol:
De tényleg köszi a címeket, rendes tőled!!! :lol: :lol:
Látom nálad már nagyobbak a gyerekek, nagyon kis aranyosak, sok boldogságot és örömöt hozzájuk!

Szia, Sudi

Sudi És

Kép
Kép
sudi
 
 


Sziasztok!
A XVI. kerületi Baross Gábor 2. utcai Montessori jellgű oviról szeretnék kérdezni titeket, mi a tapasztalatok??
Köszi az infókat!
Évi
Évici
 
 


Sziasztok!
Tudtok adni infot a IX.ker.Bölcsikről.
Szeretném vinni a kicsi fiamat aki 18 hónapos. A nagyfiam 5 éves az ovikkal megjártuk.
Vágóhídi ovoda borzasztó mi két csoportot is kiprobáltunk.
Senkinek sem ajánlom.Nekünk egy rémálom volt.
Pedig hogy mutatják magukat az ovonők.közben egy allatomos csapat.
Most az István korház ovijába járunk és nekünk nagyon bevált.
Szeret Manóka oda járni. Még az Obester oviról hallottam sok jót. és a Liliom oviról.
Segitsetek a Bölcsibe köszi
dada04
 
 


Olyan kár,hogy mostanában nem jártok erre az oldalra.
Szerintem sok emberkének is van ezzel kapcsolatban is jó-rossz példája.
Kérlek irjatok
dada04
 
 


Sziasztok!

Engem a 11. kerületi Bogdánfy utcai ovi és bölcsi érdekelne. Tud ezekről valaki valamit? Tapasztalatok? Az oviról csak annyit tudok, ezt is csak a nevében láttam, hogy református óvoda. Ez mit jelent? Mármint nem az, hogy református, de miben nyilvánul ez meg? Engem nem zavar, hogy református, csak arra lennék kíváncsi, hogy miben más, mint egy másik ovi?

Előre is köszönöm! Remélem tud valaki valami bíztatót írni!

Üdv.

bada
bada
 
 


Sziasztok!

A IX. kerületi Dési Huber utcai bölcsiről nincs valakinek infója? Jövő héten megyünk megnézni és még semmi tapasztalatom e téren. Viszont ez az egyetlen hely ahová bevennék a kerületben...

Előre is köszönöm.
pannani
 
 



Sziasztok!

Ikres anyuka vagyok a XVII. kerületben. Tud valaki bölcsi címeket adni? Nem rég lakom itt és nem ismerem a kerületet.

Köszi

Vancsa
vancsa
 
 


Rákoscsaba

Budapest 9

Budapest XVII. kerület 1172 Dormánd utca 3 (1) 257-9085

Rákoshegy

Budapest 9

Budapest XVII. kerület 1174 Kép utca 5 /7 (1) 258-4928

Rákoskeresztúr

Budapest 9

Budapest XVII. kerület 1173 Gyökér utca 1 (1) 256-8319

Budapest XVII. kerület 1173 Kaszáló utca 48 /50 (1) 257-6659

Budapest XVII. kerület 1173 Sági utca 5 (1) 256-6382

Budapest XVII. kerület 1173 Újlak utca 106 (1) 257-1464

Budapest XVII. kerület 1173 Újlak utca 112 (1) 256-1465

Budapest XVII. kerület 1173 Újlak utca 112 (1) 256-1545
klara
 
 


Szia Klara!

Köszönöm a részletes választ, sokat segítettél.

Vancsa
vancsa
 
 


Tudok egy jó bölcsit a XXII. kerületben.
neokon
 
 


Sziasztok!

Az érdekelne, hogy Soroksáron (XXIII. kerület) hol vannak bölcsődék? A neten nem találtam semmit!

Köszi előre is!

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!

Hamarosan 2 éves a kisfiam, és mi, a szülei mindketten dolgozunk. Részben otthonról, de egyre nehezebb megoldani, hogy kellő figyelem jusson a gyereknek.

A Balaha Lujza tér közelében lakunk, nem tudtok esetleg innen nem túl messze egy bölcsit ajánlani? Engem annyira elkeserít, hogy folyamatosan azt olvasom, milyen hosszú a várakozási idő, hogy elmegy a kedvem mindentől.... Magánbölcsire meg ha tudnék sem adnék havi 70-100 ezer forintot.

Előre is köszi!

Kép
mölli
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy találtam némi információt IX. kerületi ovikról! Eddig az Óbester és a Liliom utcairól hallottam jókat, ezeket szeretném megnézni, amúgy meg a Thaly K. utcába tartozunk. (Ez utóbbival egy ismerősöm elégedett, egy másik nem.) Akinek ezek közül valamelyikkel van valami tapasztalata, kérem, ossza meg velem! Köszönöm.
lujzett
 
 


Ja, és még egy: ajánlották a VIII. kerületben a SOTE oviját, erről tud valaki valamit?
lujzett
 
 


Sziasztok!

XVII. kerületi bölcsikről szeretnék érdeklődni. Az tudom, hogy 4 db van belőlük, a tapasztalataitokra lennék kíváncsi. A tegnap végiglátogattam mind a 4-t, de ez alapján sajnos nem tudok dönteni.

Köszi, Kinga
kingacs
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: