Új privát üzeneted érkezett!

HÚ, látom beindultak az adatok, neki is ugrom a táblának, míg Marci alszik!

Na elfelejtettem mikről írtatok :oops:

Ja, alvás: nálunk 2 van, egy délelőtt, olyan fél 11- fél 12-ig vagy délig, és utána délután úgy 3-tól 4-ig, fél 5-ig, ha szerencsém van 5-ig is :lol: Utána alvás este 8-tól reggel fél 8-ig, 8-ig, persze ébred közben a cumiért, de volt már, hogy nem.

Nálunk ásványvíz fogy, szóval legalább ebből a szempontból jó vagyok, ha a fogyókúra már nem megy. Én rendesen csoki vagyis édesség függő vagyok. Nem bírok ki egy napot sem nélküle. És így elég nehéz fogyózni...
De amúgy azt én is észrevettem, hogy szülés előtt az 1-2 kiló csak úgy leugrott rólam, ha mozogtam és nem ettem annyit. Erre most??? Egész nap talpon vagyok, és alig eszek és meg sem mozdul :cry:

Fogalmam sincs miről írtatok még, majd visszaolvasok :oops:

Krisy tényleg gyere, remélem nincs semmi gond!!!!

Kép
Kép
nikole
 
 


Feltettem a két táblát (mami névnap, szülinap), majd nézzétek már meg légyszi, hogy stimmelnek-e a dolgok, jó???
És persze akinek hiányzik, az írja meg! Ha már esetleg írtátok, csak én vaksiskodtam el, akkor bocsi :oops:

Névnapnál hiányzik:
Berzkat, Sch.Judit, Krisy, Nansy

Szülinapnál:
Krisy, Nansy

Köszi, ja, és csinálom a babócás táblát is :wink:

Kép
Kép
nikole
 
 


Akíra adott egy ötletet és megvalósítottam a blogos táblázatnál, fel is tettem javítva. Remém tetszeni fog, és persze ha valami nem stimm, akkor szóljatok!

BACSBERN: Már csak a ti adataitok hiányoznak teljesen, és persze vannak még lukak, pl. Berzkat :wink:

Kép
Kép
nikole
 
 

 
 

Sziasztok!

Nekem nagyon tetszik az új tábla :) Ügyi vagy nagyon! :)

Alvás, nálunk is most borult egy hete kb. :?
Eddig reggel is aludt egyet, délbe is meg délután is! Most már reggel kicsit tovább alszik, így nem alszik délelött, és dél-1körül borul be az ágyba, de van, hogy fél órát alszik van hogy kettőt...de délután meg már az istenért nem akar aludni, és akkor járunk így mint most, hogy este hétkor meg már megfeszíti magát és úgy üvölt a fáradtság miatt! :cry:

Szóval jó dolog volt ez az alvás....

Bacsbern örülök, hogy aktivizáltad magad :lol:
Krisy te is kövesd ám Bacsbern példáját :)

Ja, Bacsbern, nem igen tudom hogy az hol is van ahol laksz...vagyis sejtem de nem bizti! Én a Kossuth Lajos utca végén voltam! A HÉV végállomástól jobbra! Tehát balra van a bevásárló központ és jobbra....szóval remélem érted! :D
Egyébként a mostoha nővérem is csepelen lakik, ő meg pont a hévmegállónál ott a 10 emeletesekbe :D

Ugyhogy néha néha arra vetődünk! Akkor majd mindig szólok elötte ha megyünk :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok

Nikole
Adatok a táblába:
Saját Névnap: november 25

Fejlődéskövetőbe adatpótlás:
súly/cm: (decemberi adat): 9280g/72 cm
totyogok/járok: kapaszkodva
első szavaim: mama, papa, pápá, hinta, lámpa, baba
különleges dolgaim: tapsolok, pápázok, táncolok

Azt hiszem ennyi.És tök jó hogy fenn vannak a babák képei a táblában. Tetszik. Lassan a miénket is kirakhatnánk a mi táblánkba :oops:


Ivás
Hát én most szigorúan ásványvizezem, de azért a cola-light is néha lecsúszik. Olyan érdekes hogy régen a cola-lightra azt mondtam hogy milyen szar, és hogy hogy lehet azt meginni. Sógoroméknál mindig az volt, és így rászoktam. Aztán most meg már a sima cola nem ízlik. Van ezzel még valaki így?
Másik kedvencem a redbull . A terhességeim alatt ez hiányzott a legjobban :oops: . Néha ha más ivott, egy kortyot azért mindig kunyiztam....
Úgyhogy szerintem mindenkinek vannak ilyen dolgai, nem csak neked Rubinita. Azt hiszem ebben a topikban nem a "mindent az előírások szerint" elv érvényesül :lol: :lol:

mennem kell esti mesét mondani Áronnak. Hát igen, így majdnem fél 11-kor csak elmegy már aludni......Itt is látszik, hogy nálunk aztán nincsenek könyv szerinti dolgok, mint pl. 8-kor alvás :oops: :oops:

berzkat
 
 


Sziasztok!
Estére én is ideérek mindig. Most aludt el Balázs, na mi sem a nagykönyv szerint nevelgetjük ezt a gyereket. :roll: Viszont így szépen, sírás és egyebek nélkül szépen le tudom fektetni, megkapja a tápiját és már alszik is.

Ma nagyon szomorú napom van, éppen ma 10 éve, hogy meghalt az Apukám. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Hátsófali szívinfarktust kapott és hajnalban a kezünk között halt meg, fel sem ébredt rá. Hiába próbáltuk meg újraéleszteni, nem sikerült, bár utólag azt mondta egy orvos, hogy ha ott állnak akkor mellette és tudják, hogy most fog bekövetkezni, lehet hogy ők sem tudtak volna mit tenni. De ez nekem akkor hatalmas trauma volt, az a tehetetlenség meg minden… Imádtam Aput, rettenetesen apás voltam. Most is bőgök… :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Az a legszörnyűbb, hogy rengeteg mindenről lemaradt, ami velünk történt, ……….

De nem szeretnélek ezzel Titeket fárasztani…Csak jó volt leírni.




Berzkat!
Jó volt a matekpélda a férjekkel és a gyerekkel, tetszett!!! :wink:
Balut etetem, mint a fene, hogy visszahízzon de nem is kell nagyon, mert ma például rátalált egy csoki-mikire, és akkorát harapott bele, hogy ki kellett piszkálni a szájából, nehogy megfulladjon. :twisted: Úgyhogy az első csokievésen is túlvagyunk.

Fogyózás: én sem egy konkrétat csinálok, hanem próbálok kevesebbet enni. Én sem eszem kenyeret, hétfő óta egy falatot sem. 8) És amire a legbüszkébb vagyok, hogy szintén hétfő óta nem ettem édességet, mármint csokikát vagy kekszet vagy ilyesmit. 8) 8) 8) Nem tudom mikor lesz vmi hatása, de ahogy kitavaszodik, megint megyek futni, nincs kegyelem. :twisted:

Alvás: Balázs 2-szer alszik (ha sikerül). Ma pl. egyszer jött csak össze. Először 11-12 felé, de csak ½-1 órát. Ilyenkor délután is szunyókál még 3-4 körül. De ha vmi közbejön és nem tud délben aludni, akkor délután hosszabban alszik. Ma viszont épp a délutáni alvás nem jött össze, erre már este 7-kor nem látott az álmosságtól, aludt kb. 2 percet (többet nem hagytam szegényt) és komolyan mondom kipihente magát. :shock: ½ 10 után tudtam letenni, mondjuk akkor nagyon szépen eldőlt, mint a zsák.

Rubinita!
Tetszett a logarléces próbálkozás! :lol: Tényleg nagy öröm lett volna, ha lepisili a papírokat! :lol: :lol: :lol:
Kor: ugyan már, neked főleg van mentséged! Akinek ekkora lánya van… :wink:
Ja, az ásványvíz nekem sem jön be, én teát iszom mostanában. Az meg ugye cukros. :oops: De szerintem ezért bírom ki, hogy nem eszem meg a csokikészletünket!

Bacsbern!
Nem voltál sok ma, úgyis volt mit bepótolnod!!! :wink:

Nikole!
Nagyon jó a tábla!!! Bár én máris kérnék változtatást! :oops: A kilók maradhatnak, mert bár ugye fogytunk, de szerintem visszajön gyorsan, de a centink már 78!!! Ja, és van első szavunk is már: CICA! És ez tök tudatos! Eddig is mondott pár dolgot: itt - ott - egy, de ezek csak úgy jöttek. Viszont ahogy meglátja a macsekot, elkezdi mondani, hogy cica-cica, vagyis inkább szisza-szisza. :lol: De olyan édes, hogy majd megzabbantom!!! Majd teszek fel képet, mert irtó aranyosak a macskával. Ne lepődjetek majd meg Buci cicán, mert majdnem 7 kilós óriásdromedár! Majdnem olyan nagy, mint Balázs ülve.
És mi rászoktunk a mutogatásra is. Mutatja, hogy hová akar menni, ha kérdezzük, hogy hol van ez-az, akkor mutatja.

Névnap: nekem kettő is van: júli 30. és dec. 10. Igaziból a júliusi az eredeti de mivel a szülinapom is júliusban van, ezért sérelmeztem, hogy soha nem tudtam az iskolába cukrot vinni a többieknek (itt ez volt a szokás), mert szünet volt. Ezért önkényesen áttettem decemberre. Vagyis nekem olyan jó, hogy mind a kettőt tartom. A család júliusban köszönt (vagy nem, mert általában egybeveszik a születésnappal), a barátok meg decemberben. Úgyhogy maradjon a dec. 10. (de persze júliusban is kívánhattok boldog névnapot! :lol: :lol: :lol: )

Na, azt hiszem ennyit szerettem volna hozzászólni…Ezt most Word-be írtam meg, hogy tudjak közben lapozni és mindenre válszoljak. (wordben majdnem 1,5 oldal lett)

Gerimamy! Te ma nem is voltál? Ja, de látom, délben!

Nansy!
Biztos még vizsgázol kitartás hozzá, de ha végeztél, akkor gyere ám!

Krisy?!?!?! Merre jársz???

Jó hétvégét mindenkinek!!!

sch.judit
 
 


Na azért nem vagyok ennyire rossz anya! Nehogy megkövezzetek!Természetesen nem most fektetettem le a gyerkőcöt, csak sok időbe telt, mire megírtam ezt a hosszú hsz-t! (10 előtt aludt "már")

sch.judit
 
 


Judit:Együtt érzek veld Apukád miatt.Ezt én is átéltem,igaz az én apukám nem halt meg hála istennek.De neki is hátsó fali szívinfarktusa volt.Már pesten a munkahelyén,de még hazajött kocsival.Már útközben bármi történhetett volna vele....
Aztán itthon néztük végig,ahogy szenvedett,fájtak a kezei,meg a mellkasa,aztán kijöttek a mentők és a kis takony fiatal mentős gyerek belépve az ajtón beszólt,hogy : na hol az a nagy beteg?Merthogy késő este volt és nem tetszett,hogy ki kellett jönni.Aztán megvizsgálták és rögtön kiderült,mi a baj,már nem volt olyan nagy szája.Szóval én is végignéztem akkor ott,hogy össze-vissza szúrkálták otthon az ágyon és hordágyon vitték ki a mentőbe és én úgy bőgtem,mint még soha.Nagyon féltem,mi lesz.Aztán ott az intenzíven látni őt,mindenféle csövek és társai...Meg a műtét....
Szóval együtt érzek veled!

Na,de nem azért írtam,hogy szomorítsalak,ettől neked még nem lesz könnyebb...sajnos.

Ja és most is vagyok,megint mindjárt dél van! :lol:

gerimamy
 
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolást csak nem volt gépem a héten és nem tudtam nektek írni de már kezdtek elvonási tüneteim lenni. :lol:

Na gyorsan egy pár dolog mert mindjárt ébred a lurkó:

Születésnapom: május 22. én most leszek 28
Névnapom: augusztus 5.

Képzeljétek Dávidnak már 6 fogacskája van. :lol: A felső négy egyszerre jön neki, úgyhogy szenved rendesen.

Alvás nálunk is úgy van hogy reggel 8 körül kell és 11 felé megy aludni akkor általában 12-1/2 13-ig alszik majd 15-felé ismét alvás akkor alszik kb. 1/2 17-17ig és utána este fél 9 kor alvás.

Nekem is kell fogynom rendesen úgyhogy majd mindjárt megnézem a Gerimamy által ajánlott oldalt bár kedvemre valót úgysem fogok találni de muszály valamit. :lol:

Boldog hófordulot Gerinek, Balázsnak és Dorinának. :lol:

Most mennem kell majd még jövök....

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!

Na végre,Krisy,te is megjöttél! :D Elvonási tüneteim nekem is lennének tuti,már akkor is,ha csak egy nap nem olvashatnék minimum.

Gratula a 6 fogacskához!De,jó neketek!És nagyon rosszul viseli?
Nálunk Gergő valószínű ráharapott a felső ajkára belülről és egy fehér kör alakú folt van neki ott.Volt már valakinek ilyen?

Köszi a hófordulós gratut! :)

Nézd csak meg a fogyis oldalt,nekem nagyon bejött,érzem,hogy fogytam.Bár a mérlegünk sz@r,de a héten a 3kg mínusz tuti.És ez csak jobb lesz!Mindent bele! :D

Hát,az éjjel próbáltam feltenni a másik zenét a blogra,de sehogy sem sikerült,össze szívatta az agyamat. :evil: Most tettem fel egy másikat,de abba meg egyenlőre csak az új szám van,de teszem a régit is,ahogy lesz időm!

gerimamy
 
 


Sziasztok

Nah Csajok a tegnapi este borzalmas volt.... :(
Dorinát megfürdettem este 7-kor mert hát úgye fél 2 óta fennt volt és nem birta ki már fél 8-ig ,nah szóval fürcsi vacsi és utána ment is tentézniel aludt is egyből mert teljesen kifáradt, nah de 9-kor a B.K. után felébredt mint aki jól végezte dolgát . Akármit csináltam nem aludt vissza. A kiságyból nem vettem ki csak a cumit adtam neki 150-szer de nem akart aludni .szal végül fél 12 után sikerült neki. De az a 2,5 óra ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁHHHHHHHHHHHHHH azt hittem sose fog már aludni. Nah és megállni hogy ne vegyem ki azért az sem volt egyszerű, bár nem sírt jól elszorakoztatta magát a sötétben :lol: ami persze akkor nem volt olyan vicces!!
Szóval nem tudom miért csinálja ezt!
Idáig mi rendes napirend szerint voltunk de ő már nem szereti a napirendet,állandóan megpróbálja felrugni.
Csak én ilyen rend alapján élek típusú vagyok, még takarítani főzni vásárolni is mindig ugyanabban az időben megyek :shock: 8)
Lehet kicsit szánalmas vagy bolond vagyok de ezek a rigolyáim :shock:

Krisy
Jó hogy jöttél :lol:
köszönjük a köszöntést. Hát igen az én nagylányom már 8 hónapos hihetetlen :D

Akira
hogy én milyen hülye vagyok a hév kiment a fejemből mi is a hév végállomásánál lakunkcsak mi nem 10 hanem a 4 emeletesben :lol:
De szólj ha jöttök erre mindenképp és beiktatunk 1 kis babatalit.

Judit
Nagyon sajnálom Apudat :(

Nikol
Ne hari hogy még nemküldtem az adatokat annó még egyszer Gerimamynak elküldtem de olyan lusta vagyok :oops:
De ha nem harizol érte akkor most leírom ide :oops:
súly 9250g de ha felébredt lemérem ma pontosan a cm-t azt sajna nem tom
2 fogunk van
kúszik 7hó
gondolom az ülés csak akkor számít ha magától felül,szal mi még úgy nem tudunk ülni
szereti a gyümit
húsit 5 hótól eszik
kap tejterméket 7 hótól
eszik tápit 1-szer vacsira
nem szopizik
ha ez különlegesnek számít akkor ha mondom neki simi simi akkor szépen megsimizi az arcomat
:D
Azt hiszem ennyi ! Remélem nem haragszol hogy ide írtam.

Csajok mennem is kell mert közben Dorcsi felébredt.....

Jó hétvégét mindenkinek!
Holnap bizti nem jövök mert Apa itthon van,de hétfőn jelentkezem!
Vendég
 


Bacsbern:Nálunk ugyanez a menü alvásügyileg.Csak annyi külömbséggel,hogy Gergő képes este 10-től hajnal 4-5-ig játszani.Pedig napközben is egész nap a szobájában ,meg lent az előtérben játszunk.Meg sétálunk is egy nap egyszer.Én sem tudom miért van ez konkrétan,de nekünk az segített mondom,hogy megszűnt a délutáni alvászat.Mondjuk ma pont aludt délután,de csak azért,mert már katasztrófa volt.Meg is lett az eredménye,mert most aludt el,nem pedig fél 8-kor.Szóval több tippem nincs.Esetleg ezt próbáld meg te is.

Látom,lányok hétvége van,nincs is olyan nagy nyüzsi mint hétközben.
Sebaj,mindjárt hétfő és jöhetnek a függők ,,anyaghoz jutni"!:lol: :lol: :lol: Na,mindegy én azt tudom,hogy mos még megyek szépítem a blogot,de csak egy órácskára,mert aludnom kell!

Jó éjszakát mindenkinek!

gerimamy
 
 


Na, akkor most én jövök és írogatok, hogy legyen mit olvasnotok!!! (mert tudom, hogy ha írni nem is, de olvasni jöttök, TI függők :wink: :wink: :wink: )

Egyébként én is azért vagyok itt, mert Apa dolgozik, Manó pedig alszik. Bár lehet nekem is azt kellene csinálnom, mert éjjel ismét "buli" volt. Balázs korán kiütötte magát, fél 9-kor már aludt. Aztán 1-kor felsírt, átmentem, gondoltam a tea majd segít. El is aludt egészen addig, amíg visszamentem a szobánkba, elhelyezkedtem, és.... ismét sírás. Ez ment 5-ször egymás után. Mindennel próbálkoztam: tea, tápi, ringatás, ének (ez nem csoda, hogy nem jött be :lol: ), de nem használt semmi. Apának meg hajnalban kelni kell, gondoltam. Úgyhogy fogtam a kis petyerkámat és áttelepültem Balázs szobájába. Ott van még egy ágy, befektettem mellém, és............ láss csodát, simán elaludt. Még 1-2-szer felsírt álmában, de gyorsan visszaaludt egy kis simi után. 8 után keltünk csak.
Aztán délelőtt rájöttem, hogy mi volt a baj: egy újabb fogacska! :shock: :shock: :shock: A bal felső 2-es. Nem tört át, de olyan kemény, mintha egy csont lenne ott. Persze, mivel ez egy csont. Szóval ezzel szenvedünk éppen. Nem gondoltam, hogy ilyan gyorsan jön a következő fogacska, de legalábbis az egyik alsót vártam volna.

Gerimamy!
Gondoltam ma Rád, nem ma van a "nagy dőzsölés"??? Mit ettél? Én úgy ennék csokikát, de még tartom magam.
Gerinek nem aftája van a szájában? Nekem szokott lenni, egy évben többször is. z van herpesz helyett, mert nekem az még sose volt. Igen, úgy keletkezik általában, hogy megharapom a számat vagy a fogkefével megsértem és vmi baci odamászik és afta lesz ott. Eléggé fáj ám, úgyhogy Geri is nyűgösködhet tőle, esetleg enni sem tud, mert tényleg baromi fájdalmas, főleg ha vmi odaér, hozzáér. Van rá ecsetelő meg homeós bogyó is, de azt még nem próbáltam Nélkülük is elmúlik, csak lassabban.
Az előbb meg akartam nézni a blogot, de nem engedett de. De még megkuksizom, hogy mit is ügyeskedtél ismét!

Na, tessék most már írogatni, holnap már nincs 7vége!

sch.judit
 
 


Gerimamy!!!


Csúcs!!!!!

Szuper!!!!!

Csúcsszuper!!!!!


Nagyon ügyes vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sch.judit
 
 


Köszi szépen Judit!Igyekszem! :D Nekem most a futó csík tetszik legjobban a tetején!Betűszínek változtak picit.

Nagyon jókat nevettünk az írásodon itt a párommal,olyan kis vicces hangulatodban vagy?

De,ma van az a nap,amikor bármit ehetek,de tekintve,hogy a héten lement minimum 3 kiló,így visszafogtam magam.Reggelim kimaradt,mert fél 11-kor ébredtünk Gergővel együtt.Ebédeltem végre főtt kaját,már hiányzott egy kis meleg étel.Rántott csirkemellet ettem főtt krumplival,de csak keveset.Vacsizni is azt fogok,de még annál is kevesebbet,mert holnap van a koplalós nap és nagyon sz@r lenne,ha ma bezabáltam volna.

Nem tudom,mi lehet a szájával,egy olyan fehér,kör alakú hólyag szerű izé.
Ha nem múlik a hét elején,akkor megmutatjuk a dokinak.De köszi a tippet! :D

Jaj,nem irigykedem rád az éjszaka miatt,tudom milyen rossz!
Gergő hála istennek aludt az éjjel,este 9 után valamivel aludt el és mondom,fél 11 volt majdnem hogy felkelt.Többször csinálhatna ilyet.Fogzunk mi is különben becsülettel,ömlik a nyála,meg olyan az ínye is (tudod,mintha csont lenne benne). :lol:

Na,most megyek,de ha kapok választ,akkor még jövök!

UI.:Különben igazad van,ha írni nem is,olvasni biztos jön szinte mindenki,én legalábbis igen! :D

gerimamy
 
 


Sziasztok!

Én is jöttem olvasgatni na és persze írni is. Hát igen, ez már függőség, én is alig vártam, hogy párom egy kicsit leszakadjon a gépről és jöhessek :oops:
Főleg úgy, hogy holnap megyek vele Pestre, szóval ismét nem jövök :roll:

Akíra: Marci nem jön, úgyhogy ezért nem szóltam :wink:

Köszi az adatokat mindenkinek, holnap ugye nem leszek, kedden és szerdán viszont apa dolgozik éjjel-nappal (szinte) úgyhogy kipótolom mindegyik táblát.

Gerimamy: ide is írom, hogy szuper a felső csík, nagyon aranyos :lol:
És jól látom??? 209 nap van hátra az esküvőig??? Ezek szerint még nem vagytok házasok? Az mikorra esik? Nem vagyok egy jó fejszámoló...

Addig írtok a fogyókúrákról, míg csak rászánom magam én is. Mondjuk tegnap megcsináltuk a Hortobágyi húsospalacsintát, isteni lett. Ma pedig aranygaluskát csináltam 8) Bocsi a fogyózósoknak, de olyan fini lett, hogy nem bírom ki, hogy ne egyek még belőle a héten is :roll:

Az éjszaka nekünk is rossz mostanában, Marci csomószor felsír, ma is lent voltam egy csomószor. És ismerős a visszafekszem elhelyezkedek, ma épp ezt játszotta, csak ugye nekem még lépcsőt is kell mászni :evil:

DORINÁNAK UTÓLAG IS BOLDOG HÓFORDULÓT!

Krisy, jó hogy jöttél, gratula a 6. fogacskához, beelőztél minket :lol:

Judit: szörnyűek lehetnek ezek az évfordulók :cry:

Nekem ma sajna megint szörnyű élményem volt apukámmal kapcsolatban :cry: Azt már ugye írtam, hogy soha nem jöttünk ki túl jól, így el is költöztem otthonról albérletbe, ő persze nem értette miért. Azt hittem jobb lesz minden, de sajna még így is vannak összezörrenések, hogy már saját családom, és kis naív azt hittem saját életem van. Pedig tényleg mindent megteszek azért, hogy az a kevés, amikor beszélünk, ill. találkozunk, zökkenőmentes legyen. Sajna ő nem így gondolja, és bármi történik, mindig én vagyok a bűnbak. Ma már anyukámmal is összezörrentünk e miatt egy kicsit, amit nagyon nem szeretnék, mert a családban ő az egyetlen, akivel igazán megértjük egymást. Nővérem, apukám fiatalabb, és nőnemű mása, szóval ők jól kijönnek... Na bocsi, hogy leírtam, de egyszerűen annyira le vagyok nyomva e miatt. Még jó, hogy a párom itt van na és persze Marci, mert ők tartják bennem ilyenkor a lelket...

Legközelebb ígérem vidámabban jövök :roll:

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok! :D :D

Bbeti mondta(ma náluk voltunk,szegény Nikinek adtunk ízelítőt,milyen lesz,ha lesz kistesója :lol: :lol: :lol: :lol: ),hogy itt vagytok,gondoltam,benézek :D

Judit:
Teljesen meg tudlak érteni :( Nekem a nyáron lesz épp 20 éve,hogy meghalt az édesapám. Szívinfarktusban halt meg ő is, 11 éves voltam.. Annyira szeretett volna fiút,most úgy örülne a fiamnak (is..). És annyi mindent mondanék és mutatnék neki. NAGYON apás voltam..

Akíra!!!!!! Látom próbálkoztok!! :D :D :D :D De jóóóóóó! :D :D

Gerimamy:
Hol lehet megnézni azt a csíkot?? :( :(

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Nikole:Hát örülök,hogy tetszik a csík,tegnap hajnal fél 1-ig küzdöttem a hülye kódjával,mire sikerült feltennem.De én is úgy örülök,hogy meglett,így még szebb a blogunk!
Holnap mész a pároddal az miatt,amit mondtál?Tudod,amit megtanultál?
Hát igen,lesz esküvő a nyáron,nem vagyunk még összeházasodva.
Megvoltak az okai,mint mondtam már,a párom nem volt magyar állampolgár.Most kapta meg a magyar állampolgárságot nyáron.Szóval ez volt az akadály,de mostmár simán menni fog.
Ez az időpont augusztus 9-re esik (9,mert Gergő 9-én született).
Nekem az álmom az volt,hogy március 4-én házasodjunk össze,merthogy akkor ismerkedtünk meg,de az már nagyon itt van és bejelentéstől kb. 2-3 hó telik el.
Mi volt a baj apuddal?Ha nem titok...Van valami különös oka,hogy ennyire nem jöttök ki?Sosem voltatok jóban?Nekünk nyugodtan elmondhatod,bármi bánt,hiszen ezért (is) vagyunk!

Jaj,Gergő már annyira próbálkozik!Egész nap azzal ügyködik,hogy kapaszkodás nélkül áll és egyre jobban megy neki.Itthon mindenki a fejét teszi rá,hogy 1-2 hét és elindul.Már nagyon várom.És annyit dumál,egész nap szófosása van,baba,apa,papa mostanában a sláger.Tök cukker.

Hú,most mennem kell,mert kezdődik egy film és nézni akarom.
Már egyébként 20 perce megy,csak tudjátok a függőség! :lol:
A film után jövök!

gerimamy
 
 


Sziasztok!

Függgő vagyok :lol:

Barbamami, nagyon örülök, hogy jöttél! :)
A csík a blogba van :) Igen próbálkozunk :) Most álltunk neki!

Most egyébként nem tudok visszaolvasni, nem érek rá :oops:

Csak megakadt a szemem a görgetésnél Barbamamin, és el kellett olvasnom :D

Holnap mindent bepótolok!

Csak azért jöttem, hogy szóljak a táblába változtatni kell, mert már két fogacskája van az én kis banyámnak :lol:

Na holnap majd jövök részletesen válaszolok mindenre és mindet visszaolvasok :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Jó Reggelt.....

Na lányok meg volt az első balesetünk :(
Dorina szombaton fürcsi közben megcsúszott a kádban és beverete a kád szélébe a fejét :( :( :( Nagyon keservesen sírt de aztán hamar megnyugodott szóval gondolom az ijetség nagyobb volt,bár lett 1 kis puklija de már tegnap reggel nem is látszódott!!!
De borzalmas volt azt hittem megszakad a szívem érte.

Barbamami
Örülök hogy jöttél és írtál nekünk :lol:

Gerimamy
gratula Gerinek az állás próbálkozáshoz :lol:
azt elhiszem hogy nagyon várod ,ezzel én is így vagyok bár én megelégednék 1 kis mászással is mert még nem mászunk csak kúszunk :?

Nikol
Én is sajnálom hogy Apuddal rossz a kapcsolatod, biztos nagyon rossz ez így, bár kicsit áttudom érezni igaz nekem csak Anyósom keseríti meg az életem, de az is nagyon rossz.... :(

Akira
Hogy álltok a kistesóval?????

GERIMAMY A BLOG CSÚCS ANNYIRA ÜGYI VAGY , NA ÉS EZ A RENGETEG ENERGIA AMIT BELEFEKTETSZ AZ NEM SEMMI!!!!!

Na lépek Csajok mert még takarítani kéne míg Dorina alszik
Szép napot nektek és írjatok jó sokat!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!!!

Szeretnénk hozzátok csatlakozni!Remélem megengeditek,mert nem vagytok még olyan nagyon "öreg"csapat,de nagyon nagy az összhang és ez tetszik!
Én egy babapróbálkozós-várós topikba írtam eddig,de már ennek igencsak megszűnt az aktualitása,ezért jó lenne,ha megoszthatnám veletek a gondjainkat és feltehetném a kérdéseimet!Azt hiszem mindenkinek hasonló jellegű "problémái"vannak! :lol: Alvás,etetés....fejlődési ugrás!

Rólunk röviden:Pest megyében élek egy kis városba.Dénes az első fiunk,életem nagy szerelme.35.hétre szültem a MÁV helyett így a Szabolcs utcában,de minden ellenére nagyon jók az emlékeim,mindenki angyalian bánt velem és a manómmal!Szerencsére megadatott,hogy annak ellenére,h koraszülött volt és a 4.napon foghattam először a kezemben,már az első perctől kezdve nagyon jól ment a szoptatás,egymásra voltunk hangolódva :lol:
A mai napig szoptatok,elég sokat még,napi5-6 alkalommal,ezért a hozzátáplálás nálunk nem annyira halad,mint nálatok.És nem vagyok túl bátor,én még tejterméket és lisztet,glutént még nem mertem adni.Hozzáteszem elég sokan allergiásak nálunk a családban.És a szopi miatt a tejtermék szerintem várhat is még.

Nem volt időm visszaolvasni a kezdetekig,de pótolom,ígérem.Persze,csak ha megengeditek,h ide írjak :o

Sziasztok,szép napot nektek!
Meli és Dénes

Kép Kép
meli1118
 
 


Na sziasztok!

Jöttem egy kicsit, bár Kyra itt van, nem alszik, így kicsit vele is vagyok meg veletek is, de azért remélem délre megírom a mondandómat (most 8:57 van)

Bacsbern nagy puszi Dorina buksijára :cry:
Sajnos sok ilyen lesz még, de túl kell élni....bár meg vagyok róla győződve, hogy nekünk jobban fáj mint nekik! :?
A kistesó project elindult, most várom a ciklus végét, hogy megjön-e vagy sem! :roll:
Persze remélem hogy nem fog megjönni, de hát ha igen akkor is megpróbálok erős maradni :?
És minden képpen szólok, ha arra járunk felétek! :)


Barbamami, remélem ha időd engedi jössz még hozzánk és mesélsz magatokról :) Hogy van a három lurkó? Bogi miket csinál már? Napsugár jól van? Túl vagytok a sok kórházas dolgon? :?

Gerimamy, tök, jó, hogy most készültök az esküvőre! És megvan már szervezve nagyjából? Helyszín meg ilyenek? Milyen lesz a ruha? Mesélj, olyan izgi az esküvői előkészület :lol:
A kis fehér hólyagról meg lövésem sincs, hogy mi lehet...

Jajj, igen az állni próbálás, hát Kyra is állandóan elenged mindet :lol:
Már fél percig is képes megállni kapaszkodás nélkül! Csak azért esik el, mert nagyon ügyinek képzeli magát, és megpróbál elindulni, na és evvel a lendülettel persze el is vágódik :lol: :?

Berzkat
, Áronnak NAGYON NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Nikole, legalább ma kicsit együtt lehetsz pároddal :) Apukád miatt meg....hát sajnállak! :? Nem lehet könnyű...de próbálj meg felülkerekedni rajta, ne is törődj vele! Had mondja, te tudod, hogy ez nem így van, és csak a te kis családoddal törődj :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Meli, nagyon nagyon örülök, hogy jöttél :)

Ha tudsz tegyél fel képet a manócskádról :)
Imádjuk a babaképeket :)
És az a kis kép nem sokat mutat :wink:

Azt hisztem ha én ennyi ideig tudtam volna szoptatni én se adnék tejet neki! Csak én azért kezdtem el ilyen hamar mert a tápit utálom, és akkor már inkább tej mint tápi :)
És nálunk nincs is allergia!
De Nikole se ad semmi ilyesmit Marcinak, de nem is ítél minket el azért, hogy mi adunk :)
És itt ez a lényeg :) Nem kell mindent ugyanúgy csinálnunk, nem vagyunk egyformák, de bántani se érdemes a másikat csak azért mert máshogy csinál dolgokat :)
Legalábbis ez az én meglátásom :)

Na most megyek Kyrázni mert már nem bír magával az én drágám, de majd még jövök, és írj sokat magadról :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!


BOLDOG SZÜLINAPOT ÁRON!


Hát nem tudtuk meg,mi van Gergő szájával,mert a rendelő dugig tömve volt,nem tudott ma a doki fogadni.Holnap tudunk csak menni,hát kíváncsi vagyok,mi ez!

Én is üdvözöllek Meli! :)
Gyere nyugodtan és mesélj bővebben magatokról!
De jó,neked,hogy még mindíg tudsz szopiztatni...Én egyáltalán nem tudtam:(

Az összahng itt valóban nagyon jó,tudod,jó emberek egy helyen... :D

Nansy:Druukolunk a vizsgákért!Biztos megy az neked!Ha végeztél,várunk nagyon,rég jártál erre!

gerimamy
 
 


A fenébe ezzel a betűmérettel,mindíg megviccel!

Szóval mégeszer:

BOLDOG SZÜLINAPOT ÁRONNAK!

gerimamy
 
 


Sziasztok

Csak gyors bekukk mert még mindig nincs gépem és most a munkahelyemről irok mert beugrottam a páromhoz. Tudjátok a függőség!!!!!

ÁRONNAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!

Gerimamy az esküvő rendesen fehér ruhás szépséges esküvő lesz?
:lol:

Meli én is üdvözöllek és gyere amilyen gyakran csak tudsz. :lol:

Nagyon ügyesek ezek a lurkók, hogy már probálnak állni egyedül szerintem lassan nálunk is ez következik, bár most ott tart Dávid, hogy megprobálja lehajolással felvenni a földről a játokokat úgy hogy közben ne üljön seggre.

Dorinának puszi a buksijára és ne aggódj ezek a gyerekek annyira rugalmasak. Dávid is állandóan esik kel. :lol:

Barbamami de jó téged itt láttni, mesélj mi újság veletek Bogi miket csinál már? :lol:

Még egy kérdés aztán mennem kell, nálatok csinálnak olyat a babák, hogy beszélnek de nagyon halkan vagy csak tátogva? Na ezt jól leírtam, szóval Dávid egy időben mondta, hogy Mama de most már azt is mondja hogy pápá csak mind ezt suttogva vagy tátogva és nem tudom ez miért van és hangosan már nem is mondja. :shock:

Na mennem kell nem tudom mikor leszek legközelebb remélem már a héten megcsinálják az otthoni gépem.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok

Jöttem egy kis "anyagért"!!!!!!!!!!! :P :P :P
Reggel elmentünk sétálni Zitával, mert annyira, de annyira jó idő van. 10 fok!!!!!! Ezért jöttem csak most. De most , hogy hazaértem, ez volt az első dolgom, miután Zitát letettem aludni :D Ennyit a függőségről....


Elöször is mindenkinek nagyon köszönöm a jókívánságokat Áron nevében!!!! :P . Aranyosak vagytok hogy rá is figyeltek!El sem hiszem hogy már 4 éves.....
A szülinapját csütörtökön este fogjuk tartani, mert nem tudtuk mára összehozni :cry: . de végülis ő úgysem tudja hogy ma van igazából.

Nem is mondtam nektek, hogy szombaton bálban voltunk. Nagyon jót buliztunk, jó sokat táncoltunk. Jó volt kicsit kimozdulni gyerekek nélkül. Ajánlom neketek is!

És képzeljétek, Zita kb 3-4 lépést megy egyedül.Az ülőgarnitúra foteljétől átjött a kétszemélyesig. És ezt már sokszor csinálja. De ha nem lenne ott 3-4 lépés után valami ami megfogja, tuti elesne, mert még annyira nem biztos a dolgában. Szerintem. Úgyhogy nálunk is mindenki azt mondja hogy pár hét és meglátom menni fog. És nekünk is olyan mintha csont lenne az ínyében felül, az első négy fog helyén:wink:

Akíra nagyon szorítok neked, de ha mégsem jönne össze elsőre, azért ne keseredj ám el!!!!! És ne akard nagyon-nagyon. Amikor én nagyon akartam Áron után a következőt( kb annyi idős lehetett Áron mint most Kyra), valahogy soha nem jött össze. Amikor azt mondtam hogy jön amikor jön, egyből terhes lettem...Persze mint tudod egyéb gondok miatt csak a 3. baba maradhatott meg, ő meg így sikerült hogy a két gyerek között pont 3 év van. De nem bánom, a lényeg hogy itt van , és egészséges.

Gerimamy
Amikor Áron elesett, elharapta a száját, és belülről ilyen fehér színű, párna szerű hólyag keletkezett rajta. Magától elmúlt, de nem egy nap alatt. Ha jól emlékszem majdnem 2-3 hét kellett hozzá.
A múltkor amikor fogászaton voltam, a tampon kicsípte a számban a nyálkahártyát, és nekem is ilyen volt . Nagyon szar, fáj, és nehezen gyógyul. Úgyhogy szerintem lehet hogy Gergőnek is tényleg attól van hogy megharapta. nem jó rá semmi, magától gyógyul.
Zitának volt afta is a szájában, de az inkább ilyen sárgásas színű volt. Sch Judit. neked is ilyen sárgásas színe szokott lenni az aftának? Arra viszont kapott egy folyadékot, amit a cumira kellett tenni és azt leszopogatta. Utána fél órát nem ihatott, ehetett. Ha Judit is azt mondja hogy sárgás színű, és nektek fehér, párna szerű, akkor szerintem csak elharapta.

Ja, és az esküvő... Milyen lesz? Fehér menyasszonyi ruha, nagy banzáj, vagy csak kisebb, családi körös, kosztümös?
Most lesz a sógoromék esküvője is, és voltam a Timivel(leendő sógornőm) menyasszonyi ruha próbán, ott, ahonnét annó az én ruhám is volt. Olyan jó érzés volt...... Úgy irigyellek:oops: Olyan szép emlékeim vannak róla.....

Meli
Üdvözlünk itt a csapatban. Tegyél fel képet Dénesről, és tehetnél fel magadról is. Itt már mindenki tudja hogy hogy néz ki a másik, jó lenne ha téged is be tudnánk azonosítani :lol: Persze ez nem kötelező, de a kis kópéról igen!


Hú, a többieknek most nem tudok írni, mert mennem kell, de remélem nincs hari ezért :wink:

berzkat
 
 


Ezt még le kell írnom nektek gyorsan, mert tök happy vagyok. :
RÁM JÖTT AZ ÁRON MEGSZÜLETÉSE ELŐTTI GATYÁM!!!!!!!! Ezt a gatyát annyira szerettem, és nagyon fájt a szívem érte. És most, végre rám jön :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . Bár még nem teljesen úgy áll ahogy szeretném, de legalább rámjött!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

berzkat
 
 


Sziasztok!!!

Nem tudom, hogy tudok-e írni most, mert Balázs itt van az ölemben. Éppen egy kézzel próbálkozok, de így elég lassan megy.

A legfontosabb: Áronnak nagyon boldog 4. szülinapot!!!

Na, akkor most visszaolvasok:

Gerimamy!
Hááát, akkor ez most vagy afta vagy pedig nem. :lol: :lol: :lol:
De ezt gondolom sejtettétek!
Nem is tudom milyen színű szokott lenni az aftám, nekem fehér rémlik. És baromira fáj.
Az esküvői részletek engem is érdekelnek, de már a többiek feltették Neked az összes jó kérdést, nem is tudok mit kérdezni.
Ja! Ha nagy esküvő lesz, és beleférünk a létszámba, akkor meg is lenne oldva a találkozó helye és ideje. :wink: :wink: :wink: (persze ez poén)

Nikole!
Hát nem lehet egyszerű akkor a kapcsolat Apukáddal. És Marcihoz hogy viszonyul? Őt szereti? Vagy csak úgy a "maga módján"?

Barbamami!
Jó hallani Rólatok! Tényleg, írj mi van Bogival? Amilyen ütemben fejlődött, most már kb. szaladgál és verseket mondogat! :wink: :wink: :lol: :lol:
Amit Apukádról írtál, mitha én írtam volna! Én is rettenetesen imádtam, és már engem is fiúnak szeretett volna (ezért tanított meg barkácsolni, imádom a focit és minden sportot, mindenhová vitt magával, stb.) , a tesómat is fiúnak várta, de ő is lány és a hugomnak is lánya született. Úgyhogy Balázs lenne az első fiúunokája, meg lenne őrülve érte! :cry: Ilyenkor gondolom, hogy néha nincs igazság, miért pont a legjobb embereknek kell "elmenniük"?!?!

Detty!
Hát, igen a balesetekből csak több lesz, nem kevesebb. Balázs is csúszkál a kádban, még nem vettem bele csúszásgátlót. :oops: Pedig már többször hanyatt is esett, szerencsére nem volt benne sok víz és ott is voltunk, de köhögés volt rendesen. Kiköhögte magát és mintha mi sem történt volna. :shock:
És a barátnőm kislánya soha életében nem mászott, a kúszás után jött az állás, a mászást kihagyta! :?

Meli!
Gyere nyugodtan! Én sem adok még tejterméket Balázsnak, bár lisztesett kapott már, sőt kap is. De ez nem akadály ebben a topikban! Szerintem Te vagy itt az egyetlen, aki még ilyen korban szoptatni tudja a gyerkőcét, úgyhogy nagyon ügyi vagy!

Akíra!
Mindenkinek írtál, nekem nem, egy sort sem! :cry: :cry: :cry: Lehet, hogy meg is sértődök és el is megyek egy másik topikba! :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
Én viszont írok: remélem minél előbb összejön a kistesó, de tényleg nem parázz, ha nem elsőre! Olyan izgi!!!!!!!!!!
Én már most full ideg vagyok a tesóm miatt, pedig még van 2 nap!!!

Krisy!
Légyszi írd át a másik táblában, hogy 4 fogunk van. Bár mire jövő hétfőn felteszed, lehet hogy írok egy másik üzit az 5.-ről. (mert már ugye ott van a csont :D )
Hát nálunk nincs suttogás, sőt. Bár a "cicát" csak akkor mondja, ha látja, de egyébként olyan hangosan karattyol egész nap. Most is megy a "heeeeee-------lááááááá-------héééééé-------lelelele-----stb.

Berzkat!
És ez a "nadrágfeljövés" az Atkinstől van?!?! (irigy-irigy-irigy)
Bál? Tök jó, mi is megyünk 26-án. Már nagyon várom, ez olyan nagyon kiöltözős buli lesz. A gimi (ahol dolgozom) alapítványi bálja, nagy buli mindig. De az idén fogalmam sincs mit húzok fel. Tavaly legalább nem kellett sokat gondolkodnom, mert nagy pocakkal nem volt sok választásom. :wink:


Majd még jövök, mert Apa este dolgozik, nem piszkál, hogy megint gépezek! :wink:

Közben megoldódott, tudtam 2 kézzel írni, bekapcsoltam a Minimaxot! (miért nem jutott eszembe előbb? Bibi Blocksberg lekötötte a legény!)

sch.judit
 
 


Sziasztok!

Hát,ja vagy afta vagy nem! :D Holnap kiderül,de már nem annyira fehér,inkább kezd sárgás lenni!Így meg már tényleg nem tudom,hogy afta vagy nem afta! :lol:

Berzkat:Tényleg,a gyatyarádjövetel a fogyitól van?

Lagzi:Hát mindenképpen kicsi lesz,csak a szűk családi kör.Szerintem max. 20 emberrel.Nem hiszem,hogy olyan igazi fehér ruhás lenne,hacsak nem fogyok le olyanra,mint egy cinege. :lol:
Nem lesz templomi esküvő,mert nem vagyok megkeresztelve,de jó lesz ez így is.Még nincs megszervezve semmi,konkrétan egy hete motoszkál a fejünkben a gondolat,de tegnap csináltam a vonalzót és akkor döntöttük el,hogy ha lehet,akkor augusztus 9-én feltesszük az i -re a pontot és összekötjük az életünket.Na,nem mintha nem lenne már összekötve. :lol:
Talinak sem rossz helyszan,csak még olyan messze van.

Judit:Velem biztos összefutsz este,itt vagy a blogon!Hiszen,mint Bacsbern is mondta,az energia,amit belefektetek....Nem tehetek róla,imádom csinálni! :D

Kérnénk szépen jelentkezni azokat a mamikat,akik nem írtak az elmúlt 1 napban!Valamint a blogra is ráférne egy kis új anyag! :D

gerimamy
 
 


Jaj,és akartam már többször kérdezni,hogy kinek mi a foglalkozása?

Más:Különben szerintem vegyük komolyan ezt a tali dolgot! :wink:

gerimamy
 
 


Sziasztok! :D

De aranyosak vagytok!!!! Nagyon jólesett... :oops:
Elmentettem ezt a topicot is a "kedvencek" közé...,úgyhogy többször boldogítalak majd titeket :lol: :lol: :lol: :lol:

ÁRONNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!!! :D :D :D :D
Napsugár is januári,neki 9-én volt a szülinapja :lol: :lol: Nekem holnapután lesz :roll: :roll:
Emlékszem,anyuval ültünk hajnalban a kanapén,pontosan 4 órakor,amikor a Manó 1 hetes volt. Én is 4-kor születtem.. És anyuval dumáltunk:ő akkor 23 éve szült,én meg 1 hete.. :D

Woww,Zita NAGYON ügyi,hogy már így lépeget!!!!! :D :D :D
Jah,és a gatyaélmény :D :D ,ilyet én is szeretek átélni!!

Gerimamy:
Bocsánat.. Azt hittem,a "csík" valamilyen lefényképezett fali dekoráció (ez már begolyózási tünet nálam,mert egyfolytában azon gondolkodom,mit találjal még ki dekorációnak a házikónkba..)
Nekünk is kis esküvőnk volt anno,mikor férjez mentem az én tündér páromhoz. Hát,ugye volt már egy 3 éves kismanóm,és a 2. esküvőm volt..
De ha nem is akarsz fehér ruhát,a törtfehér is gyönyörű!! (Azt hiszem,"ekrü" a neve). Én meg is vettem,mert így még olcsóbb volt,mintha kölcsönözném :shock: :shock: ,és mivel teljesen egyszerű,nem "csicsás",abroncs nélkül fel lehet venni még..
(Nem volt egyházi esküvőnk,de idén szeretnék :D :D . Már megpedzettem a dolgot a páromnak.. Még nyárig kellene megszervezni,mert aztán másik pap lesz,és ez a mostani annyira aranyos!!!!)

Ja,igen.. A foglalkozásom óvó-és tanítónéni.. De nem megyek vissza tanítani.

Judit:
Igen.. Nálunk is lányok születtek. Anyuék elsőszülött gyereke kisfiú volt,de kéthetesen meghalt.. Szegény apukám,már harmonikát is vett neki,olyan boldog volt.. Ezek után meg persze méginkább szeretett volna még egy fiút. Na,hát én a hegesztéstől a traktorszerelésig mindenhol a nyomában voltam,csak vele lehessek.. Nem voltam valami lányos gyerek :roll:

Bacsbern:
Ma Bogi pillanatok alatt nekiindult pelenkázás közben,mire utána kaptam,már szó szerint "pofára esett". Szegény!!! Annyira megijedtem!! Szerintem jobban,mint ő.. :roll:

Meli:
Semmiről nem marad le a kisfiad,ha vársz a tejtermékekkel..Én ANNYIRA szerettem volna szoptatni akár 2 éves korukig is!! De Napsugár 9 hónaposan,Peti11,Bogi meg 8 hónaposan hozta a tudomásomra félreérthetetlenül,hogy most már tartogassam a ciciket apának :D :D . Bognak valószínűleg az volt az újévi fogadalma,hogy nem szopik többet,mert pontosan jan. 1-től nem hajlandó szopizni.. :roll:

Krisy:
Dávidnak boldog hófordulót!!! :D

Na,megyek..

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok

Hú csajok, nehogy azt higgyétek hogy 1 hét alatt leadtam minden feleslegemet:oops:
A gatyámat eddig is fel tudtam húzni, de nem tudtam begombolni, kb 2-3 cm hiányzott.
Lehet hogy lement 2-3 kg,de mérlegre még nem álltam. De szerintem most kezd el lemenni a szülés után felszedett kilók nagy része is. Mert én a szülés után kilóban kevesebb voltam mint amikor terhes lettem, csak az itthon töltött pár hónap alatt jött fel 5-6 kg. Lehet kellett egy év ahhoz hogy visszarendeződjön minden, és csak azért jön rám a gatyám. De a lényeg hogy rámjön, mit bánom én hogy mitől :lol: :lol: :lol:


Gerimamy
Nem vágysz a szép fehér menyasszonyi ruhára? Én bizti akkor is felvenném ha kicsi esküvőm lenne. Olyan jó benne lenni :oops: :oops: . Mondjuk nem olcsó mulatság... Bár már olyan szép kosztümök is vannak... És a lényeg hogy összekötitek az életeteket papíron is. Mert hát ugye másképpen már elég jól összekötöttétek :lol: :lol: :lol: :lol:


Judit
Szeretem az ilyen kiöltözős bálokat. Ez is az volt. És februárban , azt hiszem 26.-án,( pont Zita szülinapján)megyünk még egy buliba, 70-es évek ruhájában kötelező a megjelenés. Fellépő a Magna cum Laude. Már most várom. Bár hogy mit veszek majd fel, fogalmam sincs, mert már anyukám, anyósom is kiszanálta ezeket a ruhákat. Lehet elmegyek valami turkálóba, hátha találok valami jó kis rucit :lol: :lol: :lol:
Balázs nézi a minimax-ot? :shock:
Sajnálom nagyon hogy apukád nem élhette meg az unokája születését . De én hiszek benne hogy az, aki elment, és nem lehet már velünk, de nagyon szerettük, valahogy mégis itt van a közelünkben. Tudom hogy most azt mondjátok hogy hülye vagyok..... Én a nagymamámat nagyon szerettem, de amikor óvodás voltam meghalt szegény. Azóta is sokszor látom őt álmaimban, és úgy érzem hogy itt van a közelemben.
Közelibb hozzátartozómat szerencsére még nem vesztettem el. Nem is tudom hogyan lehet azt kibírni....

Bacsbern
Az a lényeg hogy Dorinának nem lett semmi baja az eséstől. Ezek az esések nekünk azt hiszem jobban fájnak mint nekik. Majd holnap felteszem a blogra Zita mai esését. Na, azt nézd meg. És ezek nálunk mindennaposak :evil: ( fel akartam venni hogy hogy megy már egyedül, aztán egy jókora esés lett belőle....)

Na, mennem kell Áronnak mesélni.
Holnap jövök!!!!! :wink:

berzkat
 
 


Sziasztok!

Dávid babának boldog hóforulót kívánok!

Barbamami:Boldog szülinapot Napsugárnak utólag is!

A síkot megtalálod a Babocskáink blogján,aminek a címét az én vonalzóm alatt találsz!Fali dekorációkról én is sűrűn álmodozom,de még nem volt energiám nekiállni.Maradt Gergő szobájában egy fal,ami nem tetszik és azt szeretném átalakítani,egy mesefalat szeretnék,de ahhoz ihlet is kéne,az meg nincs. :(
Ha nem mész vissza tanítani,akkor mivel fogsz foglalkozni?
Nekem egyébként 2 szakmám is van,az egyik az ABC-eladó és pénztáros,a másik pedig a Kéz és Körömápoló,Műkörömépítő,amit egyszerűen imádtam csinálni.Úgyhogy abba töröm a fejem,hogy ezzel a képességemmel kezdek majd valamit.
Tényleg,nem is meséltél,miket garázdálkodik már a kislányod! :wink:

Krisy:Nálunk ment a tátogás,suttogás egy időben.Pontosabban akkor,amikor Gergő megtanulta a baba szót (ez volt az első).Aztán jól elfelejtette.Mikor legközelebb előszedte,már csak tátogott és suttogott.Most meg már ordítozik.:) Most kezd próbálkozni az Anya szóval,tök édi,mindíg mikor mondja,akkor beletömi a macikáját a szájába,mint aki szégyenlős.Biztos maximalista és azt akarja,hogy csak akkor halljuk,amikor már nagyon jól megy neki. :lol:
Új szokása pedig,kb. egy hete,hogy morog,mint egy mérges kiskutya.Legtöbbször akkor,mikor nem az van,amit ő akar,vagy ha valamit nagyon akar.

Na,regényt írtam,de szerintem ma még jövök.Judit,te is jössz? :lol:

gerimamy
 
 


Sziasztok!!!

Köszi lányok a kedves fogadtatást!
Teszek képet,persze,majd később rá is untok :D Imádok "dicsekedni " a fiammal :lol:

A hozzátáplálás mindenkinek a szíve joga,mármint,h mikor mit és mennyit.Én nem ítélek el senkit,óriási szerencse,h nálunk ez így alakult.Mármint a szopi.Tény,h elhatároztam már a szülés előtt,h sokáig fogok szoptatni,meg persze azt is,h milyen körülmények között szeretnék szülni,de az élet azt másképp hozta,a szopi lett egyedül az,ami összejött.Dénes megszületett csüt.és csak hétfőn foghattam a kezembe.Addig,mint őrült,éjjel-nappal fejtem.Hogy legyen neki az inkubátorban valami a tápin kívül.Szombaton már belövellt a tej,vas.már csak azt adták neki,hétfőn már szoptattam.És fejtem.Állandóan.Az első 4 hónapban lefejtem 40 l tejet.Amellett,h Deni csak azt kapott.Így van még 4 tejtesónk is :oops:
Bocs,ha furának tűnik,nem dicsekvésként írom,de tény,h büszke vagyok rá.Nem volt egyszerű az elején.

Dénes egyébként igen jó evő,még csak 3x eszik mást a szopin kívül,de az tartalmas.Imád rágni és harapni,a kölesgolyó a favorit,meg a banán,alma,répa.Szeretek neki főzni,de bevallom sok bébiételt is kap.Szerintem ilyenkor télen nagyon jó a baébiétel,mert olyan minőségű z.séget én nem tudnék adni neki,meg a franc se paszízozgatja a borsót,kukoricát :roll: :lol:

Dénes 22660g-al és 49cm-el született.Jan.8-án volt 8970g és 73cm.
6 foga van
elég jól kiskutyázik és kommandókúszik már.
Még nem beszél,csak néha egy kóbor aját kihallok a halandzsából.de lehet,h csak jajgat :lol:
Ülni tud.

Ne haragudjatok,h nem írok még személy szerint midenkinek,de még a nevekkel sem vagyok teljesen tisztában.Próbálok visszaolvasni....

Szép napot!!!!
Sziasztok

Kép Kép
meli1118
 
 


22660g=2660g :roll: :lol:

Kép Kép
meli1118
 
 


Akkor néhány a legújabbakból Kép
Életünk legszebb karácsonya
Kép
Add azt ide anya lécciiiiiiii
Kép
8)
Kép
Kutuska
Kép
Nagyfiúsan

Kép Kép
meli1118
 
 


És amikor még nagyon picike volt.... Kép
még a kórházban
Kép
namivan,így kényelmes...
Kép
éhes vagyok mindig
Kép
hagyjatok,aludnom kell...

Kép Kép
meli1118
 
 


Help

Ki tudja hogy hogyan tudok telefonnal készült videót feltenni a blogra? Photobuckettel nem megy. A kiterjesztése 3gp. Valószínű ez a baj. csak nem tudom átcsiribálni. Valaki?

berzkat
 
 


Sziasztok!

Tegnap este elment a net, miközben ide írtam. Szerencsére pont észrevettem, és nem küldtem el, különben elszállt volna. Úgyhogy most beillesztem a tegnapi irományt. Kicsit furi lesz a reggeli írások között, bocs!


"Sziasztok!
Na, nem sokan írtak ma! Biztos mindenki hétvégézik még! (okés, délelőtt azért még volt olvasnivaló, csak délutánra fogyott el)

Gerimamy!
Mégsem futottunk össze! A blogon sem vagy! :lol:

Barbamami!
Megint egyformák vagyunk Apa téren. Én is szereltem állandóan, de most legalább nem okoz gondot, hogy befúrjak egy tiplit a falba. :lol: Meccsre is jártam Apuval, és amikor csak lehetett, főleg nyáron, mindenhová mentem vele. Szerencsére anyagbeszerző volt, lehetett utazgatni.
Bár én szerencsésebb vagyok, 10 évvel többet lehettem vele, mint Te a te Apuddal!
Már megint csinosítod a házat? Vagy inkább állandóan? Utoljára ami képeket láttam, már alakultak a dolgok. De jól emlékszem, hogy új helyre készültetek költözni, és oda gyártottad már a dekorációkat? De lehet, hogy nem így van, csak rosszul emlékszem. Arra viszont határozottan emlékszem, hogy sokat gondoltam ara, hogy szeretnék tőled egyszer karácsonyi ajándékot kapni, mert olyan szépeket csináltál a rokonaidnak! :lol: :lol: :lol:


Na, megyek lefeküdni! Holnap találkozunk!!!"


Majd még írok ma, de most nncs időm!

sch.judit
 
 


Most már összejött. Nem értem miért nem csinálta meg eddig, de mindegy.

berzkat
 
 


Gerimami:
Aha,mesefal :lol: :lol: :lol: Én is ezt tervezem!!
Mármint,igazából nem szeretnék mindenféle mesefigurát a fiúszobába,de arra gondoltam,hogy az egész szoba olyan "várkastélyos,ódon" lesz.. Namármost,a falra végig régi téglákat festek majd itt-ott,mintha kopott lenne. Meg fáklyalámpák, plüssdenevér,cérnapókháló.. Szóval olyan "pasis"ra gondoltam :D

Judit:
Na látod,igen,mindenben van valami jó :roll: . Mikor hazaköltöztem anyuhoz a válás előtt..,fel tudtam rakni a falra a faliszekrényeket,stb..
Jól emlékszel :D ,építkezünk...már 2 éve...,még mindig...
Idén nyáron végre be is költözünk :D :D :D
(Az IWIW-en van egy kép a házikónkról... Egyenlőre ilyen is marad. Addig nem lesz befestve,amíg belül nem lesz normálisan lakható..)
Na,hát nem lehet elég dolgot gyártani,mindig kitalálok valamit :lol:
Csak mostanában időm nincs annyi..

Meli:
A szeme se áll jól a kis pasidnak!! Helyes kis krapek :D
Hol laksz Pest megyén belül? Nem tudom,valahogy ismerős az arcod..
Rajta vagy az IWIW-en?

Berzkat:
Nah,én se mérem magam. Nekem tökéletesen elég,ha beleférek végre valamimbe..
Egyébként is. 180cm-rel nem mutat majd áhított 60.. valahány kilót :lol: :lol:

Jaj,Bogim..
Kis gombóc. Már kb. 2 hónapja jár kapaszkodva,de mostanában nem megy neki. Kb 10 kiló lehet,és egy idő után elkezdenek remegni a lábai,mint a kocsonya :lol: :lol:
Úgyhogy most a bébikomppal edzi magát..
6 foga van,és ha éhes,közli,hogy "mam-mam,ham-ham"..
Na,hát nem lehet éhezni hagyni.
De nehogy azt gondoljátok,hogy szuper gyerekeim vannak. Petikém a mai napig pelenkás,etetnem kell,és nem beszél. ISZONYATOSAN lusta, ízig-vérig pasi.. :roll: :roll:
Bogi már egyedül próbálkozik a kanalazással.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Képek :D
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Barbamami,jók a fotók!!!Ódom várkastélyos szoba az nagyon tuti!!!!Nekünk lambériázottak a falak,így csak polifóm-mesefigurákat tehettem fel,meg üvegfestettem képeket!De az is jó lett!!!!
Küldöm priviben az elérhetőségem.

Szép napot!Mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Nahát, egyszer tűnök el egy napra és mennyi minden történik :lol: Nem jövök holnap sem jó? És akkor ismét felpörög a topik :lol:

Na hol is kezdjem???

A legfontosabbak a hófordulók és a szülinapok, szóval:
Krisy boldog hófordulót Dávidnak!
És nagyon boldog szülinapot Áronnak!

Gerimamy: de jó, én úgy szeretnék újra összeházasodni a párommal, a mi esküvőnk olyan volt, amilyet megálmodtam. Pedig mikor összeismerkedtem a párommal, épp válóperről vagyonmegosztási perre járt, szóval elég nehéz időszak volt, és persze ő amúgy sem akart soha esküvőt, az exét is szűk családi körben vette el, miután megszületett a lányuk. Szóval én már teljesen lemondtam róla, hogy ha vele maradok, akkor esküvő huss :cry: És láss csodát, egyszer csak megkérte a kezem, és mondta, hogy olyan esküvőt szervezünk, hogy csak na. Hát igen, olyan is lett, igazi 100 fős buli, ahogy elképzeltem, szép ruha, szép étterem, finom kajcsi, jó zene, de szép is volt... Kár, hogy ilyen csak egyszer van az életben, bár azt mondta, hogy annyira jól sikerült, hogy egyszer majd valamikor elvesz újra, tudjátok valamelyik jeles évfordulón. Remélem pár év múlva is ezt fogja gondolni :lol: :lol: :lol:
Egyébként én sem tudom mi lehet Gergő szájában, de ma voltatok akkor dokinál vele??? De nagyon ügyi, hogy már önállóan lépeget, csak ne siessen annyira, mert nagyon megüti még magát :cry:
Hogy apukámmal mi a gondom, elég hosszú történet. Igazából nincs is, csak valahogy nem jövünk ki és kész. Mint a tűz és a víz. Azt hiszem itt most nem részletezem, de a lényeg, hogy tegnap beszéltünk, és minden oké. Mintha mi sem történt volna. Na nekem ez a fura, hogy egyik nap még baja van a semmiért, másnap meg már: Hellóka, mi újság? :shock: Egyszer majd lehet msn-en elmesélem, de most nem rontom el a kedvem, ha nem baj :roll:

Akíra, gratula a 2 fogacskához, felírtam a papírkámara :lol:

Bacsbern, gyógypuszi Dorina buksijára, amúgy Marci épp tegnap esett el a kádban, mert fel akart állni, de ugye elég csúszós, és így sikerült. Persze az ijedtségen kívül nem történt semmi szerencsére.
De Zita esése sem semmi, nagyon fájhatott, mert azért ő az asztaltól is kapott egyet. Rossz volt látni :cry:

Krisy, nálunk Marci nem suttogott soha, és mostanában rendesen ordít. Én nem tudom miért kezdte ezt el, de ha valamit akar vagy nem úgy van, ahogy azt szeretné, rendesen kiabál. Iszonyatos hangja van. Vasárnap délben is ordított az asztalnál, mert ő már megebédelt, mi pedig ugye utána, és hát kért volna. Erre az apja úgy rászólt, hogy csendben maradt egyből és még el is fordult, mint aki elszégyelte magát. Édes volt. Persze aztán ő nyert, kapott egy kis kóstolót az aranygaluska tésztájából :oops: Nesze neked HA-s tápi :oops: :oops: :oops:

Fogyókúra, hát holaptól nekem is kell, mert tegnap vettem egy pár rucit Pesten, mert megyünk 26-án esküvőre és nem volt mit felvennem, és hát inkább a szűkebbet vettem meg, elvégre ne fogyjak már ki belőle 1 hónap múlva. Szóval ha szeretnék enni a vacsiból, akkor kénytelen leszek lefogyni 1-2 kg-t addigra, különben nem fogok levegőt kapni egész este :roll: Remélem ez elég ösztönzően fog hatni rám. Ja, és megvettem álmaim farmer miniszoknyáját is. Hát az is szorít egy kicsit :oops:

És most, hogy van rucim, úgy mennék én is bálba. Majd éredklődök a barátainktól hátha lesz.

Barbamami, jó hogy jöttél!!!!!!!!!

Meli üdv köztükl!!!! Én 8 hónapig szopiztattam, bár akkor már szinte semmi tejcsim nem volt. És az tök jó, hogy neked ennyi van, az egyáltalán nem gond, hogy még szopiztatsz, elvégre az a legjobb a abának!

Jaj, ezt még leírom, utána befejezem:
Tegnap Marci anyósoméknál volt egész nap. Elvittem neki a kajcsit, amit oda kell neki adni. Direkt viszek mindent, mert így vagyok nyugodt, hogy nem eszik hülyeséget. Erre már este lefekvés előtt gyanús volt, hogy nem nagyon akarta meginni a tápit. Pedig úgy szokta inni, hogy csak na. Erre mikor felvettem, hogy akkor büfizzünk, egy csomó meggyszószt kihányt. Annyira megijedtem, de rájöttem, hogy csak az lehetett, hogy anyós túletette, mert szegénynek a hasa is akkora volt, hogy majd szét durrant. Szóval ma diétán van szegénykém. Na jó kap enni, de csak mérékkel. Bár mondjuk ma már 3 hatalmasat kakilt, szóval remélem kiürül most már a pocakja :roll: És hétvégén ott foga aludni, már előre félek, hogy mennyit és mit fog neki adni enni :twisted:

Hú, jó hosszú lett, de azt hiszem bepótoltam, az elmúlt pár napot :oops:

Kép
Kép
nikole
 
 


Húh, lányok, hát nem semmi a mennyiség amit termeltetek! :shock:

Előszöris, Judit, ne haragudj! Nem direkt nem írtam neked! :cry: :oops: :cry: :oops: :cry: :oops: :cry: :oops:
Igazából én az előző témánál görgettem! :oops:
Tudjátok nekem a Nagypapám halt meg még mielött megmondhattam volna neki hogy Kyrust várom! És ezenkívűl múlthét pénteken volt párom nagynénjének a halálának az évfordulója, és elég rossz hangulatba voltam emiatt is! Ő is nagyon közel állt hozzám! És így amint megláttam a témát, ne haragudj, de görgettem! :oops:
Remélem meg tudod bocsájtani! :cry:

Krisy, igen akkor ti is lassan az ácsorgással próbálkoztok majd :) Kyra is olyan édes ahogy kepeszt egy kézzel kapaszkodva a leejtett játékért! És olyan kis okos, szeretem nézni, hogy milyen jó a problémamegoldó képessége! Ha látja hogy nem éri el, de kiszemel magának valami kicsit alacsonyabb helyet ahová át tud kapaszkodni, és onnan eléri akkor odamegy, és megszerzi! Tök jó látni hogy már nem csak ösztönből cselekednek, hanem tudatos amit csinálnak :)
Ja, és Kyra nem tátog! Ő csak visítani tud...nem hiába Visonka a neve... :lol:

Berzkat, az a videó a blogba...szörnyű! Bár Kyra is esik ilyeneket, de hogy te még el is kaptad a pillanatot....nem semmi!
Tök jó neked, hogy feljön a gatyód, és nem is a Zita elötti hanem Áron elötti....hátnem semmi vagy! :shock:
Én már most rettegek mennyit fogok most felszedni... :?

Esküvő, hát igen, én nem bánom hogy nekünk "nagy" esküvőnk volt! Előszőr mi is kicsit akartunk, de végül csak meg lett hívva kicsit több ember mint amennyit eredetileg akartunk, így a 30ból lett 100 :lol:
De az az érzés, a szép ruha, a haj, és minden, ahogy párom akkor rámnézett! Na ha másért nem akkor azért megérte! Azt a nézését őrizni fogom magamba örökre! És a ruhát én is megvettem, mert sokkal jobban jártam így mintha kölcsönöztem volna! :shock:
Hozzáteszem hogy a kölcsönzőkbe egyik se állt úgy rajtam ahogy akartam, ahogy én azt elképzeltem, erre itt meg leemeltem a vállfáról és tudtam az az enyém! És tökéletes volt! Bár necces volt mert mikor próbáltam még nem volt ott Kyra a pocimba, de az esküvőre valahogy bekeveredett :oops: :lol: és már 12 hetes volt...de még rámjött szerencsére :lol:
Ja, és én se vagyok megkeresztelve de volt templomi esküvőnk, és párom sincs :wink:
Ja, és ha az esküvőd itt lenne akkor én ott lennék :lol: persze én is csak viccelek

Csúszásgátló a kádba nagyon nagyon jó találmány, azóta már nem féltem Kyrát, mászkálhat, fel is állhat esés nélkül, ugyhogy akinek nincs szerintem szerezzen be :)

Judit, Balázs elvan a minimaxal? De jó neked! Irigy-irigy :oops: :lol:

Foglalkozás, hát én első fokon eladó vagyok mint te is Gerimamy, ezen felül idegenvezető és protokoll ügyintéző és tolmácsként is dolgoztam már :lol:

Barbamami, Napsugárnak utólag is boldog szülinapot, neked meg holnapra előre is :) Mert ki tudja mikor keveredek ide, és eszembe jut-e az én lukacsos agyammal :lol:
Bogi és a "pofára esés" jajj, még csak belegondolni is borzalom! Úgy sajnálom őket minden alkalommal hogy esnek :cry:
Bogi irtó cuki a képen, és Peti halál guszti :lol: De a kép a laptoppal az apjával, csúcs :wink:

Jaj, Gerimamy jöhetnél hozzám nekem is megcsinálni a körmeimet :lol: Bár én nem műkörömbe utozok, de imádom amikor szépen meg van csinálva, a franciát szeretem nagyon :) Egyszerű de olyan szép! És hát nem sűrűn jutok be Pestre ezért :?

Na és azt hiszem mára ennyi, a többit folyt. köv. holnap, ez is meghaladta a képességeimet :oops:

Melitől folytatom holnap :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Na,voltunk ma dokinál,és kiderült mi a baja Gergőnek!
AFTÁJA VAN!Tehát Judit nyert!Kaptunk rá ecsetelőt,pár nap és elmúlik.

Nagyon jó kedvem van,képzeljétek,Gergő mondja a nevét!
Délelőtt kezdtem el neki mondani és már mondja.Na,nem tökéletes,a r betű kimarad,tehát Gegő.:)Meg azt is elkezdte,hogy te,tök édike,olyan jó érzés.

Barbamami:Bogunak iszonyatosan nagy szemei vannak!Őrület!Gyönyörű!:)

Meli:Imádom az utolsó képet,amin fogja a fejét,olyan cuki!Nekünk is van egy hasonló képem,majd felteszem!Nagyon helyes kis család vagytok!Jó nagy baba a te fiad is,ugye?

Berzkat:Írtam a blogra is kommentet,de leírom ide is,ez az esés a lányodnak,hát valami brutál!És azt mondod,nála ez mindennapos?Atya ég,szegénykém jó nagyokat tud esni.Majd lassan rájön a technikára és nem esik annyit.

Még jövök!

gerimamy
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk mert apa hazahozta a munkahelyi gépét.

Köszönjük a hófordulos köszöntéseket! :lol:

Barbamami: Boldog születésnapot Napsugárnak és Neked is.

Sajnálom szegény Bogit sok gyógypuszi neki. Nagyon aranyos a képeken és gyönyörű kislány. :lol:

Nikole: Csütörtökön megyünk méreckedni és akkor küldöm a 9 hós adatokat. :lol:

Esküvő: Nálunk is kis esküvő volt mert csak 12-en voltunk de nekem fehér ruhám volt (pedig Gerimami nálad is nagyobb vagyok :lol: ) és nem bántam meg ez kellett hozzá, hogy igazi esküvőnek érezzem. :lol:

Melli: Nagyon aranyos a kisfiad igazi kis huncut. Egyébként én a tejcsimet a kórházban illetve a kezdeti időben szúrtam el mert nekem is rengeteg tejem volt csak én nem fejtem és nem foglalkoztam vele ezért szép lassan lecsökkent a kereslet kínálatra és sajnos a 8-ik hónapig bírta.

Gerimamy: Gergőnek mielőbbi gyógyulást és nagyon aranyos lehet ahogy beszél majd ha tudod akkor vedd fel videora. :lol:

A bloggal egy kicsit el vagyok maradva még karácsonyi képeket és mamás képeket sem tettem fel :oops: , de igérem amint lesz egy rendes gépem mindent bepótolok.

Egyébként Dávidnak is van hangja és rendesen sikit meg mondja mindenre hogy eeee, meg őőőőő csak az értelmes szavakat mondja suttogva. :shock:
Mostanában a kutyaugatás kezdte el foglalkoztatni és mindig figyeli amikor a szomszéd kutyus ugat olyan aranyos olyankor meg kell zabálni.

Tényleg Akíra hogy van a kutyus tehetnél fel képet mekkorát nőtt már? :lol:

Foglalkozás: hát tanulmányaim szerint kiadványszerkesztő vagyok, de gyakorlatban egy kicsit ezzel is foglalkozom illetve egy papír boltot vezetek a férjecskémmel (illetve inkább már csak ő vezeti én segítek ahol tudok)

Mostanra ennyi majd még jövök amint tudok.....

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Na jó reggelt!

Amennyire hagy a gyerek meg a kutya jöttem és folytatom a tegnapit! Na meg persze az utolsó két bejegyzésre is reagálok!

Krisy, papírbolt! Jajj, az nagyon jó! Én olyan szinten vagoyk papír mániás, hogy azt el se tudod képzelni! Álmom, hogy egyszer saját kis papír boltom legyen! :roll:
Nincs olyan bevásárlás, hogy ne vegyek magamnak legalább egy tollat, vagy egy füzetet! :oops:
Nem tehetek róla...imádom! :lol:
Kutyás képet teszek fel a blogba, oda könnyebb :lol:

Gerimamy, bocs, hogy tegnap nem írtam vissza msn-en, csak nem voltam már gép elött mikor írtál, csak bejelentkezve maradtam! Sokszor megesik velem :oops: De nagyon örülök, hogy kiderült mi az, és reméljük attól az ecsetelőtől hamar elmúlik neki :)

Meli, nekem is olyan ismerős vagy ám! Nem láthattalak én már valamerre? Merre laktok?
Nálunk sajna el kellett apasztani a tejcsit, pedig rengeteg volt, mert én gyógyszert kellett, hogy szedjek, és amellett nem szoptathattam :cry:
És ezért kellett nekünk tápi, és hát mint már írtam, utálom, ugyhogy én ezért vezettem be ilyen hamar mindent :? most nyitottuk ki az utolsó tápit, és én nem veszek többet! Olyan szépen eszik mindent, hogy feleslegesnek tartom :)
A kisfiad csúcs édes :)
A 22660-as elírásodon jót nevettem! Előszőr csak a számot néztem, és azt hittem már annyi :shock: De aztán rájöttem a bakira :lol:

Na most megyek, majd még jövök :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Inkább mégis ideteszem a képeket, mert nem akarom a blogot terhelni evvel, itt meg elfér, lehet görgetni :lol:
Ha nem baj teszek cicás képet is :D

Liberty itt pár napja van nálunk: Kép

Itt meg ez már decemberi kép:
Kép

Ez itt egy közös fotó:
Kép

Ez pedig két cicás fotó:
Kép
Kép

KépKép
KépKép
akíra
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: