Új privát üzeneted érkezett!

És hogy jó dologgal induljon a nap:

Bobi ma két éve került hozzánk :):):)


Kicsit ünnepelni fogunk, úgyis otthon van mindenki.... (beütött egy kis vírustenyészet :(
szuperboszi
 
 


Vivi, betegek vagyunk, nem mertem bemenni, írj majd, hogy bírta a kislegény.
szuperboszi
 
 


Sziasztok!

Én a kötelezőkön kívül az agyhártyagyulladás elleni, a bárányhimlő és a kullancsoltást adattam be a lányoknak. Illetve Melindának, mert Anikó csak jövőre kapja a kullancsot.

Bálintnoknak utólag sok boldogságot kívánok!

Kép

Ma van az oviban a farsag, ilyen volt Melinda:

Kép

Kép
Kép
emike
 
 

 
 

Sziasztok Csajszik!

Végre itthon vagyunk, Szabolcska nyugisan alszik az ágyikójában!
Szerdán reggel műtötték, hajnali 2-kor ehetett utoljára, 5-kor még teázhatott egy kicsit. Reggel 8-ra megette a polómat, szegény olyan éhes volt. Ordított a kajáért egésznap. Amikor elvitték nem sírt, szerintem azt hitte, hogy babakocsikázni megy. Csak az volt furcsa neki, hogy én nem mentem vele. Nagy szemekkel figyelt rám, én meg bőgtem. 1 órát idegesen sétáltam, a nővérek megetettek, mert sok ájulás volt már az osztályon, mert a szülők ilyenkor elfelejtenek enni.
Maszkos altatás volt, meg a gerincéhez kapott egy érzéstelenítő szurit.
Szegény törpém szirénázva jött a műtőből, de a karjaimban hamar megnyugodott. Este 8-ig cipeltük, csak a kezünkben volt hajlandó aludni. 11-kor ihatott először pár korty teát, neki az 100 ml volt. Egy csepp sem ment kárba. Végre 1-kor már ehetett tápit, de csak fél adagot. Amikor kiszívta, nézett rám hülyén, hogy ezzel a mini adaggal mit akartam. Este 8-ra lett tele a pocakja, azóta mosolyog, és sokat alszik.
Csütörtökön reggel jöhettünk haza, majd szerdán megyünk kötözésre.
Amikor meglátta a szobáját, olyan boldogan vigyorgott. A lámpáját fél óráig szemlélte és közben édesen kacarászott.
Képzeljétek, csak a mellkasomon volt hajlandó elaludni, de ott 1 perc alatt beájult. Annyira jó érzés, hogy szeret minket és ragaszkodik hozzánk!

Majd jelentkezem, mindenkit puszilunk!!!

Kép
vivi1
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajnos elromlott a számítógépem, és beviszi a párom a szervízbe, ezért kérlek benneteket, hogy amíg nem lesz újra gépem, ne küldjetek légyszíves továbbított leveleket, csak olyat a freemailre, ami fontos.

A wapon meg tudom nézni a freemailt, sajnos a melóhelyen is megszüntették a netet.

Köszönöm!

Mindenkit puszilok!
Vendég
 


Lányok, na ne hülyéskedjetek!
Pár napja én irtam le amit frissiben mondott B.Z. az ismerősömnek. Ebből egy jó kis eszmecsere kerekedett, s ha jól emlékszem, volt olyan is, aki nem egyértelműen negativumokat sorolt fel vele kapcsolatban. Miért ne lehetne nyiltan vélemény cserélni dolgokról, amikor a fórumot erre találták ki :?: .
Őszintén sajnálom, ha valaki emiatt itthagyja a fórumot, de talán a saját pozitiv példájával egyenlithette volna ki a mérleg kicsit negativra sikeredett nyelvét...

Más: Szuperboszi, gratulálok a 2 éves évfordulótokhoz és Bobihoz!
Emike, Gyönyörű volt Melinda királykisasszony. Jelmez saját készitésű?
Vivi, nagyon sokat gondoltam rátok, még nekünk is túl közeliek a kórházas emlékek... Millió puszi a kis hősödnek. :lol:
Jiny, köszi a fényképet, legalább nem halok meg tudatlanul...
elképzelni sem tudtam volna, miféle űrbéli szerkezet ez.

Egyébként minket is megtámadott vmi gyilkos virus. Hétfőn anyukám kezdte és Dorka, a legkisebb folyamatosan taknyos, ráadásul még nagyon pici, szerda este meg én kezdtem haldokolni. Egyszerűen nem tudtam felkelni az ágyból. Ma, amikor jött a postás, már csak vánszorogtam, de visszatért az életkedvem, a jogerős határozatot hozta Lauráról. Mindjárt teszek is fel képet a csajokról :lol: :lol:

Kép
Kép
koko
 
 


Kép Laura vagyok
Kép egyformában...

Kép
Kép
koko
 
 


Hihetetlenül jó ez az egyforma ruhás kép :)
szuperboszi
 
 


Boszi: Gratulálok a 2 éves évfordulóhoz! :) És jobbulást kívánok a családnak!

Emike: Nagyon szép királylány ám Melinda! :) Élvezte a farsangot? Vivien katicabogár volt.

Vivi1: Örülök, hogy túl vagytok a műtéten és annak, hogy Szabolcska jól viselte. Olyan ügyesek ezek a kismanók, hamar gyógyulnak :)

Koko: Jobbulást kívánok Nektek! Csodaszépek a lányok, nagyon édesek az egyforma ruhában és a Laurás kép keretbe, falra illő fotó! :)
ildi_ko
 
 


Hoztam 3 képet.

Bálint porszívózik (igen, igen, ez nálunk férfimunka ;) )

Kép

Utazik a család (nemrégiben több, mint 1 hétig nem volt autónk és egyszer ezt az "erdőjáró" kocsit kaptuk kölcsön)

Kép

Bálint Bükkszentkereszten, egy régi tűzoltókocsin

Kép
ildi_ko
 
 


Sziasztok Lányok!

Képekkel jöttem! Akkorát nőtt megint Zituska, hogy csuda! :P

Zituska és Spáni, a kutyafiú :lol: :

Kép

Amikor a babakocsi először maradt itthon - mert időnként mi már gyalog sétikálunk az utcán! :P

Kép

Fussunk!

Kép

KépKép
amneris
 
 


Én is képekkel jövök.

Kép Üvöltés

Kép

Kép Nézelődöm

Tirza, Vivi
Örülök a skacok jól vannak!

Jó hétvégét mindenkinek!
Tviky

Kép
tviky
 
 


Jiny!

Köszi szépen. Igaz lassan, de azért telik az idő. Lassan itt a március.

Tirza!

Örülök neki, hogy nem kell műteni Matyit. Ez igazán jó hír. Szót fogadott neked, tündéri baba.

Emike!

Melinda csodaszép királylány volt a farsangon.

Koko!

Nagyon klassz az egyforma ruhás kép. Nagyon arik a lányok.

Ildikó!

Így csak könnyű. Ilyen segítség a porszívózásban.Micsoda szép család. Imádnivalók a kis tűzoltóval az élen.

Amneris!

Zituska tényleg nagyot nőtt. Olyan jó, hogy ennyi képet raktok fel. Olyan jó nézegetni, gyönyörködni.

Tviky!

Peti nagyon szép kisfiú. Szép formás, és milyen ügyesen tartja magát!

Vivi1!

Örülök, hogy Szabolcska túl van a műtéten és otthon van veletek.Reméljük mostmár hamar rendbejön.
Minden jót!

Zsu
nagyzsu
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Munka előtt bekukkantok ide és mennyi gyönyörű kisgyerek mosolyog rám.
Máris jól indul a napom!
Nagyon örülök, hogy a két picurka, Matyi és Szabolcska jól van.
Tviki! Amneris!
Mit csináltok a gyerekekkel, nyújtjátok őket? A tali óta, ami nem is volt olyan rég, megint nagyot nőttek.
Bár én beszélek, amikor a fiam, már egy fejjel magasabb nálam, a lányomnak meg nem győzöm leengedni a nadrágjait.
Pistinek mondtam is, hogy el fogok járni vele úszni, mert az ilyen hirtelen növekedés megterheli a gerincét és egy kicsit erősíteni kell, nem csak a tévé előtt punnyadni. Nem beszélve arról, hogy az anyukája is növesztett a télen egy kis zsírpárnát és az egész napos állástól estére nagyon fáj a lábam. Tehát rám is rám fér a testmozgás! :D

Más! Édes, kedves topiktársunk, aki nem akar írni! Ne tedd ezt légyszives! Nagyon hiányoznál, de az örökbefogadással kapcsolatban mindenkinek van jó és rossz tapasztalata is. Te neki köszönheted a lányod és szeretettel gondolsz rá.
Én is szeretettel gondolok a TEGYESZ-es ügyintézőnkre, de sokaknak nem volt szimpatikus, de én egy idő után mindenkinél megtalálom a megfelelő hangot, ezért is dolgozom emberekkel.
Sok rossz tapasztalatom volt nekem is, a különböző hivatali ügyintéző tengerében, de vagy szépen, vagy kicsit erőszakosabban, de mindenkiből kicsikartam azt amit akartam. És a lényeg az, hogy két gyönyörű gyerekem van és nagyon boldogok vagyunk velük.

Mindenkinek szép napot kívánok!
simineni
 
 


Vivi, örülök, hogy Szabolcska már jól van :D
Koko, Csodaszépek a lányid! Melinda ruháját örököltük, szerintem akik nekünk adták Amerikából kaphatták. Én ilyet nem adnék fel a gyerekre utcára, de gondoltam jelmeznek pont jó lesz. A koronát meg anyósom csinálta. Szerencsére ő elég kreatív, én sajnos nem :(
Ildi_kó, Nagyon élvezte a lányom a farsangot, már hetek óte be volt sózva. Olyan édesek voltak ezek a minicsoportosok ahogy illegették magukat a jelmezben, és megbeszélték, hogy ki micsoda :lol:
Amneris, Zituska egyre aranyosabb, de azért ez a délceg kutyafiú sem semmi :lol:

Teszek fel egy képet Anikóról, amint bűvöli az akváriumot:

Kép

Kép
Kép
emike
 
 


Tirza, sokat gondoltam rátok. Ez nagyszerű hír! Nagyon örülök, hogy Matyival minden rendben!!!!

Kép
Kép
emike
 
 


Lányok, ha jól emlékszem nemrégen szó volt a gyerekpórázról (vagy hámról- nem tudom mi a pontos neve). Nem tudjátok hol lehet venni ?
steiff
 
 


Sziasztok lanyok .
Vivi hogy vagytok?Nagy hosok vagytok!!
Matyikamak is megy a sok sok puszika!!!!!!!!!!!
Udv Móncsi+3

Kép
móncsi+3
 
 


Megint egy csomó szép gyerekkép, és jól indul a nap :):):)

Steiff :)

Már éppen gondolkodtam, honnan van ennyi kezed ....
Mert nekem legalább kettő nagy, aki adott esetben fogja a piciket, de te?
Szóval minden elismerésem, nem semmi csaj vagy :):):)

Pórázt nem láttam, de körülnézek majd.
szuperboszi
 
 



Sziasztok!

Köszönjük jól vagyunk, de a fürdés naaagyon hiányzik a törpémnek. Csak cicamosakodás van engedélyezve. :lol: :lol:

Keli! Átment az email!

Lányok! A képek szupik, a sok mosolygós tündérkét olyan jó nézegetni!

Majd jövök bővebben, most megyünk sétálni! :P

Kép
vivi1
 
 


Keli! Kérdés akart lenni :lol: :lol: :lol: !
Átment az email???? :lol:

Kép
vivi1
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk :)
Ildiko! nagyon szépek a gyerkőceid. Nekem az utazik a család című kép a legtutibb :D

vivi! örülök,hogy Szabolcska túlvan a műtéten és minden rendben volt. Virtuális gyógypuszik mennek :D

koko! Ez az egyforma ruhás kép nagyon szuper :) Laurának milyen csodaszép szeme van :)

Amneris! Tetszik ez az Apás kép:-) Hétvégén Nikike is bohóckodott az Apjával. Orbitron Megharcosok voltak :P Van képem is de ha felteszem szerintem a férjem megharap :D :oops:

Tirza ! Örülök,hogy Matyi jól van :D

Kelimoni! Elgondolkodtam,hogy adnám rá a hámot a gyerkőceimre. Élmény lenne az biztos már ez is :roll: :D :P Max rájuk kellene dobnom mint a lasszót :D

Emike! Édes a kislányod a jelmezben :P

Kép

Kép
töltike
 
 


Keli!
Köszi! (Figyu nem egészen egyértelmű nekem,de jól értelmezem, hogy ez az aukció már nem élő? - Nem nagyon értek hozzá.)
Mindenesetre örülök ,hogy találtál- ezek szerint tényleg lehet kapni- én még sehol sem láttam. De nekünk -sajna- nagyon kellene!

Boszi!
Valóban nem egyszerű a logisztikánkat megszervezni. Sikerült ikerbabakocsit vennünk, bár nem azt amiről feltettem a képet, ugyanis találtam egy keskenyebbet. (Bár ennek csak 74 cm körüli a szálessége ,múltkor mégis csak úgy fértem el a Spar pénztáránál, hogy összecsuktam egy kicsit úgy, hogy benne volt Zoé. Persze mire végeztünk Roli már nem volt sehol! (Igaz Latimi?)
Az ifiúr most olyan korszakában van, hogy vagy megáll a járda szélén, vagy nem - persze tanítom rendületlenül. Na és hiába szólok a nagyoknak egy-egy kritikus helyzetben, hogy fogják meg (ha én épp nem tudom),mivel igen bika gyerek lett már -egyszerűen nem bírnak el vele. (Már nincs fél fej különbség sem Norbi és Roli között, pedig 2 és fél év a korkülönbség!)
Idáig én is eléggé agyament ötletnek tartottam a gyerekpórázt, de rájöttem, hogy nekünk igen nagy szükségünk van rá. A kegyelemdöfést az adta, hogy szerdán Roli kirohant az útra és csak az úttest közepén értem utol. Ugye ha szólok neki, hogy várjon meg az vagy működik, vagy nem. Ha meg elkezdek rohanni utána az egy nagyon baró játék ,na és akkor tuti, hogy kirohan az útra. Persze ez történt szerdán is. Az volt a szerencse, hogy a megszokott útvonalon a zebrára rohant ki- persze jött kocsi, de lassított és megállt. Bele sem merek gondolni,mi minden történhetett volna... (Olyan mozgásigénye van, hogy a babakocsiba csak szórványosan marad meg.)
steiff
 
 


Csak egy gyors bekukk...

Mi még mindíg rettentő taknyosak vagyunk. :-( Az egész család beteg lassan 2 hete, kicsit nehezen viselem. Vszeg oda vissza fertőzzük egymást. :-(

Lili és Marci annyira helyesek, egyre többet játszanak együtt és ez mindamellett, hogy nagyon aranyosak, őrült nagy segítség is. :oops: :lol: Ma is azt látom,hogy Marci Lili ágya mellett áll és a rácsokon játszik két cápával, Lili pedig hangosan röhög! :lol: Imádnivalóak!!

Mindenkinek sok puszi! (elektronikus úton biztosan nem fertőz!! :roll: )

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Steiff, el tudom képzelni a helyzetet...
Ne csodáld, hogy nem bírnak a "nagyok" Rolival, Bobinak olyan akarata van, hogy sokszor a nagyok nálunk is megküzdenek vele rendesen. Ő főképp akkor szökött, amikor terhes voltam, a nagy hasamat egy kézzel magamhoz szorítva sprinteltem utána..., akkor döntöttem a tesókocsi mellett.
Roli gondolom most próbálgatja a határait.
Most is mindig úgy igyekszem megoldani a dolgokat, hogy vagy egyet otthonhagyok, vagy úgy megyünk, hogy a nagyokat is felszedjük a városban, és akkor segítenek, vagy éjjel járok vásárolni pl,.
Orvos az buli, szétszedi a rendelőt, kiszedi a cukrokat :)

Séta szempontjából szerencsés, hogy nincs nagy forgalom itt a faluban, és újabban, ha kocsit hall, visszafut. Izgi inkább az, hogy egy séta alkalmával több a járgány, mint a gyerek, lassan magamra köthető utánfutóval mehetünk :)

Egymást nem "gyilkolják"? Nálunk most a 13 és a 9 éves között menő a bunyó. Pedig ők aztán nem picik már...
szuperboszi
 
 


Marci_anyu! Jobbulást nektek!!!!
szuperboszi
 
 



KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Marcililianyu! Sokat gondolunk rátok! Mielőbbi gyógyulást!

Gyerekpórázhoz nem tudok hozzászólni, egy gyerekes anyuka révén. :)

Esti fürdés előtti képeket hoztam:
ugye nem is látszik hogy csak 7 kg???
Kép Kép

KépKép
jiny
 
 


Boszi!
A nagyok állandóan püfölik egymást, meg néha együtt támadnak az ellenség, vagyis Roli ellen... :twisted:
Biáék olyan igazi kutya-macska kapcsolatban vannak egymással- olyan se vele- se nélküle viszony a legjellemzőbb rájuk.Roli nagyon közel áll hozzájuk, pláne mióta sok mindenben utólérte őket.
De tegnap Roli olyan édi volt, azt hittem megzabálom! Zoénak van egy csomó cumija, mindig van jópár vándorló példány a lakásban. Ha Roli megtalál egyet, rögtön megy Zoéhoz és adja a szájába. Tegnap is talált egyet és mutatta nekem, majd nagy iramban bevágtatott a gyerekszobába és odaadta Zoénak. Olyan aranyosak voltak egymás mellett - tiszta Zoro és Huru ! :P
Ja és Norbi rendelt egy csecsemő fiú tesót!!!! :oops:
steiff
 
 


Kelimóni!
Edut az isten éltesse sokáig!

És minden Zsuzsának nagyon boldog névnapot!
simineni
 
 


Sziasztok!

Kicsit viharverten, de jelentkezem! Pénteken átestem egy egészségügyi küreten, este már teljesen jól voltam, majd éjszaka elkezdett rázni a hideg, előbb hányás, majd hasmenés és láz.
Lányokat gyorsan átmenekítettem anyósomékhoz. Már egész jól lettem mire apát kezdte leteríteni a kór, lányok újra anyósoméknál.
Éjszakára azért itthon vannak. Szorítsatok, hogy megússzák, csütörtöktől mennénk Alsópáhokra, a Kolping Hotelbe kicsit telelni.
Most többre nincs energiám, megyek pihenni! Azért pár képet hoztam:

A guminő, de finom a zoknim!
Kép

Épp Teletubbiest nézek, de figyeld a spiccem!
Kép

KépKép
gilice
 
 


Jiny, gyönyörű a lánykád, egyáltalán nem tűnik soványnak, pont jó. Hány cm?

Keli, nagy varázsló vagy, 1 hozzászólás, 1 internet cim. Áruld már el, hogy csinálod?

Ildikó, a fényképek nekem is nagyon tetszettek, főleg amikor úgy improvizative beszórtad a kocsi hátuljába a gyereküléseket. Azért a héten vigyázzatok, úgy hallottam, a közutakon kifejezetten a gyerekülések szakszerű használatára mennek a rendőrök vmi eu-s akció keretében :lol:

Steiff, most mi lesz? Tudod, a jó anya teljesiti a gyerek óhaját :lol: Egyébként még nem vagyunk teljesen egészségesek mi sem, kirándulás halasztva...

Marcililianyu, nálunk egymás újrafertőzése a gyerekek, anyám és köztem zajlik. Férjuram ált. nem tölt annyi időt itthon, hogy ő is elkapja... :cry: :lol: :cry: :lol:

Kép
Kép
koko
 
 


A Zsuszannákat Isten éltesse!!

Gilice, imádnivalóak a guminőid... Azért vigyázz most a fürdőzéssel... Egyébként meg mardos a sárga irigység, mi nem tudtunk elutazni az elmúlt hétvégén hasonló céllal mint ti betegségből kifolyólag :cry:

Kép
Kép
koko
 
 


Tölti! A gyógypuszikat elkaptuk, köszönjük! :lol: :lol:

Gilice, Marci_anyu, Koko és ha még valaki beteg, mindenkinek jobbulást! :wink:

Bálintka, Edu, Zsuzsák! Boldog névnapot Nektek! :P
Kép

Tegnap voltunk kötözésen, minden ok, nem kell többett mennünk! :D Szabolcska jól van, újra boldog a család! :P

Kép
vivi1
 
 


Jiny! Szerintem Dórika szép, aranyos, formás! :P

Kép
vivi1
 
 


Sziasztok,
nálunk is taknyos mindkettő, de a doktornő szerint hétvégére kutyabajuk sem lesz. Szaván fogom :evil: , mert mi is utazunk telelni!!
Gilice, majdnem találkoztunk. Mi is terveztünk kolpingolni pont ebben az időpontban, de nem volt hely, így Zalakarosra megyünk.
Kiváncsi leszek Zsófi hogy viseli majd, hogy nem itthon alszik először életében.
Gilice, jobbulást, szurkolok, hogy el tudjatok menni és jól sikerüljön a telelés!

Marcianyu, ma hívlak. Bocs, tegnap már nem volt erőm leltározni...

Jiny, szerintem nagyon is formás Dóri. Az a gyönyörű has! :lol: Nálunk egy nagy gömbölyű pocak van helyette... :lol: De Balázsnak ilyen kis izmos hasa volt! Mindkettőt imádom.

Mindenkinek szép hetet kívánok, én már nem tudok jönni ezen a héten, Balázs is itthon van, beteg+Zsófi is taknyos.....

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Amneris: Zituska nagyon édes és Apa is hozza a formát! :) Milyen nagyok vagytok már, önállóan sétálni, ejha! :)

Tviky: Óriási ez a fiú!! Alig akarom elhinni, hogy még 3 hónapos sincs... Mennyi a súlya és a hossza?

Nagyzsu: Hát igen :) Még ha látnád, mi van itt péntek délutánonként, porszívózás, felmosás, mindez közösen, gyerekek közreműködésével - imádják! ;)

Emike: Édes Anikó ezen a képen!

Marci_anyu: Jobbulást, most már tényleg! ;) Édesek lehetnek, amikor Marci szórakoztatja Lilit! Miért laktok ilyen messze????????? :(

Jiny: Gyönyörű szép, formás, vidám és okos lánykád van! Mit számít, hogy 7 kg?! :) SZÉP! (vagy ahogy Bálint mondaná: Baba hép!)

Gilice: Ha nem lenne bűn az irigység, irigykednék! :p Kétszer voltunk már a Kolpingban, nagyon jól éreztük magunkat mindkétszer! Gyógyuljatok addig meg! A képek nagyon édesek! :)

Koko: Á, ez csak egyszeri alkalom volt (tudom, még egyszer sem szabadna, de a szükség...), már megvan a kocsink, úgyhogy szabályosan utazunk.

Vivi1: Örülök, hogy minden rendben és mehet minden tovább! :)

Ggabszi: Kedves Ápoló néni, jobbulást kívánok a gyerkőceidnek, mindnyájatoknak pedig jó pihenést!!!

Sajnos van egy rossz hírem, Viviennek valami baj van a bal veséjével. Múlt szerdán voltunk izotóp vizsgálaton, ami kimutatta, hogy a bal vese károsodott, így most pénteken megyünk egy feltöltéses, ún. vesefestéses vizsgálatra. Drukkoljatok, hogy ne legyen nagy baj!!!

Ezt leszámítva jól vagyunk, Veronika rengeteget "beszélget", bekússza az egész szobát, már oda megy, ahová tud, na jó, néha eltéveszti az irányt (előre helyett hátra), de aztán korrigál :) Elkezdtem neki tejpépet is adni, nagyon szereti, úgyhogy most a tápszeren kívül délelőtt gyümölcsöt, du. pedig tejpépet kap.

Csütörtökön ki megy étterembe?? :) www.menjunkenni.hu
ildi_ko
 
 


Jiny!
Szerintem abszolút nem látszik! Mondjak valamit? Zoé 15 hónapos és csak 7 kg!! :shock: :shock:

Pesti Lányok! Segítségre lenne szükségem! Nem lakik/vagy nem szokott járni valamelyikőtök a Nyugati pu- Szent István krt környékén? Találtam a neten egy bababoltot, ahol van olyan hám, amit keresek. Ha neten megrendelem még olcsóbb is, de a postaktg-e majdnem több lenne ,mint az ára -pedig csak 20 dkg az egész. (Nekünk meg pláne drága lenne felmenni pestre csak ezért.)
Így néz ki (szerintem nagyon tuti):

Kép

Keli! Köszi! :wink:
steiff
 
 


Sziasztok!

Köszi szépen a névnapi köszöntést.

Ildikó!

Ez nem igazán jó hír, hogy nincs jól Vivien. Nagyon drukkolunk neki, hogy a vizsgálaton minden rendben legyen. Sok puszit küldünk.

Jiny!

Nem látszik, hogy 7 kg. Ez a lány egy tünemény.

Gilice!

Látom még mindig a Teletubbies a nyerő a piciknek. Neked jobbulást kívánok, és jó utat. Nem szabad betegeskedni kirándulás előtt.

Marci-Lilianyu!

Jobbulást kívánunk!

Zsu
nagyzsu
 
 


Steiff!

Én a Nyugatihoz közel dolgozom, szívesen segítek! Írd meg mi a teendőm és elintézem, de csak a jövőhéten tudom, mert csütörtökön elutazunk.
Egyébként nagyon jól néz ki, még nekünk is jól jöhet!

KépKép
gilice
 
 


Sziasztok!
Kicsit régen írtam, sajna haláleset történt a családban, tegnap volt a temetés, emiatt 400 km-et utaztunk, szóval húzós hét áll mögöttünk.:(
( Ennek kapcsán a szüleimmel is találkoztunk és teljesen elkeserített anyukám egészségi állapota :cry: )


Apa szülinapi köszöntőjét nagyon köszönöm, átadtam neki. :)

Tölti: Nagyon boldog születésnapot, remélem, rövidesen tudunk beszélni is. :)

Gyerkőcképek nagyon édesek, végigcsodáltuk Gergővel mindegyiket. :)

Most csak pár kép, mert nagyon fáradt vagyok. :(
Minnyá :D

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Gilice!
Küldtem privit!
steiff
 
 


Sziasztok!

Néhányan kerestetek.
Eltüntem, aminek sok oka van.
Eladtuk házunkat, szinte minden nap vevő jelölteket kalauzoltam-egy hónap múlva költözünk Vácra.
Vezetni tanulok-túl vagyok a rutin vizsgán- ha ügyes leszek 3 hét múlva jogosítványom lesz.
A harmadik ok.... Engem sosem érdekelt másik két ember viszonya. Csak az velem hogyan viselkedik valaki. Amikor ez a topik elkezdődött rosszul éreztem miatta magam. Próbáltam pártatlam maradni, de amikor többen mondták valakinek inkább maradjon távol-úgy éreztem ez a társaság már nem a régi.

Szeretettel emlékszem a másik topikra, Rátok- a csodaszép Gyermekekre, a találkozókra-HIÁNYZIK és remélem még találkozunk.
Örülök amikor képet kapok, drukkolok a várakozóknak, gondolok a betegekre.
Aki akart eddig is megtalált e-mail-en, telefonon. Ne haragudjatok, de inkább csendes szemlélő maradok.

Miklóska nagyon sokat nőtt-változott. Felmászik-leugrik-sikít-dobál-kacag-puszilgat és magyaráz. Boldogság minden perc Vele.
Vigyázzatok magatokra.
Ölel MINDENKIT:

Süni Kép Kép Kép

Kép
renóca
 
 


Keli! Milyen nagy már Gergő! :P

Renóca! Miklóska is szépen fejlődik, örülök, hogy írtál! :P

Tölti! Nagyon bodog szülinapot! :wink:
Kép

Kép
vivi1
 
 


Sziasztok!

Kelimoni és Viki! Köszönöm a szülinapi köszöntést :D :D

Kelimoni: őszinte részvétem a haláleset miatt.
Én is aggódom Anyukám eü állapota miatt :-( :(

Tündéri Gergő a képeken.

Renóca! Örülök,hogy írtál. Nagyon helyes kispasi a Miklóska

Kép

Kép
töltike
 
 


Töltike :) Boldog szülinapot :):):)
szuperboszi
 
 


Tölti!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk!!! :-) :-)

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Nagyzsu: Köszönöm! :)

Kelimoni: De jók a képek! A savanyú uborkás naggyon kifejező ;) Kívánom, hogy Anyukád jobban legyen és még sokáig lehessen aktív, boldog nagymama!

Süni: Én kb. másfél hete írtam Neked e-mailt, kétszer is próbálkoztam, de mindkétszer valami hibaüzenettel visszadobta a rendszer. Megváltozott a mail címed?

Miklóska egyre tündéribb, látszik rajta, hogy vidám kis kópé! :) Nagyon helyes kisfiú!!! És mindjárt 2 éves... :) Meddig tudsz vele otthon maradni?

Hú, költözés... Nagyobb lakást sikerült vennetek? Sok türelmet kívánok a macerás pakolászáshoz! :)

Nálunk ma Veronika extra nyűgös... Front van? A foga tuti, hogy jön, mert már az ujjammal érzek alul két kis dudort, lehet, hogy amiatt ilyen kis érzékeny és hisztis. Néztem, hogy Viviennek 6, Bálintnak 8 hónaposan bújt ki az első fogacska.

Tudjátok mit sütöttem ma? Máglyarakást - életemben először, de fincsi lett! :) Persze a gyerekeim meg sem kóstolták :twisted: Az ember töri magát... aztán jóóól bezabál, merthát mégsem dobhatjuk ki az értékes, finom ennivalót ;) :lol:

További szép, hisztimentes napot! :)
ildi_ko
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: