Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Zsóka!

Végre most már én is tudok ilyeneket: Kép

Eloször azt sem tudtam, hogy mi az a formázás, de rájöttem! Haladás, mi?

Tényleg TI, hogy hozzátok be a Babanetet? Én beírom az Origo keresojébe, hogy Babanet.
Hülye kérdés, akkor bocsi....

Nina
Nina
 


www.babanet.hu
Csak így spontán.

Juca
Juca (juca)
 


Nina,
Tedd bele a kedvencekbe (bookmarks) akkor nem kell mindennap beírogatnod, egyszerûen rákattintasz. És ne a babanetet, hanem [url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4[/url]
akkor rögtön a társalgó jön be
üdv
Zsóka
Zsóka (zsóka)
 

 
 

Nekem a netscape-ben, amikor indulok, akkor a location-nál ott van a lenyitási lehetõség, és abban, mivel elõzõleg is használtam, eleve ott van a link. Ugyanez Explorernél az adress-ben.
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Mindenkinek köszi.

Nina
Nina
 


Sziasztok!

Mar nagyon regen nem jartam itt benn, mindig csak lementem az oldalakat, es elolvasom, de irni nem nagyon szoktam, mert ugye a telefonszamla. En is mar az elejetol vagyok, orulok, hogy sokaknak eszebe jutottam, Igen, az elejen meg szinte mindenki ismert mindenkit, de szerencsere jo sokan lettunk. En emlekszem az ovi vitamra a Zsokaval... Pedig en nem akartam akkor vitatkozni, csak a velemenyem irtam... De ez mar a mult. azota mar a 33. hetemet kezdem a masodik babammal. Imadok idejonni, amig dolgoztam, szinte egesz nap itt logtam... De januar ota itthon vagyok, igy nem sokat tudok jonni. Udvozlok mindenkit, es orulok, hogy vagytok!
Moni
Moni
 


nem sikerül!!!
Névtelen
 


Szia, LCsilla!

Jelentem: van fénykép a chat-en, úgyhogy most már felfedem titkaim! Kép
Megint nagyon eltűntél!

Puszi (mindenkinek)!

Eryc@
Eryc@
 


Sziasztok !
Én tavaly októberben hagytam abba a gyógyszert, 3 hónapos szünetet tervezve, de a hömérőzés kevés volt a három hónaphoz, ezért az első ciklusban babás lettem, novemberben. December eleje óta sejtettem, de karácsonykor csináltunk csak tesztet, és azóta babanetezek, de az elején csak kukkoló voltam, nem szóltam hozzá a témához. Ugyan van már két nagy gyerköcöm, de annyira fura volt, hogy megint pocakos leszek, hogy eltartott egy ideig, míg belerázódtam a dologba. Meg kellett egy kis idő, hogy nagyjából megismerjem a leggyakrabban előforduló neveket. Sajnos mi vidékiek lemaradunk a jó kis személyes találkozókról, hacsak nem találunk ki magunknak külön találkákat. Van valaki az öregek közül pécsi ? Csak a "friss" topic táblázatában találtam pár pécsi nevet. Jó lenne összezörrenni kicsit személyesen itt is. Persze, jókor dumálok, lassan már mozdulni sem tudok, tényleg tipikus "partravetettbálnakomplexusom" van. Ráadásul tetőtérben lakunk, 5. szint, no lift, és egyszer csak azt veszem majd észre hogy csak sápítozok a kapuban, hogy haza, haza, mint ET., de nem tudok felmászni.
Na, puszi mindenkinek.
Cseri
Cseri
 


Sziasztok!

de jo, hogy nyitottátok ezt a topicot. Annyira ritkán férek már hozzá a nethez, hogy nincs idom azt a rengeteg témát végignézni. Pedig tavaly még minden egyes nap minden topicot végignéztem. Néha naponta többször isKép Most meg kb 1 honapja voltam fent Kép

Kedves Timi! Jó volt hallani a hangod, én is hiányoltalak!

Katust minden nap tervezem, hogy hivom, ha tudok valamit a babáról és a mamáról, tudatom veletek.

Csilla, a gyerekekrol topicban nem tudom, miert nem mukodott az emil a nevemnél. Biztos elrontottam valamit. Ime akkor emigy: compot@pro.hu.

Üdv minden "öreg medvebocsnak"Kép, Bea
Bea
 


Sziasztok Lányok!

Már pont akartam írni, hogy Kata után szorithatunk Katusnak is. Már o is nagyon aktuális.
Bea ha tudsz róla írjál!

sziasztok

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Sziasztok, Lányok!

Ezer éve nem jutottam nethez, és nem is fogok egészen augusztus-szeptemberig. Csak rövid id?re jutottam most nethez, várnak rám a férjem kollégái meg Dominik és Olivér fiam.

Nagyon hiányoztok!

Mi jól vagyunk, nem tudom, mennyit tudtok rólam Mónitól és Judótól, mindenesetre leírom, hogy nagyon gyors és könny? szülésem volt, gyakorlatilag 20 perc, szinte hihetetlen. Dominik baba teljesen más, mint Olivér, sz?ke és kék szem?, és rengeteget szopizik, szerintem lehet, hogy már meg is duplázta a születési súlyát, pedig még csak csütörtökön lesz 8 hetes. Már hasról hátra fordul (Olivér fiam ezt 6 hónaposan produkálta el?ször, Dominik viszont 5 hetesen), tudatosan, spéci technikával. Az éjszakákat még sajnos nem alussza át, de remélem, hamarosan ez is megoldódik majd (Olivér viszont már 5 hetes korától átaludta az éjszakákat, teljesen magától).
Most épp bölcsiszünet van, így Olivér is otthon van velem. Most be kell fejeznem, de remélem azért sikerül majd néha még nethez jutnom addigis, amíg nekünk is lesz otthon.

Rengeteg puszi mindenkinek: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Kedves Krisztina!
Neked is viszont, és jo babázást!
zsolt
Zsolt
 


Sziasztok!

Öreg motorosok, ugye jöttök mind szombaton???!!!!
Kérlek benneteket, akik ismertek olyanokat, akik mostanában kevésbé érik el a netet, de tartjátok valahogy a kapcsolatot, szóljatok nekik is!!
(részemrõl írtam Timinek, egyelõre válasz nincs, Szilvy ha te még írogatsz neki és olvasod ezt, te is írj neki!)
(mi tervek szerint teljes létszámban megyünk, amennyiben pénteken sikeresen haza tudjuk hozni a srácokat anyósoméktól, már megint Nógrád...)
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


De jo Nektek Ildi es a Tobbiek !
Igazan irigykedem,en sajnos nem tudok ott lenniKép
Majd legkozelebbKép !
Mindensetre nagyon jo baba-mama talakozot kivanok Mindannyiotoknak !!!!
Csilla
Csilla
 


Ja meg annyit kerhetek hogy majd egy jo "nagy" beszamolot is tartsatok rola ?!
Koszi,
Csilla
LCsilla
 


Édes Lányok!!!

Igen, jól látjátok, Katus az elveszett öreg motoros imhol visszatért! Kép
Hosszú hallgatás után végre újra itt vagyok köztetek! Nehezen tudtam elviselni ezt a négy hónapot nélkületek, azelött csak a munkahelyemröl tarthattam Veletek a kapcsolatot, de mától van itthon is Internetünk! Kép Köszönöm, hogy nem felejtettetek el!!! Annyira jólesik!! Kép
A babavárás utolsó hónapjait március végétöl itthon töltöttem, és immár ma van a hatodik hétfordulója a nagy napnak, mikor elfolyt a magzatvíz! Kép (Éppen ma megyek a hathetes kontrollra, hihetetlen! Kép )

Édes, gyönyörü kisfiam született 2001. június 30-án, neve Péter! 3820 grammal és 57 cm-rel született a SOTE II. Klinikán, jelenleg már 60 cm és 5 kiló 20 dkg a súlya, nagyon szépen hurkásodik, gyarapodik, vigyorog! Tejcsike van bőven hála az égnek! Boldog vagyok! És ezentúl Ti is azok lehettek, mert gyakran fogok jelentkezni! Kép Kép Kép

Nem tudom már ki írta egyszer Nekem, mikor a babavárás elején a jövöért aggódtam az anyagi gondok miatt, hogy a gyermek születésével valahogy a gondok is mindig megoldódnak, és a baba hozza magával a jobblétet. Alig bírom elhinni, de nálunk így lett! Mielött bevonultam a kórházba szülni, a férjem állásajánlatot kapott, és július elsején, Kispeti születése utáni napon kezdhetett is az új munkahelyén, ahol kétszer annyit keres, mint elötte. Sohasem voltam még ilyen nyugodt és boldog! Két hónapja még azon gondolkodtam, hogyan tudunk pelusra félretenni majd havonta, és most pedig saját Internetünk van az otthonunkban és nem gond már, hogy fizessük ki a számlákat. Kispeti pedig nagyon jó baba, jól szopizik, nagyokat alszik, szerencsére nem hasfájós, csak akkor lehet hallani a hangját, ha éhes, de sohasem sír, csak morcog magában és cuppog meg mammog, de nagyon tud balhézni a ciciért, valósággal ráveti magát, kalimpál közben össze-vissza és morog, utána meg hüükk, hüüük, ezt csinálja! Meg lehet zabálni! Imádom! Kép

Bigacsiga Kata! Rengeteg puszit küldünk Nektek Kispetivel együtt, aki nagyon édes és remekül érzi magát a sok gyönyörű ruhácskában, amelyeket Neked köszönhetünk! Van, amit már ki is nött, képzeld! Kép Kép Kis tokás golyófejü! Kép

Remélem a Te picinyeid is jó egészségnek örvendenek és boldogan lubickolnak a nyári melegben! Kép Sokat gondolok Rátok szeretettel!


Kedves Bea! Neked is köszönök nagyon mindent, és azt is, hogy a többieket tájékoztattad felölünk! Kép Sajnálom, hogy elkerültük egymást a múltkor megint, de járok még arra, ha nem lesz ilyen nagy höség benézek majd a picivel ha nem bánod! Kép Addig is sok puszit küldök, és kellemes nyári pihenést kívánok!

Lányok! Mindent köszönök, olyan jó újra látni a Babanet jól ismert oldalait, és hihetetlen, hogy mennyi új téma, új ember, micsoda fejlödés történt azalatt az idö alatt, amit kihagyni kényszerültem! Lesz mit behoznom! De mostmár nem a terhességgel kapcsolatos hozzászólásokat fogom leggyakrabban nézegetni! Kép

Nagy puszik mindenkinek: Katus
Katus
 


Szia Katus!!
Gratulalok Nektek, bevallom, kicsit irigy vagyok!
Meg emlekeimben el, hogy mennyire fantasztikus idoszak az elso par honap a picivel( persze a tovabbiak is gyonyorek) Jo volt olvasni, hogy ilyen klasszul alakult a sorsotok, bar en a te optimizmusodat sohasem feltettem. Csak igy tovabb, sok-sok boldogsagot kivanok nektek, legyen minel tobb oromod a pici fiadban!
Udv
Eva
Eva
 


Szia Éva!

Köszönöm! Hasonló jókat kívánok én is Nektek a családoddal!

Puszi: Katus
Katus
 


Végre megvan az oldal címe, ahol el lesz helyezve a szülészettel, terhességgel kapcsolatos új oldal. Hogy mikor, az csak rajtunk áll. Rajtam az elkészítés miatt, rajtatok pedig a tartalmi része miatt. Ugye segítetek? A cím: [url=http://www.szuleszet.freesite.hu" TARGET="_top]Szülésröl, terhességröl és ami utána van[/url]. Várok komplett anyagokat, képeket, beszámolókat, akár egy-egy mondatnyi infot a lap szuleszet@freesite.hu címére.

Köszönök nektek mindent elöre is

Saci
Dévai Sarolta (sarolta)
 


Sziasztok!

Nem tudom, mennyire számítok öreg motorosnak, és azt sem, hogy Judón kívül valaki emlékszik-e még rám. (Talán Haraszti Timi, akit mindannyian hiányolunk, és akivel idonként még írunk egymásnak, ha idonk engedi.)
Tavaly nyáron az abortusz témában kezdtem a babanetes "pályafutásomat", és aztán fokozatosan kezdtem el olvasgatni a többi témát is. Néha chatelni is volt idom. De amióta (tavaly októberben) új munkahelyre kerültem, nincs idom rendszeresen olvasni/írogatni. Ha tehetem, olvaslak benneteket, és próbálom követni az eseményeket. Ha sokáig nincs idom, akkor nagyon hiányzik.
Remélem, pár hónapon belül érdemben is hozzá tudok majd szólni a szülés elotti témákhoz, és akkor biztosan gyakrabban járok erre.
Addig is mindenkinek jó beszélgetést és boldog babázást kívánok!

Ancsa(Nita)
AncsaNita
 


Szia Ancsa/Nita!
De jó itt újra látni! Holnap megy e-mail, remélem megtalál!
Judó
Judó
 


Sziasztok, Lányok!

Én is itt vagyok újra, bár még mindig csak a férjem munkahelyér?l. Jó Titeket újra olvasni! Ancsa/Nita, én se felejtettelek ám el!!!

Az id? repül, Dominik már három és fél hónapos, kis szöszi, kék szem? baba, nyugodt, érdekl?d?, és igencsak jóétk?, így aztán nem dicsekedhetek olyannal, hogy átalussza az éjszakát, mert általában éjjel 10-t?l csak hajnali 5-ig alszik, a nagy melegben meg néha még el?bb is fölébred egy kis vízért.

Olivér most kezdi az ovit, csakúgy, mint Judó Zazója, remélem, tetszeni fog neki.

Szeptember 8-tól 22-ig nyaralni megyünk a gyerk?cökkel Svájcba majd Ausztriába - ilyenkor még egyszer? a babóccal, nem kell neki külön kotyvasztani, és nem is szaladgál el, mint a nagy...

Hallottam, jól sikerült a babanetes találkozó. Hol olvashatok róla beszámolót?

Remélem, hamarosan nekem is lesz otthoni internetem, és én is visszatérhetek hozzátok a régi intenzitással!!!!

Rengeteg puszi mindannyiótoknak!

Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Szia Katus!

Most olvasom a jó hírt, hogy elérhetö vagy újra itt a Babaneten. Nagyon örülök neki, figyelemmel kísértem ám a dolgokat, és olvastam, hogy megszületett a pici fiad. Kivánok nektek én is sok-sok boldogságot. Nagyon szeretnék részleteket megtudni a nagy eseményröl, kérlek irj bövebben, ha nem akarsz ide, akkor a mail cimemre.

Egyébként hogy szuperál a melltartó? Jó lett a méret?

Puszi: Trixy
Trixy
 


Figyusz öreg motorosok! Én még friss vagyok, de lenne egy ötletem. Feltûnt, hogy ti nagyon jó csapat vagytok és többnyire - gondolom a régi kapcsolat miatt- egymásnak, személyreszólóan üzentek különféle topicokon. Ami nagyon jó, de nem lenne érdemes névszerinti topikot is nyitni hogy ne kelljen egy csomó mindent többször leírni és egy vagy több megkezdett beszélgetést ott folytatni (szerintem lehetne vele idõt spórolni. Ilyenekre gondolok, hogy Napocska, Norcsi, Bigacsiga stb.. Mi a véleményetek így személy szerint is lehetne üzzenni egymásnak, pl. hogy melyik topicon van üzenet a számára. Vagy volt már ilyen és nem vált be? Jó lenne ha írnátok egy netes illemtant is.
Pl. kell e megszólítás, aláírás stb.
Szofi
 


Kedves Szofi

Megszolitani vagy koszonni legtobben szoktunk. Alairasunk is oda szokott szoveg aljara kerulni, felteve ha nem marad le. Van egy uzeno fuzet topic erre a celra. Elejen sokat uzenet keletkezett benne manapsag mar kevesebb.
VAlamerre olvastam hogy kerdezted mennyire szokas valaszolni regi dolgokra. Ez magan velemeny, de barmikor lehet szerintem, hisz jonnek sokan kesobb es lehet, hogy lesz valaki akinek a te valaszod fog epp segiteni.

Gratulalok a 3 gyerkochoz es a 4 pocaklakohoz.

Bekes boldog karacsonyt kivanok nektek.
Napocska
 


Köszi Napocska! Kép
Szofi
Szofi
 


hgfjh
Névtelen
 


Névtelen
 


Csajok, olvasgattam az archívot - tusd vki Veronikról? Mi lehet vele?
Ildi,
te tartod a kapcsolatot Timivel? Hogy vannak? Nem lenne egy kis ideje újra meglátogatni minket itt a bbneten?
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


Sziasztok!

Zsóka, sajnos nem. A nyár elején beszéltünk telefonon, akkor úgy nézett ki, el is jönnek hozzánk. Aztán érte õket némi baleset, lemondták a programot. Utána ment egy-két mail, de a végén nem kaptam választ. És egy kicsit már nagyon ilyen lett a dolog, hogy én írtam olykor, válasz meg nem nagyon. Így aztán azóta nem írtam.

Veronikról sem tudok semmit.
És Krisztina is csak nagyon ritkán ír, Kata meg Kornél születése óta eltûnt.Pedig hogy fogadkozott, hogy majd mesél.
Sajnos ilyen ez a net, újak jönnek, régiek kikerülnek, egyre kevesebb az ilyen vén csataló, mint én is.

Ildi

Ildi
 
 


Szia Ildi,
Nem baj, azért csak marad néhány vén csataló... Tartsunk össze! KépKép
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


Zsóka, Pildi, és ti mit tudtok a szép Krisztináról- Olivér anyukájáról aki azt hiszem májusban szülte meg a Dominikot? Vele mi van???
ZA
Zorkanya
 


Zorkanya,
A Túl az elsõ napokon, heteken topikba szokott néha- igaz elég ritkán - írogatni. Csak az a baj, hogy nagyon ritkán ír. Kép
Zsóka

Zsóka
 
 


Sziasztok!
Timinek én is írtam egy mailt januárban, de sajnos nem kaptam választ.
Ildi, írok majd Neked!
Judó
Judó
 


Judó, szuper!
Néha felnézek a chatre, mondják a lányok, hogy vagyogatsz, de reménytelenül nem bírlak elkapni, elég keveset jutok most oda. Kíváncsi vagyok ám, mi van veletek!!!

Krisztina legutóbbija szerint még mindig nincs otthon netjük, baba szépen növöget, ügyesedik. A szülése gyors volt (bár mint tudjuk, sokkal hamarabb nagyon lent volt a baba. A kapcsolatanalízis topicba is ír néha, aszerint egyéb feltûnõt nem vett észre, remélte, hogy majd alszik éjjel a baba, de nem. De tényleg keveset jön.

ILdi

Ildi
 
 


Sziasztok "oreg" csajok Kép
Szerintem olyan kar,hogy az oreg babanetesekbol mar alig vannak es azok is csak hebe-hoba irogatnak! Tisztelet a kivetelnek Kép
Viszont az ujjak olyan jol osszetartanak, nem?!
Mindig talalkoznak stb...
De sajnos a babanet is egyre fajul Kép (lasd,anyasag maskent,a pedofelias MaciLaci vagy ki stb..)
Kiraly Katirol tudtok valamit?
Sziasztok !
Judo ! Nemsokara megy a mail Kép
puszi
Csilla
LCsilla
 


Csilla!

Király Kati nemrégiben újra feltûnt, az Elsõ, napok, hetek-ben!

Ildi

Ildi
 
 


Sziasztok, Lányok!

Való igaz, olyan ritkán jutok nethez (és ezért bocs mindenkitõl, mert különben nagyon hiányoztok!!!), hogy lassan már nem találom a betûket a klaviatúrán! Ez a fránya UPC ugyanis leállította a csillagpontos hálózat építését, anélkül pedig nem kötik be az internetet (persze a MATÁV igen, de extra áron). Tervezzük viszont, hogy most már ha más nem marad, veszünk egy modemet, aztán mindent bele.

Domi már elmúlt 10 hónapos, még nagyokat és gyakran szopizik, kapaszkodva jár, néhány szót mond (apa, anya, igen, nem), és nincs el mással csak velem. Nagyon erõs, a karján állva elbírja a teljes testsúlyát (szemben jön le az ágyról anélkül, hogy pofira esne). És halleluja - másfél hete már nem szopizik éjszaka, és átalussza az éjszakákat!!! (Hihetetlen megkönnyebbülés!!!) Olivér meg már 4 és fél éves nagyfiú. Superman volt a farsangi bálon. Már egész jól eljátszik az öccsével, bár ha nem figyelek oda, szívesen kitol vele (naná, melyik nagytesó nem?). Legközelebb ha nethez jutok teszek fel képeket róluk.

Mennem kell, mert a férjem munkahelyérõl írok, és Domi már engem akar.

Nagy-nagy puszi mindenkinek!!!! Igyekszem mielõbb újra jelentkezni.

Szép tavaszt mindenkinek!

Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Szia Krisztina!
De jó, hogy hallunk rólatok! Sajnálom, hogy ritkán vagy netközelben! Jó lenne többször is "látni" Titeket! Kiváncsi lennék Dominikra is, hogy hasonlít-e a bátyjára!
Remélem hamarosan lesz lehetõséged gyakrabban jönni.
Puszi: Judó
 
 


Szia Krisztina!

Olyan jó, hogy jelentkezel néha! Nem felejtettünk ám el?

Domi már 10 (!) hónapos! Juj, de telik az idõ! Még most izgultunk a születésénél!

Szia Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Szia Krisztina!
Udvozollek itt is. Azert ha netkozelben leszel, akkor irj! Igerem en is fogok, csak ez a szakdoli nem akar magatol meglenni. peddig milyen jo lenne!!! KépKépKép
Megyek is. Mindenkit udvozlok, aki emlekszik meg ram.
Moni
Moni
 


Hello "öregek"!!!

Írtam egy emlékeztetõt magamról, de eltûnt:-(

Nos, kb. 2 éve írhattam itt, bölcsiellenes hozzászólásaim voltak. Mára sok minden megváltozott, jó is és rossz is történt velünk. Legkisebbem 3 éves volt februárban, bölcsis és õsztõl oviba megy.

Aki ismer, kivel mi történt ez idõ alatt???

Evelyn
Névtelen
 


szia Evelyn!
Télleg rég nem voltál, de leírni, hogy közben mi történt egy kicst macerás lenne... olvassad el!
apaKép
Névtelen
 


SZia Evelyn!

Vannak itt még páran a régi szép idõkbõl, bár egyre kevesebben. Egyre több lett a topik, lassan senki se gyõzi mindet olvasni. És persze a legfõbb dumák olyan topikokban mennek, ahol valami miatt (pl. egyszerre szültek nagyjából) összeállt egy társaság. A célirányos topikok meg olykor megszaladnak, aztán hetekig semmi. Néha visszasírom a régi idõket. Persze igaz, ez az egész azért is van, mert sokan vagyunk. Ma már messze nem ismer mindekni mindenkit.
Én még mindig itt vagyok, volt az elmúlt két évben még egypár bölcsis vita, kaptam én is a fejemre rendesen.
Azóta mûködik a profil, a szerzõk nevére kattintva elõjön, abból megtudod, hogy nagyjából kivel is állsz szemben...

Ildi

Ildi
 
 


Szisztok "oreg" lanyok Kép!

Iden vegre en is eljutok a nyari babanetes talakozora
es remelem minnel tobb "regi" babanetessel fogok talalkozni! Mar nagyon varom Kép
Viszont azt olvastam,hogy batyuzas lesz.
Tudna v.ki segiteni mit jelent ez pontosan?
Marmint annyit vigyek amennyit en+ Sophie megeszik,vagy
amennyit "tudok",hogy a tobbieket is megkinaljam?!
Nem nagyon ertem.
Elore is koszi,es sziasztok a mielobbi talkozasig Kép
Lcsilla
LCsilla
 


Csilla,
De jó, hogy téged is lehet majd látni!!!
A batyuzás azt jelenti, hogy hozol vmit (akár sütit, akár szendvicet, akármit, mondjuk annyit, amennyit 2-3 ember megeszik, és majd leteszed a közös asztalra. Aztán eszel szépen a többiekébõl Kép.
Tavaly nagy sikere volt, dugig ettem magam Kép, opersze nem ezért volt nagyon jó! Kép
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


Koszi Zsoka akkor mar ertem,hogy miert mennek annyian
erre a talira Kép
De szerintem Te nekem nem fogsz annyira orulni,hisz
szoke vagyok Kép
Vagy befessem a hajamat addigra Kép Kép
(Ja ! Es Sophieka is szoke ! Ket rossz pont Kép
Csak viccelek !
A mielobbi talalkozasert !
Szia,
Csilla
u.i. Mentek Sziciliaba???
LCsilla
 


Szia Cilla!
A szõke nõket csak elméletben nem bírom Kép. Be ne festesd a hajad!! Egyébként tök érdekes, barnának képzeltelek...
Szicília: Jó lenne, de ahhoz pénz kell... Mostanában pedg még megélhetési gondjaink is vannak Kép. De már régóta tervezzük, és biztos vasgyok benne, hogy elõbb-utóbb eljutunk oda. Nagyon szereténk...
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


Jol van Zsoka akkor elmeletben barna leszek Kép
Erdekes az en ferjem mar honapok ota itt konyorog,hogy
menjek Sziciliaba a nyaron.Na de en nem Kép vagy Kép
Nem tudom nekem nem tetsztik.Abban a "faluban" ahol ok laknak meg mèg 1 jatszoter sincs, es 1 gaz se,hogy a kutyusunk tudjon egy "jot" pisilni Kép
Csak a legyeket lehet kergetni a lakasban az 50°C-ban Kép
(Azert meg nem utazok 1300 Km-et (innen "csak" annyi) Kép
Ja ! Meg termeszetesen ott sincsenek szivesen fogadva a szoke nok Kép (Lehet,hogy ezert vagysz oda ?? Kép Kép
De a Vulcan szigetek tetszettek.
De majd meselek rola "eloben" ha erdekel.
Szia,
Csilla
LCsilla
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: