Új privát üzeneted érkezett!

Érdekes, azt hittem, az ölaszok meg vannal õrülve a szõkékért. vagy Szicília még mindig inkább a honi lányokat részesíti elõnyben?
nagyon érdekel minden, remélem, találkozunk! Én anyuéktól fogok feljönni, ott nyatralunk majd a gyerkõcökkel (párom meg a vilá végén).
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 


Hat tudod Zsoka nem is a ferfiak nem kedvelik a
szoke noket Kép Elkepzeled az olasz filmekeben azokat
a kis utcakban,szeken ulo, fekete ruhaba oltozott sok
ven nyanyat?! Hat azokrol beszelek Kép Olyanbol meg
rengeteg van a ferjem falujaba Kép
(Majd most is biztos fenik a fogukat,hogy a budos szoke
k... elhagyta a ferjet stb..azert nem jott-de hat en magasrol le sz....)
Te meg majd Pasztorol meselj nekem,hogy nosztalgiazhassakKép Megvan meg a hazatok ?
Jaj mar megint nincs otthon a parod Kép ?!
Hogy birod????
Szia,
Csilla
LCsilla
 


Háááát, elképzeltem a vén nyanyákat Kép. Filmben nagyon romantikusak, el tudom képzelni, a valóságban milyenek lehetnek Kép.
A ház megvan még mindig, le is járunk, csak még mindig lakhatatlan, kéne hozzáé vagy 2 millió ft, hogy lakhatóvá tegyük...
Párom mégitthon van, de egyik lába már kint... Elméletileg csüt-ön megy, de ez már három hete húzódik, nem tudom, mikor megy végül...
Hozzá lehet szokni Kép. Az elsõ két-három hét még jó is. Utána elkezd nagyon sz@r lenni... Kép
Na megyek, mert gépelnem kell(ene)
üdv
Zsóka

Zsóka
 
 

 
 

Hahó!!!!!!

Sziasztok! Emlékeztek még rám? Ezer éve nem sikerült számítógéphez jutnom, de még mindig nagyon hiányoztok! Szeptemberben (végén) elköltözünk Csillaghegyre, egy nagyobb lakásba, és ott már biztosan lesz internetem is.

Szalad az idõ, Domi már 15 hónapos, szalad, magyaráz, és odavan a bátyjáért. Az éjszakákat átalussza, nappal viszont nagy kópé, õ tanítja rosszalkodni a bátyját is. Még mindig szopik, és e téren már önkiszolgáló, sõt, erõszakos. Most is a keblemen lóg...

Olivér már nemsokára 5 éves lesz, igazi komoly nagyfiú, de még mindig nagyon ragaszkodó. Õ már élvezi, ha a nagyszülõknél nyaralhat (most is ott van). Az öccsére a korát meghazudtoló felelõsséggel figyel és vigyáz.

Nálatok mi újság? Ez a topic mintha egy kicsit hanyagolva lenne... Írjatok, jó lenne hallani felõletek!

Rengeteg puszi: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Szia, Judó!

Kérdezted, hát Domi egyáltalán nem hasonlít Olivérre, mintha nem is lennének tesók - Olivér barna hajú és szemû vékony kisfiú, érzékeny, nagy álmodozó, míg Domi kék szemû és szõke hajú, igazi izomlegény, nyüzsgõ és rosszalkodó, mindent ellesõ talpraesett kisfickó. Sajnos fényképem most sincs róluk, mert véletlen keveredtem ide, a férjem munkahelyére.

Hát Doktor Zazó hogy van? Oviszünet? Kistesó mikor lesz?

Nagy puszi nektek! Kriszta
krisztina (krisztina)
 


Szia Krisztina!
Nagyon örülök, hogy elõkerültél, és remélem hamarosan tényleg megoldódik a net. Kb. aki tavaly nyáron megvolt, azok még megvannak, talán a kemény mag?
Bocs, de most csak ennyit írok, mert rohanásban vagyok (szabin de mégis a melóhelyen)

Ildi

Ildi
 
 


Szia Krisztina!

Örülök, hogy fogsz tudni jelentkezni!!!
Nagyon kíváncsi vagyok Dominikra, majd tegyél fel képet, ha megoldódik a net!

Nálunk jön a kistesó!!!!!!!! Február 23-ra vagyok kiírva, Zazó nagyon boldog, majd meglátjuk hogy viseli a trónfosztást! Kép
Ez a terhességem merõben más, mint Zazóval, így felmerült sokakban, hogy biztos kislány lesz. Nekünk mindegy, talán egy hajszál a kislány javára. Kép

Puszi, és várjuk jelentkezésedet!

Judó
 
 


Judó!

Gratulálok!!!! Ez ám az örömhír!!!!! Szerintem semmi gond nem lesz ZazÓval, Olivérrel se volt. Jaj, bocs, de mennem kell máris, Domi nyafog. Remélem, mielôbb tudok majd újra jelentkezni.

Puszi: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Halihó!

Új téma indult - többek között varrásról is Kép

Babanet Társalgó: Gyermekek: Házi tündérek praktikái

Bubu
 
 


Hahó, Lányok!

Jó sokára megint jelentkezem. Domi már elmúlt másfél éves, és bölcsibe jár, én meg hamarosan dolgozni kezdek. Szeptember végén elköltöztünk Csillaghegyre, de otthon sajnos még mindig nincs netünk. Judó, hogy vagy? Kiderült már, hogy kislány vagy fiúcska érkezik?
Bocs, de Domiról most nem tudok képet föltenni - majd legközelebb, ha bejövök a férjem munkahelyére. Egyébként édes kis szôke herceg, csak kicsit azt hiszem elkényeztettem, de sebaj. Már klasszul játszanak Olivérrel. Hú, mennem kell a bölcsibe-oviba, elszaladt az idô. Puszi mindenkinek!

Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Szia Krisztina!

De jó hallani rólad!
Gondolom, majd Judó is ír, most már nem dolgozik, ezért ritkábban van neten. (És fia lesz.)
MOstanában épp én is ritkábban járok be, tanulok, de még egy darabig vagyok. Viszont nálunk is gyarapodás lesz, április közepére. Kép

Ildi

Ildi
 
 


Szia, Ildi!

Szuper hírek! Gratulálok! Nálunk most a csöpp már bölcsis (bár még nagyban szopizik is), így néha bejárok a férjem munkahelyére internetezni (amíg nem találok valami jó állást). Szóval igyekszem majd gyakrabban jelentkezni.

üdv: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Helló, Lányok!

Van még valaki a régi gárdából? Olyan kihaltnak tûnik ez
a topic! Múlt hét óta újra dolgozom, így most már gyakrabban tudok írni (igaz, elôször meg kell tanulnom kiigazodni a sok új téma között.

Üdv: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Szia Krisztina!

A legtöbb régi a Túl az elsõ heteken-ben van, illetve fellelhetõ a Friss kismamáknál is, plussz kinek mi az aktuális topic. Sokáig én sem voltam, de már megint mindennnap itt vagyok. Tudod, az édes kismamaélet. Kép
Egyébként csinálhatnál profilt is, hogy megnézzünk Titeket. Kép

Puszi:
Magdi
35+0


Sziasztok !

Én is létezem még , igaz ritkábban vagyok. A chaten sysyként vagyok jelen.
Magdi ! Várom ám a leveled kitartóan Kép)

Puszi mindenkinek !

Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok!
Én is vagyok! Magdi által említett "Túl az elsõ heteken"-ben!
Szilvy!
Mi van veletek???
Ezer éve nem találkoztunk!!!!!!
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
 


Sziasztok!
En is vagyok! Most mar egyre gyakrabban!
Krisztina! Ugye az vagy akire gondolok! Nagyon megorultem neked!!!!!! Irj mailt is majd jo?
Moni

 
 


Visszaolvastam, es beigazolodott a sejtesem. Csaladi hazba koltoztotetek? Ott dolgozol, ahol eddig?
Moni

 
 


Hello lanyok!
Meg en is letezem, habar en is sokkal ritkabban. Reszben azert mert a Babanet nehezen jon be itt nalunk az utobbi idoben, masreszt kevesebb az idom az internetezesre. Mindenesetre jo ujra hallani feloletek!

Magdi! Orulet, hogy mar a kovetkezo babat varod. A Bence par hetes volt mikor a Miki szuletett. Akkoriban minden este ott voltam en is chaten.

Szilvy! Mi ujsag van veletek? Lattam az albumodat, szep nagyon a hazatok. Mikor keszult el? Gondolom elvezitek nagyon ugye?

Krisztina! Hogyhogy mar visszamentel dolgozni? Vagy en vagyok eltajolodva es mar ennyi ido eltelt azota miota szultel?

Kanga! Nalatok mar ekkora a kislanyod is (a profilban latom a kepet) Gergo mar nem szopizik ugye? Kép Kép

Sziasztok!

Agi

Kép
Kép
agi
 
 


Szia Ági!
Már nem szopik , e azért gyakran bepróbálkozik!Kép
Ha fejek akkor gyakran az õ gyomrában végzi!
Bencéden is ámultam! Emlékszem amikor szurkoltunk neked a cheten.Kép Már idejét nem tudom mikor fordultam ott meg,se idõm , se nem ismerek senkit.
Örülök , hogy jelentkeztél!!!
Pusza
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
 


Sziasztok!
Kanga en szoktam chatelni. Egyeztessunk, es akkor mar lesz ismeros. Ki mikor szokott jonni?
Moni
Moni
 


Sziasztok!

Kanga! A profilomban levo kep is mar 1 1/2 eves, kene egy frissebbet feltenni. En sem jarok a chatre, neha benezek, de igazabol nincs idom sokat ott lenni es maskulonben meg minek bemenni meg kimenni.
A lanyod most mekkora? O is szereti a tejcit ezekszerint?

Pussz! Agi

Kép
Kép
agi
 
 


Moni!
Igazából nem tudok idõt mondani , mert tök rendszertelenül netezek.Általában nappal , ha hagy a kicsi.
Te mikor szoktál?

Agi!
egy hét múlva lesz egy éves a hercegnõci!
Legalább annyira cicibolond , mint a bátyus volt. Volt két hetünk amikor azt hitte újszülött és legalább negyedóránként csatlakozott!Kép

Üdv
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
 


Kanga!
legtobbszor este szoktam 8 fely 9 utan. De neha du. is. En is rendszertelenul. Remelem valamikor azert osszefutunk.
Moni

 
 


Sziasztok!

Úgy örülök, hogy megélénkült egy kicsit ez a topik! Jó tudni, hogy még azért páran megvagyunk!
Szilvy: ezer éve nem dumáltunk! Hát igen, kiesett nekem a jó kis délutáni chat-idõ, máshol meg nem hallani rólad!
Agi: hát terólad is csak ennyit hallottam mostanság!

Krisztina: klassz lenne, ha sikerülne végre sûrûbben jönnöd. Igaz, most meg én jövök ritkán.

Rólunk: én is babázom, április 16-án született Anikó. Nagyon élvezem a dolgot, egész más, mint a többiekkel volt sok-sok évvel ezelõtt. Napközben a nagyok suliban (ikrek most elsõsök), kettesben vagyok itthon a kicsivel, szinte mintha egyszem gyerek lenne, idõben ráérek (este meg mindenki õt kényezteti) ugyanakkor megvan a sok gyerek utáni rutin.

Ildi

Ildi
 
 


Szia Ildi !

Gratula Anikóhoz !! Én is így voltam Krisztikével, mintha egyszem gyerkõc lett volna, délelõtt a nagyok oviba, suliba, mi meg kettesben itthon.
Néha engem is elkap a babázás íránti vágy, hiszen Krisztike már lassan 3.5 éves, már kész nagylány.
De egyenlõre nem hiszem, hogy lesz még negyedig babóca, bár én még nem mondtam le róla Kép)
Arra gondoltam, hogy talán 33 év körül szülnék újra , addig még van 3.5 évem. Majd meglátjuk, hogy mit hoz a jövõ . De a férjem is szokta mondogatni, hogy milyen jó is lenne megint egy picurka .

Néha-néha azért feltûnök egy-egy topicba, a chatre is beszoktam lépni, de a mostani társaság olyan, hogy hiába is köszöngetek, ott vannak 10-en és senki nem hajlandó visszaköszönni, a régi elsõ társaság az jó volt nagyon, ott az újakra nagyon odafigyeltünk, egybõl bevettük a társaságba, de a mostaniak még köszönni sem hajlandóak. Sokszor elgondolkodom, hogy nõk hogy lehetnek ilyenek ??? Na mindegy.

Mindenkinek szép napokat , jó egészséget kívánok !

Sok puszi :

Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok, Lányok!

De jó, hogy így felélénkült ez a topic! Ildi, gratulálok Anikóhoz, nagyon klassz lehet újra babázni! Szülés milyen volt? Írtál róla valahol a Babaneten?

Móni, de jó hallani rólad! Légyszi írd meg az emil címed, mert én az összes privát emil címemet elhagytam. Az én céges címem ugyanaz maradt, mint régen, viszont az ivillage-es megszûnt, helyette még a Kovacs.Kriszta@freestart.hu-ra lehet írni nekem, de azt a mailboxom ritkábban nézem. Nem családi házba költöztünk, hanem egy új építésû társasházi lakásba(nappali+3 kis szoba), amihez kizárólagos kerthasználat is tartozik, de azért nagyon szuper az egész, Csillaghegyen van, HÉV-tõl 10 perc sétára, jó a levegõ (Astoriához képest fõleg), csend van (lásd elõzõ zárójel), csiripelnek a madarak, és ki lehet ülni a teraszra vagy a kertbe. Dolgozni a régi cégemhez mentem vissza, de nem fogadtak szívesen, úgyhogy van esély rá, hogy a kötelezõ egy hónap után repülök, így aztán lázasan kutatok valami jó kis bankkártyás állás után. (Sajnos kisgyerekesek után nem kapkodnak) Pénzszûke is közrejátszik, jó nagy hitelt vettünk fel, szóval, tudod...

Ági! Legkisebb Domi fiam nemrég múlt 2 éves, úgyhogy jól elszaladt az idõ. Képet sajnos most nem tudok feltenni, mert már nincs szkennerem a cégnél, de azért majd igyekszem kitalálni valamit.

Judóról tud valaki valamit?

Mindenkit puszilok!

Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Szia Krisztina!
Mail cimem kom@savaria.hu, ami eddig is volt.
otthon van netetek?
Szuper lehet a lakasotok! Mikor koltoztetek?
Judonak 3 honapos a kisfia, Hunor. Nem surun ir, most. Ok is uj lakasba koltoztek masfel eve kb.
meg Laraval tartom a kapcsolatot, meg van a tul az elso napokon topic, es ott van sok regi ismeros.
Majd irj! A ceges cimedet majd megkeresem.
Tudod hanyszor eszembe jutottatok?!
Kataval mi ujsag? Szinte senki nem tud rola semmit.
Moni

 
 


Szijasztok!

Nocsak, Moni feltünt a netenKép

Pildi! Szoktalak ám olvasni itt-ott! Nagyon örültem, mikor olvastam, hogy mexülett Anikó és hogy milyen jó kisbaba.

Krisztina! Nagyon jó helyen van a lakásotok, biztosan nagyon jó ott lakni. És hogy Domi milyen nagy már! Öörület!

Rólunk: Hanga holnap lesz 19 hónapos...olyan nagy már és nagyon gondolkodunk egy kistesón, de még csak a tervezésnél tartunk, a kivitelezés késöbbKép

Szijasztok, Lara
 
 


Szia Lara!
Udv itt is! Kép)
Moni

 
 


Sziasztok!

Móni, Lara, de örülök nektek!!!!!

Hanga is már ekkora? Húúúúha! Ez igen! Van kép rólatok valahol a babaneten?

Puszi nektek!

Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Sziasztok!
Krisztina! Nekem egy van meg csak fent. Ha lesz idom teszek fel tobbet, meg majd kuldok is, de csak jovo het kozepen tudok, mert hetvegen megyunk anyuekhoz, es hetfon meg az ovival kirandulunk. Majd akkor irok is bovebben magunkrol.
Chatelni szoktal? Mikor?
Moni
Moni
 


Szia, Móni!

Az jó lesz, várni fogom! Chatelni nem szoktam, mert a munkahelyen nincs rá idõm (meg most elég sokan is vagyunk a szobában, és a monitorom tartalma közszemlére van téve), otthon meg iszonyú lassú a modemes hozzáférésem - azt inkább csak arra használom, hogy megnézzem, jött-e sürgõs emilem. Akkor várom a leveled!

Puszi: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Végre-végre megtaláltalak TITEKET! Kép
Sziasztok régi-régi "Friss kismamák".
1,5 éve nem voltam veletek. Most sem tudok olyan sűrűn jönni, Kép , de igyekszem.
Anna baba 1,5 éve lesz 07.14-én. Sok minden történt, szülést túléltük. És mindenkinek nagyon - nagyon örülök.
Sok, sok puszi Chris. (a régi)
Chris
 


Bocsi az "off"-ért:
Kanga! Hogy-hogy Zsebibabák?????!!!!! Kép Kép
Puszi Chris
Chris
 


Szia Chris!
A profilomban megnézheted a többesszám okát!Kép
Blankának hívják és 13 hónapos!
Kanga
Ui.:Jó , hogy újra itt vagy!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
 


Sziasztok !
Hu, azt hiszem en is orult regen jartam erre Kép
PIldi ! Hogy micsoda hirek?? Ezt persze a legutolso babanetes nyari talalkan meg nem arultad el Kép Gratulalok Anikohoz es foleg ahhoz hogy 4 babad van mar !
Agi!Rad is gondolok neha,gondolom Bence mar mekkora Kép
Szilvy!Tenyleg a Te Krisztiked es 3,5 eves mint
az en SophiemKép
Krisztina!Latom Veletek is minden rendben,meg
emlekszem mikor megtudtad,hogy terhes vagy Kép
Sziasztok ,
LCsilla
 
 


Szia Csilla!

De jo, hogy teged is latni neha! Meselj mi ujsag van veletek? Hogyhogy igy eltuntel?

Pussz

Agi

Kép
Kép
agi
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy idepofátlankodok, de itt láttam meg akit keresek. Kép

Kanga-Zsebibabák!
Kaptam tőleg a napokban egy vírusos levelet. Legalábbis a Te címed volt feladóként még a részletes levélfejlécben is.
Nem tudom, hogy kerültem bele a címjegyzékedbe, de a lényeg, hogy a levelet megkaptam.Kép
Semmi gondom nem lett belőle, mert a norton megfogta, de gondoltam szólok, hogy tudsz-e róla egyeltalán.
Ja, a régi címemre jött nem erre ami a profilban van.

K.

KépKép


KépKép
 
 


Szia Agi!
Hat tenyleg valahogy sosem volt idom a Babanetre
az utobbi idoben Kép
Lakast csereltunk meg sok volt a munka stb....
Orulok,hogy Ti is jol vagytok !Mikor mesz haza?
Apropo! Eldontottetek mar,hogy mikor koltoztok
vegleg vissza Mo-ra? Es Bencenek hogy megy a magyar? En nem panaszkodom habar ha sokaig nem jarunk otthon akkor Sophie nem nagyon beszel velem sem magyarul.Viszont mindent megert es ez a fontos.Egyebkent olyan fantasztikus videki tajszolasa van Kép! Hogy honnet hozta Kép?!
Puszi,
Csilla
 
 


Szia Csilla!

Ket het mulva megyunk haza 2 honapra.
A Bence nagyon szepen beszel magyarul, es hozzam csak igy beszel es en is csak magyarul beszelek vele. Neha meg is lep, hogy milyen szep kerek mondatokat tud produkalni magyarul. Kép
Ti mikor mentek ill. voltatok otthon?
Sophie most mar oviba jar? En meg itthon vagyok a Bencevel es a felallas a regi, hogy este megyek be az irodaba amikor a ferjem mar itthon van.
Tegyel fel ujabb kepeket rolatok! Itt balra a Fotoalbumban az "A" betus albumoknal van az "Agi es Bence albuma" azok vagyunk mi. Ott tavaly nyari (amikor otthon voltunk) kepek es egesz frissek is vannak rolunk.
Ez jo, hogy tajszolassal beszeli a Sophie a magyart. Kép
Na megyek, mert a Bence meg az agyaban van, most keltunk. Irjal, puszi!

Agi

Kép
Kép
agi
 
 


Szia Csilla!
Emlekszel meg ram is? Chatelni szoktunk regen! Jo hallani feloled? Ti hol is laktok Olaszo.-ban? Azota mar 3-szor is voltunk ott nyaralni! Imadom azt az orszagot!
Moni

 
 


Sziasztok öregek Kép,
de régen láttalak már benneteket... Ági, LCSilla, pont a napokban gondotlam rátok, mi lehet veletek.
Csilla, úgy volt, az idén nyáron a félrjem megy forgatni a Strombolit... Aztáén mégsem... Kép. De jövő nyáron lehet, hogy együnk vele Kép.
sok puszi minden nagy öregnek
Zsóka

Zsóka
 
 


Megvalami ami az elozobol kimaradt: Csilla, kerdezted, hogy eldontottuk-e mar, hogy mikor koltozunk haza. Meg nem, nincs semmi fix egyelore.

Zsoka! Te is eltuntel elegge. Visszamentel dolgozni, vagy meg otthon vagy az Emesevel?

En az az igazsag, hogy inkabb olvasgatom a babanetet es csak ritkan szolok hozza. Persze az olvasgatasra sincs annyi idom mint gyerek nelkul volt anno.

Puszi nektek,

Agi

Kép
Kép
agi
 
 


Szia Csilla!!!

Az igazság az, hogy Anikó pár nappal a babanetes tali előtt költözhetett, a talikor még legfeljebb csak bizhattam benne, de még kellett úgy 10 nap, mire gyanakodhattam, hogy sikerült. Igy aztán nem volt mit elárulni.Kép És félelmetes, de már hatalmas, nemsokára 3 hónapos lesz. Amúgy meg gyönyörű, vigyorog, dumál, szépen hizik és nő, és imádom.

Ildi

Ildi
 
 


Ági,
nem tudom tartani a tempót Kép. Túl sok a toopik és igazság szerint nem nagyon akarok hozzászólni már, alig néhány topikba írok. A Túl az első napokon-topikban csináltunk a lányokkal egy levelezőlistát, oda írok inkább. Ott is van több öreg Kép (Napocska, PILdi pl, de nem sorolok tovább, emrt emgsértődnek a többi öregek Kép).
Szeptemberiog itthon vagyok Emesével, akkor lesz 3 éves. Hogy repül az idő...
Ezwek szerint tervezitek, hogy hazajöttök? Végleg, vagy csak látogatóba?
puszi
Zsóka

Zsóka
 
 


Bocsi a mellépötyögésekért...

Zsóka
 
 


Szia Zsoka!

Igen, tervezzuk, es vegleg. Mire a Bence iskolas lesz azt szeretnem, hogy otthon kezdje a sulit. Az oktatas szinvonala eg es fold az otthoni es itteni rendszer kozott. Ugyhogy meg van addig nehany evunk, ezert nincs semmi lefixalva.
Szeptembertol visszamesz dolgozni? Vagy netan terveztek meg egy harmadik babat is valamikorra? Mi majd csak mire a Bence kb. 4 eves lesz tervezzuk a kovetkezot. (Vagyis jovore valamikor. Kép
Most egyelore megint arra koncentralok, hogy nemsokara megyunk haza amit - ugyan meg csak 9 honapja jottunk vissza az elozo otthoni "turankrol" - mar nagyon varok!
Megyek, mert meg van munkam amit hazahoztam a hetvegere es jobb lesz ha hozzalatok, hogy ne ejfelre fejezzem be.
puszi,

Agi

Kép
Kép
agi
 
 


Szia,
elhiszem, hogy már nagyon várod a hazajövetlet Kép. Szeretnénk még 3. bybát is, de hát szeptemberig már nem fog megszülertni Kép. Egyelőre találnom kell vmit (már csak a tb meg a nyugdíj miatt is.)
puszi
Zsóka

Zsóka
 
 


Sziasztok "oreg" Lanyok Kép
De jo hallani Rolatok Kép
Moni!Hat persze hogy emlekszem RadKép
Ugye 2 babad van? Ill.a kisfiad mar eleg "nagy"Kép
Zsoka! Iden helyetted en fogom megnezni a Strombolit Kép nagy banatomra kotelezo anyoslatogatasra vagyok elitelve Kép
Na azert nem olyan vesz Kép Anyost szeretem csak a helyet nem Kép (miutan nem tengerpart !).
Agi!Megnezem a kepeteket,ha lesz idom felrakok en is habar nem tul frissek (februariak).
Mi is megyunk haza nyaron de max.3 hetre !
Te vegig Sopronba leszel vagy Pestre is jossz?
Mesz az idei babanetes talira? Sajnos en arrol lemaradok Kép
PIldi!Tenyleg olyan furcsa manapsag egy anyukat talalni aki meg a 4.babajat is ilyen nagy "izgalommal" varja Kép
Ebbol is latszik,hogy super anyuka vagy Kép
Sziasztok ,
Csilla
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron