Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Nálunk a helyzet változatlan :( Liza még mindíg hasfájós,de már nem annyira,mióta ezt a gyógytápszert kapja :roll:
Kaptunk Maltofer cseppeket a vérszegénységére.
Viszont most meg hány az új tápszertől és abszulót 1 dekát sem hízik :cry: A kakija még mindíg zöld, sőt,tegnap hasmenése is volt már :(
Arra gyanakszom,hogy nemcsak a tejre,de a szójára is allergiás lehet,ha így reagál erre a gyógytápszerre,ugyanis ez szójatartalmú :(
Én már annyira elvagyok keseredve :cry: Bármilyen orvoshoz viszem,csak kísérleteznek itt vele ezekkel a tápszerekkel,de egyik sem jó neki.

Ti hogy vagytok???

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Sziasztok!

Ancsa!
Sajnálom a kaja gondokat. A tápszertől minden kisbabának zöld a kakija, ez teljesen természetes. Emma is olyan színűeket produkál, nincs vele semmi baj.

Mennyi ideje eszi ezt a tápit, hogy azt gondolod, nem hízik?
Vendég
 


Sziasztok!

Hát Ancsa, nagyon sajnálom! Azért ez már kicsit sok probléma! Nem igaz, hogy nem figyelnek rá az orvosok. Ha nem hízik egy baba, arra azért oda szoktak figyelni. Lehet orvost kéne váltanod! A védőnő mit mond?


Mi változatlanul jól vagyunk szerencsére. Már nagoyn jól elvan Jázmin hason. Tolat. Annyira édi! Éjszaka alszik, nappal is szépen eljátszik. Már megeszik egy üveg bébiételt egyszerre, csak az a lényeg, hogy legyen benne gyümölcs.

Kép
 
 

 
 

sziasztok

Liza nem hízik semmit ettől a tápszertől és egyfolytában hány :(
A gasztron meg nem fogadnak minket előbb,csak 12-én :shock: :cry: Mi lessz velünk addig is ?? :(
Én ugy félek,h valami komoly baja van lizának :cry:

Én is beteg vagyok,már 2 hónapja köhögök egyfolytába és egyenlőre nálam se találják mi a baj :shock:
Hétfőn megyek a tüdőgyógyászatra,Pénteken meg nekem is a gasztroenterológiára kell mennem :?
A terhesség alatt jelentkező gyomorégésem nem mult el, ráadásul voltam a fül-orr gégészeten és ott azt mondták,h a rengeteg sav,ami marta a gyomromat a terhesség alatt, felmarta a gégémet és folyamatos gége gyulladásom van,de azt mondták,h lehet h itt gyomorfekély is van és azért nem mulik el nekem a gyomorégésem sem :(
Hát én pedig semmilyen csövet se akarok lenyelni :shock:
Hátam közepére se kívánom a gyomortükrözést :?

Mária
nekem azt mondták a zöld kaki azt jelenti,nem emésztette meg a tápit :? és h ez nem jó :?
hetente mérem Lizát és amióta ezt a gyógytápszert eszi,azóta 1 dekát se hízik :shock:
tehát 1 hete ette ,és nem hízott semmit :?
Mi lessz a következő???Fogyni fog?
A gyerek háziorvosunk meg csak annyit mondd,ez már nem az ő szakterülete, a gaszton kell eldöntenie a dokinőnek,h most mi legyen ,mit egyen stb :?
De oda csak 12-én mehetünk :shock:

Ráadásul nem hajlandóak vérvizsgálatot csinálni,így most magán akarom elvinni valahova és megcsináltatni neki :( csak még nem találtam orvost aki itt a környéken csinál ilyet :?

De jó szly,örülök hogy jól vagytok :lol:

Majd mutatok 1 képet,Liza hogy szeret apukáján aludni :lol:
Ugy néz ki nálunk a 3. gyerek lessz legjobban elkényeztetve :oops: vagyis lett :oops:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa! Írtam püt!

Kép
 
 


Szly

Most olvastam el, 1 perce .
Egyenlőre le vagyok döbbenve rajta :shock: Álmomban sem gondoltam volna,hogy ilyesmi eszébe juthat embereknek :shock: :shock: :shock:
Majd ha felfogtam agyilag a dolgot,akkor reagálok is rá.
Egyenlőre a döbbenet van rajtam urrá :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Hát igen Ancsa! Örülnék ha nem lenne igaz! És légyszi cáfold meg!!!!!

Ezen már egy ideje tépelődünk. Én is elég abszurdnak tartom és nem csak nekem jutott eszembe.

Szóval hajrá! Én azt szeretném hinni, hogy nem igaz!

Kép
 
 


szly
Akkor kezdhetsz is örülni, a többiekkel együtt, mert nagyon nagy marhaságot és abszurd dolgot kreáltatok itt össze rólam, alaptalanul, de legfőképpen bizonyíték nélkül. :?
Semmi alapja sincs a feltételezéseteknek :?
És nem is érzem ugy,hogy ilyen gondolatokra,vádakra okot szolgáltattam volna :?

Én ugy gondolom, hogy a vádaknak bebizonyítani az ellenkezőjét nem az én kötelességem, hanem azé, vagy azoké,akik ilyen alaptalan vádakkal illetnek. Hiszen ti vagytok azok,akik kételkedtek a szavam igazában.

Tehát aki azt hiszi rólam,hogy nem voltam terhes,hogy Liza nem is létezik, nem is az én kislányom és nem is beteg, annak nagyon szívesen megengedem,hogyha szeretne minket meglátogatni,akkor szerény tömblakásomba szívesen látom 5 percre,hogy lásson engem is meg a kis Lizát is élőben.
Természetesen ha ragaszkodik hozzá,akkor láthatja a terhes kiskönyvemet, a személyi igazolványommal együtt is.
Elötte szóljatok,hogy itthon legyünk biztosan, és priviben elküldöm szívesen kérésre a címemet.

szóval hajrá szly! ne higgy semmit,hanem gyere el 5 percre és győződj meg magad arról,hogy nekem van igazam.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa!

Köszönöm a "meghívást", de nem élek vele (gondolom ezt előre sejtetted)

Megértelek, hogy megbántódtál, hidd el, nem volt szándékomban téged megsérteni. Azt hiszem ezt tisztán le is írtam!

Csak olyan fura volt ez az egész és én ha a te helyedben lennék, és persze igazam lenne, egyszerűen feldobnék egy közös friss képet és kész (gyerekekkel együtt).

Akkor tisztázódna ez a félreértés és nem is kéne vele többet foglalkozni.

De látom te nem szeretnél ilyesmivel foglalkozni :cry:

Na mindegy!

Azt nem értem, hogy mire fel kezdjek örülni! :?

Kép
 
 


Szly

A meghívás nemcsak neked,hanem mindazoknak szól, akik ilyeneket feltételeztek rólam .
Tehát megvan a lehetősége mindenkinek,hogy a saját szemével győzödjön meg arról,hogy 3 gyerekem van, terhes voltam és Liza az én kislányom,aki Okt.29-én született,Tatabányán és sajnos tényleg tejallergiás és még ki tudja mire, de ezeket se én mondom,hanem szakorvosi papírom van róla.
Sajnos így van, pedig én örülnék neki a legjobban,ha nem lenne allergiás ,se vérszegény,se bukós,se hányós,hízna szépen, és nem kínlódnánk itt a tápszerekkel sem :cry:

Na de a megnyugtatásotokra tekintettel teszek fel képeket is :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ancsa2727 2008.12.07 13:51-kor.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Másrészt a 44.oldalon raktam fel nektek friss, szülőszobás képet rólam és a kis Lizáról is :shock: Ezeket .
Vagy ez nem elég egyértelmű valakinek,hogy szültem? :shock: Vagy tán nem tudom mit gondoltatok,hogy ez nem én vagyok?? :shock:


Kép

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ez a legfrisebb képem a gyerekekről ,igaz ezen se látszom,mert én csináltam :D

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ezeken pedig látszik,hogy milyen sokat híztam terhesen ,na meg a pocak is látszik egy kicsit :?

Kép

Sajnos ezen is csak hátulról lehet látni :?

Kép

Itt a szülőágyon fekszem,lesem az NST gépet,de ti ezt még nem láttátok,mert ez se lett jó kép :?

Kép

Itt éppen sms-t írok a szülőágyon,nektek,a fórumra ,de ez se lett jó kép,ezt is azért nem láttátok még :?

Kép

Itt pár naposan teszem tisztába Lizát,csak nagyon rossz lett a kép,ezért is nem mutattam nektek :?

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ancsa2727 2008.12.07 14:25-kor.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa! Köszi! Látod tényleg csak ennyi és már meg is győztél! Az meg hogy meghíztál terhesen....., annyi (én is). Úgy vettem észre, hogy szégyellted és talán ezért nem raktál pocakfotókat?! Nincs mit szégyellni rajta.

Még egyszer bocsánatot kérek, hogy ilyenre gondoltam.

Az meg hogy betegeskedik a kislány, nagyon sajnálatos és remélem, hogy hamar egyenesbe jöttök és könnyebb lesz.

A gyerekek nagyon aranyosak.

Kép
 
 


Majd ha apa csinál rólunk ,,friss" képet / rólam,meg a gyerekekről közösen persze/, akkor majd dobok fel nektek abból is :?
Addig nem tudok.

Aki pedig jönni akar hozzám,azt szeretettel várom, és ez a meghívás vonatkozik mindannyiótokra :)

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Végezetül pedig szeretném elmondani,hogy senkire sem haragszom,mert mindenkinek szíve-joga azt gondolni,amit akar :D

Csak nagyon abszurd gondolatok voltak ezek és ledöbbentem rajtuk :shock:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa! Örülök, hogy nem haragszol. De gondolhatod, nekünk is elég abszurd volt. A lényeg, hogy tisztázódott!

Kép
 
 


Sziasztok

Csak jöttem gyorsan elköszönni tőletek ,Liza már nemcsak hány,hanem fullad is, azonnal be kell mennünk a kórházba :cry:
Budapesten leszünk a Heim Pál kórházban, a csecsemőosztályon.

Remélem mihamarabb hazajöhetünk és majd csak jó híreim lesznek.

Sziasztok

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa! Drukkolok, hogy tényleg végre megtalálják, mi baja Lizának! A Heim Pálnak jó híre van! Biztos minden jól alakul!

Kép
 
 


Ancsa! Bari üzeni, hogy örül, hogy "léteztek" :wink: és mielőbbi jobbulást kíván Lizának!

Kép
 
 


Ancsa!

Az imént olvastam bele a topicodba. Remélem, végre megtalálják Liza baba problémáira a megoldást!
Biztosan a legjobb kezekben van, ne aggódj!
remélem, mihamarabb hazajöhettek, és végre élvezheted felhőtlenül a babázást!

Gröni megszült!
Valamelyik topicban olvastam, 4 kg feletti kislánya lett.
Vendég
 


Ancsa!

Láttalak az imént bejelentkezve! Mesélj, hogy vagytok? Mit mondtak a kórházban? Liza?
Vendég
 


Sziasztok

Nem Ancsa volt bejelentkezve, hanem én a párja .
Ő a Heim Pál kórházban van Lizával .
Ha hazajönnek,akkor gondolom majd jön és mesél.

sziasztok /Zoli/

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Szia Zoli!

Köszönöm, hogy írtál. Aggódom értük, mit mondanak a dokik?
Vendég
 


Sziasztok

Kijöttünk már a kórházból, amint lessz egy kis időm,jövök és elmesélem mi történnt velünk. :cry:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Szia Ancsa!

várom!
Benéztem a topicodba, és ott bizony nagyon rossz hírekről olvastam...
Mesélj, ha van időd!
Vendég
 


Sziasztok

Van egy kis időm,megpróbálom leírni,hogy mi is van velünk :(
Szóval a kis Lizát kivizsgálták, GOR-t állapítottak meg nála, ezért hosszutávon gyógyszert kell szednie a gyomrára,mivel ez mellé még a kis nyelőcsöve és a gégéje is felmaródott a sok-sok hányástól :(
A lényeg, már nem hány,csak bukik, igaz sokat,de én már ennek is tudok örülni.
Szervi bajt eddig nem találtak nála, de sajnos valószínüleg a szülés közben fellépett nála oxigénhiányos állapot,amit ugye nem vettek észre szülésnél, és ennek következtében a központi idegrendszere megsérült. Ezért lett nála egy ugynevezett izomtónus eloszlási zavar :cry: A gyógyulási esélyünk 75-80 %, de csak az időben megkezdett kezelések esetén. DSGM gyógytornára kell hordani,de ezt nem támogatja az OEP :cry:
Esztergomban és Budapesten van csak ilyen gyógytornász , közelebb sajnos nincs :(
Naponta kellene vinni ilyen DSGM gyógytornára Lizát, csak azt nem tudom,hogy jussunk el minden nap Esztergomba vagy Budapestre,mert autónk az nincs :cry:
Ráadásul az OEP ugye nem támogatja ezt a kezelést,amire Lizának szüksége van,hogy esélye legyen egyáltalán arra,hogy tudja használni a kezeit,meg majd forgatni a fejét :cry: :cry: :cry:
Naponta pedgi 3000-4000 Ft csak az,amit a gyógytornász elkér egy ilyen DSGM gyógytornáért és akkor még az utiköltség az hozzájönne ehhez plusszba . :cry:

Elvagyok keseredve,mert itt van mellettem egy 7 hetes aranyos kislány, akinek speciális gyógytornára van szüksége, és még fogalmam sincs,hogyan és miből oldjam meg a gyógykezelését.

Igyekszem majd jönni, és remélem hogy majd csak pozitív hírekkel jövök hozzátok.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa! Nagyon sajnálom! Főleg ez a gyógytorna háborít fel, naponta 3-4000 ft! :shock: Ember nincs, aki ki tudja fizetni. Meddig kéne tornáztatni Lizát?
Hogy fogjátok megoldani? Mert gondolom mindenképpen kell a kicsinek.
Nem lehetne otthon tornáztatni?

Kép
 
 


Sziasztok Csajok!
Hát elég jól pörögnek itt az események! :roll:
Ne haragudjatok,hogy eddig nem jöttem,de az ikres fórumon kívül nem igazán volt időm még ide is benézni!
Látom,mindenki itt van,aki volt is!Mindenki babázik és jól van!

Kivéve szegény Ancsa és Liza... :cry: Nagyon elkeserített,amiket írtál,nem lehet egyszerű most nektek!Drukkolok,hogy megoldódjon a dolog!Semmi sem olyan rossz ezen a világon,mint hogy beteg az ember gyereke! :(

Mi jól vagyunk szerencsére,nagyon jók a bébijeim,csak hát dupla annyi dolgom van velük,ezért elég mozgalmasak a napjaink. :roll:

A képeinket meg tudjátok nézni a Picasa-n...

Igyekszem most már gyakrabban benézni hozzátok! :wink:

 
 


Binyek! Nagyon édesek a babák! Nézegettem a képeket! Örülök, hogy jól vagytok. Nem lehet egyszerű két kis bébivel! :shock:

Kép
 
 


Boldog Karácsonyt kívánunk!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok

Neharagudjatok,hogy rég nem írtam már, de annyira összekuszálódott az életünk mióta kiderült,hogy Liza milyen beteg.
És közbe beteg lettem én is, szóval pocsék minden.
Jelen pillanatban még keresgélek alkalmi munkát magamnak, vagy bármit, amiből tudnánk több gyógykezelést finanszírozni Lizának.

Annyi a jó hír, hogy itt helyben Tatabányán van egy rehabilitációs központ, ahol csinálnak ilyen DSGM gyógytornát, de sajnos hetente csak 1 alkalommal mehetünk oda, mert annyira sok a beteg kisgyerek,hogy nem tudnak ott több kezelést vállalni nekünk. És azt is csak január első hetében, minden héten Pénteken tudjuk csak igénybe venni. :(

De majd ott aki tartja a Lizának a gyógytornát, megpróbálok vele beszélni,hogy hol lakik, magán vállal-e ilyen kis beteget és mennyiért, és remélem nagyon, hogy összejön majd, légyszi drukkoljatok. Köszönjük.


Amint lessz egy kis időm,megpróbálok vissza olvasni és ujra bekapcsolódni hozzátok.

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


És kép Lizáról

Kép

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Szia Ancsa!

Nagyon aranyos és csinos Liza baba!

Örülök, hogy ha nem is elégszer, de legalább tudod hordani Lizát tornára. Remélem tényleg vállal magánban, talán még házhoz is megy a gyógytornász!

A férjed nem tud plusz munkát vállalni? Én nem tudom neked hogy menne ez a gyerekek mellett!

Mindenesetre BOLDOG ÚJ ÉVET kívánok!

Kép

Kép
 
 


sziasztok!
itt vagyok BUÉK!!!
puszi nektek !!!!!!!!!!
 


Szia Bari! Te vagy az? De jó, hogy jöttél! BUÉK neked is! Mi újság Dáviddal?

Kép
 
 


sly igen én!!! :lol: :lol: :lol:
majd rakok képet dávidról!!!
a fogyis topikba is irtam...láttam te is ott vagy és mária is,ronix is a fogyás meg most nagyon rámfér :lol: :lol: :lol: :lol: :
 


Igen Bari! Jó lenne ledobni vagy 10 kgot, de nem drasztikusan, mert még szopizik Jázmin!
Hogyhogy rászántad magad, hogy megint beregiszrtálj? Új év, tiszta lap?

Kép
 
 


nem is tudom miért új a név!!valahogy olyan érzésem volt hogy nem enged ugyan azzal a névvel...
tiszta lap:amíg valami idiótával nem akadok össze addig írok...aztán majd meglátjuk :lol: :lol: :lol:

fogynom nagyon kéne...egyszerűen amorf vagyok :oops:
 


Nem azt írtam, hogy új név, hanem új év, de mindegy is amúgy.

Nekem is kéne fogyni, de annyira sokat írnak a fogyisba is, hogy alig tudom követni!
azért ma beszereztem egy kis Abonett kenyeret. 8)

Kép
 
 


Szia Bari!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

De jó, hogy visszajöttél!!!!!

Hogy vagytok?
Vendég
 


SZIA MÁRIA :lol: :lol: :lol: :lol:
Irtam afogyisba is...rámfér :oops:
de nem biztos hogyoda való vagyok mert én ma sem tudtam megállni a zabálást :oops: :oops:
 


Én sem... :oops:
Vendég
 


Ancsa! Mi újság a kis Lizával? Vállal benneteket a gyógytornász?

Kép
 
 


többiek írjatok!!hát ezért jöttem vissza? :(
 


Szia Bari!

Láttam a júniusiban, nagyot nőtt Dávid! (mióta újra vagy, bele bele olvasgatok, nem mindig olvasom, de ha unatkozok beleolvasok. ahogy eltűntél, utána már nem is nagyon olvastam, csak ha volt egy kis balhé)

Kép
 
 


szia sly:én is csak addig írok amig nincs balhé... :lol:
én is beleolvasgatok a nyáriba.na nem mintha egy pillanatig is élvezném,hogy ott sok a probléma,nemevés,nemalvás,köhögés,torokfájás...csak olyan reális életszerű témák vannak....olyan amiben minden anya érintett(vagy érintett lehet)
 


Bari! Hát persze, hogy van probléma. Szerintem olyan nincs, hogy mindig minden csak a boldogságról szól. Mindig vannak problémák és unalmas is lenne, ha nem lennének. Meg hát ilyen az élet!

Kép
 
 


Sziasztok

Neharagudjatok, h eltüntem, de megint bennt voltunk pesten a Heim Pál-ba, mivel Liza megint hányt, bukott rengeteget.
Jövő héten megint megyünk fel :(
Jelenleg papizunk, sütőtököt előetetésnek, 3-4 kanállal tápszer elött. :lol:
Jövő héttől sárgarépát fog kapni, aztán ha az is megy neki, akkor ehet majd sütőtököt- sárgarépával és kiválthatok neki 1 etetést vele :)
Most már csak 5-ször eszik 1 nap, és végigalussza az éjszakát, igaz este 23 körül alszik csak el, de alszik 06-ig.

Megpróbálok valami képet feltenni róla :)
Ezek 2 hete készültek kb....
Jók legyetek!

Kép



Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


marcsi annyira szép ez a kislány :lol:
írjál már egy kicsit bővebben!!!!
csináltak neki 24 órás szondát!
milyen gyógyszereket kapott?
nem kap sűritett kaját...tápot vagy anyatej elött ..előetetőt(de nem főzelék hanem van direkt ilyesmi)
hány kiló?
azért gyarapszik a hányások ellenére?
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron