Új privát üzeneted érkezett!

Ancsa!

Borsózott a hátam, ahogy olvastalak.

Nekem a középső lányom született ugyanígy...
Eszelős fájásokkal, tolófájások nélkül.
Borzasztó volt...

Neki nemcsak a köldökzsinór esett előre, de a feje mellett volt a keze is...
Így még nehezebben fért ki.
Nem szólt a doki semmit, csak én éreztem, hogy nagy baj van, mikor már vagy a 20-ik nyomásra sem volt sehol az én kicsi lányom...
A férjem meg akkor volt először velem szülni, az elsőnél nem jött be. Őt egy nyikkanás nélkül, csendben szenderegve két fájás közt hoztam a világra... Laurával a végén már nyüszítettem...

Mondjuk velem rendes volt a dokim, végig segített, de a kézzel való tágítás eszelős fájdalommal jár....
Nem irígyellek!

A lényeg, hogy mostmár mindketten jól vagytok, és szép egészséges Liza baba!

Van veletek otthon valaki aki segít?

Mert tudom, nem könnyű 3 gyerekkel... :wink: Főleg az elején!

De ne aggódj, én már egész jól belejöttem!!! :lol: :lol: :lol:

Sajnos a bukással kapcsolatban nem tudok segíteni, csak azt tudom mondani, ne láss rémeket!!!
Nyugi!
Mint a várandósság alatt is! Bízz a kicsi Lizában! Semmi baj sincs!
Lehet, hogy csak mohó a kis drága!

Ha tudok, még jövök, de most én meg a paphoz sietek, ha apa hazaért a boltból, mert szervezem a keresztelőt! :wink:

sziasztok!
Vendég
 


Marcsi! Jázminnak 23-án lesz a keresztelője. Emmának mikor?

Kép
 
 


Szia Szilvi!

boldog névnapot!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Emmának dec. 7-én lesz, apa szülinapján. :wink:
Sokan lesztek?

mi a legszűkebben is 12-en...
anyós+após+a férjem húga+ anyum+tesóm+ párja, meg a tesóm 2 gyereke+mi
:?
Ráadásul a pap szívózik velem, mert csak katolikus lehet a keresztszülő...
Az meg csak a tesóm.
A férjem húga nem lehet, mert református, de ebből meg kisebb családi háború lett... :x
Vendég
 

 
 

Kösz Marcsi!

Hát leszünk egy páran! kb 30-an
Pizzát eszünk meg sültet!

Jázmin református lesz, de amúgy nem vagyunk nagyon vallásosak Utoljára akkor voltunk templomban, amikor pont 2 éve Roolit kereszteltük.

Kép
 
 


Ancsa! Merre vagy? Mit mondott a doki?

Képzeljétek! Jázmin megissza a Humana baby fit banános tápot! Úgy örültem neki! Egyébként most van tejcsi, de jó lesz az egyszer még!

Kép
 
 


Remélem Ancsa minden rendben van, nem szoktál te ilyen sokáig távol lenni :?

Kép
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt!

Szly!
Én láttam, hogy Ancsa privizett Grönivel, és ő írta Ancsának a fórumra, hogy azért lázat is nézzen...
Remélem, nem Liza beteg... :roll:

Ancsa jelentkezz!
Vendég
 


Én is remélem, hogy minden ok Lizával!

Kép
 
 


Szia Szilvi!

Nagyon aggódom Ancsáékért.... Nekem megvan a telefonszáma...mit gondolsz.. felhívjam??? vagy küldjek egy sms-t?
:roll:
Vendég
 


Marcsi! Én is aggódom, szerintem hívd fel!

Kép
 
 


Szilvi!

Beszéltem Ancsával, ment PÜ. :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Köszönjük szépen az aggódást ,nagyon aranyosak vagytok :lol:

Éppen van most 5 percem :)

Hulla vagyok, Liza napok óta olyan hasfájós,hogy szinte semmit nem alszik, éppen 2 hasgörcs között szunyokál csak :cry:
A tegnap éjjel aludt csak ,mert egész nap fennt volt :cry:
Nem használt neki az Espumisan sem, a meleg párna sem, se a masszírozás , sem semmi. Sír kézbe,minden hogy :cry:
Nincs valami jó tippetek?

6 napja nem hányt sugárba :) de a bukós tápszertől annyira begörcsölt,hogy azt nem tudjuk adni neki,így megint a HUMANA Start-ot kapja, igaz rengeteget bukik, meg fáj a hasa tőle,de én már annak is örülök,hogy eddig nem hányt sugárba már 6. napja :lol: :lol: :lol: és most már ugy néz ki,hogy nem is fogyott tovább :lol: igaz csak 10 dkg-ot,de elkezdtünk végre hízni is :lol: :lol: :lol:

Most ébredt enni,megyek, majd folyt köv. :)

Mária, szly,ti hogy vagytok? Babák??

Bari még mindíg nem jött vissza hozzánk a fórumra?? :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Szia Ancsa!

Az jutott eszembe, hogy csütörtökön megyünk apával Tbányára, és akkor vihetnék neked a mi tápnkból egy kis kóstolót, hátha attól nem fájna Liza hasa...

mi BEBA HA Start Aktívot eszünk, szerencsére nekünk ezzel nincs gondunk. A címed megvan, ha gondolod, szívesen adnék!

Persze sok helyre megyünk... oep, üzemorvos apának....
De ha belefér az időnkbe, odaugranánk...
Mit szólsz?

Nem akarom erőltetni, csak ha Te is úgy gondolod!
Vendég
 


Ancsa! Jó hogy jelentkeztél! Mi már azt gondoltuk, hogy megműtötték Lizát! De szerencsére akkor nem.

Eddig csak fogyott?! :shock: Szegénykém! Most hány kiló?

Sajnálom, hogy ilyen hasfájós, én addig próbálgatnám a tápokat, amíg valamelyik be nem válik. Azért van sok fajta, hogy mindenki megtalálja a megfelelőt!

A babának is nagyon rossz, hoy egész nap fáj a hasa tőle, hát még a családnak4

A többiek hogy bírják a hasfájós korszakot?

Mi jól vagyunk. Megtaláltuk a megfelelő tápit. Ezt megeszi. Humana baby fit 1. Ez is AR táp és finom, ha gondolod én is tudok belőle küldeni. A bukásra is nagoyn jó, legalábbis az van ráírva.

De jó nektek! Akkor ti most tudnátok személyesen talizni! Én is úgy taliznék már valakivel, csak sajna innen mindenki messze lakik. :cry:

Kép
 
 


Mária

Nagyon aranyosak vagytok :D csütörtökön megint megyünk orvoshoz,védőnőhöz vissza ,meg szerintem vérvételre is a gyerekosztályra, s én viszem-hozom a gyerekeket is egyedül, így elég nehéz lenne összehozni ,de ha nem esne nehezetekre és becsusszantaná nekünk egy kicsit zacskóban a postaládába :wink: azt biztosan megkapnánk és kitudnánk próbálni :D

Olyan érdekes ez, 3 napig nem fájt a hasa tőle,csak összekeverte a nappalt az éjszakával ,és ezért nem tudtam jönni hozzátok :(
Aztán valami beütött és 2-3 napja szenved a hasfájástól :cry:
Mindíg sír ha fennt van és huzkodja fel a lábait,meg összehuzza magát.
Most is kamilla teát adok neki, hogy higítsa a székletét, mert anélkül nem nagyon tud kakilni sem :(

szly
Most éppen 3860 gr :( Liza a védőnő mérlegén, és most éppen ugy néz ki,h végre sikerült elkezdeni hiznia is :) ennek nagyon örülök,már tiszta idegbeteg voltam, annyira aggódtam miatta :cry:

Kisfiam sajnálja szegényt,de nem tud vele mit kezdeni , lányom viszont énekel neki, dajkálja, mesél neki, meg esténként segít nekem a fürdetés körül és elmond neki altató versikéket :lol: egy tünemény a kisasszony :lol: imádom :lol:
Tegnap már majdnem sírt vele együtt,annyira sajnálta hogy így szenved Liza :(


Örülök neki,hogy ti jól vagytok! :lol: :lol: :lol:

Megint mennem kell, Szandika hiába mesél neki,fáj a poci és mindjárt kaja idő is van ,majd még jövök :arrow:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Hűha Ancsa! Jó sűrű napotok lesz! Én még alig három hetesen nem bírtam volna el egy ilyen sűrű napot!

Nincs valaki aki segítsen neked?

Én még 5-6 hetesen is lestem az alkalmat, hogy mikor dőlhetek le aludni egy kicsit. Utána azért jobb lett, de szerintem kell a 6 hét. Nem azt mondom hogy hat hét fekvés, hanem pihentetőbb életmód, főleg az éjszakázás miatt!

Kép
 
 


szly
Kb én is ugy nézek ám ki mint a mosott sz@ar :? pláne hogy napi 2 - 3 órát alszom csak,azt se egyben :? hanem 2 vagy 3 részletben.
Csak hát senki sem segít, párom sem.
Vagyis a kislányom- Szandika ő az aki kicsit figyel rá, vagy segít fürdetésnél a kezembe adni valamit meg ilyesmi.
De ezen kívül semmi segítségem sincs semmilyen téren.

Tessék, elvolt vagy 10 percig, megint kezdődnek a görcsök :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Sziasztok!

Ancsa???? Hogy vagytok?
Vendég
 


Hahóóóóó!
Ancsa!

Sajnos nem tudtunk már odamenni hozzátok, mert mire végeztünk, Emma éhes volt, így nagyon siettünk haza!

Tbányára gyakran megyünk, remélem, egyszer sikerül összefutnunk!

Van friss fotód a kis királylányról? Úgy megnézném... :oops: Mi volt a dokinál? Vérvétel?

Amúgy?
Pocifájás?
Vendég
 


Sziasztok

Hát vérvételre nem jutottunk el,annyira szenvedett a a hasfájástól Liza,így nem akartam vele elindulni.
Ma is szenved tőle.
Az a baj,h csak a kórházban a gyerek osztályon 9-11 között veszik le a vért.

Jövő héten Pénteken megyünk gyerek gasztoenterológiára és ha sikerül,akkor jövő héten Csütörtökön este elviszem magán Hasi Uh-ra is, de a pontos időpontot csak Hétfőn tudom meg.
Kértem sztk-ba időpontot,de csak December végén fogadtak volna minket UH-ra :shock: basszus,ha valami hasi szervi gond van nála, akkor az nem várhat 1, hónapot.Nem értem legalább az ilyen kicsi kisbabákat miért nem veszik előre :twisted:

Pocifájásra már mindent kipróbáltunk, mindenféle teát, cseppeket, de semmi nem használ neki :(
A melegített cseresznye magos párnával alszik csak el,de ugy se mindíg :( sőt, a legtöbbször 2 has görcs között beájul szegénykém,annyira fáradt már. :cry:

Sugárhányása egyenlőre nincs 12-e óta ,de rengeteget bukik vissza akárhogy is büfiztetem :?
Sőt ha iszik egy kis teát,akkor rögtön kijön belőle a tápszer :(

Ti hogy vagytok?

Lányok, én még mindíg vérzek,de már csak ilyen időszakosan nyálkás,rózsaszínes folyás szerüségem van :? ez normális??
Nem emlékszem hogy voltak ezek a dolgok 6 meg 8 éve amikor szültem :oops:

Szomoruan látom,hogy Bari még mindíg nem jött vissza hozzánk a Topikba :oops: Pedig jó lenne tudni mi van vele,velük :cry:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa!

Szomorúan olvasom, hogy a gondok még mindig megvannak...
A vérzés miatt ne aggódj, teljesen normális, hogy még tart. Nekem pl. több, mint 6 hétig tartott. Ezért is mentem jó későn a kontrollra.

Remélem, Lizával nincs semmi komoly gond.
Gyerekdokitok mit mond?

Emma jól van, köszönöm. Még nem csinál semmit, nem forog, fordul...Lustika. De így van ez jól, nem sürgetem.

Vigyázzatok magatokra!

Bariék nekem is nagyon hiányoznak....... :cry:
Vendég
 


örülök,hogy jól vagytok :)

Gyerekdokink egy nagy nulla :shock: nem mondd semmit, ő csak elintézi azzal,hogy sima hasfájós :? meg majd kinövi a bukást is :?

de én már 2-nél láttam hasfájást, Liza sokkal jobban szenved és nem tetszik nekem,mert sokkal többet bukik is, és akkor nemrégen sugárban hányt is ugye :( hát addig nem nyugszok,amíg ki nem vizsgáltatom és meg nem találja valaki mi a gondd vele :?
ez nem normális,hogy nem is sír,hanem üvölt ha fennt van,annyira fáj a hasa :shock: és nem zsiványkodik,hogy kézbe legyen,mert ott is üvölt ,tekeri magát,felhuzkodja a lábait és ha alszik is,akkor se alszik nyugton,akkor is tekereg :cry:

Én már arra is gondoltam,hogy tehéntej allergiás is lehet,ezért is viszem a gasztroenterológiára,de hetekbe telhet mire eredmény lessz,és addig így fog szenvedni szegénykém?? :shock: :cry: :cry: :cry:

És ez olyan rossz,hogy nem tudok neki segíteni :cry: :cry: :cry:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Sziasztok4

Ancsa! Sajnálom, hogy ennyire szenved Liza baba!

Azért egy egy dolgot több napig is próbáltál nála, ugye? Mert nem rögtön hat!
Grip watert próbáltad? Vagy azt csak nagyobb babáknál lehet? Nem tudom pontosan, szerencsére Egyik gyerekem sem volt hasfájós. Nézz utána!

Mi is jól vagyunk! Bár a fejéstől fáj a kezem! Ilyen még nem volt! :shock:

Jázmin egy kis tündér! Alszik, eszik, játszik és kezdődik elölről. Az éjszakát átalussza. Imádja a tesóját, Roli mindig szórakoztatja! Szereti figyelni mit csinál a nagytesó. Vasárnap keresztelő. Ma takarítottam, de még nincs kész, majd holnap befejezem.

Még sütit is gyártanom kéne! Most jutott eszembe! Majd holnap meglesz az is!

Ancsa! Azért valami jó is történik veletek remélem! :?

Kép
 
 


Boldog Névnapot Kívánok Emma babának!

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Sziasztok!

MArcsi! Emmának boldog névnapot kívánok!

Ancsa! Hogy vagytok? Javul a helyzet?

Vasárnap megvolt a keresztelő. Jázmin nagyon édes volt, nagy szemekkel tájolt végig és nem sírt egyszer sem. Jól kipurcant, mert utána ebéd volt nálunk és nem nagyon tudott aludni.
Kapott sok ajándékot, meg Roli is.

Rolinak megy a hasa és véreset kakál. Ma megint jön a doki és visz székletmintát tenyésztésre. Remélem meglesz a baci és végre meggyógyul, mert már péntek óta megy szerencsétlennek a hasa. Egyébként vidám, eszik iszik, csak néha fáj a pocija.

Kép
 
 


Sziasztok!

Szoktalak néha olvasni benneteket, gondoltam most írok is mivel nekem is méhszáj bajaim vannak a terhességeim alatt.
Harmadik babánkat várjuk és a korán megnyílók közé tartozom. :(
Most a 25. hétben járok ma voltam a dokinál és már 3110 a méhszájam. Egy kis kórelőzmény:
Első terhesség: 22. héttől 3100 méhszáj, majd 35. héttől 3110, 37. héttől 2222 végül 38. héten szültem
Második terhesség: 21 hét 3100 méhszáj, 25. héttől 3110 méhszáj, 31. héten 2111 méhszáj és 3 hét kórház :cry: 36. héten 2222, 38. héten 1333 és rá két napra tervezett szülés, doki szerint hátha nem érek be a kórházba :roll:
Harmadik (jelenlegi) terhességem:22. héten 3100, majd 24. héten 3110
Ez a mostani szinte ugyanúgy kezdődik mint az előző, igaz a doki most még jobban elővigyázatos, mert már két hete szedem a diaphyllint és szinte az elejétől a Magne B6-ot.
Nektek is hasonló volt, vagy más? Egyáltalán mennyit pihentetek? Néha úgy érzem, hogy a dokim nagyon óvatos, ami persze nem baj, de kiváncsi vagyok más tapasztalatokra, véleményekre is. :roll:

Vica

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok

Marcsi
Mi van veletek????

Szly
Hogy van most Roli?? Remélem meggyógyult már!
Jázmin keresztelőjéről teszel fel képet??

Mi megvagyunk. liza még mindíg éjjel van fennt,nappal meg alszik :?
Nem tudom átfordítani,pedig próbálom,h nappal legyen fennt,de nem jön össze.
Hasa még mindíg fáj, ma este megyunk magán hasi UH-ra :? kiváncsi leszek ott mit mond a doki,meg erre a sok bukásra is :?
Van ugy hogy napi 20-szor is át kell öltöztetni, és arról nem is beszélek,hogy hányszor cserélem alatta a lepedőt,mert lebukja szegénykém :(

Vica
Sajnálom,hogy te is ilyen méhszájjal gondokkal küzdesz :(
Én is hasonlóan jártam,mint te is, de sikerült fekvéssel és gyógyszerekkel kihuznunk és 38+1 napra ugy szültem,hogy a dokim indította meg a szülést :wink: szerintem még bírtuk volna egyben egy jó darabig,ha nem indítja meg, ugyhogy ne aggódj, neked is sikerülni fog .Drukkolok nagyon +++++++++++++

Én egyépként a 15 héten nyíltam ki 2100-ra,aztán a 26 héten már 2110-re, a 28 héten már 2111- voltam, és utána a 32 hét környékén lettem 2 ujjnyira nyitva, ami a 38 hétre vissza huzodott 21111-re :shock: szóval ilyen is van, én se tudtam róla.
Hozzá kell tennem, én nagy adagban szedtem a magnéziumot végig és a 15 héttől feküdtem :?

Mit szedsz???
Nekem a Magne B6 semmit se használt, én a magnezii citritet szedtem ,annak valamiért jobb a felszívódása , abból is a port inkább,nem a tablettásat :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Szia Vica!

Már azt hittem kihal a topic, senki nem írt napok óta!

Nekem azért nem volt ennyire kinyílva a méhszájam! Nekem a 22. héten lett 2100 és azt tartottam jó sokáig! Kb a 33. hétig, vagy már nem is tudom. Aztán kezdtem tovább nyílni, 1222-vel mentem szülni 39+3 naposan. Programozott szülés volt.
Az én dokim nem aggódott, azt sem mondta, hogy pihenjek. Csak Magne B6-ot szedtem. Ha nem babanetezek, akkor nem is foglalkozok vele. Azt mondta, hogy attól, hogy nyílt, jól tartott. Gondolom van akinek fel is puhul. Nekem nem.

Azért Ancsa és Marcsi sokat pihentek. Főleg Ancsa feküdt sokat.

Mindnnyian időre szültünk, szóval kitartás, pihenj amennyit csak tudsz és nem lesz semmi baj.

Nem tudjátok még a baba nemét?


Ancsa! Mi újság? Jól vagytok?

Kép
 
 


Ancsa! Pont egyszerre írtunk! Roli most kezd javulni, talán már azt mondhatom, hogy nem megy a hasa.

képek:

Kép Templomban

Kép Jázmin és Roli a keresztelő előtt

Kép Ilyen csini voltam


Kép Tesóm(keresztanya) és a barátja. Nem söröznek, csak poénnak odavették

Kép
 
 


Raksz te is friss képet Lizáról?! Már biztos sokat változott!

Kép
 
 


szly
Aha :D egyszerre
Jajj de gyönyörüek :lol: :lol: :lol:

Persze,de most megyünk tanácsadásra, utána a nagy lányom viszem orvoshoz,ő is beteg,este UH, ugyhogy csak holnap lessz rá idő szerintem, na meg akkor jövök a hírekkel is,hogy mi volt Uh-án :?
Drukkoljatok!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Holnap délután megyünk gasztoenterológiára is :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ok! Drukkolok, hogy ne legyen semmi baja! Várjuk a híreket és a képeket!
Vagy inkább azért drukkoljak, hogy kiderüljön végre mi baja és persze semmi komoly, csak valami más táp vagy sűrítő megoldaná!

Kép
 
 


Szly és Ancsa köszi a biztatást!
Nektek hányadik terhességnél volt gond, Szly látom neked már két lurkód van, Ancsa neked?
Én Diaphyllint szedek 3*1-et és Magne B6-ot 3*2-őt. Sok helyen olvastam ezt a magnézium citrát vagy mit, hogy inkább azt szedik. Abban mennyi a magnézium, több mint a Magne B6-ban és ez a neve, így kell kérni a gyógyszertárban?
Ancsa te mennyit pihentél? Nekem mindig ez a gondom, hogy mennyit kellene hogy elég legyen és ne legyen gond :roll: Görcseid voltak és milyen gyakran? Írtad, hogy 28. héten 2111 lett a méhszáj, akkor a dokid nem akart beküldeni a kórházba? Mert nekem ilyen méhszájjal kellet befeküdnöm az előző terhességemnél 3 hétre.
Bocs a sok kérdésért :oops:

Amúgy gratulálok a babáitokhoz, nagyon édesek :D

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Vica! Nekem főleg a második terhességnél nyílt hamarabb a méhszáj. Az elsőnél is, de akkor a 30. hét környékén. Az én dokim azt mondta, hogy többedik terhességnél lazábbak a dolgok és ez is okozhatja a nyílást! A Magnézi Citricit így kell kérni és sokkal olcsóbb is mint a MAgneB6. Hogy mennyi benne a Mg azt nem tudom, de szerintem több. A kettő között azért van különbség. A Citrici másképp bomlik le, vagy valami ilyesmi. Nekem ezért nem ajánlotta a dokim.

Mennyit szoktál pihenni? Két gyerek mellett azért gondolom nem tudsz egész nap pihenni.

Raksz róluk képet?!

Kép
 
 


Szly akkor te is Magne B6-ot szedted?
Hát igazából ezt az "aktív"pihenést tegnap este kezdtem el mikor hazajöttem a dokitól.
Lányom oviban van, Bulcsúval vagyok itthon. Szerencsére anyósom a közelben lakik, ő azért tud segíteni, csak hát vannak nevelési eltéréseink vele és eddig a Bulcsút nem is nagyon vittem át hozzá csak ha én is ott voltam. Amúgy a gyerekek imádják őt csak én és a férjem szerint túl engedékeny, nem tud fegyelmet tartani és tudom hogy Panna mikor nála volt sokat, (mikor én a Bulcsúval ugyanígy pihentem otthon, meg kórházban is voltam), akkor mennyire elkényesztette és hát ugye utána meg én szívom meg :(
De azt hiszem ha pihenni akarok akkor muszáj lesz igénybevennem a segítségét :roll:
Na itt egy kép a gyerekekről, internetezés közben :D
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Vica! Nagyon aranyosak a gyerekek!

Hát igen! De ha nincs más aki segíthetne, akkor muszáj vagy rábízni! Próbáljátok vele megbeszélni, hogy tartson fegyelmet és ne engedjen meg mindent. Vagy lehet hogy inkább ráhagyja és megenged nekik mindent, csak ne nyavajogjanak, nem? Nincs már türelme hadakozni velük.

Kép
 
 


Valószínűleg ez van amit mondasz, így egyszerűbb neki. :roll:
Mindenesetre azért amíg bírom megpróbálom én itthon a Bulcsúval. Majd meglátom mennyit tudok vízszintesben lenni. :) Kaját azt szerintem rendelni fogok, aztán megkérem anyósomat sétáljon vele délelöttönként.

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Ez jó ötlet! Délelőtt így tudsz pihenni, gondolom ebéd után is alszik Bulcsú, szóval akkor is, van aki elhozza a kiscsajt az oviból? Este meg gondolom a férjed tud segíteni a fürdésnél.

Kép
 
 


Sziasztok!

Jó rég jártam erre... :oops:

Köszönöm Emma nevében a névnapi köszöntéseket!

Szia Vica!
Nagyon szép gyerkőceid vannak!
Sajnálom a méhszáj gondokat...
Nekem Emma a 3. baba, és közel azonos a kórelőzményünk...
Az elsővel a 26. a másodikkal a 22. a harmadikkal a 16. héten lett 2100-as a méhszájam.

Most legutóbb napi 3*2 magnesi citricivel kihúztam a végéig. Pontosabban a 39. betöltött hétig.
Akkor is császárral szültem, életemben először.. :?

Ne aggódj, ez a legfontosabb, ám pihenj nagyon sokat!
Nem lesz semmi baj!
Sajnos alkatilag vagyok én ilyen, valószínűleg ez rád is igaz.
Az én dokim szerint egy 4-et már csak végig fekve tudnék kihordani.

Nem feküdtem most minden nap. Főztem is, csak pl a porszívózástól, emeléstől, cipekedéstől voltam szigorúan eltiltva. Ezeket be is tartottam. Akkor pihentem, ha nehéznek éreztem a hasam...persze ez nagyon sokszor volt. olyankor láb felpakol, és pihi.
Gyere bármikor, én is ígérem, többet jövök erre...

mutatok képet Emmáról!
Kép Kép Kép

Ancsa!
mi volt a dokinál?
Vendég
 


Köszi Mária! Remélem én is kihúzom addig amig Neked sikerült :wink: Már jó lenne ott tartani.
Neked a harmadikkal a 16. hét után hogy alakult? Tovább nyíltál vagy úgy maradt? Magnézium mellett nem is szedtél semmi mást?

Nagyon aranyos Emma :D

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Szia Vica!

A 27/28-ik hétre tovább nyíltam 2110-re. ekkor kaptam a mg mellé Spiropentet is. ezt csak szükség esetén vettem be, ha fájt a hasam.
A 37/38-ik hétig sikerült így maradnom, majd akkor már +1111 volt a méhszáj, csakhogy akkor már nagyon örültem neki!

Vigyázz magadra!
Pihenj sokat!
Emma nevében pedig köszönöm a dícséretet!

Ti Kit vártok?
Vendég
 


Mi még nem tudjuk, hogy fiú vagy lány, már van mindkettő úgyhogy lényegében mindegy :D
Karácsony vagy Újév környékén megyek legközelebb uh-ra, azért remélem ott már megtudom. :)

Ez a gyógyszer dolog érdekes, az én dokim kapásból felírta a diaphyllint, már amikor 3100 lett, úgy látszik ez is dokifüggő :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


szisztok

Rólunk helyzetjelentés
A mai napig kínlódunk a hasfájással, a rengeteg bukással ,szerencsére már legalább sugárban nem hány 14 napja :(
Az ágyát megemeltük, de ez sem segít semmit, a bukós tápszereket nem bírja,ugyhogy az is kilőve :?

Elvittem magán hasi UH-ra, ott szerencsére kiderült,szervi baja nincs,de nagyon gázosak a belei és a gyomrocskája,ettől a nagy hasfájás :?
No meg attól,hogy elvittem gasztroenterológiára és vérvételre is, ahol is kiderült,hogy vérszegény és tejérzékeny :cry:
Ezért fáj a pocija ennyire, ezért ennyire gázosak a belei is és ezért sötét zöld és híg a kaija is :cry: no és ezért nem hízott rendesen sem
Ugyhogy szombat reggeltől már csak gyógytápszert kap, egyenlőre megette,mert nagyon torkos :) de ugy látom nagyon nyügös egyenlőre,hát pár nap alatt kiderül ezt bírja-e,ha nem,akkor is gyógytápszert fog kapni,csak másikat.
Túl sok dobásunk nincs,mert állítólag ezekből csak kevés van,remélem valamelyik majd beválik neki és bízom benne mihamarabb,mert már nagyon sokat szenvedett így is szegénykém :cry:

Ha esetleg valakinek van tapasztalata a tejallergiáról és megosztaná velem, annak nagyon örülnék és megköszönném.
Most ugye még nem annyira fontos,mert csak tápszert kaphat,de ha majd elkezdjük a hozzá táplálást,akkor jól jönne egy-két tanács hogyan tegyem majd változatosabbá az ételeit.

majd folyt köv ,felébredt :arrow:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ancsa2727 2008.11.30 11:33-kor.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Sziasztok

Hoztam képeket

Liza baba éhes
Kép

Liza baba gondolkodik
Kép

Liza baba elaludt
Kép


Barbabás fiam cicának kifestve
Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa! Örülök, hogy nincs szervi baja Lizának! Sajnálom, hogy tejérzékeny. Remélem megeszi a tápszert.
Sajnos, vagy szerencsére én nem tudok segíteni, mert nincs tejérzékeny a családban. Viszont Roli egyik kis barátnője tejérzékeny és csóró gyerek szinte semmit nem ehet. Még a legtöbb ropiban is van valami tejszármazék és minden féle édességben. :cry:

Nagyon tündér a képeken! Jó húsban van, remélem beválik neki a tápi és ilyen csini is marad!

A kisfiad is aranyos, már csak a nagylány maradt ki!

Kép
 
 


Liza még mindig bukik,hány :( ugy látszik ez se jó tápszer neki :(
Már nagyon elvagyok keseredve :cry: meddig kell még neki szenvednie, mire megtaláljuk mi lessz a jó neki :cry:
Ha továbbra is hány,este beviszem az ügyeletre és kérek neki másik gyógytápszert, hátha........ persze lehet h fel se írják???? :roll: vagy ezeket csak szakorvos írhatja fel???? nem tudom :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Szia Ancsa! Mi újság, írattál másik tápot? Majdcsak jó lesz valamelyik!

Kép
 
 


Szly
Nem írtak neki az ügyeleten tegnap :? azt mondta a doki,ő nem szakorvos, nincs ideje velem ezt megbeszélni :shock: :shock: :shock:
Mondtam neki,faxa, és ha valakinek komolyabb baja van, annak is azt mondja hogy ő nem szakorvos és nem tud vele mit kezdeni???? :shock: :evil:
Az ilyen orvosok miatt patkolnak el sokan, akik nem értik a dolgukat és nem ismerik fel időben a bajt így nem is segítenek a betegeken :twisted: :twisted: :twisted:

Hiába,magyarországon csak az ilyen dokik maradnak :? a jók meg kimennek külföldre dolgozni,mert ott jobban megfizetik őket :roll:

Nem is idegesítem magam rajta tovább,mert felmegy bennem a pumpa :twisted:

A bukást a hányástól hogyan lehet megkülönböztetni?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Sajnálom! Akkor beszélj ma a saját dokiddal. Nekem szerencsém van a dokimmal, mert ha itthon van, bármikor kijön házhoz és mindent meg tudok vele beszélni akár telefonon is. A múltkor is nem volt itthon, de én nem vittem az ügyeletre, inkább beszéltünk telefonon és mondta hogy mit csináljak, aztán meg mikor itthon volt, kijött.

Hát szerintem ha sugárban jön, akkor hány, ha csak úgy kijön akkor bukik. Na meg ha öklendezik hozzá, az hányás. De egyébként nem tudom.

Kép
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: