Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hát ez a királylány tényleg szórakozik velem :lol:
Este 20-tól hajnali 3-ig, óramű pontos 3 perces fájásaim voltak ,amik 40-50 mp-ig tartottak ki :shock:
Se tusolástól, se meleg víztől,se fekvéstől,se sétától ,semmitől se múltak el.
Én magam se tudom hogyan,de hajnali 3 után valahogy bealudtam :)
Reggel 6-kor felkeltem, és újra éreztem őket, szabályos 3 percenként :shock: Jól meg is lepett,h kapásból 3 percesek vannak :roll:
De nem akartam bemenni a kórházba addig,amíg nem erősödnek fel jobban :roll: Gondoltam délelött ugyis mennem kell NST-re is, akkor beszélek a dokival is,hátha addig jobban felerősödnek :roll:
De közben meg elmultak a fájások, mire NST-re értem már 1 nyamvadt se volt :shock: dokim meg csak kamillázott,hogy 7-8 óra rendszeres fájások csak ugy pikk-pakk leálltak :(
Ugyhogy abban maradtunk h mennyek haza, aztán ha van valami rendszeres fájás ,hívjam akár éjjel is és segít rajtam, h ezuttal ne álljanak le a fájások :D
Hazajöttem és beszéltem a pocaklakommal,h produkáljon valamit, de egyenlőre csak rendszertelenek :?
Délután viszont mindenképpen be kell mennem a kórházba kb 16 körül megyek be ,addigra ott lessz a dokim is , remélem csinál valami babacsalogatót nekem :lol: és nem cseszik ki velem ezekután h dekkóljak bennt még 1-2 hetet a korházban :wink:
Drukkoljatok légyszi, ma éjjel vagy este olyan jó lenne babázni már :lol:
Amint tudok,küldök sms-t, ahogy megígértem ,h mi ujság van :lol:

Jók legyetek! Vigyázzatok magatokra! Remélem hozok nektek babás képeket hamarosan!
Puszi

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Szia Ancsa!

Akkor drukkolunk, hogy Liza kibújjon! Várom a híreket, de sajna üzenni nem tudok, mert nincs rajta pénz!

A Liza Léna is nagyon szép név! A lizát jól lehet becézni, aranyos!

Kép
 
 


Sziasztok!

Ancsa várjuk a híreket!

Szly, majd hozza a híreket! :wink:
 
 

 
 

Sziasztok

Csak jöttem elköszönni tőletek,nemsokára indulok vissza a kórházba.

Remélem hamarosan babázhatok.
Ha lessz valami, küldök sms-t.

Legyetek jók! Vigyázzatok magatokra!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Sziasztok!

Ancsa írt smst: "Megszületett Liza Léna okt. 29-én, 23:45-kor, 54 cm, 4002 gr. Nehéz szülés volt, de a királylány gyönyörű. Puszi: Ancsa"

Ancsa! Gratulálok Liza babához, szép nagy baba! Sok tejcsit és mielőbbi felépülést!

Kép
 
 


Sziasztok!


ANCSA!
GRATULÁLOK A NEM IS KICSI KIRÁLYLÁNYHOZ!! SZÉP NAGY BABA! SOK ÖRÖMET, JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!


Ugye Léna baba fotójával nem fukarkodsz majd velünk? :wink: (ui. a pocakos képről lemaradtunk... :cry: )

Szly!
Köszi a híreket! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsa, gratulálok LIza babához! Jó egészséget és sok boldogságot nektek!
 
 


Sziasztok!

Ancsa! Mi újság? Gondolom már hazaengedtek benneteket! Várjuk ám a képeket, szüléstörténetet, stb.

Kép
 
 


Sziasztok

Hétfőn jöttünk haza, jól vagyunk, nemsokára jövök a képekkel és a szüléstörténettel is.
Köszönjük a drukkokat! :D

Puszi: Ancsa

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Sziasztok!

De jó hallani felőletek Ancsa!
Vendég
 


Jó reggelt!

De, jó, hogy már otthon is vagytok! Biztos szépséges Liza baba! Már nagyon kíváncsi vagyok!

Szopizik? Hogy alszik éjszaka? Tesók mit szólnak hozzá?

Kép
 
 


Sziasztok

Hoztam az ígért baba képeket,remélem sikerültek is.
A szüléstörténetet megpróbálom jövő hétre megírni.

A 3 szülésem közül ez volt a leg hosszabb és a legfájdalmasabb is. Sajnos utólag derült ki,h Liza baba nagyon nem akart még megszületni. Végig a fejünk felett lebegett a császár. De végül nagy nehezen sikerült természetes úton szülnünk.
De majd erről bővebben a szüléstörténetben.

Én megvagyok,Liza baba pedig pont ugy viselkedik,mint a pocakomban.Délelött alszik, délután is nyugis,nézegelődik.
Éjjel viszont nagyon aktív,sokat van fennt.
Megpróbálok mihamarabb visszakapcsolódni! Kicsit nekem is uj még hogy most már 3 gyermekem van.
Bele kell rázodnom.

Liza baba első percei
Kép

Liza baba fürdés után
Kép

Liza baba otthon
Kép

Liza baba a kórházban
Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa! Még egyszer gratulálok! Nagyon szép kislány! És milyen nagy. Hát fura ez az UH, azt mondták, hogy kicsi lesz, nem?

Kép
 
 


szly

Igen,kicsi lányt josólt a dokim végig :wink:
Csak mindíg a kórházi UH-án mondták azt,hogyha kihordom végig, 4 kg felett lessz :roll: és még 2 hetet maradhatott volna bennt ,akkor még nagyobb lett volna :wink:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa mégegyszer gratulálok!
kérünk még képeket! :D
 
 


Sziasztok!

Eszembe jutott valami! Mivel már Ancsának is megvan a babuci, csinálhatnék egy baba+mama táblát! Szeretnék hozzá olyan képet, amin a baba és az anyuka is rajta van! Mit szóltok? Benne vagytok? Vagy ha nem is táblát, de egybeszerkeszteném őket!

Kép
 
 


Ancsa! Hogy fogadták a nagytesók a kistesót? Van tejcsi? Nekem sajna most nagyon kevés lett, ilyen kevés még sosem volt. Jázmin meg nem eszi meg a tápot, most fogok másikat próbálni. Teát sem iszik.

Kép
 
 


Kép
Valami ilyesmire gondoltam. De még én is csinálok olyat, amin jobban látszunk és csak Jázmin meg én vagyunk rajta!

Kép
 
 


Sziasztok!

Liza baba csodaszép!
kérek még képeket!

igaza van Szilvinek!
Ha már úgysem láttunk rólad pocakos képet, legalább a kis hercegnő képeivel ne fukarkodj velünk... :wink:
És én is szívesen megnéznélek benneteket együtt!!

Szilvi!
Nekünk máris van közös képünk... :wink:

Kép
Vendég
 


Kép
Nekünk ez a legutolsó közös, nem a legjobb. :oops:
 
 


Sajnos tápszeres Liza baba, nem fogadta el tőlem az anyatejet, :cry: valószínűleg a joindulatú daganatot érzi a mellemben,mert amint megette,rögtön sugárban hányta ki mindet :cry: ugyhogy már a kórházban is azt kapott és nem is engedték meg a szopizást nekünk :cry:
Nagyon sajnálom,hogy így alakult, szerettem volna őt szoptatni :cry: de az a legfontosabb,h neki jó legyen és ha neki a tápszer az egészségesebb mint az én anyatejem,akkor legyen tápszeres baba. Csak egészséges legyen.Ez a legfontosabb .

Gyerekek nagyon örülnek a kistesónak,főleg a lányom.
Ő már ugye 8 éves mult és hihetetlenül finoman és óvatosan bánik a picivel :D amikor megsimogatja még levegőt se vesz szinte, annyira próbál figyelni rá :D olyan édes ,imádom :)

Na,megébredt a picurom,mennem kell babázni :lol: amint lessz időm, akkor folyt.köv. :D

Szépek vagytok így együtt mindannyian :lol: :lol: :lol:

Bari
Gyere vissza!!!!!!! Mi van veled??? És a kis Dávid hogy van????

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa! Sajnálom, hogy nem tudsz szopiztatni, de fő a baba egészsége! A lányod biztos sokat fog majd babázni Lizivel!

Tudnál te is rakni egy közös képet? Mert akkor meg lenne mindenkié és összeraknám.

Bencuri, Marcsi! Nagyon jók a képek! Aranyosak és szépek vagytok!

Kép
 
 


Sziasztok!

Ancsa!

A tejcsi gondot sajnálom...
Ez fura...
nekem is van mindkét mellemben jóindulatú daganat, az egyikben 2, a másikban 1 volt a teherbe esés előtt...

Szerencsére nálunk ez nem okozott problémát, sőt szóba sem került, hogy netán nem szoptathatok...

amúgy én is Tatán szoktam magam vizsgáltatni.
Vendég
 


Mária
Nekem a tejutrendszerbe van benne, kb 5 éve folyamatosan C:3-as a citológiám mindkét mellemben :(
Tehát nekem nincs csomó benne vagy ilyesmi :? hanem magában a tejutrendszerben van millió és millió joindulatú rákos sejt burjánzás :(

Nekem annyit mondtak Pesten a Kék golyó utcai klinikán,hogyha C:4-es lessz a citológiám,akkor mennyek fel sürgősen és akkor sajnos le kell vegyék minkét mellemet :cry: addig nem :?

Kérdés,meddig marad a citológiám C:3-as :?

Szóval ez a baj, és így az anyatejen keresztül bejuthatna a szoptatásnál a kicsi szervezetébe.............. de tök mindegy milyen az eredményem, mert Liza baba el se fogadta a mellemet,se a tejet, se ciciből,se cumisüvegből......... :( kihányja :(

Neked pontosan mi a gondod??

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa! Ha én ezt tudom, szerintem egy cseppet sem mertem volna adni a babának. Te nem így vagy ezzel?
Kapok közös képet?

Mi úgy állunk, hogy kevés a tejcsi, de a tápszer nem kell neki. Kiéheztettem, egy napig nem evett és így sem fogadta el a tápot. Most tejet szaporítok, mert mást nem tehetek.

Kép
 
 


Ancsa!

Nekem a tejmirigyeimből alakultak ki ciszták.
Vendég
 


szly
Én is beszéltem ez ügyben a gyerekorvossal,a nőgyógyásszal is , söt több doki is konzultált ez ügyben és ők azt mondták,h ettől még szoptathatnék :shock: :shock: :shock:
És addig nem írták ki a kicsinek a tápszert a kórházban,amíg rá nem jöttek,h a gyerek 3 napig inkább nem evett semmit sem,de akkor sem fogadta el az anyatejet :shock:
Így kaptunk nagy nehezen tápszert :roll: szegény kicsikém,akkor már nagyon éhes volt :( és ugy falta befelé,h csak na :(

Hasfájósak vagyunk nagyon :( nincs valami jó tippetek????
A kisfiam olyan régen volt már ilyen pici, tök elfelejtettem mindent szinte :shock:

Ja, és ez az uj tápszer se jó, nagyon sokat bukik tőle a baba ,sőt, ömlik belőle kifelé kaja után sokszor :( tegnap orrán-száján jött vissza szegénynek :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Sajnálom Ancsa!

Mi BEBA HA Start Aktívot eszünk, szerencsére nekünk ezzel nincs gondunk.
Vendég
 


Ancsa!

Hasfájásra próbáljátok ki az Espumisant, vagy az Infacolt. Talán az Infacollal kezd! Vagy van valami tea is, ha iszik teát.

Kép
 
 


Kép

Kép
 
 


Ilyesmire gondoltam! Na Ancsa lesz hozzá képed?

Kép
 
 


Ancsa! Véletlen blokkoltam a képeidet, vagy mit csináltam, magam sem tudom. Nem tudod hogy kell visszacsinálni? Most már sosem fogom látni azokat a képeket, amiket te teszel fel? Valakinek nincs ötlete, hogy kell visszacsinálni?

Kép
 
 


sziasztok!

Szly!
Sajnos nem tudok segíteni...
hogy csináltad?


Ancsa!
Mi van veletek?

Apa bennt volt a szülésnél?

otthon van veletek? vagy segít valaki?


Megkerestelek myvipen...
Az a motoros Apa?

Nekünk is van motorunk, de én nem szeretem, ha Attila elmegy motorozni, mert sajnos nagyon rossz tapasztalataim vannak...
Az autósokkal.


Mutatsz közös képet?
légysziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Vendég
 


jajj...
mindíg elfelejtem...

Ancsa!
egyszer beszélgettünk még rég arról, hogy maradt magnesiumom.
elküldtem neked.
megkaptad?
Vendég
 


Marcsi! Jobb egérgombbal rákattintottam és volt ott olyan valami, hogy blokkolás. El akartam menteni, de lejjebb szaladt az egér.

Kép
 
 


Szly, szupi lett!
Binyek se jár már erre mióta megvannak az ikrek! :cry:

Ancsa, sajnálom a hasfájást, szerintem is azokat próbáld ki amit Szly irt!
Tényleg te is tehetnél egy közös képet és akkor teljes lenne, amit Szilvi csinált! 8)
 
 


Lányok! Megoldottam, mostmár megint látom a képeket! :lol:

Ancsa még próbálhatod a Grip Watert is. Lehet nem így kell írni :oops:

Talán még homeo is van hasfájásra, de konkrétan nem tudom mi.

Egyébként én úgy hallottam, hogy tápis babáknál nagyon ritka a hasfájás. Lehet nem jó neki a táp. Írass másikat!

Kép
 
 


ANCSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaa!

Hol vagy?
Ugye minden rendben?????? :roll:
Vendég
 


Sziasztok

Amint lessz időm, csatolok 1 képet magunkról,ami a szülőszobában készült rólunk :D ez az első közös képem a kisaszonnyal :D

De most más. S.O.S.

Nagyon sokat bukik Liza és többször is kaja után sugárban jön fel neki a tápszer :cry:
Tudom h ez nem jót jelent :( Kaptunk uj tápszert,de hiába kértem a dokit,h olyat írjon fel ami kifejezetten bukásra hajlamos csecsemőknek való,erre rittig nem olyat írt ki :twisted: :twisted: :twisted:
Csütörtökön viszem tanácsadásra a kicsit, nagyon félek,hogy nem-e véletlen gyomorszáj szükülete van,mert azt müteni kell :cry: abba belehalok :cry: :cry: :cry:
Mindenestre kierőszakolom a dokiból a HA+AR típusú tápszert, h kipróbáljuk, 1 próbát megér..... :( ugyanis amíg a koraszülöttes tápszert kaptuk, addig csak bukott,de nem hányta ki sugárban :?

Van ebben valamelyikőtöknek tapasztalata???? :cry:

Vagy esetleg ha sürübbre készítem el a tápszert,azzal ártok neki?
Mondjuk ha 90 ml vízhez nem 3, hanem 4 mérőkanál tápszert teszek?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa!

Szerintem ne készítsd másképp a tápszert.

Inkább próbáld meg, hogy evés után ne mozgasd a babát. Emeld meg a fejét és úgy tedd le valahova és hagyd úgy legalább fél órára. Ne büfiztesd a válladon.

Egyébként attól hogy refluxos egy baba, még nem biztos hogy műteni kell! Szoktak sűrítőt adni neki és ha nem fogy, hanem hízik a bukások, hányások ellenére, akkor nem műtik meg. Csak nagyon macerás és tudom hogy rossz.

Nálunk férjemnek volt gyomorszájszűkülete és három hetesen meg is műtötték. Én is félte, hogy öröklik a gyerekek, de szerencsére nem örökölték.

Kép
 
 


szia Ancsa!

Sajnálom a gondokat, de a tápszert szigorúan csak az előírt adagban adhatod, mert csak úgy jó.
Sűrűbben készítve pl. ki is száradhat a baba... :?

Nem mohó nagyon?

várom a fotót! :lol:
A mg-t anno megkaptad? :roll:
Vendég
 


Ancsa!

Emma vacsija közben azon gondolkoztam, ha Liza baba valóban refluxos, vagy valami más gondja van, akkor nem is az anyatej nem megfelelő mivoltából hányta ki...
mert ha a tápszerrel is ugyanez van?!

amúgy neked már a kórházban olyan sok volt a tejed?

Én örültem, ha volt néhány csepp...
Vendég
 


Lányok a reflux és a gyomorszáj szükület teljesen más :roll:

Reflux az,amikor simán bukik a baba :roll:

Gyomorszájszükület az,amikor sugárban jön vissza neki a tápszer vagy az anyatej :roll: nálunk ez is van,meg az is :cry:
Éppen ezért félek nagyon :cry: beleőrülök,ha műteni kellene a drágámat :cry:

szly
Nincs idő a büfiztetésre,mert amint megeszi a kaját, vagy még azt se tudja szegénykém, olyan is van,h kaja közben jön vissza neki sugárban, és kb 30-50 cm-re is simán kiköpi :( tehát ez nem sima bukás :?

mária
Igen,nekem sok volt a kórházban is az anyatej .
Magnezii citritet postán nem kaptam meg :roll: gondolom elkeveredett a postán akkor :roll:

myvip-en én vagyok igen,de az a motor az enyém :lol: nekem szenvedéjem a motorozás :lol: :lol: :lol:
viszont nem tudok belépni oda,mert email címet váltottam és már több hónapja nem kapom meg a vissza igazoló emailt :?
ugyhogy így nem is tudom használni :wink:

Hoztam akkor 2 képet,ami a szülőszobán készült rólunk :)
Én fejem ne nézzétek,teljesen eltorzultam és bedagadtam az utolsó hetekben :? de hát nem is én vagyok a lényeg,hanem a királylány :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ma vagyunk 2 hetesek :lol: :lol: :lol:
Délután elviszem egy kicsit sétálni,akkor csinálok róla friss képet és felteszem nektek :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Szia Ancsa!

Azért remélem van otthon mérlegetek! Nem fogy Liza? Ha ennyire hány, akkor nem sok maradhat benne! Mondtad az orvosnak? Ha tényleg gyomorszájszűkülete van, akkor tényleg mindegy milyen tápszert eszik.

De egyébként nekem van egy bontatlan fél csomag Beba HA/AR tápszerem, ugyanis a gyerekem többek között ezt sem eszi meg. Szívesen elküldöm neked, ha szeretnéd. Csak szólj!

Nagyon megható a képetek!

Akkor berakom egy montázsba!

Egyébként én is mindig ettől rettegtem, de nekem azt mondta a doki, hogy ha ezt tapasztalom, azonnal vigyem és megvizsgálják és ha kell azonnal műtét!

Kép
 
 


szly
Tegnap 2-szer hányt így kaja után :(
Ma még eddig nem kopp-kopp,csak bukott.....meglátjuk mi lessz a nap végeredménye :oops:

Persze h mondtam a dokinak,de még csak ki se jött megnézni és fel sem írta neki a bukós tápszert ,h meglássuk akkor milyen a helyzet :oops:
Nagyon félek :cry: Meglátom mit mondd holnap a doki,ha megvizsgálja :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa! Elküldjem neked a tápszert. Szerintem a héten odaér! voltatok sétálni? Hogy viselte a babakocsizást Liza baba? Holnap kimegy az orvvos?

Te hogy vagy? Fáj még a sebed? Volt gátmetszés?

Kép
 
 


Ancsa! Beszéltem Barival iwiwen és azt üzeni neked, hogy gratulál és nagyon szép kisbaba Liza!

Kép
 
 


Szly

Ha neked nem kell, akkor megköszönném nagyon :oops:
Nem jön ki a gyerekorvos, nekem kell levinnem csecsemő tanácsadásra :?
Itthon nincs mérleg,mivel tápszeres,így nem kell mérjem mennyit eszik,mert látom :roll:
De ma ha leviszem tanácsadásra,ott kiderül,h fogyott-e vagy sem :roll:


Képzejétek :D tegnap elött 2-szer hányt, tegnap 1-szer sem :lol: :lol: :lol: kopp-kopp.
szly
nem tudod véletlenül,hogy akinek gyomorszáj szükülete van,az mindíg hány kaja után vagy csak néha????

Sajna babakocsizásból nem lett semmi :( mert elmentem a lányomét suliba,aztán ezren voltak a gyógyszertárban :? ugyhogy utána mentünk is haza, nem mertem sokat kinnt lenni vele,mert még csak ez volt az első napunk és elég ködös-párás idő volt kinnt :?

Én hulla vagyok.Liza sokat van fennt éjszaka,nappal meg ugye nincs időm pihenni.

Volt gátmetszésem,mert nem fért volna ki a kisasszony szakadás nélkül :? Pedig megpróbáltuk,de sajnos nem jött össze.
De ott akkor már az sem érdekelt volna ha szétszabdalnak,mert nagyon nehéz szülés volt ez most :?
A fájásaim maximumon /de csak oxitocin infuzió hatására,mert anélkül semmilyen fájásom nem volt /voltak,de nem volt hatásuk,mert nem tágultam semmit sem :? 2 ujjnyival kezdtem a szülést állítólag,de végig a doki tágított ki kézzel minden egyes fájásnál :? :? :? mert 1mm-ert se tágult a méhszájam :? hiába voltak erős fájásaim.
Ő feszítette szét a méhszáj peremét is, ő cincálta le Lizát is,mert nem illeszkedett be a feje sem :? amikor az sikerült neki ,akkor kiderült hogy rosszul illeszkedett be :? amikor meg a szülésre került a sor,akkor meg nem voltak tolófájásaim sem :? :? :? semmi :? csoda h megtudtam szülni,mert tolófájások nélkül nyomtam :?
Ott akkor azt hittem ott maradunk Lizával,:? Nyomtam vagy 40-et is,de semmi, tolófájások nélkül nem mennt,de közben bennt volt már a kicsi a szülőcsatornában :?
Aztán a párom tartotta a fejemet, közben figyelte az NST gépet is, és amikor mondta hogy leesett a kicsi szívhangja 50-re, akkor már hulla voltam,remegtem,alig halottam a hangokat is már, akkor ugy megijedtem,hogy megpróbáltam minden erőmet összeszedni és nyomtam-nyomtam,ha kellett ha nem, ő emelte a fejemet, a vasat már el se engedtem,minden ujjam elején tiszta véraláfutásos lettem, vérzett is a kezem ugy szorítottam a vasat,hogy lenyúztam a tenyeremről a bőrt is.
A szülésznő közben tágított kézzel, a fogadott dokim meg karba tett kézzel állt mellettem amikor kinyitottam a szememet :?
Aztán látva a szenvedésem a párom nagyon ideges lett és mondta a dokinak,hogy ő már 2-szer látott engem szülni, 1 hang nélkül, 2-3 nyomásra kinnt volt mindkettő gyerek, mi a fenét csinált velem,hogy se normális fájásom nincs,se hatása nincs, kézzel kell lecincálni a gyerek fejét,kézzel kell kitágítani és tolófájások nélkül kell szülnöm :? Na akkor vágtak a szülésznő javaslatára és így lett meg nagy nehezen Liza. A doki neki állt varrni én meg csak sírtam,meg sírtam ugy örültem neki,hogy meglett a kicsi lány és nem lett semmi baja.
Nagy hiba volt a dokinak megindítani a szülést,nem miattam,hogy én szenvedtem,de ez a kicsi lány még nagyon nem akart megszületni ezért se mennt semmi sem magától, és még az infuzió hatására sem.

Az első 2 szülésem nyaralás volt ehhez képest :? Azokután azt mondtam,szülnék még.
Délután 16-tól este 23:45 ig így szenvedtem végig. Most viszont azt mondom,soha többet nem szülnék még 1-szer, és ha mégis valami miatt becsuszna még 1 baba, akkor csak érzéstelenítésben szülnék,sehogy máshogy.
Bár így utólag azt mondom, nem lett volna ez sem ilyen szenvedés,ha a doki megvárja míg magától indul meg a szülés, nem pedig csak ugy minden fájás nélkül repeszt burkot. :?
Arról nem beszélve,hogy ott derült ki az is,hogy nagyon sok magzatvizem volt, a doki szerint simán elég lett volna 2 kismamának is :? Állítólag nagyon régen nem látott ennyi magzatvizet :? a vizsgálóknál amit használnak fém tálat,az megtelt és még ki is folyt belőle,utána pedig vagy 8-szor kellett még alattam kicserélni a teljes ágyneműt,annyi volt még ......:?
A kicsi köldökzsinórja is elő esett,annyira fennt volt még Liza baba ,hogy a doki nyomta vissza kézzel :?
Nagyvonalakban ennyi történnt, de tényleg borzalom volt.
Egy jó dolog volt benne, amikor megszületett Liza baba :lol: :lol: :lol:

Bari: Köszönöm szépen! :D Jó lenne ha vissza jönnél, hiányzol a topicból :( Bíztam benne,hogy legalább ide hozzánk írni fogsz :( Jó lenne tudni mi van Dávidkával és veled is !Én visszavárlak ám ! :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Hűha Ancsa! Hát nem semmi szülésed volt! Sajnálom, hogy ennyire meg kellett szenvednetek a babával. Pedig azt hittük, hogy harmadik, meg nyitott méhszáj, majd milyen könnyen meglesz! :?

Nekem is nulla fájással, burokrepesztéssel indított szülésem volt mind a kettő. Rolinál nekem is tágított a doki kézzel, na az nagyon rossz, rosszabb, mint a legkeményebb fájás. Szóval tudom miről beszélsz. Rolival én sem éreztem egyetlen tolófájást sem, csa mondták mikor nyomjak és a doki meg felülről nyomta a hasamat. De azért annyira nem éreztem rossznak, mint ahogy leírtad.

Jázminnál minden más volt. Az indítást kivéve. Éreztem a tolófájásokat és hipp hopp kipottyant a kiscsaj.

Szívesen elküldöm neked a tápit csak írd meg a címedet!

Én a helyedben beszereznék mérleget, mert szerintem figyelni kell, hogy hízik-e.

Én úgy tudom, hogy a gyomorszájszűkületes nem feltétlen minden etetésnél hány sugárban. De ez nem biztos. Viszont nagyon sűrűn csinálja az tuti.

Hát! Most hogy így visszagondolok a terhességedre, hát téged minden rossz utolért! Állandó aggódás volt és úgy látom sajnos ez most folytatódik!

Barinak megmondom olvassa el mit írtál neki!

Kép
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: