Új privát üzeneted érkezett!

Ancsa! Jó, hogy hallunk felőletek!

Mi újság a tornával, sikerült megoldani?


Nagyon aranyos Liza baba!
Mindjárt 3 hónapos lesz! hogy telik az idő!

A főzeléket már nem fogja annyira felbukni?

Tényleg írhatnál többet!

Kép
 
 


sziasztok

Hát ti se viszitek túlzásba az írást :)
Bari,örülök neked, h itt vagy megint :)

Liza még bukik, esszük a sütőtököt meg a sárgarépát előetetésként, hogy sürítse a tápit.
összességében még mindíg bukik, de kevesebbet mint eddig.

Gyógytornára járunk, + én otthon tornáztatom, ugyhogy egész nap csak vele foglalkozok, etetem, 1 órát büfiztetetm, utána jön 30 perc torna, aztán megint etetés nemsokára.

Mostanában nagyon folyik a nyála, napok óta 37 vagy 37,2 a hője, ma már hasmenése is volt, de ez még nem lehet a fogzás, mert túl korai lenne...... de ha hozzáér a cumi a szájához, akkor üvölt tőle.......Viszont a doktornőnk szerint mióta meggyógyult a vírusos torokgyulladásból /elkapta a nagyoktól persze/ azóta ő nem talál semmit nála.

Én is beteg lettem, kiderült, hogy az állandó visszatérő köhögésem mögött allergia, idült bronhitis és asztma áll :? A penészgombán kívűl mindenre allergiás vagyok....Ugyhogy kaptam egy halom gyógyszert, meg aeroszolokat, de egyenlőre nem használnak semmit, ugyhogy a doki most kísérletezik rajtam,h melyik jó nekem.
Remélem mindenki jól van!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ja, a gyógyszerektől meg hízok mint a fene :shock:
Így is sokat szedtem magamra a terhesség alatt, most meg a gyógyszerektől is hízom még ráadásnak :oops:

Lassan mennem se kell,mert gurulni fogok jövet-menet :lol:

De akárhogy is szeretném, nincs se időm,se energiám sem 3 gyerek mellett tornázni.
Talán majd ha kicsit nagyobb lessz Liza, remélem.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 

 
 

ancsa szia!!!
hát nem valami jó híreid vannak!!
amúgy én is a bukással szenvedek dáviddal pedig süritett tápot eszünk de nem az szokott visszajönni hanem a tea,pedig azt meg alig iszik,napi30-40 gr.a főzeléket meg kihánnya,olyan ovatosan kell etetni,hogy figyeljem mikor kezd öklendezni és ha szerencsésen elterelem a figyelmét akkor nem hánnya ki...de sajnos nem mindíg vagyok ügyes.éjszakáink mega szarok...nappal meg cipelem meg holdkompozik mert külömben ordít...hát nem egy egyszerű gyerek...

mozgás:hát egy pár fényévre lemaradva az átlagtól mi még csak fekszünk...de ez annyira nem is bánt.a nemevés,nemalvás,hányás jobban bánt... :?
 


csajok,mi van veletek???
mariát és sly-t olvasom a nyáriban!!
képzeljétek még mindíg csak fekszik dávid!!!!
tök szar a többieket olvasni,hogy már kúsznak másznak,sőt állnak ülnek!!mi meg ott tartunk mint 3 hónapos korában...hátonfekvés :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?
 


Sziasztok

Jó régen nem írtam............... :oops:
Annyi minden van velünk,h inkább bele se kezdek...... hosszu lenne

Hogy vagytok??

Bari, hogyhogy Dávid levan maradva?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


SZIJJA!!
LÉCCI ÍRD LE ENGEM ÉRDEKEL!!
SAJNOS MÁRIA ÉS SLY MÁR NINCSENEK :cry: ÉS MI IS ZÁRT TOPIKBA MENTÜNK DE BENÉZE IDE IS.
ÚGY VAN LEMARADVA HOGY TÖBB MINT 9 HÓNAPOS ÉS NEM KÚSZIK MÁSZIK
 


Szia Ancsa!

Én is észreveszem ám, ha változás van itt!

Írd le mi van veletek, ha van időd!

Nagyon Ari Liza!

Mi jól vagyunk, Jázmin mászik, feláll, felül, esik bukik. Jól eszik, viszonylag jól alszik, bár régebben jobban aludt. 4 foga van!

Kép
 
 


Bari

Vidd el NEUROLÓGUS szakorvoshoz sürgősen.
Nekünk is ott találták mek Liza problémáját,ami miatt erre a DSGM gyógytornára járunk.

És a gyógytornászunk is mondta,hogy sajnos nagyon sok orvos nem vesz észre dolgokat , éppen ezért jó ilyen mozgás problémánál NEUROLÓGUS szakorvossal megnézetni a pindurokat.

szly
De jó felőletek is hallani.
Azta ti már ennyi mindent csináltok...........ügyes Jázmin :D


Mi még bukunk mindíg :( viszont gyógytornázunk egész nap, aminek meg is van az erdménye, pont 4 hónaposan megfordult Liza hasra :lol:

Ez a kép tegnap készült róla este :D

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


ancsa nagyok szép kislány!!!!

neurológus egyszerűen NINCS!!!!!!!
olyan időpontot tudnak adni hogy addigra 1 éves lesz dávid
 


Ancsa! Nagyon ari Liza! Ügyes a fordulással! Jázmin hat hónaposan fordult meg, 7 hónaposan meg már mászott, felült. Viszonylag lassan indult meg a forgással, de utána szinte mindent hirtelen csinált, felülés, mászás, felállás.

Örülök, hogy használ a torna!

Jó nagy haja van!

Bari! Raksz Dávidról képet?

Kép
 
 


Bari

Olyan nincs,h nincs ,kérj beutalót a Heim Pálba, a Neurológiai szakrendelésre.
Mondd el nekik mennyi idős Dávid és hogy nagyon aggódsz,amiért levan maradva a mozgással...... így talán előbb adnak időpontot.

Vagy kérjek neked időpontot ide Tatabányára? A pesti doktornő jár le ide a Rehabilitációs központba,ahova mi is járunk.
Majd én kiharcolom neked hidd el ide az előbbi időpontot .

Na persze akkor én id odamegyek Lizával és akkor taliznánk is :lol:
De jó lenne :lol:

Tényleg,tegyél képet Dávidról.légysziiiiiiiiiii :D


szly
Köszi.
Pedig rengeteg haja elhullot már.Szegénykémnek a szemébe lóg,olyan hosszú,de én nem akarok vágni belőle,így szoktam neki copfot csinálni a feje tetéje :D olyan édi,megtudnám zabálni.
9 cm-es cofja van :lol:

Ja-ja, mi szépen javulunk a mozgással,aminek ára is van...........a lakásom uszik :? mert én egész nap Lizát tornáztatom, főzni is csak este főzök, de leszarom :) Csak Liza legyen rendbe és ne legyen mozgás korlátozott.
Majd lessz rend is,ha ő rendbejött teljesen.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Itt van Liza kedvenc plüsije :D imádja
Itt egyépként 3 hónapos volt

Kép

Ma voltunk méreckedni, és 6900 gr Liza

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa! Már a szívbajt hoztad rám, azt hittem elvesztettétek a lakásotokat, mert sokat kell fizetni a tornáért! De látom csak kupi van! Nyugi, nálunk is!

Szerintem jó súlyban van Liza! Majdnem 7 kiló! Miket eszik már?

Kép
 
 


Sajnos elfogjuk.

Már 125.000.-et von az OTP+a lakás rezsije, képtelenség kifizetni meg megélni,ugyhogy csak idő kérdése és elveszítem a lakást :(

Ti hogy bírjátok a válságot?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ja, sütőtököt eszik,meg répát és kipróbáltuk a vaníliás tejpépet, mind ízlik neki :D igazi zabagép :D
Tápszerből megeszi a 230 ml-ert, és utána még sír mert ennyire torkos :wink:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa! Örülök, hogy jól eszik Liza!

Válság! Hát kivagyok tőle. az autónkon több a hitel, mint amit az autó ér. A lakásrészlet is egyre csak több. = szeptembertől vissza kell mennem dolgozni. Márc 16-tól már szabin vagyok.

Azért én ha kicsit javulna a helyzet, a lakáshitelt rögtön átvinném másik bankhoz. Így talán majd tudok javítani kicsit a helyzeten.


Jázminra anyu fog vigyázni, Roli megy oviba.

Kép
 
 


szly
Sajnálom,h ilyen hamar visszakell menned dolgozni :( ez a rohadt világ tehet erről is :evil: ha a férfiak képesek lennének annyit keresni,hogy a család megéljen belőle,akkor az anyukák otthon maradhatnának a picivel 3 éves korukig.
Mert ez lenne a normális :evil:

De sajnos itt nem így van. :(

Lassan én is tartok utánad :( vagyis már most is,mert itthonról dolgozom, de ez csak éppen annyi,hogy annyit keresek,h a gyerekek mindíg veszek belőle rucikat.
Mondjuk én ennek is örülök.

Ja,nemsokára 3 gyermekes egyedülálló anya leszek :cry:
Amitől félek,mert nem tudom hogyan fogunk megélni a gyerekekkel ,réadásúl így 100%-ra elvesztem a lakást is,no meg a nyakamon marad a lakáshitel miatt egy csomó adósság.

Szép hétvégét nektek!

Bari írj!!!!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa! Mi történt? Bár sokat nem írtál a párodról, így fogalmam sincs milyen a viszonyotok. El fogtok válni?
Nagyon sajnálom, még ez is!

Mit dolgozol otthon? Lehet nekem is kéne valami itthoni meló.

Kép
 
 


Nem tudunk elválni,mert mi nem vagyunk házasok :)
Sajnos én szarnak se nevezném, mert az is túl jó szó volna rá.
Az az igazság,h mindíg is voltak gondjaink,amik elsősorban abból fakadnak,h teljesen más nézeteket vallunk mindenről.
Én azt hittem,h majd az évek folyamán szépen lassan össze csiszolódunk lassacskán.
De nem így lett.
Az lett a vége,hogy mindíg én engedek a 21-ből,mindíg én alkalmazkodom, mindíg én nézek el mindent, mindíg én fogom be a számat a békesség kedvért.stb....
Ezzel elértem azt,hog már régóta nem vagyok önmagam,feladtam a vágyaimat,az álmaimat,az életemet és ez a hatalmas belső énem elfolytása amit azért tettem,hogy összetartsam a családomat, ez ellenem fordult és megbosszúlta magát.
A belső feszültség, az ideg, az h feladtam a saját énemet valakiért mára már az egészségemre mennt rá.

És tudod erre 2 héttel ezelött egy orvos döbbentett rá,hogy hiába akarom én egybe tartani a családot, ha a másik fél nem akarja, egyedül csak magamat teszem tönkre és márpedig az nem jó a gyerekeimnek,mert szükségük van rám.

Ez ugy történnt, hogy a szülés óta fetrengtem annyira fájt a gyomrom, ment a hasam naponta 8-10-szer :(
Azt hittük h gyomorfekélyem van.
Elmentem gyomortükrözésre, és a szemembe mondta az orvos,hogy a gyomromnak semmi baja, az idegeim vannak ki, gyakori ez nőknél.
Papírra írta hogy azoonal mennem kell az idegyógyászatra meg a pszihiátriára. És ha jót akarok magamnak ,akkor elkerülöm azt,ami idegileg ennyire kikészít.
Nos, ez nem más,mint a párom.
Előszőr nem hittem a dokinak,de kaptam erős nyugtatókat, és láss csodát, igaza volt. Azóta nem fáj a gyomrom, tudok újra enni, és nem nagy wc-zek 1 nap 8-szor.

De nem élhetek életem végéig erős nyugtatókon. :shock:
Beszéltem a párommal,hogy mi a gond, oldjuk meg,de ő nem hajlandó a dolgokon változtatni,még a családjáért sem.
Én meg nem akarom tönkretenni magam mellette.Nekem még fontos dolgom van: fel kell nevelnem 3 gyereket,márpedig ha a pszihiátrián kötök ki,úgy nem fog nem menni.
Így fájó szívvel,de minél hamarabb véget kell vetnem etnek a kapcsolatnak,mert már ott tartunk,h a gyerekeket is pszihiáterhez kell vinnem, úgy megviselik őket a dolgok. :cry:

Na,jó hosszú lettem,neharagudjatok. :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


sziasztok!!
sajnos képet nekem nem enged föltenni a babanet!!
ancsika nagyon nehéz lesz 3 gyerekkel!!
nem lesz segítséged??
szüleid?

amúgy kaptunk időpontot ápr.9-re a neurológiára!igaz,hogy budára..de sabaj!!

evés továbbra is szenvedés nálunk!mondjuk vannak jó napok de ma nem az van.és köhög is.meg a gyomra hurutos.tegnap este egy az egyben kihányta a tápot.ma nem hányt még csak hurutot.de nem is evett sokat 80gr tápot...de ez is több a semminél!
 


amúgy az idegeim nekem is szarrá vannak.de csak és kizárólag dávid miatt.a nemevése a nemivása az átszenvedett éjszakák,a nátha a hányás a köhögés...mikor éppen mi!épp azt mondtam a férjemnek,hogy felhőtlen 1 hetünk még nem volt ...mindíg van valami amin lehet idegeskedni.kezdte azzal az iszonyatos hasfájós korszakával.aztán jött a reflux.aztán a alkalomszerű hányásai.aztán lemaradt ugye a mozgásban...egyszerűen nem tudom mikor fújhatjuk mi is ki a gőzt!!
 


barika
Nincs segítségem :?

De jó, akkor megnyugodtam :) De azért majd gyere és meséld el mit mondtak Dávidnak!!
Fel a fejjel.Kitartás.

Liza újabban nekem is kihány mindent,amit kanálból kap :shock:
Ha ugyanazt eszi meg cumisüvegből,akkor semmi baja tőle.
Ez nekem furcsa, mert a másik 2-vel nem voltak ilyen gondok a kajával.....

Mi meg holnap leszünk 5 hónaposak :lol: :lol: :lol:
Hogy repül az idő :wink:

Liza nagyon vérszegény,annak ellenére romlik a vérképe,hogy kapja a Maltofer cseppeket :( Ráadásúl több mint 2 hónapja napi szinten hőemelkedése van :shock: a doktornője szerint semmi baja,és nem fogzik.......... :wink: de én már nagyon ideges vagyok ez miatt. Hogy létezik,h 1 gyereknek 2 hónapja hőemelkedése van,miközben semmi baja?????

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa! Mennyi az a hőemelkedés? Csak azért kérdezem, mert van olyan gyerek, akinek alapból magasabb a hője, mint 37 fok, van akinek meg alacsonyabb.

Boldog hófordulót Lizának!

Bari! Mi újság veletek? Hogy vagytok? Dávid produkál már valami mozgást?

Mi jól vagyunk. Kijelenthetem, hogy mostmár nem szoptatok. Hiába kínálom, nem kell neki, még csak a szájába sem veszi. Szóval már nem kell neki. Szopizott 9 hónapig, szóval egy szavam sem lehet. Csak utálok hajnalban tápot gyártani!

Kép
 
 


szly
Az első 2 hónapban sosem volt hőemelkedése,sőt,inkább alacsony volt neki 36,1 és 36,5 között mozgott.

Viszont azóta meg 37, vagy 37,4 között mozog neki.
Ebből már le van vonva a -0,5!!
Szerintetek??

Megértelek,de azért ez nagyon szép teljesítmény,hogy eddig is szopizott Jázmin :) Gratulálok.

sajnos mi 1 napot se szopiztunk :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Sziasztok!

Ancsa4 Hát így nem tudom! Ha nincs egyéb tünete és a doki sem mond semmit, szerintem ne aggódj! Nem lehet, hogy a foga jön? Tényleg! Nincs még foga?

Bari! Látom a zárt osztály nagyon lefoglal! HAHÓ! Azért tessék ide is írni! Mi újság Dáviddal?

Kép
 
 


sziasztok!
sly...képzeljétek van fölül is egy foga dávidnak...eléggé megszenvedett vele.
háááát a mozgás sajna kb ugyan az hasról hátra és vissza fordul...egyenlőre ennyi!!
9.-én kéne menni neurológushoz,de nem tudom,hogy visszük-e.ahoz a férjemnek itthon kéne maradni,és az egész napunkat utazással tölteni.dávid sosem utazott ennyit!olyan szemétség,hogy itt a közelben nem tudják fogadni vagyis csak május végén tudnák...hát köszi!

ancsika:nálunk is van egy baba akinek folyton hőemelkedése van(volt) és semmi baja...vettek tőle vért is és semmi!!
 


Sziasztok!

Bari! Gratula a fogacskához! Jázminnak 4 van! Azért talán mégiscsak vállalni kéne az utat, nem? Legalább megnyugtatnának benneteket!
Milyen a zárt fórum? Jól elvagytok? Én már megszoktam és szerintem tök jó!

Ancsa! Mi újság?

Képek: játszón:

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
 
 


sly nagyon szépek vagytok!!!
írtam pü
 


Bari! Nem kaptam püt, pedig van hely!

Kép
 
 


Sziasztok

szly
Nagyon édesek a képek :D

Bari
Azért mennyetek el neurológushoz! Ez az én szerény véleményem.

Nincs fogunk még! és nem is fogzik Liza, nem attól van hőemelkedése tartósan,az biztos.

Azért nálunk más tünet is van ám mellette :wink:
Folyamatos orrfolyás, köhécselés és időnként nagyon fájdalmasan sír és nyűgös.

A minap voltunk für-orr gégészeten vele és a bal füle be van gyulladva. Egyenlőre nem kap rá antibiotikumot,csak melegítenem kell a fülét és immunerősítőt adok neki. Aztán jövő héten megyünk vissza kontrollra,mert már 38 fokos láza is lett már.

Lehet hülyeséget beszélek,de én arcüreg gyulladásra gyanakszok.
ugyhogy kérek is neki majd arcüreg felvételt.

Na mennem kell,felébredt a pindur,majd még jövök :arrow:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


szia!!
elmegyünk mert jövő hétre kaptunk időpotot a baross utcába a fejlődésneurológiára...oda ahol szültem!!!

remélem nem lesz arcüreg gyulladás lizának!!!

majd írj,hogy mi volt
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telik a Húsvét!

Tegnap mi állatkertben és játszótéren voltunk Debrecenben! Nagyon élvezték a gyerekek, főleg Rolika!

Ma ebédre anyuékhoz megyünk, délután meg a Berekbe (Bari te tudod) fürdeni!

Néhány tegnapi kép:

Kép Kép Kép

Kép
 
 


SZIASZTOK!
SLY NAGYON JÓ KÉPEK!!
AZ ZÁRT IS ELFOGLAL MEG DÁVID IS!!VOLTUNK NEUROLÓGUSNÁL SEMMI BAJA TORNÁZNI SEM KELL,MINDENT RENDBEN TALÁLT!
VISZONT MÉG MINDÍG SEMMI.VAGYIS JÁRNI MÁR TUD DE FÖLÜLNI MÁSZNI KÚSZNI NEM :roll:
 




ezeket már sokkal ügyesebben stabilabban csinálja pár napja...de mást nem
 


Bari! Örülök hogy semmi gond, de legalább megnyugodtál. Bár amint látom már nagyon nem lehettél ideges egy járó baba mellett! Nagyon ügyes kisfiú! Vannak egyébként ilyen gyerekek. Előbb elindul és csak utána fog mászni.

Kép
 
 


Ancsa! Merre vagy? Hogy vagytok?

Kép
 
 


Hoztam egy pár képez Lizáról.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Boldog felediket Lizának! Nagyon aranyos!

Kép
 
 


Köszönjük szly :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


ANCSA NAGYON SZÉP A KIS LIZA.majd ha lesz időd irj magatokról egy kicsit
 


Köszi bari

Épp megint betegek vagyunk :( Épp írtam a lányoknak a másikba,hogy már vagy 6-szor kaptunk antibiotikumot :( pedig csak 6 hós mult .......
Mindent elkap a nagyoktól,aztán meg egymást ferőzik oda-vissza :shock:

Már felül, négykézláb mászik előre, hátra, és már szeretne felállni is,csak nem jön neki össze,mert összerogyik,de nagyon aranyos,mert olyankor mérges, és írtó nagy hanggal sikongat :lol:

Én meg csak hízok meg hízok meg hízok a szülés óta is egyfolytában ehetnékem van :oops: sajnos nem bírok lakatot tenni a pofámra,pedig nagyon kéne fogyizni,mert csak 1 db ruci jön rám,annyit híztam :oops:

Pedig dugig a szekrényem rucikkal,csak hát már nem 60 kg vagyok,mint szülés elött voltam,hanem vagy 100 fölött :oops:
Minden reggel készülök,h méreckedem,de aztán félek az infarktustól és végül nem állok rá :oops: :oops:



Ti hogy vagytok?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


SZIA ANCSA!!
háááát nem mondom a 100 az nem semmi...szinte el sem hiszem!!
sajnálom,hogy ennyit vagytok betegek.nálunk én vagyok a legtöbbet.folyton fáj a mandulám,és reménykedek,hogy nem fertőzök meg senkit!szerintem ki kéne venni!!!

akkor nagyon fejlett liza,hogy már mindent csinál!!!
dávid most kezdett el tényleg mindent csinálni.úgy istenigazából mászni állni menni....dehát ő 9.-én 1éves lesz!!
 


Sziasztok

Csak jöttem elköszönni tőletek, párom elköltözött, én meg ki kell menyjek a gyerekekkel a lakásból,mert nem tudom a hiteleket fizetni :cry: lassan elárverezik a fejünk fölül ugyis.Csak azt nem tudom hogyan fogom én kifizetni egyedül a lakás hitelt,meg megélni egyedül a gyerekekkel. :cry: Egyenlőre anyukámékhoz megyünk,de ott nincs internet sem,ugyhogy majd ha tudunk,jelentkezem.
Még egy pár napot a lakásban leszünk,pakolászunk,ilyesmi.Majd közbe még benézek hozzátok.
Legyetek jók és vigyázzatok magatokra.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron