Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ancsa! Nagyon sajnálom, ami veletek történik! De ha elárverezik a házat, nem kell tovább fizetni a hitelt! Tudom ez nem nagy vigasz. Egyébként miért költöztök anyukádékhoz? Én tuti nem költöznék addig, míg el nem adják a lakást a fejem fölül!

Liza viszont nagyon ügyes! akkor gondolom használt a torna! 7 hónaposan nagyon jó a mászás. Jázmin is akkor kezdte!

Gyerekek, hogy viselik, hogy elment az apjuk?

Biztos nem vagy 100 kilo!

Kép
 
 


Nekem a bankba másképpen mondták :shock:
Ha nem tudják annyiért elárverezni,mint amennyivel tartozom,akkor odaadják kevesebbért is és a fennmaradó tartozást rámverik.
Ráadásúl mivel még nincs 5 éve h vettem,így a szocpolt is vissza kell fizetnem,ami 1.200.000.v Ft + a személyi hitelt is a ház miatt vettem fel,így az is rajtam marad :cry:

Maradnék én is addig amíg nem viszik el,de nincs pénzünk egy kanyi se :cry: És enni is kéne,nem?

De sajna pont 100 kiló vagyok
:oops: az utóbbi időben sokat veszekedtünk már én meg bánatomban ettem meg ettem meg ettem :oops:

A kis liza még nem érti, a fiam sír nagyon,ő apás volt,de a lányom is maga alatt van.
Mondjuk én is :cry:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa! Hát ezek tényleg nem szép kilátások! De ha nem marad semmid, hogyan verik rád?
Nagyon sajnálom! Csak a te neveden van a lakás? A párod hogy veszi ki a részét ebből, Csak te vetted fel a hitelt?

Kép
 
 

 
 

Nem tudom,gondolom vonnák a fizetésemből majd :? fogalmam sincs,nem voltam még ilyen helyzetben :cry:

Igen,csak az én nevemen van a lakás ,így ő csak odébb állt egyszerüen :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Hát már bocs, de elég gerinctelen egy alak lehet! Nem gondol a gyerekeire? Egyszerűen lelép és kész? Szokott velük találkozni?

Kép
 
 


Nem,nem gondol a gyerekeire egyáltalán. :cry:
Neki ennyi volt,megrázta magát aztán kész :cry:
Én meg szívjam meg az egészet a gyerekekkel.

Ő könnyen odébb áll,nem marad tartozás rajta ugye,meg egyedül majd társat is talál magának,vagy már van is neki,az is elképzelhető :wink:
Én meg 3 gyerekkel kinek kellek majd?SENKINEK! :cry:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


ANCSA :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
gyenge vigasz de én 2 gyerekkel keltem el...és tuti elkelnék 3-al is
remélem valahogy átvészeled ezt az időszakot!!én csak ezt a sztereotíp dumát mondom:EGÉSZSÉG LEGYEN!!
a többi megoldódik!!
és lécci valahonnan jelentkezz be néhanap
puszi
 


Pont most beszéltem a tákisszal,hogy ne utalják el a családit,hanem küldjék ki postán,mert levonja a bank és akkor nem lessz 1 Ft-unk sem egész Juniusba sem :cry:

De sajnálattal közölték,hogy már lezárták ezt a hónapot, majd csak a juliusi családit tudják már postázni :cry:
Hát kössz, és addig miből veszek tápszert meg pelust a 7 hós kislányomnak???

Én azt hittem hogy ez megoldható így,de ugy látszik engem még az ág is húz most sad :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


barika
:D :D :D örülök,hogy te elkeltél 2-vel :D de tényleg, őszintén mondom. :lol: :lol: :lol:

De én most éppen 100 kg vagyok, és van 3 gyerek :shock:
Azért az mégiscsak több,mint a 2 ám..... :wink:
Liza csak 6 hónapos,még dolgozni se tudok mellette :( 40-45.000 a gyedem, többet nem is kapnék nagyon 1 műszakba sem,nem?

Még itt vagyunk a lakásba egyenlőre,igaza van szly-nek,megvárom amíg kiraknak minket,csak közben éhen hakunk pénz nélkül :cry:
A 2 nagy eszik a suliba mégiscsak,de a Lizus??meg én nem fogunk tudni enni pénz nélkül :cry: :cry: :cry:
Ááááááááá,nem tudom mit csináljak,tényleg. :cry: :cry: :cry:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa! Első körben apucinak kéne eljutni az agyáig, hogy ha pénzt nem is, de legalább kaját vigyen a gyerekeknek. Próbálj meg kérni anyukádéktól, biztos adnak! Akármennyire is kevés van nekik, nem akarhatják, hogy éhezzenek az unokáik! :cry:

Kép
 
 


Sziasztok

Csak gondoltam dobok életjelet,hogy élünk még :?

Hogy telt a gyereknap nálatok?? Fényképek??

Dobhatnátok a babákról olyan szépek :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa! Mi sehová sem mentünk, olyan rossz idő volt. Előző hétvégén Debrecenben voltunk. Van ott egy szupi játszótér, élvezték a gyerekek. Vásárolgattunk is kicsit.


Kép Kép Mondjuk Jázmin végig aludta!

Kép Kép

Dobjál te is Lizáról, már rég láttuk! :lol:

Kép
 
 


Sziasztok!

Jól eltűntem... :oops: Azért néha idekukkantok...

Ancsa!
Sajnálom a rettenetes helyzetet... nincs változás? Apa hová költözött?


Bari!
A mandulagyuszi sajnos egy időben nekem is rendszeres volt... borzasztó. Remélem, gyorsan rendeződik, és soha többé nem jön elő!

Dávid?

Mutatok nektek képeket, ugyan Szilvi szerintem már látta őket...

Kép hajvágás előtt, Kép és után.

Képutolsót szerintem Szilvi csinálta... :lol:

Kép

Lilla 1994. 03. 23.
Laura 1998. 02. 26.
Emma 2008. 07. 10.
 
 


szia marcsi!!!!!!!!!!

de szép lett emma!!!(mondjuk szép is volt)
olyan jó,hogy írtál!!
tök szar én szerettem volna ha jöttök a zártra hozzánk de sajnos én hülye beengedtem valakit aki visszaélt vele,és ezért a csajok nem bíznak senkiben!!
olyan kár ronix meg a többiek miatt is :( :(

mandulámmal az a helyzet,hogy 2 nap jó 2 nap rossz,hol az eggyik hol a másik!össze vissza!

dávid fölül mászik,jár,mindent csinál ,eggyik pillanatról a másikra!!
igaz,hogy rosszul esik ezért a nyomában kell lenni,de szalad...nehéz fölötte görnyedni :lol:
 


sly a te képeidig most görgettem föl!!tök jók!
 


Kép
 


Bari!

Meseszép kisfiú Dávid!
Örülök, hogy a mozgásával minden rendben! :lol:

Emma még csak mászik, feláll, bútorok mellett lépeget. És PAKOL.... Mondjuk a szekrények tartalma eddig még megmenekült, de szerintem nem sokáig. Tudja, hogy nem szabad, ha arra nézek, már rázza a fejét, hogy nem. Meg tudnám zabálni. Igazi kis huncut.
8 foga van, most kínozzák a szemfogai. Igazán kibújhatnának már....

Sajnálom a gondot a zárton.. végül kiderült, ki volt, aki kimásolt dolgokat ide?

Egyébként tudunk itt is beszélgetni... :lol:

Kép

Lilla 1994. 03. 23.
Laura 1998. 02. 26.
Emma 2008. 07. 10.
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a képek!

Marcsi! Az utolsót tényleg én csináltam! :lol:

Bari! Dávid micsoda nagyfiú már! Hogy áll már az evéssel? Itt nagyon kis ducinak tűnik!

Kép
 
 


sziasztok!!
igen tudunk itt is bár én sokkal jobban szeretek "nem nyilvánosan""

igen kiderült "sajnos"

evés?háááát még mindíg azt mondhatom rabszódikus!!!
változó!!van amikor tök elégedett vagyok,van amikor a megőszülés határán járok!! :?

köszi a bókokat dávid nevében :lol:
 


milyen érdekes,hogy emma olyan kis feketének indult és szinte szőke kék szemű lett :shock:
 


mária milyen tapasztalatod van a nyakláncról?
esetleg másoknak a nyáriból?mert nálunk senkinek incs
 


Sziasztok!

Bari!
Nekem a nyakláncról csak jó tapasztalatom van, bár Emma alapvetően egy végtelenül nyugodt, kiegyensúlyozott kisbaba.
8 foga van, ezekkel semmi baj sem volt, csupán azt vettem észre, hogy kibújtak. Szinte soha nem sír. Most jönnek a szemfogak, ezekkel van egy kis nyüszi... de semmi komoly, kibírható, inkább csak nyugtalanabb az átlagosnál.

A többiek nevében nem tudok nyilatkozni..


Igaziból még szőkébb, és a képeken láthatónál is feketébb volt... :lol: Fene sem érti... :roll:

Kép

Lilla 1994. 03. 23.
Laura 1998. 02. 26.
Emma 2008. 07. 10.
 
 


szia!
akkor szerintem veszek én is!!
mindenkit kérdezgetek és álltalában jókat mondanak!!
dávidnak is 8 foga van de én egyenlőre nem látok semmit készülődni!!
 


Sziasztok

Jajj de gyönyörűek a babák mind :lol: :lol: :lol:

hűűűű de meglepődtem Emmán :shock: Tényleg milyen sötét haja volt,most meg tiszta szőke, kék szemű :lol: De nagyon tündéri

Ma csinálok képet Lizuskámról,aztán a hétvégén feldobom :)

t.maria
Ha Tatabánya felé jársz, én is szívesen taliznék veled,meg Emmával és te is láthanád az én kis Lizuskámat :lol: Akár csak 10 percre is a játszótéren,persze hacsak van kedved :roll:

Engem mondjuk már ugyse ismernél meg a képek alapján sem,mert 100 Kg vagyok és ahajam is rövid,levágattam :roll: de nagyon borzalmasan áll :cry: :oops:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


és 1 fogacskánk sincs még :shock:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ancsa! Majd kijönnek azok a fogak. Azt mondják minél később, annál jobban bírják majd.

Kép
 
 


sziasztok!
MINI TALIRÓL KÉRÜNK KÉPEKET!!!!
 


Sziasztok!

Ancsa!
ígérem, amint Tatabánya felé járok, szólok! Hátha sikerül, egy kis lelket öntenem beléd! :wink:

Biztosan nem olyan szörnyű az új frizura!

várom a fotókat Lizáról!

Eldugulok, jó késő van... :shock:

Kép

Lilla 1994. 03. 23.
Laura 1998. 02. 26.
Emma 2008. 07. 10.
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Bocs a sok képért és a nagy méretért :oops:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Szia Ancsa! Nagyon édes Liza! Látom a hajából már vágtatok! :lol:

Kép
 
 


Igen-igen,már többszőr is,mert nagyon a szemébe lógott :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Sziasztok!!

Bocsi a belekottyért. :lol:

Barika!! Neked akartam írni, h Vikinek is van lánca, sztem használ. Ok, lehet csak bemesélem magamnak, de tuti nem csak a foga miatt nyafog, ha nyafog. Biztos fáj neki vagy kellemetlen, de én nem bántam meg, h vettük.
Meg hát úgy voltam vele, h ártani nem árt. Próbáljátok ki.
Egyébként nagyon cép fiú Dávid!!

Na sziasztok!! :D

 
 


sziasztok!!
sz.andi szia.köszi ki fogom próbálni!!rég beszéltünk!!remélem jól vagytok!

liza nagyon szép kislány
 


Hoztam képet Lizáról, 9 hónapos lett a kis szentem

1 Fekete-fehér, régies stílusú kép :)
Kép


Kép

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Ugy látszik innen mindenki lepattant :(
Kár :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Sziasztok!


Ancsa
Hogy vagytok?

Mi jól...
Emma egy szélvész, gyakorlatilag mindent mond, és csinál, nehéz tőle fórumozni....


Mutatok róla fotót...

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1265107022.7139.jpg[/img] [/img]

Kép

Lilla 1994. 03. 23.
Laura 1998. 02. 26.
Emma 2008. 07. 10.
 
 


nagyon szép nagylány lett!!
tényleg jó lenne tudni a többiekről
 


Sziasztok!

Látom már nagyon régen írtatok ebbe a topikba. Sajnos nekem is méhszájproblémám van. :( Az első kisfiammal is a 19. héttől feküdtem otthon 2100 méhszájjal , magnéziumot szedtem és a 38hétre született. Most a második kisfiunkat várjuk és ismét elkezdtem kinyílni. A terhsséget 2000 méhszájjal kezdtem, 20 héten 2200 volt a méhszájam, pihenésre lettem ítélve és otthon feküdtem, majd 21 héten 2210 lett a méhszájam és azonnal kórházban kötöttem ki, most 28 hetes vagyok és még mindig kórházba vagyok. Remélem,hogy legalább a 34 hétig kibírjuk egyben. Kérlek szorítsatok. Végigolvastam az egész fórumot és az bztatok,hogy mindenkin...ek sikerült kihúznia végig.Rossz már itt a kórházba,de ha ez kell ahhoz,hogy bent maradjon kibírom csak minden rendbe legyen. Spiropentet és verapamilt meg pipolhhent kell szdnem.

írjatok,jól esne egy kis bíztatás

Kép

Kép


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Szia Bébinyuszi! MErő véletlenségből néztem be megint ide! :D
Nekem van olyan ismerősöm, akinek a tiédnél is rosszabb volt a méhszája, kórházban is feküdt miatta, mint te. Pontos adatokat nem tudok mondani, már majdnem 3 éve volt. De szépen kihúzta a 36. hétig, és utána pár nappal született meg a baba.
Gyere, mesélj, most hogy állnak a dolgok? Vizsgálják a méhszájadat?
Az én dokim ilyenkor már nem nyúlt hozzá, nem piszkálta. Csak a legvégén nézte újra.

Dávid hogy viseli, hogy nem vagy otthon?

Kép
 
 


Kedves Topiklakók!

Ha ezen a héten kommenteltek a Babanet cikkeihez, akkor nyereményjátékunk keretében megnyerhetitek Horváth Mónika illusztrátor ajándékcsomagját! Ebben egy csodás reprót és egy szépséges tárolódobozt található.

Kép

Beja egy vetélés és egy szülés után megosztotta velünk kisfia születésének történetét is.

Segítsetek azzal, hogy kommentben eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Kisgigi nevű olvasónk újabb cikke a gyerekek egészségére káros termékekkel foglalkozik, vagyis csupa olyan dologgal, amivel még a fogyasztóvédelem sem törődik.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Azért írom le az én történetem, hogy erőt merítsetek belőle, hogy vannak még csodák.
Anno 21 hetesen, most a kisfiammal nekem is 2100 lett az értékem, kórházban voltam egy hetet, itthon is szigorú pihenés és Cordaflexet kaptam méhlazítónak.
Majd 25. héten C3000-3100 lett újra az érték. Vagyis szűk ujjkúpnyi és mivel én már szültem egyszer, így teljesen rendben van, és felkelhettem. 36 hetesek vagyunk most.

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Reménykedem, hogy találok sorstársakat, akikkel tudjuk egymást lelkileg erősíteni, és persze a kérdéseket megválaszolni :)
A 23. heti vizsgálaton derült ki, hogy 2100 a méhszáj értékem, első babával. Ez nagyon nem jó, az orvosom ágynyugalmat írt elő. Sokat kemnyedtem, néha görcsöltem is, de mivel az első terhességem, nem tudtam, hogy mi ez, azt hittem nyúlnak a szalagok és puffadás.
Kicsit el vagyok keseredve, nem szeretném, ha a kisfiam korán születne. A fórum erőt adott, hisz még a legdurvább helyzetű kismamák is ki tudták hordani a gyermeküket.

Ha van aki hasonló cipőben jár, esetleg tudnánk egymást bíztatni :)

Kinga
24+1
shaz0611
Göd
 
 


Sziasztok!Missed ab műtét után túl hamar visszazárt a méhszáj,ergam csepp ellenére vérömleny keletkezett a méhemben.Kaptam ujabb ergam cseppet,de nem hatott ezert újra megműtöttek.Most 5 nappal az ujabb műtét után ujra azt mutatja az uh hogy a méhszáj zárodott viszont továbbra is termelődik a folyadék(vér) a méhemben.Nem tudom mi a kiút.Nagyon el vagyok keseredve.Járt már így valaki?
 


Sziasztok!

Új vagyok a fórumon. A témával kapcsolatban lenne kérdésem. Remélem nézi még valaki ezt a topikot.

Az előzmények:
Egy éve szeretnénk babát a férjemmel. Sosem szültem még. Sosem volt kaparásom, sem egészségügyi, sem abortális.
Tavaly ősszel a normális ciklus menetrend szerint megjött a mensim, semmi különös változást nem tapasztaltam ezzel kapcsolatban, ugyanúgy ömlött belőlem a vér, mint bármelyik másik mensikor, és ugyanannyi ideig is tartott. Ebből csak annyit állapítottam meg, hogy terhes biztosan nem lehetek, hiszen megjött, úgyhogy nem is teszteltem. Azonban rá két hétre egy masszív rosszullétet és lázat követően ismét elkezdtem vérezni. Amik "távoztak" belőlem, azok alapján okkal feltételezem, hogy 7 hetes ikerterhességgel vetéltem el ekkor. Sajnos kevés képet csináltam az esetről ahhoz képest, hogy ez volt az első ilyen élményem. A férjemnek is megmutattam másnap a halott magzatokat. Ezután nem látott nőgyógyász, nem volt műszeres befejezés, meg semmi nem volt, csak véreztem kb. másfél hétig, végül ehhez a vérzéshez igazítottan beállt a ciklusom.
Védekezés nélkül élünk házaséletet. Semmilyen gyógyszert nem szedek. Nem vagyok kövér.
Azóta minden mensim a várt időpontban jön meg, de nagyon különösen ér véget: Három napig megszokott formáját mutatja, aztán fél napra eláll a vérzés teljesen, fél nap múlva azonban elönt a vér, és egy 9 és 12 cm  közötti hosszúságú, vastag, kifli kidudorodású, kemény, máj állagú, nem szétnyomható, egybefüggő darab távozik, majd a mensi végetér, és az egész nem haladja meg a 6 napot. Az első ilyenben felfedezni véltem az egyik kifli kidudorodásban két kis gyöngy alakú és nagyságú valamit.
És mivel volt olyan hónap azóta, amikor egyáltalán nem távozott semmiféle ilyen nagy, hosszúkás darab sem, csak a megszokott nyálkahártya állagú és nagyságú darabok, ezért az a véleményem, hogy azokban a hónapokban, amikor távozott, akkor szintén elvetéltem, és ezek vetélések voltak.

Ami miatt ide fordultam, az az, hogy hülyének néznek a nőgyógyászok. Mondván, hogy ha nem állt le  a mensi, akkor nem lehettem terhes, és csináltassak AMH-t hogy kiderüljön hogy egyáltalán lehetek-e terhes. Voltam hormonvizsgálatokon, minden értékem normális. Három darab, kb. 3 cm-es miómám van.
A férjem kezd azon az állásponton lenni, hogy biztosan miattam nincs még babánk. Ő nem megy el semmilyen  szaporítórendszeri vizsgálatra, ő biztosan 100%-os, de nekem ott vannak a miómák és még ki tudja mik, úgyhogy csakis én lehetek a hibás. 

Hogy a lényegre is rátérjek, azt szeretném megkérdezni, hogy ha a teljes testfelépítésemmel kapcsolatban elmondható, hogy a kötőszöveteim alapvetően gyengék, tehát inkább puha a testem, mint kemény, akkor nem lehetséges, hogy a méhet illetve a méhszájat tartó izmaim is gyengék? És azért indul meg minden hónapban a mensi akkor is, amikor feltételezhetően terhes voltam (mensi végi extrém hosszú darab), mert kinyílik a méhszáj? Van valami olyan vizsgálat, ami azt tudja mérni, hogy mit bír a méhszájam? Hova lehet fordulni ezzel a problémával, hol nem néznek hülyének, hol nem akarják csonkolni a méhemet a miómák miatt, hol tudják megmondani, hogy mitől vetélek el (ha ezek valóban vetélések voltak...), vagy miért nem tudok kihordani egy babát?

Van itt olyan, akinek szintén gyengék a kötőszövetei, és ha igen, akkor a méhszája is gyenge, vagy simán kihordott már 4-5 gyereket?

Köszönöm a tanácsot.
 


Szia radirpok7!

Nem tudom mi lehet ez ami veled történik, de magánrendelésen voltál vagy sima nőgyógyászati rendelésen?
Lehet jobban jársz ha inkább fizetsz egy vizsgálatért és normálisan megvizsgálnak minthogy egy kórházban kapkodva rádnéznek és mondanak valamit. Tudom drágák az ilyen vizsgálatok, de ha egy ilyenen megállípítanak valamit és tudják is kezelni akkor utána könnyebb lesz.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: