Új privát üzeneted érkezett!

De ha kell skennelek be olyat ahol jobban latszik mekkora egy ujszulott baba benn.
Moni

 
 


Szia Móni!

De jó, hogy írtál!

Köszi a "bátorítást"Kép
Megnéztem a profilodat is, sajna ott pont nem látszik a babó. Esetleg, ha nem gond be tudnád skennelni az a képet Kép

Köszi

bera
 
 


sziasztok!
most járok itt először,csak benéztem milyen itt!

zsabó
zsabó
 

 
 

Sziasztok!
Én is a segítségeteket szeretném kérni babakocsi ügyben.Nekünk a bébé confort(mózes+sport+hordozó)babakocsi tetszett meg a legjobban,de mivel elég húzós ára van,ezért szeretnék tapasztalatokat és véleményeket kérni róla.A mi bébink október első hetében érkezik,tehát téli baba lesz,ezért fontosnak tartom a mózesrészt,de a sport részét egy kicsit kicsinylem(amit ugye 5-6 hónapos kortól használnánk).Kérlek benneteket,aki tud segítsen.

Köszi

Gigi
Gigi
 


Oke, holnap beszkennelek par kepet a kocsirol, es felteszem a fotoalbumomba. Elotte irok ide is, hogy megirjam hol talalod.
Moni

 
 


Sziasztok Kép

Gigi Kép
Nem ismerem a bébé confort kocsit, de mi is olyat kerestünk, ahol van mózeskosár is (így a Graco kocsik eleve kiestek, mert ott a sportkocsit használják újszülött kortól.)

Ami mi láttunk:

Chicco trio (Brendonban), de ennek is húzós az ára 130 e Ft

és a Neonato Combinato több helyen pl Madrinában
95 e Ft.

A bébé confort milyen árú, van róla kép valahol a neten?

MóniKép
OK, várom Kép

bera
 
 


Sziasztok!

Bera!

Megtudod nézni a www.bebeconfort.com-on(nederlands,utána klikkelj az első képre,majd a Trophy-ra.)Megjelenik a váz ami mellett ott vannak a kiegészítők,amelyikre klikkelsz azzal mutatja meg.Kíváncsi vagyok a véleményedre.
Az ára ennek is 130-150E ft.

Gigi
Gigi
 


Bera !

Egyébként ezt a babakocsit is szintén a Madrinában lehet kapni, máshol még nem láttam.
Külön kell megvenni a vázat,a mózest,a sportot és a hordozót.Többféle színben,és anyagban kapható.A váza könnyű és egy mozdulattal összecsuktató.


Gigi
Gigi
 


Sziasztok Kép

Tegnap megvettük a Neonatot Kép

Gigi és mindenki, nektek is jó vásárlást...

Ha kell infó a Neonatóról már én is tudok mondani néhány dolgot...

Bera
 
 


Bera! Most sikerult csak feltennem a kepet bocs. De Moni albuma nev alatt megnezheted. Itt Viki 4 honapos, es tel eleji kep. Latszik, hogy jol elfer. Sajna tobb babkocsis kepet nem talalok.
Es Bera milyen szinut vettetek? Most mennyi az ara? En 2 eve 72-ert vettem.
Moni

 
 


MoniKép

Köszi, azért megnéztem ám a képeiteket Kép

Mi sötétkéket vettünk, és néhol kockás a huzata.
Ahogy a képről meg tudom ítélni, olyan lehet a tiétek is.

Most akciósan volt 93 450 Ft Kép

bera
 
 


Kispici!
Mi itt javíttatuk a féket szintén Pierre Cardinen.
http://gribedli.eblap.hu/babakocsi.htm
Nem drága.

Beu
beu
 
 


Szia Gigi!

Nekünk egy BBC-nk van, két hónapja vettük, egy GRACO-t cseréltünk le rá.
A mienknek URBAN City váza van és Elios hordozója, illetve AMERICANA sportrésze. Mi nagyon elégedettek vagyunk vele, mert könnyű és praktikus. Nagyon szeretjükKép
A Megatoysban vettük illetve rendeltünk, mert azt is lehet és akkor a katalógusból válogathatsz. Két hét alatt megérkezett a sportkocsi-feltét.
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Szia Pirus!

Az URBAN City váz mit takar?Azt tudom, hogy többféle váz és kerék között lehet választani.(pl.felfújható,bolygós mind,egybolygós egy normál stb., meg a váz is lehet fekete vagy króm színű, ha minden igaz.)

És az AMERICANA sportrész milyen? Én eddig csak OPERA nevű részt láttam,amit igazából egy kicsit kicsinek találtam.
Tudnál esetleg képet küldeni róla?
Neked mennyi idős a babád?
A Megatoysban megközelítőleg mennyibe kerül?-bár gondolom közel egyforma áron árulják őket minden helyen-
Bocs a rengeteg kérdésért.

Köszi

Gigi
Gigi75
 


Szia Gigi!

Képeket majd priviben küldök (ma készítek), mert ide csak nagyon kicsi pixeleset lehet feltenni és olyat nem tudom, hogyan kell csinálniKép
Nálunk az volt a fontos, hogy, mivel autóval járok, beférjen a csomagtartóba a váz és könnyű legyen. Éppen ezért volt nekünk ideális az, hogy a vázhoz külön, önmagába lehessen rögzíteni a hordozót és ne úgy, mint a GRACO-nál, hogy az egész babakocsit (sportrésszel) is cipelni kelljen. Mondjuk nekünk Voyagerünk volt, ami a legnagyobb, azért vannak annál kisebb GRACO-k is.
Zsombi-baba 5 és fél hónapos és most kezdtük el használni a sportrészt, ami, szerintem egyáltalán nem kicsi, sőt, nagyon kényelmesnek tűnik. Sajnos az illetékes még nem tud véleményt mondaniKép
Az Urban váz könnyű és kisebb, mint a Trophy, nem felfújhatóak a kerekei, az első kerekek bolygósíthatóak, a feltétek mindkét irányból rögzíthetőek, króm színű. Az Opera sportrész a Trophy vázhoz csatlakoztatható, az Americana pedig az Urbanhoz, de még van vagy 5-6 fajta váz. A BBC honlapján minden nagyon szépen illusztrálva van!!!
A Megatoys és a Madrina ugyanaz, csak a nevük különbözik.Kép A váz 43e, a hordozó 37e a sportrész (lábzsákkal, kupolával) 36e volt. A mózeskosarat mi már nem vettük meg, majd a köv. babánál. Az 40-60e között mozog, fajtától függően. A Megatoysban adnak 4% engedményt, legalábbis az Újpestiben.
Remélem sikerült minden kérdésre válaszolnom.
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Jó reggelt Pirus!

Köszönöm a gyors válaszodat, valószínű, hogy ennél a babakocsinál maradunk.
Mi is elég sokat utazunk, ezért elsődlegesen az lett a szimpatikus, hogy könnyű, és egy mozdulattal csukható.

Gratula Zsombihoz!

Képeket előre is köszi.

Szia

Gigi
Gigi75
 


Szia Lányok!

Van valamelyikteknek tapasztalata a Graco Ultima-ról? Mi ezzel szemezünk, egész pici kortól szeretnénk használni, főleg erre volnék kíváncsi, hogy ekkor is jól fekszik-e benne a babuka.

Köszi! Kép Ditke
Ditke
 


Szia Gigi!

Próbáltam elküldeni a képeket, de mindig visszajönnek. Valamiért nem akarja fogadni a mailboxos címed.

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Nekünk is BBC-nk van, Trophy vázzal és most az Opera ülőrészt használjuk, de szerintem sem kicsi. Csenge hosszú 9,5 hónapos létére és nagyon kényelmesen elfér benne, és még téli ruhának is bőven van hely. Én nagyon nézegettem anno a kocsikat és ez épp azért lett szimpatikus, mert jó öblös a sportrésze, szal szerintem is jó, bár a lány még nálunk sem nyilatkozott Kép

Nemrég vettünk egy esernyőre csukható babakocsit, és az is Bebe Confort, nagyon szupi (és pille könnyű) az is!

Sziasztok,
Csengbogi
Csengbogi
 


Sziasztok!

Beu, köszi szépen a tippet. Kép

Kispici
 
 


Sziasztok !

Pirus!

Tegnap sajnos gond volt a géppel, de elvileg most már működik a mailboxom. Légyszí probáld meg megegyszer elküldeni.Ha esetleg nem sikerülne akkor erre a címre kellene: gyuri76@mailbox.hu

Köszi


Csengbogi!

Köszi a megerősítést.Biztos, hogy mi is a BBC-ot választjuk. Jó egészséget kívánok nektek.

Gigi
Gigi75
 


Szia Gigi!

Elküldtem újra a címedre, de megint visszajött, ezért a gyuris címre is elküldtem, úgy néz ki, hogy ott maradt!Kép

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Szia Pirus!

Köszönöm a képeket megkaptam.
A sportrész valóban kényelmesnek tűnik,látszik, hogy a kis tulajdonosa is megvan vele elégedve.

Jó egészséget kívánok nektek.

Gigi
Gigi75
 


Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata a Bergon kocsikról:? A kicsikém ugyanis három hónaposan minden hagyományos kocsiban feszeng kissé, és azt mondják a Bergonban a legnagyobb a hely. Nem is beszélve arról, hogy a Tündérfiú kizárólag hason tud aludni. sofka
sofka
 


Bergon:
Olcsó, valóban nagy, de nem fér be a kisebb liftekbe, ha nagy kerékkel kéred, akkor az autóba nem tudod majd összecsukni, egyébként is rettenetesen nehéz összecsukni....A háttámlája elég nehézkesen dönthető, de masszív, szerintem jó fekvésű a babának. Áthajtható tolókar, télen olyanra alakítható, mint a régi típusú babakocsik, amiben csak feküdt a baba. Kb. 37x93 a belső felülete, most mértem meg. Van hozzá mindenféle vacak, mint az elöl átfutó karfa, ami akkor kell, ha a gyerek már stabilan ül, meg téli zsák is, ami valóban betakarja az egész kocsit. Ha veszel, akkor a márkakereskedőnél vedd meg, jóval olcsóbb, és hatalmas a színválasztéka.
Nézd, nem egy nagy szám, de nekem előtte egy Graco Travel/?/ volt. Másfél éve az ~97 ezer volt, míg a Bergon ~40 ezer. A Graco úgy széthullott, hogy nem bírt ki mégegy gyereket. Ez sem rosszabb a Graconál, de legalább nagyobb, és lényegesen olcsóbb.
Névtelen
 


Az én lányom is 3 hónapos és csak hason alszik. A Pierre Cardin-ben elég jól elfér, és a kocsi mégsem nagy. Liftbe, autóba beférünk.
rjuli
 


Nekunk Roan Symbaba kocsink volt a kezdeti, ez is nagy, mint a Bergon, de azzal ellentetben ez meg epp befer a liftbe. Erdemes megnezni a kerekek tavolsagat tenyleg, ha ilyen helyen laksz, mert sokan rafaragnak.
Ez is 40 volt brutto. Graco-kra sok panaszt hallani /na nem eladoktolKép/, hogy hamar szethullanak, nyikorognak, zorognek, mint a csuda.
Névtelen
 


Sofka

Nekünk is bergon van, de a bolygókerekes. Mi beférünk vele a kicsi liftbe is. Tényleg nagyon tágas tér van benne. Mi teszteltük a teherbírását is, míg garancia van rá (még 4,5 hónap van, addig essen szét Kép ). Hát a nagy bevásárlást hazatoltuk benne + a lány. A 10kg dinnyét is beraktam a hálóba (nagyon nagy a hálója alul) és meg se kottyant neki természetesen a lányom felül utazott Kép . Nekem nagyon bevált. Igaz, összecsukva nagy helyet foglal, de mi nem nagyon visszük autóval sehova. A problémám vele, hogy pont nem fér fel az olyan buszra, aminek az ajtajában középen korlát van, így nehézkes vele tömegközlekedni Kép . Ja és még annyi, hogy a kerekekről lespórolták a kenőanyagot, de mi pótoltuk a hiányt és így nem nyikorog Kép (nem tudom a gyártónak ez nem jut eszébe?)

Amúgy én nagyon szeretem, és egyelőre nem cserélem le, talán majd jövőre egy esernyőkocsira, mikor Zsani nagyobb lesz. Itt egy kép rólunk, így néz ki a kocsi és tényleg nagyon sok fajta színben van. Például ezt a kombinációt már láttam bordó-natúrral is.

Kép

Nadine

Nadine
KépKépKép
 
 


Jajaj azt elfelejtettem, hogy mi ez csak 36000Ft-ért vettük, a nem bolygósok 35000-be kerültek . Egy darab bergon volt 41000Ft, de annak a lábzsákja olyan volt, hogy teljesen le lehetett zárni az egész kupolát elölről, és volt rajta egy kis szellőző, ennek meg kb csak a felét takarja el. Az csak télen lenne hasznos, de szerintem az én gyerekem ordítana, ha teljesen "bezárnám" a kocsiba. Már most nézelődik benne. Tényleg 6 pozícóba dönthető a háttámla, nekem nem nehézkes a döntése. És még ha az elsőbe emelem, tehát nem a vízszintesben van akkor se ül még a lány, de szépen kilát belőle. Remélem segítettem

Nadine

Nadine
KépKépKép
 
 


Nekem is volt egy ilyen Bergon féle kocsim úgy 6 hónapig ugyanis elkövettem azt a "hibát" hogy ki akartam mosni a huzatot.
Aranyos sötét kék mackó mintás volt.
Mosás után ,amit kézzel lanyos vízben stb. végeztem olyan lett mintha fehér szöszös lenne, mint amikor egy sötét ruhát zsepivel mosol ki.
A sötét anyagot nem tudom milyen világos belsővel látták el, amik nem szerették egymást.
Szimplán ocsmány lett!
Közben lejárt a jótállása is mert elég korán megvettük a kicsinek.
Most egy Chicco kocsim van ez végre bevált igaz hogy drágább volt mert a márkát is meg kell fizetni, de nem is járok úgy mint az előzővel!!!!

Dzsili
 
 


Sziasztok!
Mi is Bergont vettünk, főleg azért mert tágas és nagyon jól téliesíthető. A liftet még nem próbáltuk, mivel Szeptemberben lesz meg a kis Moszat, de mi direkt az állítható magasságú tolókarral kértük, így tuti befér, meg a párom is (193cm) és én is (168cm) kényelmesen tudjuk tolni. Megpróbálok belinkelni egy képet.Kép
Névtelen
 


Mindenkinek köszi az infót. VAlódi Bergon szakértő leszek. Szépek vagytok, Ti ketten a kölyökkel, szép a bordó is, ami már csak a gazdájára vár. Bergont veszünk. HAsználtan. Harmadik gyereknél az embert már nem izgatja fel a huzat. Legfeljebb átvarrom, ha moshatatlan. A férjem ma este megy egyért valahova Újpalotára. Valamiért mindenki ott akarja eladni. HA kipróbáltuk, referálok én is. Még egyszer köszi. Sofka
Sofka
 


Sofka,
Azért akarja mindenki ott eladni, mert ott is vették. A Szentmihályi úton van a Bergon nagyker is.
;-)
Sok szerencsét hozzá.
Névtelen
 


Vagy ott vannak olyan liftek, amikbe nem fér beKép Megmértétek, biztos befér hozzátok?
Névtelen
 


Mi kertes házban lakunk. A kapun remélem kifér, a bevásárlóközpontban van egyedül lift, oda juszt sem megyek, mert szemetek. Biztos hasalhat benn a baba? Nem görbe az alja? Mert a képeken kicsit úgy tűnik. Milyen országban gyártják Bergont?
sofka
 


A kocsi az Európai szabványnak fele meg. A mi azt jelenti, hogy nem teljesen vízszintes, hanem középre van néhány százalékos leejtése, pontosan azért, mert a babónak van pelusa. Az egy kicsit eltartja a babát. Ha 100%-ig vízszintes volna, akkor háton fekve a baba homorítana, hasonfekve meg domborítana. Egyébként tudtommal a Bergon magyar.
Névtelen
 


Mig PegPerego Veneziát vettünk és nagyon elégedett vagyok vele. Könnyű és praktikusnak is tarom.
Ágika
Névtelen
 


A négyszemélyes liftekbe nem fér be a Bergon, de ilyen kicsi lift igen kevés helyen van.
Nekem a kék-natúr van, a huzata mosás után sem lett szöszmöszösKép
Lengyel gyártmány, német kerekekkel.
Állítólag azért sem lapos teljesen, de semelyik, mert ha egy járdáról lelépsz, akkor az egyenes felületről simán kicsusszanhat a gyerek.
Névtelen
 


Sziasztok Bergonosok!
Szoktátok hosszabb időre is bennehagyni a gyerkőcöt a kocsiban? Gondolok is hosszabb sétákra, ill. egy-egy altatásra (családi házban). Engem ilyen szempontból izgat a dolog, mivel eddig mindenhol azt hallottam, hogy a teljesen vizszintesre dönthető a jó babakocsi újszülöttkorban, viszont eddig a Bergon tetszett legjobban.
h zsu
 


Sofka
Nekem is a harmadik Napocska....ha előbb tudtam volna szívesen oda adtam volna ingyen is! Kép Már nincs meg, elajándékoztam.
Biztosan nem mindegyik ilyen vacak huzatú mert akkor egy idő után nem tudnák eladni, de érdemes megnézni, ezért is szóltam!
Eléggé elkeserített hogy nem lehet adnia ennyire a minőségre!!
Egyébként alapban pont a tágassága és változatossága tetszett nekem is.
Az csak jó hogy nem teljesen dönthető mert így nem lóg a baba feje utazáskor! Ez pozitívum minden kocsiban, az a lényeg hogy a hátának egyenes legyen!

Dzsili
 
 


Megjött az új járgány. Apatigris teljesen egyedül intézte az ügyletet. Jelentem ügyes volt. Tudja az összes funkciót. A huzata nem túl vidám, szürke alapon sárga macskás. De a lényeg, hogy belül jó tágas. És stabil is, ami nem hátrány, mert Hármaskát két eleven nővére is szavesen tologatja, márpedig egy túlhintázós babakocsit simán kiborítanának.
Dzsili! Nálad hogy vannak a gyerekek? Kor, nem stb. Van egy testvérféltékenység topik, ahol a középsőkről gyakran szó esik, nem jársz arra? Köszi a majdnem ajándék babakocsit.
Még valami: A kerekei szuperek! Szerintem bírni fogják a szélsőséges időjárási viszonyokat, mint pl. hóesését.
Szerintem újszülöttet a mózeskosár részben lehetne hosszabban tárolni a kocsiban. De szóljon valaki olyan, aki már próbálta. Mi a mózeskosarat egyelőre eltesszük. Én remélem, hogy egyszer még lesz lakója. Apa azt mondta, jó lesz, majd ha eladjuk.
Sofka
sofka
 


Sofka
Két nagy fiam van, 10 éves a Márk, jövő héten lesz 7 a Máté, Napsugár másfél.
Majd be nézek még nem olvastam, de köszi az ötletet!
A srácaim a proilomban láthatók!

Kocsiról még:
Nekünk is nagy kerekű volt és mivel Napocska januári a telet /még a mosás előtt/ ugyebár nagyon jól bírta.

Dzsili
 
 


Dzsili!
Mi az a proil, és hogy lehet megnézni benne a képeket?

Babakocsit felavattuk. Marci kényelmesen elfér benne, és úgy látom, tetszik neki. Indulhatunk világkörüli túrára, de legalábbis a játszótérre.
Sofka
sofka
 


Profilt akart írni. Ha rákattintassz a nevére, akkor jön elő a profil ;-)
 
 


No igen profilKépKép

Köszi Viki!
Hiába a technika ördöge meg én kiváló párost alkotunk!

Sofka
Örülök, hogy Marcinak tetszik az új járgánya! KépKépKép

Dzsili
 
 


Dzsili, megnéztelek Benneteket, ez igen! És mindezt három gyerek után, hogy Te is ilyen jól nézel ki, le a kalappal.Viki, köszi a segítséget.sofka
sofka
 


Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy van-e valakinek tapasztalata a Kajtex márkájú (lengyel) babakocsikkal?
A Megatoysban most 50.000,- körül lehet kapni 3 funkciós Kajtex babakocsikat, szerintetek megéri?
Előre is köszi!!
Névtelen
 


Bergon témában még annyit, hogy lehet, hogy kicsire összecsukható, meg átfordítható a tolókar, de keményen kell előtte izmozni. Attól még tágas. Sofka
sofka
 


Sziasztok!
A nővéremnek segítek megtalálni a "tökéletes" babakocsit.
A könyves Kálmán körúton a Népligettől egy villamosállóra találtunk egy babakocsi kis- és nagykereskedést. Ott lehet kapni olyan babakocsit, ami csak 6-7 kiló, szemből és hátulról is lehet tolni, jó a rugózása, van lábzsáka, újszülött kortól használható, van 5 pontos öve, nagy kereke, ami igaz nem bolygósítható, de fékezhető és csak 31500 vagy 32500 forint attól függően, hogy a tolókarja állítható-e. Pavel a márkaneve. Ismeri valaki, van tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Nekem nagyon tetszik, csak kicsit furcsa, hogy majdnem tökéletes, mert én nem is gondoltam, hogy létezhet ilyen babakocsi. Azért még hiányzik 1-2 dolog a tökéletességhez, de így legalább megmarad az álom. Kép
Menta
 
 


Szia Menta!
Sajnos én nem ismerem a Pavel típusú babakocsikat, de mivel mi is babakocsi vásárlás előtt állunk, nagyon felcsigáztál Kép
Tudnál még írni erről az üzletről egy kicsit? Pl. hogy pontosan hol van, mekkora a választék, mikor vannak nyitva (főleg hétvégén) stb.
Előre is nagyon köszi!!
Alocasia
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron