Új privát üzeneted érkezett!

Azert inditom ezt a topikot, hatha mas is kuzd ezzel a problemaval ! Eleg intim a tema, de itt a neten remelem kapok valami tanacsot, vagy tudok olyannal beszelni, akinek szinten van vagy volt ilyen problemaja.
En 10 hete szultem es meg mindig nem tudtunk "osszebujni " a ferjemmel. Ez az en huvelyi erzekenysegemtol van, szo szerint faj a behatolas. Egyszer mar probaltuk, de raadasul meg vereztem is egy kicsit. Az igaz, hogy volt gatmetszesem es repedtem is, de a hat hetes kontrollon az orvosom azt mondta, hogy mehet a hancur. Tudom, hogy szules utan fellephet huvelyszarazsag, ezert hasznaltunk sikositot is, de mintha nem is lett volna.
Remelem valakivel meg tudom osztani a problemamat.
panka
panka
 


Panka! Türelem!!! Van, akinek 10 nap utan elviselhetö a fajdalom, van, akinek 2 honap utan sem!!!(Gondolom, a Férjed megérti, ha nincs kedved, amikor faj!!!) Mi 10 nap utan kezdtük ujra, egész jo volt, viszont baromira fajt az elején... Aztan, amikor mar belemelegedtünk, kevésbé fajt...KépIgaz, én nem repedtem, nem vagtak, nem varrtak... Kitartas Kislany!!! Baba jol van??? Kisfiu,vagy kislany???
Puszi!!! Türelem ROZSAT terem!!!

Kép
Vendég
 


panka
Mi hat hónap után tudtuk elöször és 8 hónap után volt, hogy nem fájt, pedig én nem repedtem és nem volt az átlagosnál nagyobb gátmetszésem se. Most már minden a régi.
KITARTÁS
Kriszta
Nyanya
 

 
 

Jesszusom, 6 honap!!! Mekkora mazlim volt akkor nekem!!! Kb 2 honap utan abszolut nem fajt mar. Söt, elöbb... Igaz, nem vettük fel a régi-napi többszörös-tempot... Kép
Vendég
 


Kukacz
Egy tündérszép lanyom van ! Vakummal született azert repedtem össze-vissza, kb. 30 varratot kaptam .Tudom, hogy türelmesnek kell lennem csak ugy gondoltam, hogy nem fog fajni ennyi ido utan. Vagy be kell "jaródnia" ujra ? Kép
A ferjem turelmes, azzal nincs semmi baj !
Te sima huvelyi uton szultel ?? Tenyleg nagy szerencse, hogy ilyen hamar sikerult.

Nyanya
Miert kellett hat honapot varni ??? Tudsz valami "titkos" pózt, amivel tudtatok gyakorolni ?
Dorki
 


Dorki,
Bocsi, ha már eszetekbe jutott, nem akartam közbekotyogni, csak arra gondoltam, hogy működhet orálisan is a dolog, amíg nem jössz rendbe. Sok szerencsét és gyors regenerálódást! Kép

OFF.
Kukacz,
Iszonyúan irigy vagyok! Napi több! Én iiiiiiis! (Nálunk a max. 2 volt, mikor összeházasodtunkKép) Na jó, ennél sokkal roszab dolgok is történtek már. Kép)

Virág
Virág
 


Dorki
99 Kép
de ez annyira nem titkos Kép
A lényeg, hogy a férjed türelmes, szerencsére az enyém is az. Az a 6 hónap nem szimpla várakozás volt, azért hébehóba próbálkoztunk, de sajnos elöbb nem sikerült, mert akármilyen óvatos volt, nekem nagyon fájt.
Nyanya
 


Engem vágtak anno, és a nőgyógyász olyan alaposan összevarrt, hogy a legelső intim kapcsolatunk jobban fájt, mint mikor a szüzességemet elvesztettem. Mellesleg a szülés utáni 4. hónapban sikerült csak. Szóval nyugi.
Etelka
 


Nyanyusom!!! 99 az érdekes lehet!!! Melyik végröl??? Vagy 66??? KépKépKépKépKépNa, az a napi 2-3 mar marrrrrha rég volt!!! Azota csökkent... Mint a Segiiiiiiiiiiiitséééééééééééég, elhanyagolom a férjem c. topic-ban kifejtettem...Kép

Dorki! Mennyi idös a Pici??? Amugy meg igen, szerencsém volt, a Fiam nagyon gyorsan kint volt!!!Mondta a szülésznö (Svajcban szülésznövel szülünk, dr csak akkor jön, ha baj van...), hogy nyomjak, én nem nyomtam, mert kellemetlen volt. Sutyiban pihentem...Kép Aztan megkérdeztem: "Akkor most nyomjak?" Valasz: "Ne, itt a Baba". Mondom: "Latja mar a fejét???" Mire a Nöci: "Nem, itt van a kezemben!!!" Szoval mazlim volt.(1x nyomtam...összesen...) Viszont rettenetes volt a terhességem!!! Az enyémnél Nyanyusé még kalandosabb volt...KépKép

Etelka!!! Jé, én azt sem tudom, mikor veszitettem el a szüzességem!!! (Halkan tessék röhögni!!!) Szerintem a tamponnal... Mert az elsö hümmhümmm-kor nem véreztem, se semmi.

Panka! Veled mi van???Kép
Vendég
 


Kukacz
az elsövel én is így voltamKép
99 vagy 66 nem mindegy, attól függ melyik oldalon van a párna Kép
Nyanya
 


Nem 69??? Kép
Virág
 


Virág
az biztos, hogy kevésbé fájdalmas Kép
Nyanya
 


KépKépKép Akkor nem csak elirtad a 69-et, Hercegnöm!!!KépKépKép
Vendég
 


Ez most kinek szólt? Kép
Virág
 


Nyanyanak!!! De Te is Hercegnöm vagy, nnnna!!!Kép
Vendég
 


Kukacz
én meg azt hittem Virágnak írtad, mert a 69-et Ö írta. Maradok a 99-nél Kép
Nyanya
 


a 99-nél még mindig van behatolás, és az fájdalmas lehet. (Nekem sokkal kellemetlenebb hátulról, mint előről.)

Kukacz,
KépKépKép (És igen, küldj képet!!!Kép)
Virág
 


Nyanya, Virag! Nekem hatulrol még most is faj!!! 16 honap utan... Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de lehet, hogy lejjebb van a méhszajam, mint régen???
Vendég
 


A méhszájad fáj? (Nekem az egész hüvelyem tiltakozik a dolog ellen.)
Virág
 


Kukacz,
könnyenlehet, hogy megsüllyedt a méhed a terhesség alatt, hiszen a méhszalagok nyúltak. Ha a rend nem állt teljesen helyre, mint ahogy szerintem nem is szokottmindig, akkor bizony lejjebb lehet a méhszájad a méheddel együtt.
De az is lehet, hogy van egy méhszájsebed, ami tünetmentes.
Intimtornázz!
 
 


Kukacz
Igaza van Solyának, intimtornázz. Én elvégeztem Kriston Andreának az intimtornáját még a terhesség elött pár hónappal és tényleg nagyon jó. Van kazettája is azon állítólag ugyan az van mint a tanfolyamon. És nem csak a különbözö bajokra jó, hanem a hümmhümm is jobb lesz Kép
Nyanya
 


Virag, Nyanyooo, Solya, 16 honapja intimtornazom. Mar diooot tudnék törni...Kép Mar bocccs!!!KépKépKép A szülés utan jartam mindenféle tanfolyamokra is... Allitolag minden szuppper rendben nalam. Mégis faj hatulrol... Talan, mert olyan ritkan engedem ugy, pedig a férfiak imadjak... Na, leallok a disznosagokkal... Puszi, Lelkecskéim!!!KépJa, a Kriston könyv megvan. Azt is csinalgattam annak idején...Kép
Vendég
 


Kukacz!

Nem figyelted meg, mikor fáj? Mensi előtt?? Után?

Süti
 
 


Dorki es Panka ugyanaz !
Nem vagyok skrizofenias csak regebben ezen a neven irtam es most veletlen elirtam.
En is gondolkodtam mar az intimtornan, de meg nem szantam ra magam. Terhesseg alatt is akartam jarni, de persze nem mentem.
Nyanya
En is 69-re gondoltam elobb (akkor biztos nem faj semmi Kép ) de szerintem meg rosszabb lenne, legalabbis kezdesnek.
Szerintetek milyen gyakran erdemes probalkozni ? Es a gyakorlastol javul vagy jobb inkabb várni ?
Dorki (Panka)
Dorki
 


Dorkipanka!!! Jo az intim torna!!! En eleinte a Fiammal jartam, ö akkoriban 2 honapos volt, szuper volt a hangulat az orakon a soksok picurka babaval!!!
Hogy milyen gyakran érdemes probalkozni??? Ez töletek függ, hogy mennyire igénylitek a szexet!!! De minél többet probalkozunk, annal kevésbé faj...-szerintem.
PUSZI!!!KITARTAS!!!
Vendég
 


Kukacz
Azért vigyázz azzal a dióval Kép

Dorki
mi havonta egyszer próbáltuk az elsö pár hónapban, mert a férjem félt, hogy fájdalmat okoz. Valahogy nem is hiányzott. Én azért csináltam az intimtornát. Te érzed, hogy hogy jó neked. Nekem minden próbálkozásnál javult egy kicsit, de hogy ez mitöl az idö vagy a gyakorlat azt nem tudom.
Kriszta
Nyanya
 


Sziasztok Lányok!

Most láttam meg ezt a topicot, el is olvastalak benneteket. Én három hete szültem, mi még nem próbálkoztunk vele, de ebbe biztos belejátszott az is, hogy a férjem múlt héten éjszaka dolgozott, nappal meg aludt. De én már nagyon vágyok olyan jó kis őrült szexre, és ő is.
Szerintem, ha kellemetlen olyan pózt kell választani, ahol te tudsz irányítani, hogy meddig, milyen ütemben stb.
Vagy ha a behatolás nem is sikerül, azért még lehet szeretgetni, kényeztetni egymást 69.

Kukacz,
te a hátulról való dolgon, amit a férfiak úgy szeretnek ponzosan mit értettél?

manóka

manóka
 
 


Manóka, természetes úton szültél, vagy császárral? Én még császárral is bátortalan voltam az első hónap után. Pedig aztán már én is kattogtam nagyon!!!

Süti
 
 


Helló Süti,

én természetes úton szültem, volt gátmetszésem is, de minden rendben van vele, megnéztem már tükörrel is, egy laikus nem is látna semmit, én is csak- csak valamicskét.

manóka
 
 


Manoka
Nem hiszem, hogy meg aktualis, de orvosi szempontbol erdemes megvarni a 6 hetet. Ugyanis akkorra zarodik vissza a mehszaj teljesen es ez ved a fertozesek ellen. Nekem az orvosom kifejezetten megtiltotta a szexet hat hetig, pedig csak 2 oltest kaptam.
April
 


april
2 öltés ??? Micsoda szerencsés vagy. Én kaptam vagy 30-at. Nem is megy még rendesen a dolog, sőt sehogy se megy, pedig neha azért megpróbáljuk.
Manóka
Én is ugy tudom, hogy 6 hét a minimum, amit várni kell a te biztonságod érdekében.
Dorki
 
 


Szülés után egy ideig a síkosító szerek csodára képesek Kép. Sajna, nemcsak a gátmetszés miatt fájhat, hanem a szoptatás miatti hüvelyszárazság is belejátszik. Ez eltarthat egy darabig Kép. Én először vákuummal szültem, toldoztak-foldoztak, de csak az első 1-2 alkalom volt kellemetlen, aztán beszereztük a síkosító zselét, és jobb lett. 2 éve a császár után ugyanez volt, pedig nem is járt arra a gyerek Kép. Ez már egyértelműen a hüvelyszárazság miatt volt.

Auguszta
auguszta
 


Sziasztok!

Én csak annyit szeretnék hoyyászolni a témához, ami az én szimpla tapasztalatom. Mi a hathetes kontrollt alig vártuk, mert hét hónapja csak fél megoldások voltak, de igazi belevaló sex az nem lehetett... Amikor a doki megvizsgált mi hazajöttünk, és vettünk közösen egy kellemes fürdőt, és mindent bevetettünk, hogy teljesen "toppon" legyek, hogz a legkevesebb fájdalommal járjon a dolog. Hát a behatoláskor nem éreztem magam valami fényesen, de mondtam a páromnak, hogy ne hagyjuk abba. Ugyanis az a meggyőyődésem, hogy minél többször csináljuk annál jobb. És a nehzedik szeretkeyés után már szinte alig érzek bármi kellemetlent, visyont annálk több kellemeset... :-) Szóval szerintem össze kell szorítani a fogat, és felül kell lenni, hogy te tudd írányítani a dolgot. Aki egy szülést végig csinált az be fogja látni, hogy ez azért lényegesen kellemesebb. Tehát mindent bele, mert megéri. :-)
 
 


Kriston-féle intim torna

- ha problémád van szülés után a szexualitással
- gátmetszés után
- ha inkontinens panaszaid vannak, elcsöppen a vizeleted, szél-széklet tartási problémáid vannak
- visszérgyengeséged van a gáttéjékon (aranyér)
- ha fel akarsz készülni a tudatos szülésre



Tanfolyamok:
- 5x2 óra (hetente egy alkalommal, öt hétig)
- 2x5 órás hétvégi tanfolyam
- egyéni fogalkozások is
- intimtornát ismerőknek gyakorló órák

E témakörben előadásokat is tartok.

Bővebb inormáció, jelentkezés:
intiminfo@freemail.hu
06-70/563-4051


Tóth Andrea


SZiasztok!

Nekem 6-hét után jutott ki a jóbol először.Sajna akár milyen ovatosan csináltuk csak nem forrt össze a gátmetszése feleségemnek.Ugy vettem észre,a tej sav akadályozhatta meg ebben .Ehez mit szoltok?
 
 


helló! mindenkinek
én szexeltem a férjemmel szülés után!!!!!!!!!Kép
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!!

Holnap lesz 4 hete, hogy megszületett kisleánykám, Lili.Tehát két hét múlva lejár az a bizonyos 6 hét, újra szabad a pálya...És nem is szeretném Apát sokáig várakoztatni, eleget "koplalt" eddig is.KépTudom, hogy ez nem az a topic, ahol ez a téma(Fogamzásgátlás),de ott már 2004 óta nem járt senki.És talán ez a topic áll a legközelebb a problémámhoz.
Kérném, hogy írjatok, ki-ki, hogyan oldotta meg a fogamzásgátlást a szülés után közvetlenül. Természetesen még szopizunk és reményeim szerint még jó sokáig fogunk is.A terhesség előtti és alatti "gondtalan" hónapokban nem is gondoltam, hogy ez egyszer majd ilyen gondot fog okozni.Gond, ugyanis vannak eleve kizárt módszerek:az óvszert egyikünk sem kedveli (valljuk be nem is házastársak védekezőeszközéül van kitalálva - szerintem). Az ún. természetes módszerről (hőmérős) azt olvastam, hogy min. 6 órát kell a hőmérőzés előtt aludni.Kérdem én éjszakai 2-3 szopizás mellett ki tud 6 órát egyhuzamban aludni?(örülök, ha a 3 óra összejönKép)Gyógyszert a szopi miatt nem lehet szedni.Spirállal meg kell várni az első mensit (ha jól tudom). Akkor mi marad????? Gondolkodom még a pharmatex-es termékeken, de nem lesz-e még elég "baja" a hüvelyemnek az elején, nem hogy még tabletta, kúp, kenőcs stb kerüljön oda. Kép
És persze mindenképpen megoldandó ez a kérdés valahogy, mert semmiképp nem szeretnénk idő előtt(1,5-2 év)kistesót.Na meg 4 hét távlatából még nincs elég bátorságom egy újabb terhességhez és szüléshez.Pedig szép volt mindkettő.Na meg gondolom a szervezetemre nézve sem túl ajánlatos a dolog...
Köszönöm a segítséget előre is.

Babcika
Vendég
 


Szülők Háza KHT. A FELNÕTTEKÉRT ÉS GYEREKEKÉRT

Áprilisban a Szülők Háza tréninget indít, kisgyermekes szülők részére.

A szülői tréning öt alkalmas, minden alkalom másfél órás.
Az alkalmak érzelmi fejlesztő és kapcsolatépítő gyerekfoglalkozással indulnak, majd ezt követően csoportos beszélgetéseken vehetnek részt az anyukák, apukák.

A beszélgetések során – sok egyéb kérdés mellett – foglalkozunk az esetleges nehézségek, elakadások okaival is. A feldolgozásokat szupervíziós eszközökkel, drámajátékokkal, szituációs játékokkal és tesztekkel segítjük.

Amíg mi beszélgetünk, a gyerekekkel a drámapedagógus foglalkozik, de nem jelent problémát az sem, ha a gyermek „bekapcsolódik”, vagy akár egy-egy pillanatra meg is állítja a beszélgetés folyamatát.

A Tréning péntekenként 10.30 - tól 12-ig tart.

Első alkalom: április 7. Péntek
Jelentkezni lehet:
- Személyesen, a Bálint Házban (Révay utca 16)
- Telefonon: 06-30/ 942-3699-es számon
- Emailben: info@szulokhaza.hu

www.szulokhaza.hu
 
 


Szia BabcikaKép
Mi most vagyunk 7 hetesek. Tegnap megvizsgált a dokim és azt mondta, hogy OKKép
Létezik egy fajta gyógyszer, ami jó szopi alatt is.A dokid vagy védőnőd majd felírja. Tegnaptól kezdtem el szedni. Igaz, hogy az első hetében kisérőként óvszerezünkKép
Nekem is fáj a behatolás, de nem hadjuk abba és a végére egész jóKép
Optimista vagyok - idővel újra minden régi lesz.
Olik

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Babcika tényleg van szoptatós fog.gátló, én is azt szedtem.A kisfiam 1,5 évig szopott.Kérdezd a dokid, biztos tudja melyik gyógyszer az.

Üdv:Móni

És gratula a babákhoz!!!!!

Kép
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre!Azóta én is túl vagyok a 6 hetes kontrollon és szedem a Cerazette nevű bogyeszt,ami szopi mellet is okés.Nekem 2 hét egyéb védekezést mondott a doki,de mivel az ovszert nagyon útáljuk,így Apa bevállalta még ezt a két hét "koplalást" is.Kép

Babcika
Vendég
 


Hello!
Én is szedem a Cerazettet, de nincs jó tapasztalatom vele. Érthetetlen vérzéseket okoz és a szexuális vágyam is alább hagyott.
Nálunk már 4 hós a pici, de nem rendeződött a szexuális életünk. Most már látom, a hüvely szárazság lehet az egyik oka, sokáig fájt minden, pedig csaszis voltam.
Ha beszedtem az utsó levélkét a bogyóból, abbahagyom és kitalálunk mást a dokival.

Ami még gond a szexnél, hogy egy szobában vagyunk a picivel, nyáron akarjuk átrakni a saját kis birodalmába. Állandóan attól félek, felébred. Nagyon zavar, nem tudom elengedni magam.

És még közre játszik, hogy a férjem nem egy segítőéksz típus, sokat veszekszünk, mert nem segít semmit, mindent egyedül kell megoldanom, mintha csak én lennék a gyerek szülője. Így sokszor olyan pipa vagyok rá, hogy nincs kedvem vele hancúrozni, sőt ha lehetne egy ágyba se bújnék vele.

Kép
 
 


Dorka!

Nem lehet, hogy fertözésed van? Akkor szokott fájni...Nekem a fiam születése óta egyfolytában fertözésem van, az orvosom már ki van akadva, kéthetente járok hozzá... :roll: Nem kívülröl jön, hanem a szoptatási hormonok miatt megváltozik a belsö flóra. Ezt mondta. Most már nem fáj annyira, már 7 és fél hónapos a kisfiam, de még mindig érzem... :shock:
 


Társalgás - Topikok - Elmúlt napon - Elmúlt héten - Moderálási alapelvek Segédletek - Gy.I.K. - Keresés - Profil - Taglista Kilépés [ julcus ] | Nincs privid | BabaNet | Chat
Ugrás a köv. oldalra: 1234567891011121314151617181920212223 Előző 1, 2, 3 ... 21, 22, 23

Babanet Társalgó » Anyaságról » "KIREKESZTETTEK" « Előző :: Következő »

Szerző Üzenet
julcus
Kezdõ felhasználó


Csatlakozott: 2004.04.06.
Üzenetek: 91
Tartózkodási hely: Magyar o., Budapest
Elküldve: 2006 Szeptember 14 Csütörtök - 21:41

--------------------------------------------------------------------------------

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

 Nagyon fog fájni a szülés?
 Hova menjek szülni?
 Melyik orvost válasszam?
 Hogyan készüljek fel a szülésre?
 Hogyan legyek jó anyuka?
 Jól érzi magát a kisbabám?
 Miért alszik ennyit?
 Miért nem alszik rendesen?
 Nem megy a szoptatás!
 Le fogok valaha fogyni?
 Miért lettem ilyen sovány?
 Miért nem kívánom a szexet?
 A férjem miért nem akar velem lefeküdni?
 Mikor mehetek vissza dolgozni?
 Adjam bölcsibe, vagy ne?
 Hogy mondjam el a gyerekeknek, hogy elválok?
 Megszökjek, vagy megszokjam? Mit tegyek, hogy jó legyen?
 Idegesít a saját anyám!
 Idegeimre megy az anyósom!
 Segítség, szerelmes lettem!
 Lehet, hogy megcsal a férjem?
 Teherbe esek valaha is?


Feltette valaha magának ezeket a kérdéseket? Minden kérdésére kielégítő választ kapott? Ha maradt még megválaszolandó kérdése, várom a Szülők Házában és keressük meg rá együtt a választ!

Részletes információ: www.szulokhaza.hu
Személyes felvilágosítás a +(36)-30 / 942-3699-es telefonszámon


Mi az a Szülők Háza?

A Szülők Háza, egy családi tanácsadó, és programszervező társaság, amely abból a célból alakult, hogy segítse a családdá alakulás kezdeti nehézségeit, felkészítsen a szülővé válásra, testi-lelki és szellemi értelemben egyaránt.

Ennek érdekében:

 Egyéni és csoportos tanácsadást biztosítunk a családok részére.
 A családi életre felkészítő tanfolyamokat, és tréningeket tartunk.
 Családi, felnőtt és gyerek programokat szervezünk.
 Információs hálózatot hoztunk létre, olyan szakemberekből, akik szaktudásukkal segítik a fiatal családokat, személyesen, illetve interneten keresztül.

Kiket várok a beszélgetéseinkre?

 akik tervezik, hogy gyermeket vállalnak és szeretnének testileg-lelkileg felkészülten állni e nagyszerű kihívás elé,
 akik, szeretnének gyermeket, de még nem sikerült teherbe esniük, és szeretnék megtalálni mi lehet az elmaradt gyermekáldás, testi-lelki oka,
 akik gyermeket várnak, és szeretnének testileg-lelkileg felkészülni a fogadtatására,
 akik pici babájukkal szeretnének túljutni a kezdeti nehézségeken
 akik gyermeket nevelnek és nevelési, életvezetési, párkapcsolati, vagy életmódi kérdéseik, problémáik vannak,
 akik sikertelen terhességen, vetélésen vagy gyermekágyi gyászon mentek keresztül.
 akik, fogyatékkal élő gyermeküket nevelik
 akiket valamilyen trauma, veszteség ért


Programjainkról részletes információ a www.szulokhaza.hu weboldalon található.

Jelentkezni lehet: e-mailben (info@szulokhaza.hu),
 
 


szia ez teljesen természetes nekem 4 gyerekem van és a 4 ik baba után 3 hó ig nem mertem lefeküdni a férjemmel mert egyszerüen fájt lehet nálad nem húzódik el ennyire nézd szerintem türelem már nem tarthat sokáig
gbi
 
 


 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy a topicotokba befurakodok, de egy nagyon klassz koncertre hívnám fel a figyelmeteket!
Köszönöm, hogy elolvassátok.


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h

Helyszíne: Otthon Művelődési Ház - Bp. XXIII. kerület (Soroksár)
Szitás u. 112.
(a Hősök terei Templomtól egy percre)



Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini -A bohémélet, Gounod-Faust, Donizetti -A szerelmi bájital
és Donizetti -Don Pasquale című operáiból!


Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
"Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!"
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

Kép
Kép
 
 


Sziasztok! Remélem kapok választ a kérdésemre.
Most született a kisbabám, Ricsi. Nap szerint április 4én. Párommal már nagyon nehezen bírjuk, hogy ne bújjunk össze, pedig még csak egy hét telt el. Hallottam is, olvastam is, hogy min 6hét, míg össze lehet bújni a fertőzés veszélye miatt.
Ugyan vágtak, de már egyáltalán nem fáj a varratom, viszont kissé félek, hogy szakadhat. Nem tudom mért, csak félek, bár mondták, hogy igazán nincs mitől.
Esetleg, ha még gumival csináljuk és óvatosan, lehet valami probléma? :oops: Vagy még ne erőltessük a dolgot?
 
 


Szia angelic, szerintem nagyon rossz ötlet még erőltetni ezt a dolgot, nem csak a fertőzés veszélye miatt, hanem mert ennyi idő alatt nem gyógyulsz meg teljesen, vannak hegek, stb., az a 6 hét nem véletlenül annyi, a méhednek is rendbe kell jönni, ott most egy nyilt seb van, a méhlepény helye, ha megerölteted, akár az összebújással, erős vérzésed lehet, szerintem mindenképpen várj vele!

anika
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron