Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lanyok!

EZt a topokot azert inditottam mivel terhesseg alatt nem lett jo a rakszuresem,cin2 ha tudja valaki hogy mit jelent.Az orvosom azt mondta hogy human papilloma virusom van ami a mehszaj rakot okozza es en a masodik szintube tartozom.A 3-as mar high risk ,4-es elorak,5-os rak.azt mondta a doki ha rosszabbodik akkor meg kell inditani a szulest a 36-dik het utan.Szerencsere 1-es lett,de szules utan csinaltak szovettant(nem volt kellemes)es megint 1-es lett de megis lefagyasztottak a mehszajam.Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?
Ja es a virus most negativ lett,vagyis azt mondtak vagy sosem volt vagy a szervezetem lekuzdotte a nehezsegeket.Kép

VArom valaszaitokat
Bibike
 


Bibike! Örülj neki hoy már negativ! Nekem 4 éve diagnosztizálták a HPV-t és eléggé le voltam törve. A családban ugyanis halmozottan forult elő ivarszervi rák. Nekem közel 1évbe és rengeteg gyogyszerbe, gyogynövénybe került mire az immunrendszert sikerült anyira felturbózni, hogy negativ legyen az eredmény. A terhesség egyik velejárója hogy az immunrendszer a magzat kilökődése éredekében, legyengül, és ezért mutathatták ki a HPV-t, amit a szervezet leküzdött a szülés utánra. Ugyhogy ott volt az fránya virus, csak Te voltál az erősebb! :-))))))
Orsoly
 


Sziasztok!
Tudja valaki, hogy ezek a méhszájsebek kitapinthatóak-e (egy orvosnak?)
Vagy csupán látszik, és amolyan felületi hámsérülés-szerű?
Mennyi az esélye a kiújulásnak terhesség nélkül?
Egy éven (vagyis rákszűrések közben) érdemes-e nőgyógyászt ennek elkerülése érdekében felkeresni, ha egyszer már volt?
Mennyire drasztikus a fagyasztás? Lehet-e valamilyen következménye?
(nekem egyszer volt egy ronda, amit lefagyasztottak úgy 3 éve)
Köszi:
Lohol

Lohol
 
 

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron