Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Új vagyok itt és egyenlőre azt sem tudom, hogy tudnék én egy bejegyzést, akár hirdetést bejegyezni...
mosolya
Szeged
 
 


SZULJ HELYETTEM!!!
Beranyat/potmamat keresek, sajat petesejttel. 5 MILLIO Ft. + egyeb koltseg.
szitakoto1915@gmail.com



Kedves Várandós Anyuka! 
Férjemmel szeretnénk örökbe fogadni egy kisbabát. A jogerős bírósági végzéssel az alkalmasságról természetesen rendelkezünk, tehát a dokumentációs részen már 1 éve túl vagyunk. A gyermek szerető családba, harmonikus-kiegyensúlyozott kapcsolatba kerül, biztos egzisztenciális körülmények közé. Ha babát vársz és nem tudod vállalni a pici jövevény felnevelését, valószínű életed egyik legnehezebb döntése előtt állsz, de a mi helyzetünk sem könnyű.... Ha segítenél: szamibabi@hotmail.com címre várom. Köszönöm..

momo743
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!


Én egy egészséges minden szenvedélytől mentes 27 éves anyuka vagyok. Szívesen segítenék olyan pároknak akár külföldieknek is akik szeretnének gyermeket de nem lehetett eddig nekik. Leveleiket kérdéseikkel a titok8916@freemail.hu e-mail címre várom.

niki1989
Magyarország
 
 


Kedves Mindenki!

egyedülálló, magyar, érettségizett, fehérbőrű lány vagyok, szívesen segítenék olyan párnak/úriembernek, aki nagyon szeretne babát, de nem jön  össze neki.
Nem iszom, nem dohányzom, nem drogozom.
Kérem csak komoly érdeklődők jelentkezzenek.

 Kék szem, szőke haj, teltebb vagyok, baba arcom van. 


jonascintia1996@gmail.com 


29 éves dunaújvárosi vagyok.szívesen lennék béranya.jelentkezz!nem dohányzom nem iszom.egészséges vagyok.
 
 


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 


Sziasztok! Újszülöttet vagy testvéreket fogadnék örökbe. Ha nem tudod gyermeked megtartani, kérlek vedd fel velem a kapcsolatot. 06202252019
 


Kedves Kismama!
Nagyon várjuk,hogy végre megszülessen a mi várva várt kisbabánk,ha bármilyen oknál fogva nem szeretnéd vállalni a picit,keress meg privátban vagy írj e-mailt az ildik88@freemail.hu címre,beszélgessünk talán egymást keressük!
 


Kedves gyermekáldásra váró párok!
Szívesen segítenék olyan párnak, akik nagyon rég óta vágynak gyermekre, de valamiért mégsem érkezik meg hozzájuk a baba.
32 éves, 2 gyermekes anyuka vagyok, a nagylányom 8 éves, a kicsi nemsokára tölti a 3.életévét.
Problémamentes terhességeim és szüléseim voltak, mindkét gyermekem időre született.
Nem dohányzom, nem iszom, nincsen vele született betegségem nekem sem és a gyermekeiknek sem.
Leinformalható, becsületes család vagyunk, ez lenne nekem az első béranyaságom.
A továbbiakat ezen az e-mail címen tudjuk megbeszélni: csillagfeny11.11@gmail.com

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: