Új privát üzeneted érkezett!

Avagy:


Elfáradtál?Gyere beszélgessünk!
 


na itt vagyok én is a gyakoriról
harmadszorra sikerült regisztrálni
 


:-))
Ááá, hello.
Örülök,hogy végül sikerült.

Nálam most épp aktuális a kimerült klub.
Szokott lenni alányomnak A meg B napja. Na ma annyira B van (rosz), hogy inkább C-nek kellene hívni. :-((

Most persze elaludt, mert ő is kifáradt.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 

 
 

Hello itt!

Alakulgatunk.
Az előző is én voltam a félreértések elkerülése végett,csak az a régi felhasználónevem,és már nem használom. De ez a vacak automatikusan azzal lépett nekem be. :oops:
 


:)
egyelöre ketten vagyunk
az enyém is alszik most...
 


hali

szintén a gyakoriról
az enyém most "öli" a zsiráfját. talán neki kéne állnom vasalni. lassan hegyekben áll a holmija a nagyságának.
 


Nálunk a vasalás örök probléma.
Mert a mosogép folyton megy, és az gyakorlatilag magától kimos, de sajnos nem vasal ki. :)

De ilyenek miatt már nem is idegeskedek.
Nem tudom mikor leszek újra "normális" háziasszony.
 


:P
én soha nem vasalok :)
most ébredezik, jobban mondva sír a szobájában, pedig csak 1 órácskát aludt.
jó lett volna még pihenni
így ő is nyúgös lesz... :cry:
 


igen, az esték különösen nyűgösek :(

ma délelőtt vagy egy órát ráztam a seggét, mert álmos volt, szopta az ujját majd megszakadt mikor lekornyadt be az ágyba, erre üvölt. na meguntam, "belevágtam" a pihenőszékébe, azt vittem a konyhába

elmosogattam, megfőztem

nézett nagy szemekkel úgy meglepődött pedig olyan álmos volt, rossz volt ránézni, végül ott aludt el fakanállal a kezében 8)
 


Azt hiszem ez a topik ennyiben ki is merült
 


sziasztok én is a gyakoriról :) az én babám most alszik! nálunk a nappalokkal nincs gond el játszunk de ahogy el jön a fürdés még ott is minden ok na de utána mikor aludni kéne...na akkor vannak gondjaink...pedig néha olyan álmos h ülve el aludna van h alszik is de még álmába is nyöszörög
manu19
Tiszaújváros
 
 
 


Sziasztok! Van még valaki ebben a topicba? Vagy már nincsenek is kimerült anyukák?:D


bhk25
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok.

Szeretnék csatlakozni hozzátok.
Van egy 7 éves kislányom és egy 4 hónapos fiam.Mind a kettő down szindrómás.Ez minket abszolúnem zavar,nem bànt,nagyon szeretjük mind a kettőt.Nincs szervi bajuk,jó ütemben fejlődnek.Viszont én extra kimerült vagyok most.kislànyom olyan volt mint egy álom.fiam viszont fél óràkat alszik,gagyog egész éjjel.persze senki nem tud aludni.nem tudom mit tehetnék.kimerültem
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron