Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

A véleményetekre vagyok kíváncsi: Szülés után hány héttel érdemes fogamzásgátlásról gondoskodni? Azt halottam, hogy a szoptatás alatt nem is kell gondolni rá, viszont több fórumon olvastam, hogy nem jelent garanciát. Tehát, szoptatás alatt már kezdjek el szedni valamit, vagy csak utána? Mi erről a tapasztalatotok?

Másik kérdésem, milyen fogamzásgátót ajánlotok? Tabletta gondolom szoptatás alatt kilőve, marad a kondom, spirál vagy Mirena? A Mirenat nem ismerem nagyon, mik az előnyei egy kismama számára? Drágább, mintha tablettát használnék?

Kérlek minél többen írjatok, sok ember véleményére kíváncsi vagyok!

Előre is köszönöm! :)
 
 


Szia adium,nagyon ugy tünik ,hogy egy cipőben evezünk.Nekem most 2 hós a kisfiam és én is elég tanácstalan vagyok.Ha nem akartok rögtön még egy kisbabát akkor mindenképp védekezzetek. :) amit én a Mirena-ról tudok,hogy nagyon megbizható és szoptatás alatt biztonsággal alkalmazható.Akkor éri meg felrakatni ha 1-2 éven belül nem akartok kistesót, :D ,de tud felirni az orvosod gyógyszert is mert van kizárólag szoptatás alatt szedhető is,vagy marad az óvszer,nagyon bő a választék :lol: Üdv:Orsy
 


Szia adium,nagyon ugy tünik ,hogy egy cipőben evezünk.Nekem most 2 hós a kisfiam és én is elég tanácstalan vagyok.Ha nem akartok rögtön még egy kisbabát akkor mindenképp védekezzetek. :) amit én a Mirena-ról tudok,hogy nagyon megbizható és szoptatás alatt biztonsággal alkalmazható.Akkor éri meg felrakatni ha 1-2 éven belül nem akartok kistesót, :D ,de tud felirni az orvosod gyógyszert is mert van kizárólag szoptatás alatt szedhető is,vagy marad az óvszer,nagyon bő a választék :lol: Üdv:Orsy
 

 
 

Szia!Bocsi ,jobb kétszer mint egyszer se!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 


Szia!Bocsi ,jobb kétszer mint egyszer se!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: