Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!

Sokaig gondolkodtam,megnyissam-e ezt a topicot....
Vegul ugy dontottem megprobalom,biztosan vagyunk nehanyan akik- ilyen-olyan okbol kifolyolag- egyfajta furcsa ,,koztes allapotban'' elunk eppen es ezert valahogyan kilogunk minden topicbol,habar legigazabb almunk egy vagy tobb csodalatos kis elet vallalasa.
A mi tortenetunket elolvashatjatok a streptococcus topicban.Azert nem irok errol bovebben mert most ugy erzem nagyon sokmindenen tul vagyunk es eletunk reszeve valt minden tortenes,es minden ugy volt szep ahogyan volt...
A kovetkezo probalkozasig meg varnunk kell es mi meg picit szeretnenk tobbet varni mint azt az orvosok ajanlottak.
Belul viszont egyfolytaban keszulunk a szulove valas csodajara,es igazabol arra gondoltam hogy ez a topic lehetne egyfajta beszelgetes tobb szemszogbol nezve az anyasag kerdeset es fokent erzeset.
Mindannyian tudjuk hogy az erzesek mennyire ambivalensek,es ezalol az anyava valas sem lehet kivetel.Viszont ezek vallalasa es megelese elindit azon az uton,es kozelebb visz mindannyiunkat valamihez ami egy ember eleteben ugy erzem a legtokeletesebb kiteljesedes.

Szoval nagy szeretettel varlak benneteket,mindenkit akit a tema pszichologiai,filozofiai ertelemben foglalkoztat.
Milyen szep lenne ha tobbfele topicbol is osszejonnenk.Tobben akik mar ateltek es nyilvan folyamatosan tanuljak valosagban ezt az eleterzest mert mar van kisbabajuk,masok akik ,,csak'' picit reszesulhettek az allapotossag megismereseben(mint peldaul en)Megint masok akik eppen szivuk alatt varjak az uj elet csodajat.

A topic cimet egy Jung idezetbol vettem es ugy erzem az elet vallalasanak es batorsaganak egyik legcsodalatosabb megfogalmazasa.

Gyertek,es osszuk meg egymassal utjaink torteneseit,annak nehezsegeit es szepsegeit egyszoval emberre valasunk csodalatos lehetoseget.

Szeretettel:Rillisz
 
 


Nagyon tetszik amiket írtál és sajnálom ami történt veletek!
Nekem már van egy kislányom és sajnos az élet úgy adta vissza kell mennem dolgozni!
Eldobva minden eddigi tervünket tesó stb.

PHPBB kód:
Kép
Kép
 
 


Szia Betti!!!

Bocsanat hogy eddig nem reagaltam,egyreszt vartam hogy kicsit beinduljon a topic,masreszt most annyira elfoglalt voltam hogy nem nagyon tudtam jonni csak olvasni(marmint mas topicokat)

Gratulalok a kislanyodhoz!!!!Edes lehet egy ilyen kis 2 eves!!!
Szoval minden valtozik nalatok,ezek szerint mostanaban tervetetek a masodik babat?Mostanaig otthon voltal a kislanyoddal?Ez azt jelenti hogy most ugy gondoljatok nem lesz kistestver,vagy csak idolegesen ervenyes ez a dontes?
 
 

 
 

Szia Betti!!!

Bocsanat hogy eddig nem reagaltam,egyreszt vartam hogy kicsit beinduljon a topic,masreszt most annyira elfoglalt voltam hogy nem nagyon tudtam jonni csak olvasni(marmint mas topicokat)

Gratulalok a kislanyodhoz!!!!Edes lehet egy ilyen kis 2 eves!!!
Szoval minden valtozik nalatok,ezek szerint mostanaban tervetetek a masodik babat?Mostanaig otthon voltal a kislanyoddal?Ez azt jelenti hogy most ugy gondoljatok nem lesz kistestver,vagy csak idolegesen ervenyes ez a dontes?
 
 


Sziasztok!!!! :D

Orulok hogy ennyien olvassatok ezt a topicot :D Nincs kedvetek irni is?
:wink:
Szeretettel:Rillisz
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a betolakodásért, egy jótékonysági felhívást szeretnék közölni Veletek!

Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron