Új privát üzeneted érkezett!

Szia Csucsu!

Én itt vagyok. Sajna kevés az időm az írásra. Inkább csak olvasgatok.

Hol így vagyunk, hol úgy. A gyerekek egyik nap köhögnek, másik nap nem. Ez a közösséggel jár. :)

Nekem fájt két hétig a fogam, elmentem a dokihoz, de nem húzta ki, mert hiányzik egy darab belőle. Így holnap megyek a szájsebészetre, hogy kihúzzák. Remélem, gyors és fájdalommentes lesz, mert a fejemben nem bírok semmilyen fájdalmat. Nem tehetek róla. :)

Nem akarok kényes kérdést feltenni, de volt időszak, hogy emlegetted a kistesót. Nem jön még? Ha nem akarsz, ne válaszolj.

Kép
Kép
Kép
 
 


Britta: Mi azóta küzdünk. Nem jön sajnos. Én lennék a világ legboldogabb embere ha már jönne. Hónapok óta clostit kapok, hogy legyen peteérésem biztosan.
Már bele betegedtem szinte. Most dolgozok aztán meglátjuk az égiek megkegyelmeznek e nekünk.

Kép
 


Csucsu! Kívánom, hogy mielőbb sikerüljön. De annyit mondhatok, minél görcsösebb ragaszkodsz hozzá, annál nehezebben fog jönni. Én Beninél voltam így.

Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

britta: nem ragaszkodok én görcsösen hidd el. Nem vagyok megörülve de aki azt mondja nem gondol rá, hogy miért nem jön az nem akar gyereket. Tehát nem tesztelgetek nem csinálok semmit egészségesen akarok gyereket. De lehet nekem az van megirva egy gyerekem legyen.

Kép
 


Kép

Sziasztok!

De örülök hogy írogatok!
Mi jól vagyunk csak mindíg van valami tennivaló ezért nem sok időm van nekem sem jönni.
Britta jól telik az idő már Bence is több mint 10 hós pedig még most született.
Csucsu mit dolgozol?
Puszi Nektek

kunkli
 
 


Kunkli: Vissza menetem az előző munkahelyemre ahonnan eljöttem gyesre. Pályázatokat irok egy Rt nél.
Szeretem csinálni csak nagyon sokat kell utaznom.Szülés előtt közel volt a munkahelyem most októberben költöztek el a világ végére.
Szóval napi 4órát utazok.
Ti jól vagytok?

Kép
 


Halihó Csajok!

Még élünk:)

Jól vagyunk. Bár ez Gergőre most épp nem mondható. Megint kijött rajta valami gyomorhurut féle, amitől szenved. De azért pici javulás már mutatkozik nála.
Dani elvan. Sok a hiszti még mindig, és nehéz boldogulni vele sokszor. De azért próba szerencse.
Beni eleven. Mindig szalad, mintha nem is tudna lassabban menni:) Szuper étvágya van. Egész nap képes enni. A kezében mindig van valami, mert úgy érzi jól magát. Még egy szót sem mond, csak mutogat meg ökk, okk, i...ilyenek. Persze megérteti magát mindenkivel. Gond egy szál se.
Apa dolgozik. Jól van.
Én már nem mondhatom el ugyanezt magamról Kb 1 hónapja dokihoz járok, és még nem tudni, mi is lehet a baj. Mellkasi fájdalommal mentem el, ami addigra már kb 3 hete jelen volt. Elküldött a házidoki belre, ott kaptam gyógyit. Azt mondták a kisízületek vannak begyulladva. Szedjem 4-5 napig a gyógyit, aztán csak akkor, ha megint panaszom lesz. 20 szemest írtak fel. MInd be is szedtem, semmi változás. Közben visszamentem a házidokihoz, küldjön tovább. Irány kardiológia, ahol hála Istennek nem találtak semmit. Kaptam 24 órás ekg gépet, eredménye 8-án lesz. Voltam laborban, vérszegény vagyok és vashiányos. Voltam nyaki gerinc röntgenen, valami rés be van szűkülve, lehet az lesz a probléma oka. Azért írattam fel addig is fájdalomcsillapítót, ami úgy tűnik, jó. Mellé izomlazítót kaptam, aminek szintén van hatása, mert jobb lett a közérzetem.

Hű, jó sok lett.


Jó éjt:


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok.
Rég nem járt erre senki.

Britta: azóta biztos kiderült mi volt a bibi. remélem azóta minden oké.

Mindenkinek kívánok Boldog Új Évet!

Kép
 


Sziasztok!

Csucsu: azóta minden rendben, nem volt olyan gondom. Jól vagyunk, bár Danival hosszú ideig kellett gyógyulni. 5 hét alatt 1 hetet járt oviba. A maradék 4-et betegen töltötte itthon.

Remélem, mindenki jól van nálatok is. Puszillak benneteket.

Boldog Új Évet kívánunk:

Brigi és családja

Kép
Kép
Kép
 
 


Britta: Örülök, hogy jól vagytok.
Kunklira is kiváncsi lennék mi van velük.

Kép
 


Én is kíváncsi lennék, mi lehet Kunkliékkal?
Ti jól vagytok, Csucsu? Láttam a képeket iwiw-en. Milyen szép kislány Szabina!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok.

Sajnos nem tudtam belépni a régi nevemmel újra kellet regizni.

Britta: Köszi jól vagyunk:) Szabina tényleg nagy már. sajnos kistesó azóta sincs:(

Kunklit az iwiwen láttam nagyon jól néz ki:) gyerekek szépek:)
 


sziasztok 26án meg szuletet a 3dik kis lányom meg van egy fiam
maria09
Biri
 
 


Sziasztok!

Üdv Maria! Mesélj még magadról!

Csucsu köszi a dicséretet.Ti is nagyon szépek vagytok és nagyok!

Britta mizu veletek?

Röviden rólunk:Zsebi második éve jár oviba de még mindíg egy hét ovi egy hét itthol.Krisz 3.-os kitünő tanuló floolballozik és tavaly ezüstérmesek voltak az országos bajnokságon.Most el van törve a keze.Foci baleset.Cintia 7 év után otthagyta a mazsorettet és hip-hapra jár.Szabi szakközépbe jár és éretségi után autószerelő lesz.
Ennyit róluk.Remélem visszaszoktok jövök én is!

Írjatok!

kunkli
 
 


Sziasztok.

Na én is jöttem a régi nevemmel nem tudtam belépni.De erről a névről is megismertek.

Kunkli: Örülök, hogy írtál. AKkor zajlik az élet nálatok.
Te dolgozol már ?, Vissza mentél??
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Szia Csucsu!

Boldog új évet!!!

Még nem dolgozom tanfolyamra járok.Részleteket majd később nem akarom elkiabálni.
Veletek mi újság?

Megyek mert Zsebi nem hagy nyugton..... :roll:

Szia

kunkli
 
 


Szia

Hát azóta küzdöttünk a babával. Inkább már le is mondtam róla. De most karácsonykor teszteltem egy pozítívat. Azóta voltunk dokinál van egy szép 9X13mm petezsákunk. Igaz sajna szivhang még nem volt. remélem az is lesz mostmár.
6hetes vagyok azaz 6+3 vagy 6+4 napos.
Szóval izgulok, hogy minden oké legyen.

Szabina már nagyon szeretne kistesót...
Na meg mi is.
Puszi és jó, hogy jöttél.

Persze ne is kiabáld el hátha nem jó Ómen lenne,
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Szia!

Gratulálok! :D
Nagyon szupi karácsonyi ajándék!
Ne aggódj lesz szívhang is!

kunkli
 
 


Kunkli: Köszi aranyos vagy:)
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Újabb hír. Tegnap voltunk dokinál. A baba 5mm es és pulzál a szíve igaz hangot nem hallottunk. Kicsit kisebb mint én számolom ezek szerint később fogant.

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Vonalzó próba

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Szia!

Nagyon örülök nektek!Milyen megható a vonalzód esköszöm könnybe lábadt tőle a szemem hogy milyen régóta vártatok rá....

Most már mesélek én is kéz és lábápoló műkörömépítő lettem.Szerdán írásbeli szombaton gyakszi és tegnap szóbelim volt.4 esel végeztem.Barátnőm decemberben nyitott egy üzletet ő fodrász az ő szalonjába fogok dolgozni elsejétől.Most csinálom a névjegykártyámat :D

Nagyon szép napot Nektek!

kunkli
 
 


Kunkli: Igazán jó szakmát választottál:)
Ha nem lennél annyira messze még el is mennék hozzád:)
Ma voltam vérvételen meg vizeletvizsgálaton. CSütörtökön EKG ra kell mennem meg körzetihez és védőnőhőz.DE ezt akartam szóval igy jó ahogy van:)
Gyerekek jól vannak?? Mesélj már róluk.

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Szia!

Köszi!
A gyerekek szerencsére jól vannak.Zsebi is már másfél hónapja nem volt beteg.kop,kop,kop.Krisz 19-én informatika versenyre megy,a bizije kitűnő lett majdnem mindenből csak magyarból lett 4-es a helyesírás és csúnya írás miatt.Cintiának 4 lett átlagba lett hármasa is azt ki kell javítani év végére mert óvónő szeretne lenni.Van barátja 15 éves és nagyon kedves fiú de mi apjukkal nem igazán örülünk neki hogy ilyen korán már hapsizik,de már sajnos ebben a korban ez természetes.Szabi nem bukott semmiből ami az ő osztályukba már jó.37 gyerekből 6 nem bukott.15 gyerek 4 vagy annál többől van aki 9 tantárgyból a 14-ből.Belső vizsálat folyik mert ilyen még nem fordult elő az iskola történetében.Az Ő átlaga 3 köröl lett stréberezték is az osztálytársai érte.Van barátnője 14 éves aranyos csaj.
Röviden ennyi jutott most eszembe róluk. :)

kunkli
 
 


Szia,

Hú nem semmi akkor nálatok zajlik az élet. pasi és barátnőt is meg kell ismerni és szeretni is.
Nem egyszerű gondolom.
Gondolom izgulsz már az elsejei kezdés miatt.
Kiváncsian várom mi lesz majd hogy jön be a munka.

Kép
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: