Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Boeske,
gratulálok a harmadikhoz!

Milla,
de jó Neked :) Néha vágyom én is egy babára, aztán örülök, hogy lassan megint egy pelenkással kevesebbem lesz :)
Akkor kezdtem az egyetemet, amikor Mesi született (2 hetes volt, amikor pótfelvételivel jelentkeztem), nem volt egyszerű... egyébként Nekem a tavaszi vizsgaidőszak eddig könnyebb volt, ez a második téli, megint nehezebb volt, mint az előző.
A húgomat kifaggattam a legújabb hírrel kapcsolatban: nem sok jót mondott, a lényege, hogy sokat nem tudnak ők sem, de a mentesség a képzési hozzájárulásra vonatkozik, nem a költségtérítésre, így az alól most sem lehet mentesülni. Valami ilyesmi...
Fiút, vagy kislányt vártok? A nagy mekkora is? Meddig tervezel otthon maradni?

Na, ma este határidős beadandóm van, pénzelmélet.... Tanulok!!!

Kép

Kép
 
 


Boeske!
Gratula! :D Figyeltem ám a fejleményeket egy másik topikban!
 
 


Köszi Szilbee, de sajnos már nincs 3. baba.
Elkezdtem vérezni, elmentem UH-ra, és csak egy fejlődésben visszamaradt petezsákom volt embrió nélkül. Szóval most 3 hónap kényszerpihenő, aztán újra nekifuthatunk.

Na, de legalább a tavaszi félévet még lenyomhatom. (Ez most úgyis keményebb lesz.)

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 

 
 

Boeske

Sajnálom :(...

Akkor hajrá tavasz :)!

 
 


Boeske,

nagyon sajnálom én is :(

Már múlt szombaton vizsgáztam is :) :) Az eredmény még várat magára, remélem görbül :)

Kép

Kép
 
 


Kobudo!
Van már eredmény?

Én jó hírt kaptam az egyetemről. Matematika tanári képesítést szeretnék szerezni a meglévő fizika mellé. A Bsc - Msc rendszerben erre elméletileg nem lett volna lehetőség (egy szak önállóan nem végezhető), de mivel sokakat érint a probléma , megoldották. Ezek szerint a Bsc képzésből csak 50 kreditnyit kell teljesíteni, és utána lehet jelentkezni Msc-re, ami már tanári végzettséget ad.
És nekem az 50-ből már 26 megvan. Ezek szerint 2 (vagy csak 1?) laza év jön tanulás szempontjából. Hurrá!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Kob

Gratula a gyorsasághoz :).Eredmény???

Boseske

Ez tényleg nagyon jó hír :):):)...reméljük,tényleg laza lesz,aztán a az Msc... :?

 
 


Boeske!
Kép Kép
Sajnálom!! :(
 
 


Szilbee!
Köszi az együttérzést.
Jól látom, Ti is próbálkoztok?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Boeske!
Igen, de még nagyon az elején vagyunk. Ez az első hónapunk!
 
 


Sziasztok,

hát, nem sikerült ez a huncut kis vizsga :( A pontos eredményt még nem tudom, mármint a %-ot, de a jegyzet elég ramatyra sikerült :) 3 gyakorlati példa volt, a könyben mindegyikből 1 megoldott példa. Na, ebből legyünk okosok :) A vizsgán ráadásul az egyik feladatot nem lehetett megoldani, ezt közben kivették a feladatsorból, nem igazán tudom, hogy így hogy értékeltek.
Meg az is lehet, hogy kifáradtam? Ez a folyamatos tanulás-vizsgázás nem is annyira jó? Remélem, csak tavaszi fáradtság, de tegnap este is 10-kor ágynak dőltem, pedig tanulnom kellett volna. Várom a nyarat!!! :)

Boeske,
ez a kredites dolog elég jól hangzik!!! Akkor már "csa" 2 év ;)

Kép

Kép
 
 


Kobudo

:(:(:(...mikor tudsz nekifutni újra?
Lehet,hogy tényleg nem jó a folyamatos tanulás,nincs időd pihenni,kikapcsolni...legalább is ebből :wink:.Nálatok csak így megy,vagy lehet mindent vizsgaidőszak körül csinálni?

 
 


Anyapoc,
ezek elővizsgák, a rendes május közepén kezdődő vizsgaidőszakban minden tárgyból van még időpont. Szal májusban folyt köv :)

Kép

Kép
 
 


Szilbee!

Egy alkalom is éppen elegendő. Nem? Gratulálhatok?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Kob

Akkor tessék pihenni addig :D:D:D!
Nekem lesz most márciusban és egy április elején is,de nem vészesek.Egyik balesetmegelőzés és elsősegélynyújtás...érdekes lesz,az ambubabát kell újraéleszteni,meg lesz egy szóbeli kérdés :shock: ..
A másik gázosabb,etika lesz,megint egy rakat kötelezőt kaptunk,plusz amit a tanár elmondott... :? Áááá,hozzá kéne kezdenem...szt? :wink:

 
 


OFF
Boeske!
Igen! De holnap megyek dokihoz, hogy megerősítse a tesztet! OFF
 
 


Sziasztok!

Bocs,hogy csak így bekapcsolódok,ti biztos tudtok nekem segíteni. Szeptember végére várjuk a babát és levelezőn járok másoddiplomás képzésre. Kell majd tandíjat fizetnem vagy jár még a mentesség:Mert én már mindent hallottam,jár is nem is,nem tudja pontosan senki!Légyszi ha tudtok vmit erről írjátok meg,köszi előre is!!!


Szia Anett!

Szt kérdezt meg az oktatási intézmény tanulmányi osztályát,ott tuti tudnak felvilágosítást adni.
De ha 2006.decemebrere (ha jól emlékszem) kezdted,szt járhat...Csak igényelni kell.
Ha most kezdenéd,akkor szt nem jár....Ez az én logikám :).
De az a biztos,ha megkérdezed :).

 
 


Anett!
Szerintem is jár a mentesség.

Szilbee!
Akkor gratulálok!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


köszi az infót mindenkinek!


Hahó!
Kép
Hol vagytok? Vizsgák sikerültek??
 
 


Szia!
Itt vagyok!

Tegnap leutaztam vizsgázni Pécsre....
.... és a tanár nem jött el.
Grrrr. Nagyon mérgesek voltunk.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Ez nagyon bosszantó lehet, mert nem lehet egyszerű gyerekek mellet tanulni és utazgatni..... :?
 
 


Na, ma sikeres napom volt. Két tárgyból is levizsgáztam. (Ellensúlyozadó a múltkori esetet. :) )

Ti hogy álltok?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok! Én 20 éves vagyok, 32 hetes terhes, most kezdtem ismét tanulni. Én mindenkit csak bíztatni tudok rá. Sajnos még nincs érettségim, és tavaly, amikor elkezdtem az esti sulit, a munkahelyem miatt nem tudtam fél évnél tovább csinálni (nem engedtek el, amikor vizsgáim voltak). Viszont mivel pont két évem van vissza, szerintem ki kell használnom az alkalmat, hogy a GYED alatt megszerezzem az érettségit. Hozzá kell tennem, hogy ráadásként egyedülálló kismama vagyok, viszont nagy szerencsémre anyukám mindenben segít, és sok barátnőm is felajánlotta, hogy alkalomadtán tudnak vigyázni a picire, és egy nagyon fiatalos nagyim is van, aki szintén szívesen vigyáz a dédunokájára, ha délelőtt vizsgáznom kell, és nincs kire rábízni. Szóval azért nem olyan katasztrofális a helyzet, és valószínűleg ez az utolsó lehetőségem, hogy megszerezzem az érettségit.
Vendég
 


Csiguszka!

Hajrá! Ügyes vagy!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Boeske, köszi, igyekszik az ember:)
Vendég
 


Sziasztok,

a segítségeteket szeretném kérni. Van már egy diplomám amit nappali tagozaton államilag finanszirozot képzésben szereztem. Szeptember óta járok levelező tagozatra szintén államilag finanszirozott képzésre. Én úgy gondoltam mivel gyeden vagyok hogy nem kell fizetnem tandíjat és nem is szólt senki hogy kéne. Viszont most azt mondják hogy ha már egyszer államilag finanszírozott képzésben vettem részt akkor fel sem vehettek volna államilag fin. kép. még egyszer. szerintetek ez igaz? az ember egyáltalán nem ismeri ki magát mióta megváltoztatták ezt az egészet.

Köszi a segítséget Laura
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a betolakodásért, egy jótékonysági felhívást szeretnék közölni Veletek!

Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: