Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Snopy: Visszavittük a légzésfigyelõt tegnap a mini manóba, és kaptunk helyette ugyanolyat, magyarán kicserélték egy vadi újra,
De teljesen el vagyok keseredve, mert ez is beriasztott éjszaka, 3,08 perckor.
Nem is tudom mit kellene csinálni, most tényleg gond van a kis Dorkával?

Van valami tippetek?

A gyermeken nem láttam semmi különlegeset, nem volt lila a szája, sápadt a bõre, nem kapkodta a levegõt. Békésen aludt, még fel sem riadt a sípolásra sem.

Szerintem az történik, hogy a gép 20 mp. Után jelez, a kislány pedig 21. 22. mp vesz levegõt,
De ez káros dolog? Lesz valami baja a gyerkõcnek?
Mit lehet ilyenkor csinálni, az orvosok tudnak erre valamit tanácsolni?


Sziasztok
Manó2 + Dorottya
manó2
 


Manó!

Ha a babó idõnként egy harmad percig nem vesz levegõt, akkor az nem túl jó. Ez azt jelenti, hogy van, amikor csak 3-at szuszog percenként. A babáknak (amikor még ilyen kicsik)illik alvás közben legalább 15-20 levegõt venni percentént. Az jó hír, hogy hogy nem láttad lilának az ajkát, annyit jelent, hogy nem lett túl sok széndioxid a vérében. (vagy vérszegény, akkor sem lesz lila, de ezt nem gondolnám komolyan Kép)

Szerintem ez megér egy hosszabb vizsgálatot. Nem tudom, hogy a gyerekorvoson keresztül jutottatok-e a kórházba a múltkor. Akkor még lehetett a monitor téves riasztására fogni. Ezt most kevésbé. Lehet persze az is, hogy olyan picit mozdul a baba a légzéskor, hogy azt még a monitor nem érzékeli, akkor nincs más teendõ, mint megvárni, hogy megnõjön egy kicsit és addig elviselni a riasztást, vagy nagyobb érzékenységû monitort szerezni, akár kölcsön is (talán a BabySense érzékenyebb, mert annak ez az egyetlen funkciója és jó nagy lapjai vannak)
De ezt mindenképpen egy hosszabb vizsgálatnak kell kimutatnia. Az nekem gyanús, hogy a riasztásra sem ébredt fel. Szerintem elég brutál hangja van az ilyeneknek, de lehet, hogy a babó tényleg túl mélyen aludt, amikor esetleg olyan agyi struktúrák is takarékra kapcsolnak, amiknek nem kellene. Azért lehet ez baj, mert ha tartósan kicsit oxigénhiányos a baba buksija az nem tesz jót neki, vannak olyan idegsejtek, akiknek kevesebb oxigén nem elég, és elpusztulnak. Késõbb pedig hiányozni fognak.
Igazán házi módszerekkel ezt a dolgot nem lehet megakadályozni, de mindenképpen szükséges lenne szerintem egy hosszabb kivizsgálás, ahol kiderítik, hogy csak kicsiket légzik, vagy keveset is, vagy tulajdonképpen mi is történik. Úgy hallottam, hogy a Madarászban egy hetes a kivizsgálás, abban már megbíznék, ott azt is elmondják (természetesen), hogy mit lehet tenni, hogy ha kell valamit tenni...(szerintem a gyerekorvos tud beutalót adni, de ezeket a részleteket még nem ismerem)

Majd írd le a tapasztalataidat kérlek, hogy mindahányan okuljunk belõle!

Semmi baj ne legyen Veletek!
Szió!
Snoopy

KépKép
 
 


Sziasztok!

Hol lehet megvásárolni a Baby-Sense légzésfigyelõt?

N
Névtelen
 

 
 

Szia N!

Újonnan a Madarász utcai gyermekkórházban, de érdemes figyelni a hirdetéseket, én is használtan vettem némileg olcsóbban.

Réka

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Ha bababoltban, vagy használtan vesztek légzésfigyelõt, akkor nincs hozzá újraélesztés oktatás.
Anélkül az ember, szerintem, félkarú óriás.

Mi tartunk oktatást, azoknak is akik nem tõlünk bérlik a monitort és szerintem a Madarászban is lehet csak a tanfolyamra menni.

A babamegrázás nem biztos, hogy segít, ha riaszt a monitor és ráadásul sérüléseket okozhat....

www.tiva-med.hu

Snoopy
snoopy
 


Sziasztok!


Snoopy: Nem tudom mi történde de képzeld 2. napja hogy nem riasztott az a fránya masina.

Igazsághoz hozzátartozik, hogy a kicsi Dorka az elmúlt pár napban nagyon sírós lett, kajcsi után mindig egy órát sír ( az eddigi 10 perc helyett) mire nagy nehezen elalszik.
A véletlen(?) úgy hozta, hogy az utolsó 2 este mindig fenn vann hajnal 2-3 között, (amikor eddig túlnyomórészt volt a riasztás). Lehet, hogy nem alszik olyan méllyen, mint mikor riasztott a készülék, nem tudom mire vélni.
Annyi tünt fel, hogy mikor veszi a levegõt, kicsit hangosabb, illetve kicsit hörög, lehet, hogy meg van fázva, nem tudom,na meg olyan mikor köszörülni akarná a torkát, ma vagy holnap jön a gyerek orvos, majd szólok neki,
Remélem nincs nagyobb baja.

Nekem a Bethsdába annyit mondtak, hogy ha gond van jó erõteljesen meg kell pöckölni a baba talpát az olyan erõs inger, hogy ha nincs nagyobb baj, akkor fel fog ébredni.
Na meg elmondták az újra élesztést is, de inkbb ne kelljen használni.

Snoopy: Érdekesség még, hogy mikor ben t voltunk a korházban majdnem minden nõvér, orvos azt kérdezte, hogy minek van ilyen készülékünk? Miért vettük?
Ez valahogy nem értem, nem hogy örülnének, hogy próbálok odafigyelni arra, hogy ne legyen nagyobb baj.

Most ennyit
Sziasztok
Manó Dorottya aki lassan többet sír mint alszik...
manó2
 


Manó2!

Akkor ez a része megnyugtatónak tûnik a dolognak.
Ha mégis újra soxor riasztana (soknak számít az egynél több is Kép) akkor érvényesnek tartom amit az eéõbb írtam.
A Bethesda az információáramoltatás tekintetében elõttem jól vizsgázott.Kép
Az, hogy nem értik, hogy miért vettetek ilyen kütyüt, azt pozitívan, vagy negatívan nem értették???
Ha negatívan, akkor botorok. Szerintem nagyon hasznos és biztonságot nyújtó szerkezet. Persze akkor, ha az ember lánya azt is tudja, hogy mit lehet és mit KELL csinálni, ha a monitor (nem tévesen) riaszt.
Ha csak egyszer is mentek volna reggel mentõvel olyan családhoz, akiknél a baba halottan feküdt az ágyában, akkor biztosan nem kérdeznének ilyen butaságot. Kép

Snoopy
snoopy
 


Sziasztok!

Snoopy: Valamikor írtad, hogy lehet nállatok bérelni beby sense készüléket, csak kontrolképp kellene 1-2 hónapig, vagy nem lehet a 2-t együtt használni?

Most ezen gondolkodom, hogy meg kellene próbálni vagy csak azt használni, és ha itt is van téves riasztás akkor kivizsgáltatni.

Ma ehhez a Dorkához nagyon sok türelem kellett 12ó4 órától este 9-ig sírás volt, volt már idõszak mikor Én is vele sirtam.

Van egy kis lelkiismeret furdalásom, egy 3 hetes csecsemõnek mennyire érzékeny a lelkivilága, szegényre egy kicsit eréjesebben rászóltam már kínomba, amit azóta megbántam. Azóta szegény elalszik majd 10-15 perc múlva felriad,,, Ilyen gyorsan lehet befolyásolni a kicsik lelkivilágát?

Nem tudom mi lehetett a baja 7 óra sírás az kicsit sok, pedig 2* kajáltunk is, nem is kevesett, szegényke nem tud büfizni, és húzogatja a lábacskáját a pocijához, olykor meg erõsen megfeszíti a gerincét, homorít, ami nem tudom mi, esetleg nyújtozkodik, vagy valami más?
Nincs tipped?

Jók legyetel
Lassan megyek aludni egy kicsit..

Sziasztok
Manó2+Dorottya
manó2
 


Manó2!

Írtam emil. Megkaptad?

Snoopy
snoopy
 


Sziasztok!

Snoppy: Nem kaptam meg a mailt,
a cím:tunder@freemail.c3.hu
Írtam a szoptatásos topicba, egy kis "történetet" ha tudsz segíts légyszíves!

Köszi
Manó2+Dorottya
manó2
 


Baby Sense légzésfigyelő eladó 40e Ft-ért. 1 éves, eredeti csomagolás megvan. Érd.: 06-30-9622-912
Bea
Névtelen
 


Sziasztok!

Baby Sense légzésfigyelőt vennék. Ha valakinek van, kérem hívjon. 06 30 521 9540
Pocor
Pocor
 


Sziasztok!

Eladó egy Baby Sense II. légzésfigyelő készülék, melyet a Madarász utcai Gyermekkórházban vásároltunk. Kifogástalan állapotban, az eredeti dobozában van.

Ára: 35 ezer forint

Érdeklődni: 30/214-4988 telefonszámon, vagy a profilban szereplő e-mail címen lehet.

Kép
Kép
Kép
 


www.babycontrol.hu

nagyon jó, érdemes megnézni. nekünk is ilyen van csak még a régi, 2 lapos és az is nagyon bevált. Most 3 érzékelő lappal szerintem szuper lehet. és újonna csak 28-32 eFt, bolttól függően. Szerintem van oylna mint a baby sense. és magyar gyártmány!

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
 
 


Manó, milyen matrac van a kiságyban? A kókuszmatrac nem túl vastag, azzal is lehet használni?

Köszi,
Chello
 
 


Sziasztok!

A légzésfigyelőnk elkelt.

Judit

Kép
Kép
Kép
 


Chello,
Nem tudom, hogy olvasod-e még a levelem, de nekünk Baby Sense van. A kisfiúnk most 5 hónapos.
Az első 3 hónapban bölcsőben aludt, egy centis matraccal - egyszer sem jelzett. Utána áttettük a rendes kiságyba, a vastagabbik KIKÁs kókuszmatraccal. Kb. harmadik éjjel beriasztott. Bébike jó mélyen aludt. Tiszta idegek voltunk a férjemmel, mindenkit végigtelefonáltam. Többek között a szervízt is. Ők a matracra gyanakodtak. Lecseréltük egy sima szivacsmatracra, azóta nem jelzett. Akitől vettük, azt a lányt is felhívtam, nekik is néha bejelzett, ráadásul nekik ikreik vannak, így ugye kettőt "próbált".

Egy jó tanács, annak, aki még nem vett: csak akkor szabad venni, ha valóban indokolt!
A mi babánk koraszülött volt (34. hét, 2 kg), de a korházas doktornő leszidott, hogy minek vettünk...
Sok sikert,
Adél
 
 


Sziasztok!

Adél!
Nem értek egyet Veled. Sajnos a három babánál aki tízezer baba közül belehal, hogy nem volt alatta légzésfigyelő, annál általában nem igazán indokolt a légzésfigyelő, különben lett volna alatta. Mit jelent az igazán indokolt? Hogy volt már légzésleállása, amit csodával határos módon túlélt? Mert ha a koraszülöttség nem megfelelő kockázati tényező a doktornőd szemében, akkor a ott nem a monitor, hanem a doktornő a nem megfelelő. Szerintem. Persze lehet, hogy ő is másképp vélekedne, ha kivonult volna mentővel párszor hajnali órákban halott baba nézőbe.
Ha valaki megteheti, hogy legyen a külön alvó babája alatt monitor, akkor miért ne legyen? Főleg, ha az anyuka azt is tudja, hogy mit kell csinálnia, ha a gyereknek leáll a légzése és a pániknál többre képes. Hiszen a csecsemőhalál réme elmúlik, ha a baba túléli ezt az egy évet.

Hogy stessz? Igen, lehet, hogy az. De a babám élete megér ennyit, nem?

Hogy akkor riasztott a babátok alatt a monitor? A BabySense nem szokott hamis riasztást produkálni. Kókuszmatrac alatt sem. Mindenfajta matrac alatt próbáltuk.
Számomra valószínűbbnek tűnik, hogy tényleg volt oka a monitornak a risztásra. 20mp-ig nem vett levegőt, vagy percentént kevesebb, mint tízet légzett. Hálistennek volt légzése, amikor megnéztétek. Szerencsére többet nem fordult elő. De arra, hogy ilyen, sőt hosszabb légzésleállása nem is lehetett volna, arra senki ne vegyen mérget. Szerencsére alatta volt a monitor!
A monitorok többször jeleznek kritikusnak számító légzést, mint amennyiszer a visszajelzést nem kérő értékesítő, javító cégek gondolják. Amikor a baba észleléskor légzik. Hogy a monitor hangjára tért-e vissza a légzés, vagy sem, azt soha meg nem tudjuk.

Snoopy

KépKép
 
 


Snoopy,
Köszi, hogy megosztottad a tapasztalataidat.
Természetesen lehet, hogy kisfiam akkor tényleg nem lélegzett, sosem tudjuk meg, de az is lehet, hogy túl sok egyéb egybeesés volt: a pici babánál mind a két párnát használtuk (azóta csak egyet használunk) és pont a kettő között feküdt, a vastag kókuszmatrac volt alatta (simán lehet, hogy talán az érzékelőket lenyomta a súlya). Arra is kell gondolni, hogy ez mégiscsak egy gép. A pacemaker-eket is évente ellenőrzik és még így is van hibás...

Egyébként, a magyar nyelvű leírásában nincs benne, de az angol nyelvűben egyértelműen benne van, hogy mikor lehet hibás jelzés és a fenti okok is szerepelnek.
Meg nekem az is elgondolkoztató, hogy, akitől vettük, mindkét gyereknél néha-néha megszólalt (szerinte nagyon kell figyelni az érzékelők beállítására, ha már mászik a babó) és azért nem hiszem, hogy mindkettőnél többször volt légzésleállás...

Mindazonáltal, már nem tudok leszokni róla és minden éjszaka bekapcsolom. Azt viszont nem tudom, hogy használni fogom-e a következő gyerekemnél, ha időre születik...
Üdv
Adél
 
 


Adél!

Milyen a monitor BabySense I vagy II?
A II típus tud olyat, hogy dinnye módon azért riaszt, mert az elemkimerülés miatt a zöld fény már nem villog annyira és a riasztó jel ezt a kevesebb, ritkább villanást észleli.

Persze, lehet, hogy a berendezés rossz. Nem elég érzékeny. Olyankor jó, ha le lehet cserélni. Főleg, ha éjszakánként többször riaszt. De nem a légzésmonitorozás, mint olyan a kevéssé jó ötlet. Csak a megfelelő berendezést kell megtalálni.
Bevallom én azt tanácsolnám, hogy tegyél az időre született baba alá is, ha saját ágyban alszik, de olyan monitort, ami megbízható. A bemérésére is van lehetőség. Érdekel?

Snoopy

KépKép
 
 


Szia!
Nekünk asszem az I-es van. Ismerős lánytól vettük, aki persze "elfelejtette" közölni, hogy nekik megszólalt néha, mikor ecsetelte, hogy ez milyen jó dolog. Akkor derült ez ki, mikor nekünk megszólalt, akkor egyetlen egyszer.
Most megbízok benne, nem szólal meg össze-vissza. Most vékony szivacsmatrac alatt van, de minden héten lepedőhúzáskor megrázogatom (hogy ne tapadjanak le az érzékelők) és csekkolom, hogy jó-e (a leírásban is javasolják).
Köszi azért, ha mégegyszer megszólalna, tuti beméretném.
Ha jól emlékszem a 2-4 hónapos időszak a legveszélyesebb. Te ezt hogy tudod? És éjszaka a veszélyes? Mert mi mostmár csak akkor használjuk, ha a kiságyában alszik. Régebben a járókában volt a másik érzékelő és nappalra lehoztuk az adaptert is. De most 5 hónapos és mindig csak egy érzékelő van az ágyban. Lassan lehet, hogy be kell tenni a másikat is...
Üdv
Adél
 
 


Ma hallottam a rádióban, hogy az eü-i vezetés azt szeretné elérni, hogy minden -nem csak veszélyeztetett -baba ingyen kapjon légzésfigyelőt. Nem volt szó sem arról, hogy mennyi idős koráig, sem arról, hogy mikorra lesz ennek realitása, de minden esetre az ötlet felvetődött. Azt sem tudom, hogy ez mennyire kampányfogás, annyi azért biztos, hogy ez létező probléma, és nem csak az őszi születésű-koraszülött- dohányos szülők kisfiai számára.
 
 


Sziasztok!

Baby Sense (lehetőleg II-es) légzésfigyelőt vennék. Ha valakinek van, kérem irjon (xm@mailbox.hu)

Zsolt
 


http://www.origo.hu/itthon/20040506legzesfigyelot.html
A vegen az a 10% halalozasi arany mondjuk kicsit durva eliras...

Engem a mult heten kerdezett a vedonom, hogy kerek-e ilyen legzesfigyelot. Mivel akkor még nem olvastam a cikket es gyanusnak tunt /biztos van valami leteti dij, vagy valami noname termek lehet, ezer teves riasztassal, stb.../, ezert en nem kertem. De tenyleg letezik a dolog eszerint.

-Afonya
 
 


Afonya,
nem a babák 10%-a hal meg bölcsőhalálban, hanem a meghalt babák 10%-a ebben hal meg.
 
 


Juli,
en még tegnap olvastam a cikket, szerintem akkor nem ez volt benne. Mert direkt elmasztam a benne levo linkre is, ahol mast irtak. Sot, dunnyogve a ferjemnek is felolvastam a ket szamadatot, hogy szerinte melyik hany szazalekKép Persze a nyakam nem tennem raKép De gyanus, hogy a fejlecben is ez a szoveg van: 2004. május 6., csütörtök, 16:16|Utolsó módosítás: 2004. május 7., péntek, 13:37

De a mostani verzio tenyleg realisabb mar.

-Afonya
 
 


Sziasztok!

Na, bevallom, én irtam origóéknak tegnap reggel, miután olvastam a cikket. AKkor még benne volt, hgoy 1 millió készülék a 3 éve működő alapitványtól, ami szintén elég irreálisan hangzik figyelembe véve, hogy Mon valamivel 100ezer alatt van mostanság az egy évben született babák száma. Meg a 10%-os pontatlan fogalmazás miatt is irtam nekik. Úgy tűnik hatásosanKép.
Ildi

Ildi
 
 


Ildi,
koszi a vallomast, akkor megsem vagyok teljesen hulyeKép Felve irtam le, hogy szerintem nem ez volt a cikkben, mert olyan valoszinutlennek tunt. Mar kezdtem aggodni, hogy milyen feluletesen olvasok...

-Afonya
 
 


Sziasztok!

Ami plusz hátrány: Medicor apnoe alarmot osztogatnak. Ami messze nem noname, főleg onnan ismert, hogy lepedő alá való és rengeteg a téves riasztás.

Adél!
A gyártó azt javasolja, hogy 3 hónapos kora után célszerű a két lapot használni. A mi BabySense I-esünkkel nem volt probléma, egy lappal is jól működött a nagy gyerek alatt is. De az ajánlás nem így szól.

No pussz!

KépKép
 
 


Sziasztok!

Nekem jelenleg egy Angel-Care A204em van, amihez 1 tálca, és 2 hordozható rádiós vevő van. Eddig teljesen jól működött, de nemrég olyat kezdett el csinálni, hogy kb. 6-8 perccel a baba felvétele után "döbbent" rá, hogy nincs mozgás felette, és csak ekkor kezdett el riasztani. Emiatt most azt tervezem, hogy lecserélem. Valszeg az ágy felülete miat is lehetett ez a probléma, mert nem fekszik fel rendesen, de akkor is gáz. Úgy olvasom, hogy sokatoknak Maxi-cosi van. Mi a véleményetek, érdemes ilyet venni? Nekem feltétlen a rádiós verzió kell.

Bazsa (Katca férje)
 
 


Szia Katca-Bazsa!

A magyar fejlesztésű Baby Control-nak is hamarosan megjelenik a rádiós verziója. Szólok, ha tényleg, OK?
Ez a pár perces késés elég gáz. Mindenképpen cserélnék a helyedben. Miért csak rádiós?

Snoopy

KépKép
 
 


Sziasztok!
Van egy eladó új, bontatlan csomagolású Babysense II. légzésfigyelő készülékem (Madarász u.típus.) Ára: 38 000 Ft
Érdeklődni: azafat@freemail.hu, vagy 06 30 521 9540
 
 


Sziasztok!

A topic elolvasása után BabySenseII. légzésfigyelőt szeretnék venni. A kérdéseim a következők lennének:
- a Madarász utcán kívül máshol meg lehet venni, vagy ne is erőlködjek?
- mennyi az ára újonnan? (Madarász utca ill. egyéb helyek)

Ha valaki tudna segíteni, annak előre is köszönöm!

Bujka

KépKép

KépKép
 
 


Szia Bujka!

Használtan most már lassacskán lehet venni keresés útján, újonnan a Madarász utcában 45.000.- újraélesztési tanfolyam asszem 1.500.-

Lehet még kapni a Tiva-Med Kft-nél. Az ára ugyanannyi, mint a Madarászban, az újraélesztési tanfolyam ingyenes és személyre szabott.
Telefon és emil a honlapjukon. Kép
www.tiva-med.hu

Snoopy

KépKép
 
 


Szia Snoopy!

Köszönöm az infokat.!
Időközben arra a döntésre jutottunk a párommal, hogy Baby Sense helyett Baby Controlt fogunk venni. Mindkettőt dicsérik, de a Control ára nagyságrendekkel alacsonyabb (pl. a Tiva-Med-es honlap szerint a Control "csak" 30eFt). Azt hiszem megnézzük ezt a Kft.

Úgyhogy mégegyszer nagyon köszönöm a segítségedet!

Bujka

KépKép

KépKép
 
 


Snoopy, ahogy te harmadik személyben tudsz írni a Tiva Medről!Kép
Ildi

Ildi
 
 


Sziasztok!

Legzesfigyelorol annyit irnék (10,5 honapos a kisfiam), hogy a BabyControl-t hasznaltuk, es rengeteget jelzett. Eloszor abban a tudatban eltunk, hogy Bence nem vesz levegot, de megfigyeltem, es szo sem volt errol, TEVESEN RIASZTOTT!!! Miutan (kb.5honapos koratol) elkezdett vandorolni a kisagyban, egyszeruen nem erzekelte a lap es ismet riasztott. Most mar 3,5 honapja az Angel Care nevezetut hasznaljuk, EGySZER SEM szolalt meg (lekopogom). Aki teheti, ne vegye es ne is berelje az elsot, masoktol is hallottam, hogy nem megbizhato. (nekunk meg a ketlapos volt, nem tudom a haromlapos mennyivel jobb). A Baby Sense-rol is jot hallottam (nincs kozvetlen tapasztalatom.) Borzalmas azt a sipolast meghallani es rohanni, hogy esetleg baj van, en a mai napig felriadok, mert almomban hallom azt a hangot.

Meglehet drágább az Angel Care vagy a BabySense, DE MEGÉRI!!!!!!!!

Orsi
 
 


Sziasztok!

A Baby Control esetén 2 éves cseregarancia van, azaz ha rossz vissza lehet vinni és rögvest kicserélik. Az érzékenység állítható ,azaz érzékenyebbé tehető a készülék, azaz kisebb mozgást is érzékel. Illetve érzékenyebb a nem biztos alapra. Azaz gondot okozhat neki a lécekből álló matrac-alap, jobb a farost lemez, ami lukak vannak. Ha léces az ágy, akkor egy nagy kartonlap biztosíthatja a folyamatos alátámasztást.

Jó válogatást! Kép
Snoopy

KépKép
 
 


Snoopy,
a Baby Sense II-nek két vagy három érzékelőlapja van? És használtan visszaveszitek egy év után ha nálatok vesszük? 6 cm-es kókuszmatrac alatt is megbízhatóan működik a BS2 vagy ajánlatos inkább kicserélni a matracot? Egyelőre nincs több kérdésem Kép
Üdv,
Edina


Szia Edina!

Bocsi, hogy belekotyogok.Kép Mi is Snoopyéktól vettünk készüléket. A Baby Sense II-nek 2 érzékelőlapja van és mi is kókuszmatrac alá tettük be. Soha nem volt téves riasztás. Szereintem megéri megvenni. Ha Snoopyék nem veszik vissza akkor is itt a neten eltudod majd adni. Ezt a típust mindig keresik.
Snoopyékat ajánlom, nagyon jó kis előadást tartottak nekünk az újraélesztésről és rugalmasak voltak időpontilag. (Bizti lehetett volna szebben írni.)

Üdv, Kriszta
 


Sziasztok!
A kisfiam 1 éves lett! A második félévben nem volt téves riasztás, most az elmúlt két éjszaka kétszer is szólt, mert szerintem kezd kimerülni az elem (pedig a piros nem világít) és mostanában úgy alszik, hogy a lábait a hasa alá húzza és a kezeire teszi a fejét, mindezt a sarokban...
Meddig használjuk a légzésfigyelőt? 14 hónapos korig vagy már nem muszáj?
köszi
Adél
 
 


Sziasztok!

Edina!
A lényeges infok mind benne voltak az első válaszban (köszi Kriszta Kép). Nem vásároljuk vissza, de valóban bármikor el tudod adni. Az sem lényegtelen szempont, hogy kb bármennyi gyerek alatt jól működik, azaz a második-harmadik-X-edik ugyanúgy használhatja.... KépKépKép

Adél!
A bölcsőhalál 12 hónapos életkorig fordulhat elő. A babySense II-nél előfordul, hogy azért riaszt, mert kimerülőben van az elem. Asszem én tennék a tietekbe új elemeket. Megállapítanám, hogy így akkor sem riaszt, ha a fiatalember kézenállva alszik, majd elpakolnám a következő ded számára.

Jó éjt mindenkinek!

Snoopy

KépKép
 
 


Sziasztok!

Nálunk is pont akkor volt néhány risztás, amikor már el akartam tenni a készüléket. Szintén az volt, hogy a sarokban aludt a srác bár ő hanyatt. Mivel ezek a paraméterek, hogy sarok és hanyatt minden riasztásnál megfigyelhetők voltak, kb. 1 hónap után téves riasztásnak minősítettem az eseteket és elraktam a cuccot.

Bóbita
 
 


Köszi a válaszokat! Nekünk Baby sense I-es van/volt.
Bóbita! Hát igen, az a stressz, amikor szól... Volt olyan nekem is és a férjemnek is, hogy azt ÁLMODTA, hogy szól a légzésfigyelő. Persze más részről azért nyugalmat ad.
üdv
 
 


Eladó egy teljesen új, bontatlan csomagolású Babysense II. kétpaneles légzésfigyelő készülék. Nagyon megbízható, nincs téves riasztás. Ára: 35 000 Ft (Eredeti ára 45 000!)
Érdeklődni: 06 30 7434 524
 
 


Eladó egy garanciális 3 érzékelő lapos Baby Control légzésfigyelő. Megbízható, nincs téves riasztás, befedi az egész kiságyat.


Tel.: 06/30/359-2880
 
 


Mi is Snoppyéktól vettük a légzésfigyelőt anno a Madarász kórház ajánlására.
Hihetetlenül korrektek és kézségesek voltak. Abszolute jó tapasztalatunk volt nekünk és a barátainknak is velük, ja és a lényeg: légzésfigyelőn kívül sok minden más babás dolgokkal is foglalkoznak.

üdv.: Kika
 
 


Sziasztok,

Érdeklödni szeretnék, hogy van vkinek Respisense légzésfigyelöje. Ez kb akkora mint egy cumi és a pelenkára kell csatolni, mint pl egy mobiltelefont, de kivülröl is lehet pl nadrágra.

Engem azért érdekelne, mert nincs helyhez kötve, bárhol használható.

üdv

Csilla
 
 


jár még ide valaki?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Én is most fedeztem fel a topicot, de ha valakinek Angel care légzésfigyelője van, szeretném ha megosztaná tapasztalatait. Mostanában előfordúlt hogy éjjel egyet csippant, tegnap viszont hajnalban totál beriasztott. Totál pánikba estem, és elkezdtem rázni a gyereket míg felébredt, ezért nem tudom téves volt e. Szokott nektek ennél a márkánál ilyen lenni? Snoopy, ha jársz még ide, tartotok Pesten tanfolyamot, sos el szeretném végezni...

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]Kép
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: