Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Nem tüntem ám el,csak Velem nem nagyon történnek dolgok...ami emlitésre méltó lenne,nap mint nap....Kép
Na jó volt egy ciklusom,kaptam clostyt...és reagáltam rá...de nem lett belőle sajna bébi,pedig 30mm-es petikém volt ám.Pár hónapot még kisérletezünk...hátha!
Ancsi!Mesélj,AFP,bébike neme?Fiad képei nagyon bájosak!Kép
Többiek?Kép
pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Andi!!!:):)
Nagyon ritkák a babanetes látogatásaim - ha jövök, csak olvasgatok - ide még ritkábban nézek.
Örömmel látom, hogy azért ha lassan, de döcög ez a topic is :)

Hú, már a 26. vagyis 27. héten járok, AFP rendben volt, az UH-s csajszi fiút jósol :)
Végülis Barnabásnak hívjuk már régóta :O

Kezd már nagyon aktív lenni bébikém, elég nagyokat ficánkol, éjszaka ha hasra fordulnék álmomban, az ágyat rugdossa tiltakozásul :O

Veled mizujs??? Mesélj, még ha úgy érzed nem is történik semmi különös....hogy állsz a kezelésekkel, szedsz valamit?
Jársz UH-ra is petit nézni?
Gyerkőc? :)

A régi motorosokról te sem tudsz még mindig semmit?
Besztivel szoktam összefutni itt a babaneten, a többiekről nem tudok semmit :(

Légy jó,
igyexem többször jönni :)

Ancsi
 

 
 

sziasztok!

en is megvagyok, csak neha eltunok:) jol vagyunk, a gyerkok is, bar mostanaban tobb a betegseg, biztos az ovi miatt, es ez idegesit, de ez van.

igen olyan jo lenne osszeszedni a regi bandat:) Marcsirol tudok, a 2. gyerkot varja, mar nagyon a vegen jarhat. Doris is ide irt, ugye? o irogat az indexre, sajnos valnak a ferjevel, lombikikrei vannak. Kik voltak meg amugy, ossze tudjuk szedni?:)

orsoly
 
 


Szia Orsoly!:)

Örülök, hogy jól vagytok, bár a sok betegség érthetően aggodalommal tölt el.
Sajnos Bálint is elég sokat hiányzott az oviból év eleje óta, mindig volt valami....torokgyulladás, kötőhártyagyulladás, hasmenés, láz....egy-egy hét otthon betegen, ráadásul rengeteg kiadás....a gyógyszeripart támogatjuk rendesen:(
Kétszeresen is, mivel én is elkapom általában.

Orsoly!
A banda összeszedése jó ötlet, jó lenne talizni egyet a régi helyen:)
Nem sokan vagyunk itt régiek, Andi, Beszti szokott ideírni, Dorist rég láttam.
Azóta sem tudok Krisztinkáról, Gabómanóról....:(

Pusszantás,
vigyázz magatokra,
Ancsi
 


sziasztok!

Ancsi, na en nekialltam osszeszedni a regieket:) most epp nosztalgiazom, olvasom a topikot, ott jarok amikor eloszor taliztunk a Trofeaban (vagy hol).:) tok jo ujraolvasni a dolgokat:)

ja es megtalaltam gabomanot iwiwen, egy nyomozo veszett el bennem, az tuti:) ismeroseim kozott mar ott van, keresd meg:)

ki tud meg a regiekrol? mjMoni, monchy, Lotti (neki irtam mailt a regi cimere, hatha el meg), andy (szegedrol), es a tobbiek?:)

orsoly
 
 


Orsoly!

Sok sikert az összeszedéshez! :lol:
Gabóval mi van?

Ancsi!

Hú, mindjárt szülsz! :D
A pocidat megkuksiztam a másik topikban.

KépKép
KépKépKép
 
 


Beszti csak annyit tudok sajna hogy gyerkoc meg nincsen:( de majd jol talizunk, es kidumaljuk az emult eveket:)

te jol vagy mar?
 
 


Lottit is megtalaltam:)

es olyanokat nosztalgiazom....emlekeztek meg erre: öl-öl, szer-szer:) nem is ertem hogy ment szet ez a jo kis tarsasag, imadtuk egymast:) leci-leci hozzunk ossze egy talit!:)
 
 


Orsoly!!!!

Képzeld én is megleltem Gabót!!! Úgy örültem neki!
Felcsaptam nyomozónak én is, mert a rengeteg ismerősöd között kezdtem keresgélni.....hááát, inkább feladtam, és beírtam az ismert paramétereket, és lám meglett!!!!!:)))
Írtam is neki!

Lotti milyen néven található???

Istenem, öl-öl...szer-szer......:):)
Milyen jó is volt, annyira jó kis csapat voltunk:)))))


Beszti!
Láttalak a topicban, hogy megkukucskáltad a pocim, írtam is egy kisregényt akkor, de elszállt az üzim és olyan szomorú lettem, hogy nem volt kedvem megismételni:)


pusszantás,
Ancsi
 


Ancsi!

Drukk, hogy minél tovább maradjon bent babácskátok.
És ahhoz is, hogy kicsi fiad jól bírja a hiányodat.
Próbálj jelentkezni! :)

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Sziasztok lányok:)

Jelentem hazaengedtek!:)
Gondolom a másik topicból már tájékozódtatok erről:)

Azóta a méhszáj nem nyílt, úgyhogy remélem a hátralévő heteket itthon fogom kihúzni:)

Hogy telik a nyár??
Nyaralás, kirándulás??

Andi, Orsoly, Beszti hol vagytok, hogy vagytok?:)

Alakul már a babanetes találkozó?

pusszantás,
Ancsi
 


Sziasztok,

Mostanában tudok csak újból olvasni, mert lakásfelújítás, gép átalakítás stb. miatt ez nem ment. Emlékeztek Sien-re? Vele vajh' mi lehet??

Doris,
margitos topicba írt legutóbb ha jól olvastam, azt szerintem aktivabban olvassa, ha oda írtok Neki biztos látja.

Mi jól vagyunk. Anna a jövő hónapban 2 éves lesz, nagyon megy az idő. Túl vagyunk a bárányhimlőn hála és elkezdte a bölcsit. A többiről inkább priviben.
Iwiwen én is fent vagyok:)

Puszi
 
 


Szia Kika!

Hol, vagyis milyen néven találhatlak meg az iwiw-en??

Ancsi
 


Ancsi!

Vagyok. :)
Picit fáradtan, mert zajlik az élet.
Azóta minden rendben? Sikerül pihenned eleget?
Nyaralni sajna nem megyünk, remélem azért nem fogunk unatkozni! :lol:
Sien-nek, ha jól emlékszem, született egy kisgyereke (fiú?), de nem biztos.

Beszti
 
 


Szóval, itt egy kép a beállított kiságy+ a saját készítésű pelenkázóról :) : még kissé csupasz fallal:
Kép

Bálint apával a tegnapi pónilovagláson (először életében :) )
Kép

Aztán egy kép a tigrissé változott kisfiúról :lol:
Kép

...és egy kép a 32. (vagy 34?) hetes pocakomról:
Kép

Mára ennyi a fotókból :D

további szép napot,
Ancsi
 


Jajj, lányok, nem is ide akartam a képeket, de remélem azért nem baj, hogy felpakoltam :oops: :oops:

pusszantás :D
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron