Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.
Vállalnék béranyaságot.32 éves vagyok,3 gyermek édesanyja.káros szenvedélyektől mentes.Itt többet nem mondanék magamról de ha írsz minden kérdésre válaszolok.Nem horribilis összegben gondolkozom.Bár kinek mi az...
Ha érdekel írj,minden elképzelést meghallgatok.:
beranyasagotvallalok@gmail.com
 


Béranyaságot vállanék!

32-éves 2-(egészséges)gyermekes, káros szenvedélyektől mentes egészséges anyuka.
Mindenkinek válaszolok!

martina78@citromail.hu
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

 
 

Sziasztok,34 éves egészséges,káros szenvedélyektől mentes gyermekes nő vagyok,és vállalnék béranyaságot ha valakit érdekel,és segitséget jelentene! A badgirl31@freemail.hu cimen várom a jelentkezést ha valakit érdekel!
beababa33
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!
Béranyaságot vállalnék 31 éves 3 gyermekes egészséges ,káros szenvedélyektől mentes anyuka vagyok.Ha komolyan gondolod írj!! :)
v.demon2@gmail.com
Vendég
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Béranyaságot vállalnék,józan gondolkodású fiatal anyuka,elérhetőségem:masmegoldas@citromail.hu
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok .Beranyasagot vallalnek akar sajat petesejttel is .Ha vkit erdekel irjon .Árban megegyezünk nem olyan vok .Szültem van gyermekem már egeszsegesek hala istennek .Irjatokk megoldjuk
eszter1980
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Szívesen vállalok bérmamiságot. 24 éves vagyok 1 kisfiú anyukája! Olyan párok jelentkezését várom akik komolyan gondolják!! Keressetek meg, mindenkinek válaszolok! zoramad6@gmail.com
 
 


Sziasztok!

Szívesen vállalok béranyaságot. 24 éves vagyok 1 csodálatos kislány anyukája! Olyan párok jelentkezését várom akik komolyan gondolják!! Keressetek meg, mindenkinek válaszolok! ytted@freemail.hu
 
 


Sziasztok,34 éves egészséges gyermekes nő vagyok,és vállalnék béranyaságot ha valakit érdekel. siera29@citromail.hu cimen várom a jelentkezést ha valakit érdekel!
 
 


Béranyaságot / Dajkaanyaságot vállalok.
Budapesti 3gyermekes anyuka vagyok.
Email: xy2012@citromail.hu
anya79
budapest
 
 


Sziasztok!

Béranyaságot vállalnék.28 éves vagyok egy csodálatos 8 hónapos kisfiú édesanyja.
Olyan párok jelentkezését várom akik komolyan gondolják.
nyova@freemail.hu

:lol:
 
 


Sziasztok .Beranyasagot vallalnek akar sajat petesejttel is .Ha vkit erdekel irjon .Árban megegyezünk nem olyan vok .Szültem van gyermekem már egeszsegesek hala istennek .Irjatokk megoldjuk

Szia!
Mi a férjemmel béranyát keresünk,mert sajnos nem lehet kisbabánk!
Lombikkal már próbálkoztunk,de sikertelenek voltak....
Nem vagyunk milliomosok,de egy reális összegben meg tudnánk egyezni!
Kérlek írj,ha érdekel és te is komolyan gondolod!
 


Sziasztok!

Én egy 26 éves lány vagyok,aki béranyát keres!
Sajnos nem lehet gyermekem,ezért jutottunk idáig a férjemmel!
Megbízható emberek vagyunk!
Milliókat nem tudunk fizetni,de egy korrekt árban meg tudunk egyezni és mindent biztosítanánk,ami a terhesség alatt szükséges!
Kérem akik tudnának segíteni írjanak e-mailt!
vargareka1986@gmail.com
 


Sziasztok!

Én egy 26 éves lány vagyok,aki béranyát keres!
Sajnos nem lehet gyermekem,ezért jutottunk idáig a férjemmel!
Megbízható emberek vagyunk!
Milliókat nem tudunk fizetni,de egy korrekt árban meg tudunk egyezni és mindent biztosítanánk,ami a terhesség alatt szükséges!
Kérem akik tudnának segíteni írjanak e-mailt!
vargareka1986@gmail.com
 


meg tudná valaki mondani,hogy a fórumon ,hogyan tudom megnézni az üzeneteimet?
 


gdtd
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2013.03.29 03:14-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Egészséges, káros szenvedélyektől mentes,fehérbőrű lány vagyok,barna göndör hajú, zöldes-barna szemmekkel.

Szívesen segítenék olyan korrekt Párnak/Hölgynek/Úriembernek,aki nagyon szeretne gyermeket,de nem lehet neki.Kérem,csak olyan írjon,aki tényleg nagyon szeretne gyermeket,aki csak nyavalyogni akar,az ne írjon! alexandra.kovacs1989@gmail.com


Sziasztok!
Béranyaságot vállalok! Három gyermekes anyuka vagyok! 34 éves, káros szenvedélyektől mentes életet élek! Soha nem ittam és nem dohányoztam, kávéztam! Csak azok írjanak akik komolyan gondolják! Üdv:Kriszta
angelsvvvvv@gmail.com
kriszta2010
Budapest
 
 


Sziasztok! Béranyaságot vállalok!3 gyermekem van,megbízható vagyok.Várom jelentkezéseteket,hogy megbeszéljük a dolgot.Üdv:Móni
 
 


Sziasztok!
Béranyaságot vállalok! Három gyermekes anyuka vagyok! 34 éves, káros szenvedélyektől mentes életet élek! Soha nem ittam és nem dohányoztam, kávéztam! Csak azok írjanak akik komolyan gondolják! Üdv:Kriszta
angelsvvvvv@gmail.com

Szia! Mi a párommal komolyan gondoljuk.Ha még aktuális a hirdetésed kérlek jelezd a következő e-mail címre:
levap6503@gmail.com
Ami még érdekelne, hogy béranyaság vagy esetleg petesejt donor is lennél? Üdv. Piroska
 
 


Sziasztok! Béranyaságot vállalok!3 gyermekem van,megbízható vagyok.Várom jelentkezéseteket,hogy megbeszéljük a dolgot.Üdv:Móni

Szia!
Kérlek küldj e-mail címet amire személyesen írhatunk. Üdv. éva
 
 


Szia Éva!Email címem:lencses1@citromail.hu Üdv:Móni
 
 


yzgjk
Vendég
 


Kedves Mindenki!

Fehérbőrű, egészséges, karcsú, egészséges életmódot folytató(soha nem ittam, nem dohányoztam, nem drogoztam) vidéki lány vagyok.
Szívesen segítenék olyan megbízható Párnak/Hölgynek/Úriembernek, aki gyermeket szeretne. Kérem, csak olyan írjon, aki tényleg nagyon szeretné, és eltökélt a szándéka! Unatkozók meg siránkozni akarók kíméljenek!
A következő emailcímre lehet írni: babika.napocska@freemail.hu


Sziasztok!

Változott az emailcímem, már nem babika.napocska@freemail.hu hanem:

orchidealiliom@freemail.hu

Írj bizalommal, diszkréten kezelem a megkeresésed!
Nincs lehetetlen, csak tehetetlen! Szóval szívesen segítek, ha nagyon szeretnél/szeretnétek gyermeket, de nem jön össze. Most voltam nőgyógyásznál, nálam minden rendben van.
További szép napot!


Sziasztok .Beranyasagot vallalnek akar sajat petesejttel is .Ha vkit erdekel irjon .Árban megegyezünk nem olyan vok .Szültem van gyermekem már egeszseges hala istennek .Irjatokk megoldjuk

Olyan párok jelentkezését várom akik komolyan gondolják.
 


Kedves leendő szülők, akik egy fiatal (22) és egészséges lányt szeretnének béranyának, hogy álmuk valóra válhasson, keressenek bátran, mert szívesen segítenék; a következő két évben vállalom megegyezés után. részletes bemutatkozást szeretnék kérni és küldeni, hogy megismerhessük egymást.

email-cím : greyamanda.g@gmail.com


Béranyaságot vállalok miután kihordtam most egy párnak a babáját.Móni
 
 


Sziasztok .Beranyasagot vallalnek akar sajat petesejttel is .Ha vkit erdekel irjon .Árban megegyezünk nem olyan vok .Szültem van gyermekem már egeszseges hala istennek .Irjatokk megoldjuk

Olyan párok jelentkezését várom akik komolyan gondolják.

lucitas.kicsi@gmail.com
 


Sziasztok.
33éves, négy gyermekes Magyar nő vagyok. petesejt donorságot, dajkaanyaságot vállalok tisztelet dij ellenében. Ha érdekel irj a picurbaba34@freemail.hu-ra.
Üdv.


Sziasztok! Egészséges, káros szenvedélyektől mentes, fehérbőrű, csinos lány vagyok. Szívesen segítenék tiszteletdíjért olyan párnak/férfinak/nőnek, akinek akár betegség miatt, akár egyéb okból nem lehet gyermeke, vagy már jó ideje próbálkozik. Biztos eredményt vállalok, és teljes diszkréciót. De könyörgöm, ne az utolsó utáni utáni pillanatban jelentkezz, ne akkor keress meg, amikor már sok év kórházbajárás és az orvosok általi "kísérleti nyúl"-fázis után a teljes reményvesztettség, pénzvesztettség és energiavesztettség állapotába kerültél, hanem legalább valamivel előtte! Sajnos beszéltem olyan párokkal, akik már azért nem mertek szülővé válni, mert féltek a sok csalódás miatt. Èn tényleg segíteni akarok, nem a kifogásokat keresem! Emailcím: gyermekaldas.boldogsag@citromail.hu


Sziasztok!
30-as házaspár vagyunk Észak-Magyarországról. 18 évesen sajnos eltávolították a méhemet....
Nagyon szeretnénk legalább 2 gyerkőcöt, de már 8 éve sikertelenül próbálkozunk az örökbefogadással. Lassan belefáradunk a hivatali útvesztőbe... Megvan mindenünk, ami kell, de nincsenek megtakarításaink, átlagos anyagi körülmények között élünk. Ha valakinek van már tapasztalata a külföldi orvosi beavatkozás és a dajkaanyasággal járó egyéb költségekről, megköszönném, ha megosztaná velünk. Nem szeretnénk felelőtlenül belevágni semmibe, mig nem tudjuk kikalkulálni, hogy hitelből, vagy más módon képesek vagyunk e fedezni az ezzel járó költségeket. Segítségeteket előre is köszönöm :) Email:tiltottgyumolcs@citromail.hu


Sziasztok! 32/33 éves kedves pár vagyunk az ország keleti részéből. Az elmúlt 4 évben már nagyon sok módszert kipróbáltunk, hogy gyermekünk lehessen, túl vagyunk 3 sikertelen lombikon is. Már nem látunk más lehetőséget, csak a béranyaságot. Keresünk kedves lányt, hölgyet, aki tudna nekünk segíteni, hogy mi is szülővé válhassunk. Természetesen viszonoznánk a segítséget. Jelentkezést a kisbabatszeretnenk@gmail.com e-mail címre várunk.


Kedves Hölgyeim!Egy megbizható hölgyet keresünk,hogy a srgítségével lehessen babánk!

tamara0074@gmail.com

Üdv Tamara
 


Sziasztok, én új vagyok ebben a fórumban. Mi 8 éve próbálkozunk sikertelenül, az egyetlen út számunkra is a béranya segítsége. Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy ki tud arról infót adni, hogy amenyiben találsz egy béranyát hogyan tudsz továbblépni? Van Magyarországon olyan orvos akivel lehet mesterséges megtermékenyítést végezni béranyán keresztül vagy ezért külföldre kell menni? Illetve azt tudja valaki, hogy mennyi ma a tiszteletdíja egy béranyának a baba kihordásáért nagyságrendileg? Minden választ, ötletet előre is köszönök!!
 
 


Tisztelt Hölgyeim!Van olyan önök közül aki béranyaságot válal?Vároma jelentkezését!
tamara0074@ gmail.com
 


Kedves Házaspárok!

Szeretném felajánlani a segítségemet azokank a pároknak, akik babát szeretnének, de önerőből nem sikerült eddig. Béranyaságot vállalnék bizonyos feltételekkel. Van 2 szép, egészséges gyermekem, 35 éves vagyok, nem dohányzom, nem iszom alkoholt, jelenleg nincs párkapcsolatom, gyermekeimet egyedül nevelem. 163 cm magas, fehér bőrű, kék szemű, most már barnás hajú, átlagos testalkatú vagyok. Budapesten élek, nőgyógyászatilag egészséges vagyok. Ha bárkinek kérdése lenne, kérem írjon privát emailt, és mindent megbeszélünk. Jó egészséget kívánok mindenkinek. sziasztok.
kelly1978@freemail.hu
angyalarc
Budapest
 
 


Kedves Hölgyeim!
Még mindig várjuk annak a Hölgynek a jelentkezését aki béranyaként kihordaná a babánkat!Természetesen a segítség kölcsönös lenne!

Várjuk a jelentkezését Nagyon!:) Üdv:Tamara :D

tamara0074@gmail.com
 


23 éves nő vagyok vállalnék béranyaságot,mely részemről egy alaposan átgondolt és erős döntés,motivációja főként az anyagi helyzetem javítása.Gyermekem még nincsen és ami azt illeti nem is szeretnék.Attól nem kell tartanotok,hogy nem mondok le a gyermeketekről,vagy esetleg anyai ösztönök támadnának fel bennem,mint mondtam alaposan átgondolt döntés!:-)

160cm magas 55kg barna haj barna szemű vagyok,beszélt nyelvek német,angol,végzettségemet tekintve gazdasági informatikus vagyok,sajnos nem tudtam a szakmámban elhelyezkedni így most ápolónak tanulok.

Hobbym az olvasás.Budapesten élek a 4. kerületben.Vércsoportom A+.

A béranyaságot saját petesejttel is vállalnám,semmilyen betegségem nincs és a családban örökölhető szintén nincs.

Ha felkeltettem az érdeklődést és szeretnétek megismerni emailben elértek.üdv Adrienn    babaprojekt30@freemail.hu
 
 


Sziasztok!

Mi egy normálisnak nem mondható 29/36 éves, házaspár vagyunk.  Mivel nem lehet gyemekünk természetes úton, így az jutott eszünkbe keresünk valakit, aki kihordaná babánkat. Nincsenek nagy elvárásaink. Ne dohányozzon, ne igyon alkoholt, ne kábítószerezzen, kiegyensúlyozott életet éljen, s a béranyaságra első sorban ne mint haszonszerzésre gondoljon. Természetesen kölcsönös lenne a segítség, de a részleteket 6 vagy 8 szemközt megbeszéljük.
Akit esetleg érdekel a dolog, ide vagy email-re írjon.
Email: babyproject2014@gmail.com
D&L


Sziasztok, segítségetek szeretnénk kérni sok éves sikertelen lombik kezelések után béranya segítséget kérnénk. Van saját petesejtünk csak a kihordásban kérnénk segítséget.


remenysugar80@gmail.com



Várnánk annak a hölgynek a jelentkezését aki segítene nekük a babánk kihordásában. 
Komoly szándékuak jelentkezéset várnánk.

beranyatkeres@gmail.com
 


Sziasztok! Béranyát keresünk leendő babánk kihordására.Van saját petesejtünk csak a kihordásban kérnénk segítséget.zolka78@freemail.hu
 
 


Sziasztok!Férjemmel béranyàt keresünk nagyon vàrjuk a jelentkezését annak a hölgynek,aki szívesen segítene, hogy nekünk is lehessen babànk. Természetesen kölcsönösen segítenénk egymàst. Köszönjük előre is. Email: bkmg012@gmail.com
 
 


Várom azon párok jelentkezését akinek béranyára / dajkaanyára van szüksége.
Ha esetleg nem vagy tisztába a dolgokkal segítek kiigazodni az úton ami kivisz a kiskapun.
Email: 2014donor@citromail.hu
2014donor
Magyarország
 
 


Sziasztok. Azonnali kezdéssel keresek szinpatikus béranyát gyermekem kihordásához.
anyagi helyzetünk leinformálható. A kölcsösen kialkudott összeget havi lebontásban egyenlítenénk.
Így mindenki megkaphatja amit akar.
Sürgösen várom azok jelentkezését akik elhivatottak a feladra.
Eamil: anya.kell.sos@citromail.hu
anya.kell.sos
Budapest I. kerület
 
 


@bkmg: "Sziasztok!Férjemmel béranyàt keresünk nagyon vàrjuk a jelentkezését annak a hölgynek,aki szívesen segítene, hogy nekünk is lehessen babànk. Természetesen kölcsönösen segítenénk egymàst. Köszönjük előre is. Email: bkmg012@gmail.com"


 


Sziasztok. Engem érdekekne,ha még aktuális a dolog itt az email cimem itt elértek:hadnagyzsanett@windowslive.com
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: