Új privát üzeneted érkezett!

Bogi, nagyon-nagyon sajnálom apukádat, őszinte részvétem!

KépKép
benó
 
 


a vizsgálatokhoz mindenkinek egy kalappal

KépKép
benó
 
 


hi!

megjöttünk, gyorsan ment, nem is vártunk szinte semmit,
kicsi Makikám szépen fejlődik, korának megfelelő stb :D :D

koponya uh is jó lett, legalábbis nem lett rosszabb, és ez jóóó! :D

ennél szebb szülinapi ajándékom nem is kell! :lol:
bár ha anyu nem szól, hogy közeleg, eszembe se jutott volna :lol: :roll:

kisJaszi és Anya,
köszönjük!! :wink: :wink:

Berényi drnőre gondoltál? :)
jól megvoltak, egy kis figyelemvizsgálat, pucér torna - Diu részéről :lol:

ja és marad a szigorú hasalás :? pedig akkora örömmel mondtam ,hogy már utálja, de sajna nem jó, mert ha már f@szán szuperálna a nyaka, akkor nem utálná :roll: de azért ezzel is jól haladunk. becsapós, mert ami tuti fejemelésnek látszik, az félig homorítás, tipikus kora-dolog :?
aug.25 újra, akkor pszichológus foglalkozik majd vele, fődoki néni csak ránéz, gondolom beleuh-z a fejébe :wink:
én fogtam ám UH közben ám a fejét! :D

láttam doki"bácsi"tokat :wink:

hallás (Péterfy): egyik füli már működik :) asszem a jobbat kell ismételni.
angel37
 
 

 
 

sziasztok csajszik.

angel,
ez tök szupi, nagyon ügyes Dióbaba :lol:

velünk minden okés, én is jól vagyok. Ja és ma levágattam a hajam. hááát...elég öcsis vagyok. nem tetszem magamnak :cry: nem ilyet akartam, de ezt kaptam :shock:
majd megpróbálok felrakni képet az új fejemről, hogy tudjatok röhögni.
na most megyek


ja és köszi benó.
bege
 
 


Hali!

Angel :lol:
ügyes Diubabo!!! :lol:
Láttad a JÓ pasit :D !!!!!!!remélem ott lesz mikor mi megyünk és nem lesz szabin.
Mutther mennyi lesz az annyi????? :lol:
És még inni sem szabad!!!!

Begemam :D
Mit csináltak a fejedből????(CSAK VICCELEK)De ha vicces és lehet röhögni jöhet a kép!!Zoli mit szolt hozzá??

Én arra az elhatározásra jutottam hogy elmegyek futni mert akkora vagyok mint egy bálna!!!!! :cry:

puszika
ágianya
 
 


Fürdetés etetés :D :D és FUTÁS
ágianya
 
 


hogy mit szólt Zoli?röhögött :lol:
este mikor azt mondta, hogy szeva új csajsz, talán nem talál görinek :wink:
én nekem nincs erőm futni....az intenzív mozgás nem apasztja a tejet?

szoritsatok, hogy mindent rendbe találjanak a neurológián, jaa és nézzük a kezünket :shock: kb ilyen arcal. csuda édesek :o

jó éjszakát mindenkinek és alvó babákat
bege
 
 


Bege,
na hol az a kép??? :mrgreen:
lehet, hogy nem olyan rossz, csak meg kell szokni! :wink:
én nehezen tudlak elképzelni nem hosszan!
jövő héten én is vágatok, ekkora megeleptés nem lesz, mindig u.oda járok, uúgy vágatom :)

drukkolunk a neurohoz!

Ágianya,
jópasi biztos úgy adott kontroll időpontot, hogy hozzá, nem? :wink:

hogy mennyiazannyi, hát basszus 40-hez már közelebb, mint 30-hoz :roll: régebben tuti nem néztem ki a koromnak, hát ezt most így nem merném kijelenteni :? :roll: :wink:
hát súlyra sem voltam még ennyi, de hát enni köll, ha tejelni akarok, már napi 2x 100 fölött cuppant, kíváncsi vagyok, meddig bírom :shock:

inni meg módjával miért ne? :wink: egy sör azért belefér, ha kaja után vagyunk, nincs sehol mire újra eszünk, sőt még jót is tesz (hehe, ürügy az mindig van) ha netántán nem bírnék magammal, van lefejt. 8)
angel37
 
 


na sziasztok,
megjöttünk a neurológiáról. Háááát Gergőt befektetik 1 hétre teljes kivizsgálásra és azért, hogy összeállítsanak neki mozgás terápiát. Kötöttek az izmai és a buksit sem tartja megfelelően.Benedekkel minden rendben, viszont éber állapotban hasra kell fordítani. Viszont vele nem is kell kontrollra visszamenni csak akkor ha indokoltnak találja a gyerekorvos.

a képet megpróbálok még ma képet feltenni, hogy legyen min szórakoznotok :lol: :lol:

na halihó

a jóképű dr.bácsi a Margítba volt?
:wink: :wink:
bege
 
 


na röhögjetek :lol: :lol: :lol:




























Kép na röhögjetek
bege
 
 


na az utcán megismertetek volna? :lol:
bege
 
 


Háó!!!! Jó csak furi a hajad, nem ismertelek volna meg!!!Remélem minden rendben lesz Gerivel!!!! Majd később jövök Puszi
domi anyu
 
 


hi!

Bege,
szerintem tökjóóóó! :D
kicsit sem nevetséges!!

igen ott volt a jóképű dokibácsi! :wink:

ó, szóval Gegét befektetik... :? nem lesz vmi jó, de akkor annál inkább jó, hogy elmentetek, most még semmi nem késő!
hogy lesz? befekeszel vele? ikrekkel, úgy tudom, van lehetőség, hogy akkor mindekettejüket befektetik!
Benedek :D


mi ma bemutatkoztunk Dévény Anna néninél.
kellemes volt! :) lesz majd kezeléske, nagy extrákat nem mondtak, de vannak tipikus korababa dolgok: pl. kiflizik, feszíti kezecskéit, lábacskáit.
angel37
 
 


Hali!

Bege :lol:
tök jo lett a séró,nekem biztos nem állna jol a rövid haj pedig vágatni kéne kurvára hullik!!!!!
A jo pasi tényleg jo pasi,igaz a Krisz azt mondta kissé b...s!!!
Van benne valami....!
minden rendben lesz a babuval!

Angel :D
Mi csak eeg-re megyünk a margitba,drnénitöl kértünk időpontot, akkorra adott mikor van hely nem azt nézte drbácsi ott lesz-e.
jo lenne már tulleni rajta.Jaszi keveset eszik amiota hányci volt biztos kurvára kilehet a kis gyomra!!

Beno :D Hencsi :D
Minden rendben?????

szia mia haramia
ágianya
 
 


Helló!!!! :P Velünk minden oké csak keveset eszik tápszert! :twisted: Ma kipróbálta a banánt először nem kellet neki csak a táp, majd később evett belőle!!
:shock: :P Édi volt nagyon !Puszi nektek
domi anyu
 
 


Hali!

Nekünk is gáz a tápszer(nem oly fincsi mint tejcsi:) négy napja nem hizunk!!!!!Már uncsi!!!!! :twisted:

Benó :wink: nyaraltok????

A ur és urfi csucsuka!! :lol:

na pá jo éjt
ágianya
 
 


hi!

Ágimama,
ó kicsi Jaszikám :?
nem igaz, hogy nincs egy olyan cucc, amitől nem orrbukik és meg is lehet enni :roll:

jaa, hogy csak EEG-re mentek? azt hittem mindenkinek van ez az általános kontroll (figyelem, reflexek felmérés, ilyenek) 10 perc se volt ám az egész!
na nekünk eeg nem volt. persze Diunak a fejecske UH a sarkalatos.

mi az, hogy b...s? vagy ez titkosságos? :wink:

Maki is most csucsuka.
rászokott, hogy egy nap egyszer v kétszer két órán át eszik :roll: kisebb nagyobb megszakításokkal: beeszik, leteszem, nyafog, kiveszem, nyammog, bekakál, tisztázom, eszik, büfi, tánci, leteszem, nyafog, újra bekakil...áááá :D
de télleg egy szavam se legyen :oops: : szopókázik, hízik :P
angel37
 
 


Helló csajok!
Dehogy nyaralunk! Vagyis igen! Apát elengedtem 3 napra (a hétvégére), és így minden nap anyuéknál vagyunk, estére megyünk haza. (Most is innen írok.)
De csak gyorsan, mert D. vár.

Bege, jó lett a hajad! :D Viszont nem ismertelek volna meg. 8) :lol: Sajnálom, hogy be kell feküdni a kórházba. :cry: :cry:

Ági, Jaszi akkor már nem hány? Reméljük!

Boldog szülinapot, Diómama!

Henikém, van már vevő?

na, ennyi, mert várnak a skacok
puszi

KépKép
benó
 
 


Jaj, nem hízik?
Ne naponta nézd.
A doki szerint 15-25 dkg növekedés/hét = tökéletes, de ez csak az első hónapokban van, utána már kevesebb a hízás.
Na, megyek

KépKép
benó
 
 


Haliho!!

Angel :lol:
Nekünk nem kell,olyan kontroll,mert nem láták szükségesnek,jo volt mindene és a tornán is ügyi volt,nem látta értelmét drbácsi hogy csak cihöljük a "10percre" (ahogy irtad)mikor minden rendben vele.Ha ez a eeg olyan mint az előző szerintem erre sem kell többet menni.Ha mi ugy látjuk nem megfelelő a viselkedése mozgása akkor bevihetjük!!!Ma kell gratulálni ahoz a bizonyos 18.-nak????? :lol: :lol: :lol:

Bege :D
A Margitba kell befeküdni Gegének!!!?????Kösd fel gatya ez nam olyan mint a fejő klubbos korház!!!!A torna mindenkinek ugyanaz csak azt más hogy hányszor kell csinálni egy nap.meg a sorrend a lényeg
Van akinek 5-ször 8-szor......de szerintem tul sok annyit egy nap megcsinálni........hát!!!!!

Beno :lol:
Apa és a kiruccanás?????? :D :wink:
Te meg nem tudod hova kapjál????Hát akkor nem irigyellek....eggyel is nehéz nem hogy neked!!!!!Gratula!!!
Tudom hogy mennyit kell hizni és ez az hogy csak 80-at hizott előtte meg 180-230g hetente!!!Ezért vagyok kicsit bánatos!!! De ma ügyes volt sokat evet és nem bukott!!!!

Hencsibébi :wink:
Jaj a banán!!!Szeretjük???????Mekkorák vagytok már???Zabagép!!

csácsá
ágianya
 
 


Benó,
köszi! :D
milyen volt a hétvége 3-asban?? :roll: :wink: és apának "egyedül"?

jaja, tényleg nem érdemes naponta mérni, pucér mérés többnaponta van, bár látom szemmel is, hogy egyre nagyobb a pofija, egyre dundibb a lába, karja :D keresztbe már végigéri az ágyat majdnem :shock:

Ágianya,
jjaa, akkor jó! :) hiába kicsi Jaszi, de ügyi! :lol:
Maki is megfelelt akkor, torna is oks volt, de nem bánom, ha követik. amúgy tán 10 perc se volt, 5. az UH is vagy 2p. lestem, de nem igazán tudtam, mit kell nézni, fekete foltokat nem láttam, asszem az jó.

hízik már a fiú?

ja, csüt-ön lettem nagykorú! :mrgreen: épp a Margit kontroll napján, még órára is kb!

Bege,
ma mentek be Gegével?
hát ja, kevésbé vicces, mint a fejőklub, de túl kell lenni, fontos.
reméljük nem kell túl kemény torna. :?
szt nem lesz teljes egy hét, hétfőn be, pénteken haza!
angel37
 
 


Helló!Nem mértem már rég,mert mindig elfelejtem fürcsikór!!!Ma evett tököt almával HIPP bébikajába először :? :shock: ilyen arcokat vágott majd ilyet :) :P :lol: !!!!!Elhatároztam,hogy megszívatom Apát és leadok pár kilót!!!! :P :wink: Csak kurva nehéz lesz :shock: 8) :roll: Nembaj kibírom csak azért is :twisted: :wink: 8) Beno: Nincs még vevő a pelusra sajna,pedig jó lenne ha minnél hamarabb elkelne az a 5 csomag!!! :? Na pá majd holnap jövök mindenkinek jó éjszakát!!!! :P :lol: :D
domi anyu
 
 


Helló anyukák!

Bege: Gegének és neked kitartást a kórházhoz! :cry: :!: :!: :!: :!: Én is remélem, hogy nem lesz túl kemény a torna!

Domimama: Hát, ha van energiád, erőd stb., vicceld meg apát! :twisted: :twisted: Most milyen a helyzet otthon? Reméljük, nem olvassa a fórumot. :roll: :? Bár, lehet, hogy jót tenne, látná kicsit magát tán kívülről..... :roll: A környéken hirdesd meg a pelust szerintem, pl. védőnőn keresztül stb., úgy könnyebb lesz, mert szerintem, hacsak nem a szomszédodban lakik a vevő, inkább elmegy a bótba. Lehet, hogy nem jól látom. :roll: Mindenesetre szólj a védőnődnek vagy egy használt ruhás bababoltnak stb., hogy hirdesse meg (szerintem).

Kati: Boldog szülinapot még egyszer! A hétvége egyedül (anyuékkal) jó volt végül is, mert tök rendesek, hogy segítenek, de jó lenne, ha egyedül is bírnám stb., stb..... ismeritek.

Ági: Örülök, hogy Jaszi már jól van és nem hány. Lehet, hogy most már lelassul a növekedés, nem lehet? Már nem olyan kisfiú. :wink: :D Már 5 hónapos? Vagy nem?

A mi fiaink is jól nőnek. K. 2 napig egyáltalán nem hányt, erre tegnap 1x, és ma már 3x. :cry: :cry: A doki meg szabadságon. Megyünk ugyan szerdán szurira :twisted: (a 4. havira), de akkor nem a saját dokink lesz, idegennel meg most nem konzultálok.

Jó éjt, anyukák és gyerekek! Puszi

KépKép
benó
 
 


helóóóó, hazajöttünk lent voltun Balatonon. ínagyon jó volt a bátyámék és a baráti társaságuk teljesen odavoltak a babáktól. Szét dajkálták őket, a fiuk csipázzák a kislányokat. Gege kb.ilyen arcot vágott :lol: mikor egy szép kislány hajplt fölé.

Ma mentünk be a Margítba,nagyon rossz volt tökikémet otthagyni. Nem feküdtem be, és nekem nem is mondták azt a lehetőséget, hogy Bebével együtt lehetséges lenne. Ezért ingázni fogok. Nappal nagymama vigyáz Bebére este pedig én dajkálom.
hááát tényleg nem a kettes női. Nekem már az is rossz volt, hogy reggel elvették tőlem Gegét és azt mondták, hogy szevasz kettőkor mehetek vissza. MIkor pedig végre bejutottam hallom a gyerek üvölt, mert vizsgálják. na szóval... és ezt a kötényes megoldást sem értem ez nem intenzív.
a buzis de szép dr.bácsival még nem találkoztam, helyette a főorvos asszonnyal, aki annyit mondott "anyuka szigorúan hason" már értelek Ági :lol:

na most megyek. ja és kezdem megszokni az új fejemet, már nem vágok ilyen képet :shock: ha tükörbe nézek.
bege
 
 


Jaj, de rossz lehetett otthagyni szegény Gegét!!!! :cry: :cry: :cry:
Mi az, hogy "anyuka szigorúan hason"? Ezt most a jó pasi mondta? :lol: 8)
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat a Balatonon!
Mentem, puszi

KépKép
benó
 
 


Helló!!!Remélem hamar haza kerültök Gegével!!!Apa meg nem olvasa a fórumot!! :P Szép lenne ha olvasná,hogy szidom és panaszkodok nektek,hogy milyen f.sz!!! :twisted: :evil: Megcsináltam a mai tornát hát nagyon nehéz sajna!!! :roll: :shock: Megyek mert sír Domika!!! :roll: 8)
domi anyu
 
 


sziasztok!

Bege,
:cry: értem, hogy sz@r :?
bocs, közben eszembe jutott, hogy szoptatósóknak szokták mondani a lehetőséget :oops: vagy vidékieknek, már ha van hely :roll:
az a kötény egy borzalom, u.az volt két hétig!! kúva meleg, a szalagjai odalógnak, apa meg, mikor jött, kitudja, kiét szedte le a fogasról! :roll:
örülök hogy jó volt Balatonon! na, Gege már most csajozik? :lol:

ja, szigorú hasalást a kontrollon megerősítették.
mi a gond a főorv. asszonnyal? mi dokink! :wink: Jasziéké a jópasi! :lol:
ha látod, nem fogod eltéveszteni! nemsok olyan szaladgál ott!

Benó,
KÖSZI! 8)
ja aszittem, tökegyedül a kishapsikkal! :wink:
ja ismerem, én se akarok segítséget, ha apa itthon van, annyit, olyankor. :oops:
jaj, hányás :?

szigorú hasalást mindenkinek mondják a margitban, kell a nyaki reflex miatt.

Domi anyu,
hajrá fogyi! biztos nehéz :roll: , de biztos megéri :wink:
jó a HIPP? én apa minden nap elmondja, hogy hippet fog venni a kisccsajnak :lol:


Makilány elérte a 3ésfél kilót! :D és keresztbe majdnem végiéri az ágyat (60cm az ágy), na de csak majdnem! :wink:
most már naponta többször szoppant 100-at v. többet.
angel37
 
 


Helló!!! Na mi a helyzet nálatok most aludt el,délután 5 óta fenn volt!! :roll: Fájt a hasa ma nem kakilt csak inci-fincit ,nem is akar enni csak 50-70 ml-t! 8) 5850 gramm a pici Domi!!! :P :D Na megyek puszi és jó éjszakát mindenkinek!!!! :P
domi anyu
 
 


kitartást a tornához :!:
kakira: jó erős kamillatea cukorral
apa norm.? :wink:

Dióka: szuper súly és evésmenny.! :!: :!: :!:

mi is keveset alszunk, ma voltunk szurin (anyuékkal), bőgés
D.5800, K.5200

többiek? puszi

KépKép
benó
 
 


sziasztok!

Mindenki szépen nő! :D
Benómama: a 600g kül. a hányás miatt van? :?

megyünk mindjárt doktornénihez mi is, sztem lesz szuri, kíváncsi leszek... :roll:
angel37
 
 


sziasztok mammák,
pénteken mehetünk haza :) szupi jó hír. Azt még nem tudom, hogy hányszor kell tornáztatni. Gegének visszavettek az adagjából 130-at evett és most csak 100szopizhat :cry: szegénykém éhes marad állítólag 4300g, Gegét nem mértem, de kis pufók.
Na megyek, mert bebe még nem alszik
bege
 
 


ágimami,
milyen lett a hajad? :lol: megrövidültél?
bege
 
 


Bege,
:) :)
ó, az adag nekünk is maximálva lett ott.

a kaját amúgy úgy lehet kiszámolni - bár biztos tudjátok - hogy kilónként 120-150ml. sajna asszem a táposaknál nem jó túllépni a maxot, de hát basszus, ha a gyerek éhes marad?? :roll:

én megyek ma hajat vágatni én is, márc. eleje óta most már rámfér.

tegnap Makim szétbömbölte a rendelőt :( :roll: :wink:
de nem lázasodott be.
angel37
 
 


na mizu mammák? hol vagytok?

angel,
tényleg a táposoknál oda kell figyelni erre, de gege minden csak nem dagi. A szobatársa 3 hetes és legalább 300 g-al nagyobb mint mi. Azért nem értettem a kaja csökkentést, ráadásul a szomszéd boxban van 1 kiscsjszi( májusi születésű) nincs 3 kg és ő vele is 100 ml etettek.
Na mindegy az a lényeg holnap 10-re megyünk Pindurpandúrért :)

Jó éjszakát mindenkinek
bege
 
 


Halló!!!Ma voltam a jóképű dokimnál,még mindig nagyon jó hapsi!!! :oops: :wink: Lelkesen tornázok még mindig!!! :roll: De muszáj mondtam Apának,hogy lefogyok és elhagyom!!! :evil: :twisted: Nagyon gonosz vagyok,de meg kell váltóznia!!!Írattam fel bogyot magamnak,nem akarja,hogy szedjem!!! 8) De nem érdekel,hogy mit mond!!!Jövő héten szombaton megyek fodrászhoz:festetni és vágatni majd küldök képet!!! :lol: Holnap megyünk szurira sajnos!!! :? :( Jó éjszakát :!: :!: :!:
domi anyu
 
 


Begemama,
hííí, Gege holnap otthon lesz újra veletek! :D
a tornát is holnap tanítják be?

ezt a kaját nem értem én sem... akkor ott Makinak volt a legkisebb adagja, igaz a legkisebb is ő volt :D míg kisJaszi is nem jött :wink:

Domianyu,
nagy generál? :lol:
várjuk az "ilyen lett" képet! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!!!Mi van veletek?Hol vagytok csajok :!: :?: :?: Remélem mindenki jól van :!: :P :lol: Tegnap voltunk szurin picit sírtunk.. :roll: :shock: :?
domi anyu
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy Gege hazajöhet!
:D :D Bebe?
Apát szabályozd, Henikém! :D :D :D
Dióka egyen, amennyi jólesik! :D :D
KisJaszi, ugye, te is jól vagy? :D :D :D
A szuri nem jó, mi szerdán voltunk, jól hőemelkedtek mindketten, aztán K. ki is kakilta az első kúpot, de adtam még egyet :twisted:... K. szerdán hányt is - gondolom, a szuri miatt - kb. 4x :x, de azóta nem! :!: Én is várom a nagygenerálos fényképeket! Mi nem foglalkozunk már a mennyiséggel, ha olyan kedvünk van, eszünk, mint állat, ha nem, akkor akár 10 ml-vel is megelégszünk és szevasz. Mi is kész vagyunk már a szurikkal, már csak 15 hónaposan kapunk újra, hál istennek. Majd a dokit én is megkérdezem a hozzátáplálásról.

Tegnap este észrevették egymást a fiak! :P :P :P :P :P És mosolyogtak egymásra és gőgicséltek egymásnak! :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon megható volt!
Pusszantás
Ui.: Iszonyú rendetlenség van..... :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil:

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!!!Csal a mérlegünk mert a kis DRÁGÁM 6340 gramm és 61 centi :!: :P A torna is megy még :!: :P :wink: Nehéz de csinálom!!! :evil: :twisted: :roll: :shock: Nálunk is kupi van,pedig csak egy csemetém van :!: Le a kalappal ikres Anyukák :shock: :!: :!: :!: :!: Apa ma későn ér haza mert 00:30-ig dolgozik sajna!!!Annyiból változott a helyzet,hogy nem hívom ha nem jön haza időbe :!: :evil: :twisted: És meg is jegyezte,hogy mért nem hívom :!: :wink: 8) :twisted: Nagyon szupi hogy a skacok nézik egymást :P :lol: Puszi nektek!!!! :P
domi anyu
 
 


Benó,
de ééédesek lehettek, ahogy egymással dumáltak! :lol: :lol:
talán elfoglalják egymást! :wink:

Domimama,
ha ekkora, ekkora :wink:
amúgy a mérlegünk tud baromságokat :roll:
majd nálad ne csaljon a mérleg! :) hajrá a tornához!


Maki drágám ma megmutatta 24karátos első szociális mosolyát! :D én kaptam? nem én kaptam, apa kapta, ki más? :wink: :roll: :D
délután a nagyszülőkre a mosolygott. reflesen eddig is sokat, de azért ez más :)
bennem inkább csak cicit lát :roll: , arra guvasztja a szemét :shock: , újabban rábandzsít :lol:

akartam írni, de most nem látom:
hivatalos mérés (4 napja): 3560g, 51cm :D
angel37
 
 


sziasztok :lol:
pénteken hazahoztuk Gegét, tornát betanítottak napi minimum 5x. Azt mondták a legenyhébb fokú problémánk van, de szerintük volt oxigénhiány és azért erősebb az izomtónus a lábon és gyengébb a felső testen. 5 feladatunk van görgetés jobbra-balra, talicskázás, azisztált mászás és lebegő ültetés. És képzeljétek szegénykém szájpenészt szedett össze, mert nem vihettem be se a játszócumit se az etetőcumit :(

angyal,
nektek hányszor és mit kell kisMakival produkálnotok? ja és nagyon ügyes a kiscsaj, hihetetlen, hogy behozta magát. Szóval kétlábon járó kajagyár vagy a lányod szemében :lol: :lol: :lol:
csuda vicces
kép az új képedről :?: azt mondtad te is vágatsz, szóval jöhet kép rólad is nem csak makiról :lol:

domianyu,
hajrá a tornával, és tök jó, hogy generáloztatsz. :D mi még csak az 1 hónapos szurin vagyunk túl, de szerdán megkapják a srácok a rota elleni első adagot.

benó,
de jó, hogy túl vagytok a szuris cécón. Remélem már kevesebb a hányás. A hozzátáplálást már elkezted :?:
Nagyon cukik lehettek a pasiaid ahogy felfedezték egymást. Mi is nézegetjük egymást, de még nem az igazi.
Amúgy ma nagyon nyafik.

ágimami,
képet légyszi küldj az új séróról.

na megyek, mert tornáztatni kell :cry:
bege
 
 


Begemami,
szegény Gege és anya :( , kitartás a tornával... napi 5, kemény :?
én néha megszenvedek a petős fajta napi 1-1-gyel is :roll:
szájpenész :? mivel kezelitek? doktornéni nekünk a rózsamézet mondta (asszem), a puffok miatt minket is fenyeget, eddig szerencsére nincs (koppkopp)

hajamról sztem még nem is készült kép. ha lesz, majd nyomok mélben inkább :wink:

Maki egy falánk kis jószág :lol:
mire gondolsz, hogy mit, mennyit kell produkálnunk? :oops: :)

írok mindjárt privit!!
angel37
 
 


Helló :!: Bege:Nagyon jó,hogy haza jöhettetek a kórházból :!: :lol: Ma volt a védőnő azt mondta,hogy ügyes a Domika :!: :P :wink: Ági mi van veletek,már napok óta nem írsz!!!Remélem minden rendben veletek és Jaszikával :?: :!: Kati nagyon ügyes a pici Dió baba!!!! :P Pusza majd később lehet,hogy jövök!!! :P :D :lol: [/quote]
domi anyu
 
 


Sziasztok! (mosolygós szmájli)
Ügyes vagy a tornával, Heni!
Úgy látszik, akkor mindenki tornázik, anyukák és gyerekek is! Én is félek a szeptemberi fejlődésneurológiai vizsgálattól (a 2.), hogy mit mondanak, mert K. nem nagyon szeret a hasán lenni (biztos jelent valamit). (parás szmájli)
Nem akar szmájlit csinálni. Na, mindegy.
Még mindig olyan hülye parás vagyok ám, mint a kórházban voltam. Futok mindig a kajával, nehogy sírjanak, ha sírnak, őrült módra rángatom őket, hogy hagyják abba. Persze, azért van, hogy sírnak.... (sírós szmájli 2x)
Szájpenész lehet, hogy nekünk is van, nemtom.
Koszmó viszont tutira van. (undi szmájli)
Tegnap kenegettem is olajjal a fejecskéjüket, és kifésültem K. haját, azért csak az övét, mert csak egy fésűnk van (szégyenlős szmájli).
Én is remélem, minden rendben van Jaszikáékkal is!!!! (drukkolós szmájli)

Puszi nektek, minden jót
Ja, tegnap D. 6! órát aludt egyhuzamban. (gúvadt szemű szmájli)

KépKép
benó
 
 


Benóparamama :D
nem jelent semmit szt, lehet hogy simán nem szeret a hasán lenni :wink: én is utálok hason, mégis normi vagyok, vagy nem :mrgreen:
mennyire utál amúgy hason? tartja már a fejét, feltámaszkodik?
Maki "küzd" olyankor a nagy fejével :lol: utálja már ő is a hasast, néha úgy küzd, hogy remeg a forgó, reszketnek rajta az állatok :D , azt nem is látom a rácsvédőtől, hogy ő épp mit csinál :roll:
annyit mondott a drnő, hogy ha már rendesen tartani fogja a fejét, akkor szeretni fog hason.
tegyél neki vmi színeset, hogy lássa, ha hason emeli a fejét. szerintem őt már érdekli. (Makit még nem igazán.)

a 6 óra éjjel volt?
nappal Maki is tud húzni lóbőrt majdnem 5 órán át, de persze éjjel virágzik a tök :roll: :D
pár napja enni kér hajnali 2 kor és 4kor :? légyen bármikor az előző kaja, 8-kor v. 11-kor :roll:

nem nagyon megy a rendszer :(
szeretném legalább a fürdést fixen f8-8 körül, de ha alszik, úgy eltolódik, mint a sicc. tegnap felkeltettem fürdeni, nem jobb.

ti hogy álltok a napirenddel?? nektek megy??
angel37
 
 


A NAPIREND NEKÜNK SEM TUTI :shock: :cry: bénák vagyunk :?: azért próbálkozunk marhára, de mi sem ébresztjük a gyerkőcöket. A torna miatt viszont kellene :shock:
Nálunk nagyon faramuci az esti alvás, mert Bebe eszik kb.21 órakor és ébred 6-7 óra körül, Gege viszont 3-kor ébred pedig uakkor eszik este. Biztos a korházba rontották el, mert elötte 5 fele ébredt.
A szájpenész nem vmi guszta fehér lepedék szerű vmi. A doki nénink indigó színű ecsetelőt írt fel ami nem jön ki a ruhákból és a bőréről is csak lekopni tud :shock: :lol: igen viccesen néz ki szegénykém. Elgondolkodtam azon mi lenne ha szoptatnék :lol: :lol: lila bimbi :lol:

angyal, írok privit.
bege
 
 


Helló csajok,
:D nem éjszaka aludt annyit, hanem nappal, aztán éjszaka virgonckodott, mint Dióka :lol:
most éjszaka végig aludtak! :!: :D :D :D :D mindketten, de ilyen még sose fordult elő :shock:
mégis álmos vagyok :oops: :oops: :oops:
Nálunk nem különösebben létezik napirend. Amikor éppen sikerül valamit csinálni, akkor csináljuk. Nem lehet tudni, mikor, meddig alszanak, vannak fent, esznek, a világon semmit. Van, hogy a D. 10 ml-vel kibír néhány órát (ezt már írtam), de van, hogy a 180 is kevés neki. K. ugyanígy. Most pl. az előbb K. elaludt saját magától, ilyen se szokott lenni.
Nagyon nem akar hason lenni. Elég béncsa is az emelgetésben. :cry: :oops: Majd gyakoroljuk.
Puszi nektek, írjatok majd

Az indigó színű ecsetelő szuper lehet. :D
Dióka jó nagy már, nagyon szuper!!! :D
Fogyókúrázós? :lol:
Jasziék?
Puszi

KépKép
benó
 
 


hahó!
akkor nemcsak Diócsalád él összevissza :wink: :wink: :D

hát drága Benóm,
én néha úgy érzem, az álmosság már marad örökre! :roll: :lol:
talán majd egyszer eljön a Kánaán, majdnem mindenéjszakai 6 órával! :wink:

Begemama,
hjujj, remélem ha penészedünk, akkor nem a rózsaméz ez a lila cucc :lol: , én nem akarok lilulni! :shock:
indigógatyám van, el tudom képzelni :wink:

Domianya,
elfogytál vagy van még belőled? :wink:
naná, hogy ügyes Domi baba! :D

KisJaszi és Anya,
tessék mán egy füstjelet dobni!! :wink:

tegnap Dévénynél gyúrás volt! meg ultrabömbi :? :D
utána olyan történt, mint soha: Maki olyan KO volt, hogy elfelejtette azt is, hogy kajaidő van, alig tudtam lelket verni belé egy evés erejéig, osztán lóbőr volt kb 5 órán keresztül :D tetszik, tetszik :lol:
késő este kéne gyúrni :roll: 8)
angel37
 
 


hol van ez a gyúrás? 8) mi is megyünk :lol: nem a bömbi miatt :? :lol:
D. mindig elsumákolja a fürdést :twisted: :oops:
Jó lenne, ha nekünk is lenne ilyen jó nevünk, mint nektek: Diócsalád, Jaszi, Bege, Gege, Domibabáék (vagy valami ilyesmi nevük lehet), nekünk mi legyen? :roll: :lol:
Most altattam el őket. Szerencsére sokat jönnek nagymamáék stb., nincs olyan nagy bőgés. :D Puszi
Hányás: szerdán 4 (ezt írtam)- vas.-ig semmi, hétfőn-kedden 1-1, ma semmi
És már mocorognak is! Juhéjjjjjjjj! :twisted: :twisted: :twisted:
Puszi, koptam
Mikor tudunk majd egyszer talizni? Majd inkább tél környékén?

KépKép
benó
 
 


Hali!!!!

Olvasva a sorokat ugy látom mindenki elemében van és humoránál!!!!!Örülök neki hogy mindenki jol van!!! :D :D :D
Ma megkaptuk az oltásokat meg a rotát is. Minden rendben olyan jo fiu a Jaszi hogy sirni kicsit és inkább panaszkodott utánna 8) !!!!
Mennem kell majd irok
Mindenkinek szia mia haramia :lol:
ágianya
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: